6.

JAK SE NAUČIT VYDĚLÁVAT PENÍZE

NA BURZE ZA 10 AŽ 16 TÝDNŮ?

Červen 2021
obsah do KLUBU IN IN

Záznam webináře

Upozornění: Pokud v průběhu webináře zmiňuji možnost zakoupení vzdělávacích produktů, nebo předplatného na cokoliv, je to již passé a tyto pasáže ignorujte. Soustřeďte se na obsah a na diskuzi k tématu!

Prostudujte si, stáhněte si

Záznam webináře ze 17. června 2021 můžete zhlédnout po kliknutí na tlačítko níže přímo na vysílací stránce, na které si můžete přečíst pěknou sérii odpovědí, diskuzí a komentářů k tématu!

👀 Záznam webináře na původní vysílací stránce

Zvukový záznam z webináře pro poslech na cestách nebo v autě, který je standardně k dispozici v členské sekci KLUBU IN IN, si nyní i vy můžete poslechnout po kliknutí na tlačítko níže.

🎧 Zvukový záznam z webináře v MP3 ke stažení

Jako další bonus k webináři byl pro členy KLUBU IN IN vytvořený eBook v PDF Jirky Mazura OVĚŘENÝ NÁVOD V 10 KROCÍCH, JAK SE NAUČIT VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE, který si můžete stáhnout po kliknutí na tlačítko níže.

📙 eBook v PDF ke stažení

Finanční svoboda a nezávislost, výsledky v podnikání a životní styl souvisejí téměř výhradně se schopností myslet a používat hlavu pro vlastní cíle a záměry. V dalším obsahu se seznámíte s tím, jak pro realizaci vlastních záměrů získat TOP finanční páku!