Vítejte na vysílací stránce webináře! Záznam bude ➡︎➡︎➡︎

Webinář speciál se konal na této stránce!

Máte VYMĚŘENÝ ČAS se podívat na záznam z webináře!

Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS!


Bonusová videopřednáška:

VYMĚŘENÝ ČAS z Roque Nublo

Toto vás naučím také:

Moji klienti z kurzů HNB mi dělají radost a rádi se o ní občas podělí. Sdílím s vámi sice "skromné", ale velmi povzbuzující a inspirující výsledky o tom, jak využívají svůj VYMĚŘENÝ ČAS k tomu, aby se naučili dobře dělat svůj byznys na burze!

Naučím vás to také!

A po poté můžete pokračovat › další info o webináři:

 • Anketa o cihličky investičního zlata
  je již umístěna zde na vysílací stránce. Můžete se na ní podívat ihned a také odpovídat. Protože to, co uděláte ihned, se již děje a rozpohybuje to jisté síly. To, co se odloží, se neděje a možná ani dít nebude...

Anketa je již ukončena!

POKRAČUJÍ RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY!

ZJISTILI JSTE MIMO JINÉ:

 • 1
  Důvody, proč lidé nedosahují svých záměrů a cílů
  Probereme myšlenkové vzorce, které poškozují sny, vize, plány, záměry a cíle a také to, jak se jich zbavit
 • 2
  Povíme si, co znamená v praxi VYMĚŘENÝ ČAS
  Podíváme se na fenomén času jinak, než jak o něm lidé běžně přemýšlejí a předáme si klíčové teze k tomu, jak lépe a správně využít tento čas pro dosažení cílů a chtěných výsledků
 • 3
  TAJNÉ VZORCE
  Probereme tajné vzorce času, které...

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

 

ANKETA 

OTÁZKY

KOMENTÁŘE ⬇︎⬇︎⬇︎

Zamyslete se, jak VYMĚŘENÝ ČAS přetavit v peníze!

Parťáci, parťačky v akci, zapojili hlavu do procesu a napsali mi do Komentářů níže odpovědi na otázky.

Vaše odpovědi a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité.

Děláme tím skvělou komunitu a pomáháme si navzájem.

Zajímaly mě odpovědi na tyto otázky

 • 1
  Jak vnímáte osobně pro sebe svůj "vyměřený čas"..?
  Stav vašeho života, podnikání i bankovního účtu je výsledkem toho, jak vnímáte a používáte svůj vyměřený čas. Zda jej někomu prodáváte, nebo jím plýtváte, nebo jej máte 100 % pod vlastní kontrolou.

  OTÁZKA: Jak vnímáte osobně pro sebe svůj vyměřený čas a a jak jej můžete využívat lépe a proč?
 • 2
  Investiční a finanční potenciál "vyměřeného času"
  Jak pro sebe rozumíte tomu, když napíšeme ČAS = PENÍZE = SVOBODA.

  OTÁZKA: Jaký investiční či finanční potenciál pro vás mají tato slova a jak je proměňujete v peníze a lepší kvalitu života?
 • 3
  Jak využít "vyměřený čas" na burze a proč?
  Na burze fungují v reálu fakticky některé pojmy jinak. Čas zde plyne jinak, akce jsou rychlejší, čekání někdy nekonečné. Když jste v akci, někdy se ceny nehýbou, jindy je to fičák. Nikde jinde asi nevyděláte peníze tak snadno a rychle, jako na burze. Rychlost burzovních transakcí může narušit traderovo časové vnímání reality a motivovat jej k souboji s čísly, s časem a s děním na burze. Možný je i opačný, klidnější přístup.

  OTÁZKA: Máte konkrétní zkušenost, jak vnímáte svůj čas na burze a jak jej co nejlépe investičně využít? Zkušenosti, návrhy?
 1. Jirka napsal:

  Jak rychle se vám povedlo pochopit tento kurz?

 2. Milan Horvath napsal:

  1. Zatiaľ plytvam svojim časom
  2. Sloboda je fajn, a treba k tomu aj peniaze
  3. Učim sa

 3. Eva napsal:

  1. V důchodu mně prohání myšlenky na to, abych ještě zvládla vše, co mě baví a na co jsem kvůli dvěma kůrkám chleba, rodině neměla kdy.
  2. Čas-nejvyšší hodnota, je největší škodou jej promrhat lelkováním, snažím se si denně plánovat úkoly a čas co nejlépe využívat. Bohužel, mám zájmů mnoho a tak u mě je problém umění upřednostnění jen toho nejdůležitějšího.
  3. Na demo verzi se zatím učím a paradoxně se vždy rozhodnu proti trendu, takže mi to moc nejde a nemám ještě nastudováno…

 4. Vladimír napsal:

  1. Ja svoj čas predavam. Ked mam volno, vtedy dost plytvam s mojim casom.
  2. Cas su peniaze a peniaze su sloboda.
  3. Na burze zatial neobchodujem. Chcem to zmenit a stat sa uspesnim a zarabat peniaze.

