Vítejte na vysílací stránce webináře! Záznam bude ➡︎➡︎➡︎

Webinář se konal na této stránce

Jak se naučit vydělávat peníze na burze!


Na vysílání se přihlásilo 0 lidí.

Za pouhých 10 až 16 týdnů vás naučím to, co se jiní nenaučí za několik let!

 • Odpovězte na pár otázek!
  Mám pro vás na této stránce pár otázek. Moc mě zajímá, jak se díváte na možnost = naučit se vydělávat peníze na burze a jak na to? Velmi si cením aktivity, zpětné vazby a spolupráce. Věnujte si 5 minut a promyslete odpovědi!

⬇︎⬇︎⬇︎

Zamyslete se, zda a proč chcete umět vydělávat peníze na burze!

Parťáci, parťačky v akci, zapojte hlavu do procesu a napište mi do Komentářů níže odpovědi na otázky.

Vaše odpovědi a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité!

Děláme tím skvělou komunitu a pomáháme si navzájem.

Zajímají mě odpovědi na tyto otázky:

 • 1
  Co pro vás znamení příležitost burza?
  Jak pro sebe vnímáte možnost naučit se na burze obchodovat a následně vydělávat peníze jiným způsobem, než je běžné? Proč se o burzu zajímáte?
 • 2
  Co uděláte pro to, abyste se naučili vydělávat na burze?
  Obchodování na burze je technicky velmi jednoduché. Ale uspěje zde pouze menšina těch, kdo se o to pokusí. Důvody jsou různé - netrpělivost, nedisciplína, nejasná motivace. A hlavně neochota se učit a poctivě se vzdělávat. Co jste připraveni udělat pro to, abyste uspěli?
 • 3
  Jak vidíte svou budoucnost?
  Obchodování na burze a následné podnikání s penězi umožňují změnu životního stylu. Může přijít vytoužená porce svobody, nezávislosti a jiná kvalita života. Jak vidíte svou budoucnost a jak opravdová je vaše motivace, naučit se vydělávat peníze na burze?
 • 4
  Návod 10 kroků...
  Proč bych zrovna vám měl poslat návod 10 kroků, jak se naučit vydělávat peníze na burze?

  Jste připraveni jít do akce začít se vzdělávat pořádně?

Zamyšlení se nad těmito otázkami pro vás přinese speciální benefit › ujasníte si, co opravdu chcete a začnete na tom pracovat.

Máte pouze dvě možnostiANO nebo NE, nic mezi tím. Buď chci (opravdově), nebo ne. Vše další jsou jen řeči. Nikdy nebudete vědět, zda je tato příležitost pro vás, když ji poctivě nevyzkoušíte!

Zde odpovídejte na otázky, nebo přidejte komentář:

 1. Dita Středová napsal:

  1. Je to forma Hry a Učení, Později výdělku a finanční nezávislosti
  2. neustále se vzdělávat a učit se, a jsem samouk, proto mi to jde pomalu a s chybami
  3. Být finančně nezávislá a zbavit se chyb v obchodování
  4. Je to něco tajemného v učení se na burze, ale chce to mí určitý čas na vzdělávání se, (jsem to tíž zaneprázdněna pomocí rodinném kruhu, který jeden z členu rodiny nově fyzicky hendikepovaný ( diabetická noha) tak že i při výdělek pomoci svému bližnímu.

 2. Daniel napsal:

  1. Zajímám se o burzu, jelikož se nechci spoléhat na odměny za měsíc odvedené práce pro někoho, ale za odvedenou práci pro sebe a svou zaslouženou výplatu, kterou si mohu korigovat sám dle mých cílů.
  2. Postupně změním svůj mindset a naučím se vědomosti výukou, kterou zprostředkováváte ve vašich kurzech tak, aby se má šance na úspěch zvyšovala. Obětuju část svého volného času studiem a prozatímní praxí na demo účtu.
  3. Určitě finanční svoboda do dalších investic a možnost být pánem svého času při vydělávání peněz.
  4. Pakliže mi tento návod pošlete, dostanu zase nový náhled do problematiky burzy a zvýší se tím šance, že při prostudování tohoto materiálu zvýším své šance na zisk. Dalším faktorem je, že se velice intenzivně rozmýšlím, zda koupím jeden ze zmiňovaných kurzů, jelikož se chci naučit být opravdu úspěšný při svém obchodování.

 3. Radek Zezulka napsal:

  Pěkný večer přeji,

  1. Pro mě je to velká příležitost jak k novým vědomostem, tak si finančně pomoct. Zajímá mě burza asi cca 1 rok, ale nikdy jsem nechápal jak tam ti lidé dokáží vydělat a je to vlastně hlavně psychologického rázu. A to se mi líbí. Moc chci změnit svůj životní styl.
  2. Velmi mě zajímá know how, které jsem si zakoupil a chci se v tomhle vzdělávat. Jsem rád, že je tak skvěle propracovaný HNB kurz a Škola IN IN. Jsem tu nový. kurz jsem si zakoupil před týdnem a jsem v momentě kdy čerpám informace a snažím se držet krok s osnovou. Jsem motivován se vzdělávat v oblasti burzy.
  3. Budoucnost bych rád měl díky burze lepší a kvalitnější, ale vím, že jsem to hlavně já, kdo to může změnit svým vlastním postojem. Jsem hodně zaneprázdněn a budu velmi rád pokud se to jednou změní. Udělám proto možné maximum.
  4. Jsou to vše pro mě velmi cenné informace. ANO.

 4. Dana Havelková napsal:

  -Možnost se realizovat,vydělávat peníze a být pánem svého času. -Vzdělávat se. -Být nezávislá. -Naučit se vydělávat peníze

 5. Pavel Šmídek napsal:

  1)bezesporu pro mne nová věc
  2)nastuduji poctivě vhodné podklady
  3)konečně dělat co mne bude opravdu bavit
  4)oceňuji vaši pozornost, neboť jsem váhal dost dlouho

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů