4.

Červen 2021
obsah do KLUBU IN IN

Záznam webináře

Na webináři jsme otevřeli téma investování a využívání času jinak, než je obvyklé. Den každého z nás má 24 hodin a výsledky každého jsou odlišné. Kvalita života, podnikání i výsledků včetně peněz souvisejí s tím, jak využíváme VYMĚŘENÝ ČAS, jeho sílu a páku. Dozvíte se, co je to TIME KVADRANT VYMĚŘENÉHO ČASU a spoustu dalšího. Pro vysněný životní styl nejen na burze jsou některé informace a inspirace opravdu důležité!

Upozornění: Pokud v průběhu webináře zmiňuji možnost zakoupení vzdělávacích produktů, nebo předplatného na cokoliv, je to již passé a tyto pasáže ignorujte. Soustřeďte se na obsah a na diskuzi k tématu!

Prostudujte si, stáhněte si

Záznam webináře ze 17. června 2021 můžete zhlédnout po kliknutí na tlačítko níže přímo na vysílací stránce, na které si můžete přečíst pěknou sérii odpovědí, diskuzí a komentářů k tématu!

👀 Záznam webináře na původní vysílací stránce

Tezi a obsah webináře ve formě PDF, která byla vytvořená pro členy KLUBU IN IN, si můžete stáhnout po kliknutí na tlačítko níže.

📋 PDF teze a obsah

Jako další bonus k webináři byl pro členy KLUBU IN IN vytvořený eBook v PDF Jirky Mazura VYMĚŘENÝ ČAS Z ROQUE NUBLO, který si můžete stáhnout po kliknutí na tlačítko níže.

📙 eBook v PDF ke stažení

Finanční svoboda a nezávislost, výsledky v podnikání a životní styl souvisejí téměř výhradně se schopností myslet a používat hlavu pro vlastní cíle a záměry. V dalším obsahu se seznámíte s tím, jak pro realizaci vlastních záměrů získat TOP finanční páku!