Největší online klub na čs. internetu s 6letou tradicí!

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

• Pro úspěch v jakékoliv činnosti jsou nejdůležitější vztahy s lidmi, kteří usilují o stejné výsledky a životní styl, jako vy!
  • Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba.
  • Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.
  • Komunita lidí kolem našeho expertního klubu funguje 8 let na Facebooku v uzavřené skupině KLUBU IN IN, kam vás pozveme!

ŽIVOTNÍ STYL A POSLÁNÍ

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS

ZDROJE › NÁVODY › INFO

PENÍZE › ČAS › SVOBODA

AUTOMAT NA PENÍZE

Členství KLUB IN IN © VIP PARTNER Jirky Mazura a Klubu In In

Tvoje inteligentní investice = členství v nejlepším online klubu pro podnikavé lidi na čs. internetu!

MĚSÍČNÍ PERIODA

1 290 Kč/49 EUR/měsíc

PERIODA NA 3 MĚSÍCE

Vychází na 1 190 Kč/45 EUR/měsíc

⬆︎⬆︎⬆︎

Oblíbená varianta! Doporučujeme!

CELOROČNÍ › A MÁTE KLID!

Vychází na 990 Kč/38 EUR/měsíc

KLUB NA ZKOUŠKU

na 3 měsíce › 1 490 Kč/56 eur

Následně předplatné s periodou opakované platby na 3 měsíce

Vyjde  1 190 Kč/45 EUR/měsíc

⬆︎⬆︎⬆︎

Vyzkoušejte 58 % zvýhodnění

na první 3 měsíce!

PŘEDPLATNÉ = zvolíte periodu platby podle výběru 1, 3 nebo 12 měsíců formou opakované platby kartou. Je to jednoduché, levné a elegantní. Předplatné můžete kdykoliv zrušit v termínu 7 dnů před automatickým prodloužením objednávky do další zvolené časové periody.

KLUB NA ZKOUŠKU = členství na zkoušku na 3 měsíce s následným předplatným s 3měsíční periodou pro ty, co ještě členy Klubu nebyli. Není možné objednat opakovaně. Doporučujeme!

Více informací o našem online klubu

Náš *****KLUB IN IN stavíme na 5 pilířích podnikání a vzdělávání!

Podpora a stabilita = pevné základy pro podnikání!

PODNIKÁME NA BURZE
    Komunita příznivců Tajného Expertního Byznysu! HNB › TEK › WINSIGNALS › MTT
    CESTY INTELIGETNÍHO INVESTORA
    Kam a jak zaměřuješ mysl a pozornost v podnikání a investování, tam se dějí věci, výsledky a peníze! Investujeme a podnikáme vědomě, promyšleně a strategicky!
    VZDĚLÁVÁNÍ › WEBINÁŘE › ZDROJE
    Bohatství › čas, svoboda i peníze jsou projekcí myšlení, dovedností a vzdělání!
    PODNIKÁME ONLINE
    Investujeme a podnikáme v online světě › děláme peníze na burze! Plus podnikáme online!
    ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
    Osobní rozvoj na Pravé straně › připrav se a rozuměj světu, který buduješ!

Jak to vypadá uvnitř klubu

15 STRATEGICKÝCH VÝHOD KLUBU!

SÍLA PARTNERSTVÍ
    SDÍLENÉ HODNOTY
    CÍLE & ZÁMĚRY
    OPRAVDOVÁ MOTIVACE
    INSPIRACE & SDÍLENÍ
    MINDSET PODNIKATELE
    STATUS PRO ŽIVOT
    KOMUNITA & NETWORK
    PODPORA & SYNERGIE
    SMYSL & POSLÁNÍ
    PENÍZE & PODNIKÁNÍ
    SKRYTÉ SÍLY
    TOP VZDĚLÁVÁNÍ
    ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
    CESTA PODNIKATELE

Máš moje garance, že posuneme úroveň Tvého života i podnikání na vyšší level a že to pro Tebe bude

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRO TEBE:

• Hodíš kotvu na PRAVOU STRANU!
  • Vytváříš hodnoty a peníze myšlením!
  • Žiješ svůj čas a chtěnou kvalitu života!

Proč se přidat do skvělé online komunity?

Vše, o čem informujeme na této stránce, můžete získat v online KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ, který je největší online komunitou podnikavých lidí, kteří se zaměřují na svoje podnikání a investování na burze a kráčí za svými sny, záměry. Sdílejí a předávají své postupy a zkušenosti a pomáhají si navzájem!

Členství v KLUBU IN IN vám hodně pomůže k získání dovedností v podnikání na burze. V kolektivu, v týmu a v komunitě je síla vědění. Naše komunita je silná a má tradici! Vyzkoušejte, drobné na zkoušku jistě nemusíte řešit!

Členství v klubu s komunitou lidí, kteří mají podobné zájmy a cíle, může být pro váš úspěch v podnikání na burze zcela rozhodující!

Využijte tuto příležitost!

Zvu vás do TOP komunity!