 5. Richard napsal:

  1. Svůj vyměřený čas se snažím využívat efektivně s ohledem na přidanou hodnotu či spokojenost s výsledkem.
  2. Kdo má peníze, může ale nemusí získat i čas a tím i svobodu.
  3. Nějaké zkušenosti s live obchodováním na burze již mám ale zkouším ji jiné ziskové aktivity.

 6. Ivan napsal:

  1. Nikdy som nad vymereným časom nepremýšĺal a asi preto som mal vždy málo
  2.Konečne sa zamyslieť nad slovom čas a získať tie peniaze a tým získať aj tú slobodu
  3.Nikdy som sa burze nevenoval ale mám chuť sa naučiť obchodovať na burze a naučiť sa vymerať svoj čas

 7. Stanislav napsal:

  Nebudem tu odpovedať striktne na otázky č. 1, 2 a 3, ale zhrniem to do jednej odpovede:
  Čas vnímam od jak živa ako čas, či je vymeraný alebo nie nevnímam. Proste keď bola v škole hodina tak to bola vyučovacia hodina na daný predmet. V práci je čas vymeraný pracovnou dobou a tak ďalej. Čas je proste sám o sebe „vymeraný“. Niekedy ale nie je človek pánom svojho času a musí sa niekedy prispôsobiť istej situácii a či to potom vyhodnotí ako správny alebo nesprávny krok sa dozvie až potom.
  Čo sa týka času na burze tak to teraz skúmam, kedy mám sedieť pred monitorom a kedy je to zbytočné. Ale vlastne aj moja práca vyžaduje veľa času stráveného pri počítači tak to sledujem popri tom. Ale vlastne to, prečo som sa rozhodol začať na burze je to, že za tento svoj čas môžem získať viac ako len nejakú sumu na hodinu svojej práce.

 8. Ondřej Krupka napsal:

  1) svým časem poměrně dost plýtvám, navíc ho prodávám vlastně i mimo tento stát. Nejhorší je, že si to člověk uvědomuje až když se ohlédne zpětně. Je čas to změnit a začít naplno využívat onen přesně vyměřený čas ve svůj prospěch.
  2) správně využitý vyměřený ČAS vzděláváním a převáděním naučeného do praxe mi přináší peníze, které mi umožňují další vzdělání a vlastně i touženou svobodu. Překonávám sám sebe a vlastní pohodlnost, ale je to těžké.
  3) na burze ještě nemám žádnou zkušenost. vizi již mám, možnosti také, jen udělat další krůček.

 9. Petr Hoffmann napsal:

  Vyměřený čas vnímám tak že je to čas, který musím naplno využít, protože je vyměřený…prostě naplno makat a využít jej naplno…až se naučím vyměřený čas plně využít doufám, že budu schopný trader…k tomu vede dlouhá cesta sebevzdělávání se…vyměřený čas vnímám tak, že jakmile přijde, všeho nechám a věnuji se burze…jakmile pomine, vracím se k normálnímu životu

 10. Martin Zich napsal:

  1) Svůj vyměřený čas začínám vnímat lépe než než před pár lety, kdy jsem zaměstnání vyměnil za živnostníka. Měl jsem obavy, ale potvrdilo se mi to, po čem jsem šel, vydělám si taky a jsem pánem svého času. Nicméně to pořád nebylo ono a nedávno jsem byl od kamaráda přiveden k burze, byť špatné, protože ani on tomu nerozuměl , tak se mi objevilo video Jirky Mazura a já si řekl, že když už jsem to zkusil, proč nepokračovat. Ani na chvilku jsem neváhal si od Jirky objednat ONLINE TRADING MANUAL a ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ. Od té doby jsem si stanovil proč to chci dělat a co tím chci dokázat.

  2) Vnímám to tak, že čas je daný a nikdo neví na jak dlouho, peníze jsou potřeba, aby ten čas byl využit co nejlépe a svoboda je taková, jak se člověk cítí být svoboný, nebo k něčemu nucený. Čas mohu využít jak chci, ale na financích to ještě není ono, proto jsem se rozhodl svůj čas věnovat studiu OTM, videí kluků ,kde probíhá SAO a dalších užitečných informací. Potom mohu očekávat i větší svobodu ve všem.

  3) Už mám zkušenosti na burze a mám pocit, že všechny o kterých se dozvídám z videí od Vás, nebo z ebooku a vím, že na sobě musím ještě hodně zapracovat. Nicméně jsem šel rovnou do live burzy a nelituji, snažím se držet instrukcí, které mi pomáhají, ale vím, že největší práce je s mojí hlavou a jakmile to dostanu tam kam mám, vím, že to bude paráda.

