UPOZORNĚNÍ NA AKCE

FACEBOOK • BLOG • ŽIVĚ

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & PODNIKÁME NA BURZE

‹ životní cesta a styl ›

Inteligentní investor umí investovat svůj čas, svou energii, potenciál, svůj talent a také investice do vzdělání a postupů, které mu přinášejí chtěný zisk. Inteligentní investor ví, že výsledky, peníze a budoucnost se dají naplánovat a chytré investice jsou prostředkem k úspěchu!

Garantujeme ještě ➡︎

(zajisti si ceny a podmínky na trvalo!)

Lehce-mimo-systém

Zajisti si ZDARMA

⬆︎      ⬆︎      ⬆︎

VZDĚLÁVÁNÍ • AKCE • ONLINE PORADY

PLÁNUJEME DALŠÍ INSPIRATIVNÍ OBSAH A WEBINÁŘE! SLEDUJTE NÁS!

VIP MASTERMIND

Online skupina pro inteligentní investory

Jde o pravidelné online porady v uzavřené skupině do 12 osob, které mají podobné cíle nebo zaměření. Je postavená na sdílení, podpoře a spolupráci.

Každá VIP MasterMind porada má své speciální téma, které se dozvíte spolu s pozvánkou, která je zasílána výhradně členům Klubu In In.

V naší VIP MasterMind skupině jde o znásobení vašeho potenciálu odborností, dovedností, životních zkušeností či síťování jednotlivých členů.

PRÉMIOVÉ ONLINE KURZY

Kurzy z edice PODNIKÁME NA BURZE

• HNB VIP TRADER

Nejpopulárnější online kurz o burze na čs. internetu s tradicí od roku 2013. Kurzem prošly tisíce spokojených klientů. Aktuální verze je z roku 2020. Hlídejte si termíny vstupu do kurzu! Zveřejňujeme je na webu, informujeme v emailech!

Kurzy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

• ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Tento kurz vám odhalí jistá tajemství, kterým říkám SKRYTÉ SÍLY V PODNIKÁNÍ. Pákové efekty do podnikání, pro dělání peněz, času a svobody jsou z jistých důvodů k dispozici pouze na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu. Tento prémiový kurz je základ pro další poznání toho, jak to ve světě podnikání v reálu funguje!

• JAK VYMYSLET PENÍZE

Zatímco se více, než 90 % lidí zabývá otázkou, jak vydělat peníze, jak sehnat lepší práci a podobně, realita peněz se odvíjí úplně jinak. V tomto kurzu se vydáte na fascinující cestu plnou zásadních odhalení o tom, jak se opravdu dělají peníze! Jak z myšlenky dělat HODNOTU a následně jak z myšlenky a hodnoty dělat PENÍZE. To je podstata procesu, kterému říkáme PODNIKÁNÍ.

• KDE JSOU MOJE PENÍZE

Naučíte se pracovat s nejdůležitější otázkou, kterou si podnikatelé dávají. Abyste uspěli, musíte jednak vědět, jak to ve světě podnikání a na PRAVÉ STRANĚ chodí, jak se dají PENÍZE VYMYSLET a následně se naučíte identifikovat, KDE JSOU VAŠE PENÍZE. Tento kurz je o procesu nabídky a poptávky a o praktických návodech, jak a kde identifikovat příležitosti pro podnikání a peníze.

• KURZY VE ČLENSKÉ SEKCI KLUBU

Členové klubu najdou ve členské sekci řadu tématických online kurzů › Cesty k lepšímu životu, Cesta na Pravou stranu, 14 návyků zlatého vítěze v podnikání, 13 tajemství z Pravé strany, 10 dohod v podnikání, Strategické dovednosti v podnikání... A další přibývají!

Připravujeme další témata!

• PENÍZE NA KONCI TUNELU

Tento kurz je o strategii myšlení a strategii jednání. Je to nový revoluční a velmi zjednodušující, jasný a logický koncept, jak do svého podnikání přivádět zákazníky a jak je dlouhodobě udržet. Zákazníci řeší svoje problémy, chtějí vidět svoje "světlo na konci tunelu". Vy jako podnikatelé jim na konci tunelu pěkně posvítíte, pozvete je dovnitř. Na konci prodejního procesu, který obsahuje specifické postupy, zákazník obdrží svoje řešení a vy obdržíte jeho peníze.

• PODNIKÁNÍ 80/20
    Toto téma se prolíná všemi mými kurzy a celým vzděláváním, jako naprosto zásadní poznání, know-how a strategický přístup. K dispozici je prozatím v různých částech všech kurzů, ale chystám toto téma jako zcela samostatné, klíčové a zásadní know-how pro podnikatele. Již brzy...

• CESTA PODNIKATELE

Cesta podnikatele má svoje specifika, výhody, úskalí. Někde začíná, potom pokračuje a neustále před nás klade nové výzvy a překážky. Je uměním podnikatele se efektivně vyznat v džungli legislativy, předpisů a nařízení. Kontakt podnikatele se "systémem" představuje neuralgický bod a někdy i hlavní překážku k tomu, aby podnikání bylo úspěšné. Proto se budeme těmto tématům intenzívně věnovat!

ONLINE AKCE

Webináře • online porady • workshopy

DALŠÍ AKTIVITY

Facebook • blog • živé akce • konzultace • přednášky

Staňte se součástí komunity inteligentních investorů!

15 STRATEGICKÝCH VÝHOD KLUBU!

SÍLA PARTNERSTVÍ
    SDÍLENÉ HODNOTY
    CÍLE & ZÁMĚRY
    OPRAVDOVÁ MOTIVACE