 11. Jana Kissová napsal:

  1. svoj čas venujem iným (zamestnanie, rodina, deti…), paradox je že som si to uvedomila práve počas Jirkovho videa. Veľmi málo času venujem tomu čo ma baví a čo by ma napĺňalo. Aj tento kurz som si zakúpila, ale nevenujem mu dostatok času, práve kvôli uvedený iným prioritám. Mala by som sa nad sebou viac zamysliet 🙂 čo vlastne chcem a ako budem svoj čas investovať.
  2. áno, čas sú peniaze a peniaze sú sloboda
  3. na burze som ešte nepodnikala, rada by som začala.

 12. Leopold napsal:

  1.Vyměřený čas využívám plně pro sebe.Jako senior nemusím nikomu svůj čas prodávat

  2.Čas,který mám jenom pro sebe využívám k sebevzdělávání v podnikání na burze.Díky tomu mohu získat peníze,které mi umožní svobodně žít.

  3.Čas který věnuji burze se mi zhodnotí ve vydělané peníze,které využiji k napnění svých snů a cílů

  • Vojtěch Červeňák napsal:

   1 já svůj vyměřený čas samozřejmě jako většina prodávám nějaký ušetřit pro rodinu a pro sebe a od začátku roku nějaký čas věnuji studováním burzy.
   2 čas – peníze – svoboda je věc ke které se časem chci dostat a investice a trading jsou skvělá možnost k realizaci všech tří věcí
   3 čas je skvělý nástroj na burze od složeného úročení nebo ho vnímám v expiraci opcí

 13. Jiří Mlíka napsal:

  1/ Vyměřený čas – čas, který je mi daný, snažit se ho nejlépe využít , abych mohl říci každý den večer , že tento den byl pro mne přínosem , obohatil mne a byl jsem spokojen a s dobrou náladou šel spát a těšil se na den další , kdy budu moci získávat.
  2/ Toto jsou pro mne určující věci pro můj lepší život, moci si splnit svá přání ke své spokojenosti a i svého nejblížšího okolí. Ale především bych zde vyzvedl to nejdůležitější – zdraví, to mi především pomáhá překonávat překážky , a zaměřit se na dané věci.
  3/ Nemám žádné zkušenosti, ale především to chce se učit , zajímat se o své ckolí v daném směru a učit se od těch nejlepších

 14. Tonda Vonderka napsal:

  1)Snažím se neplýtvat svým časem, ale 100% ho ještě nemám pod kontrolou. Učím se.
  2)Mít dostatek peněz znamená více času a svobody.
  3)Zatím burze věnuji hodně času, protože mě to baví.

 15. Lada Horak napsal:

  Jak vnímáte osobně pro sebe svůj vyměřený čas a a jak jej můžete využívat lépe a proč?
  – Bohužel ztrácím spoustu času tím, že musím zajistit základní životní potřeby pro sebe a rodinu a na další věci již nezbývá tolik času a ani sil…. Rád bych již konečně se vymanil z toho „krysího závodu“ a začal se věnovat i tomu co mne baví…
  Jaký investiční či finanční potenciál pro vás mají tato slova a jak je proměňujete v peníze a lepší kvalitu života?
  – čas, peníze a svoboda jsou pro mne nedosažitelným pojmem. Vždy vše na něčem skončilo a člověk spíše o finance přišel…
  Máte konkrétní zkušenost, jak vnímáte svůj čas na burze a jak jej co nejlépe investičně využít? Zkušenosti, návrhy?
  – zkušenosti jsou sice malé, odhodlání však velké. Ovšem jak vše udělat je nějak příliš komplikované a složité…

 16. Jiří napsal:

  1. Snažím se svůj vyměřený čas co nejlépe využít.
  2. Myslím si, že čas jsou peníze, když jsou peníze, je i svoboda.
  3. Zatím jsem na burze neobchodoval, jen jsem občas koupil nějaké akcie na RM-systěmu.

 17. Honza napsal:

  1) Tak půl na půl. „Vyměřený čas“ prodávám, ale i s ním plýtvám, přesto se snažím najít cestu, jak ho mít čím dál tím víc pod kontrolou.
  2) Je to jako nedostatkové zboží. Toužím po něm, ale pořád ho nemám.
  3) Rád bych to změnil k lepšímu a přestala prokrastinace.

  • Jan Foldyna napsal:

   1. Před 5 lety jsem se rozhodl změnit svůj život. Povedlo se a dnes se dívám jak dále. Začínám, konečně, mít svůj čas pro sebe. A hodlám ho maximálně využít. Proto jsem členem tohoto klubu.
   2. ČAS-PENÍZE-SVOBODA učím se od těch nejlepších. Proto už se řídím tím, že neříkám že ho nemám ale přizpůsobuji vše abych ho měl a maximálně využil.
   3. Zkušenost na burze zatím nemám a tím pádem ani žádné návrhy. Změním to.

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů