Webinář SAO SPECIÁL začne již za:

Vítáme Vás na stránce, na které se bude v úterý 7. září od 10:00 konat živé vysílání SAO SPECIÁL na téma:

JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ

aneb

ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI

Webinář SAO SPECIÁL se bude odehrávat zde:

JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ

Dříve, než začne samotný webinář v úterý, mám pro Vás formou krátkého článku pár myšlenek a inspirací. To, oč nám v podnikání na burze jde, jsou PENÍZE. Podnikání na burze je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání, o kterém vím. Nepotřebujete žádné "živnosťáky", papíry, povolování. Žádní zaměstnanci, sklady, zásoby, prodeje, marketing, logistika, žádné starosti s klasickým podnikáním. Podnikání na burze je čistá hra s penězi, s kapitálem. Podnikání na burze si vyžaduje schopnost myslet a... Víte co? Přečtěte si to!

Jak najít cestu k penězům na burze?

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ jde na peníze chytře!

 • V projektech HNB se učíme podnikat na burze!
 • V KLUBU IN IN se držíme ve hře, vzděláváme se a držíme komunitu!
 • V rámci informačního servisu WINSIGNALS jdeme po stopě peněz!

Ano, v podnikání nejde o nic jiného. Jediným měřitelným výsledkem podnikání jsou peníze. Vše ostatní je až na druhém místě, byť se to může jevit jako důležité i motivující. 

V podnikání řešíme otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE. My naše peníze a příležitosti vidíme na burze. Nicméně se musíme podnikání na burze naučit. Můžete na to jít ze široka a složitě s doufáním, že narazíte na Svatý Grál a tajemství snadného vydělávání peněz. Dříve nebo později ale vystřízlivíte, protože nic takového neexistuje! 

Musíte vědět, kde peníze na burze jsou a jak je získat co nejsnadněji a pokud možno i bezpečně. Vlastně se o to snaží na burze všichni účastníci. Některým se to i podaří. Jsou to ti, kdo umí najít stopu peněz a poté se účastní lovu chytře, promyšleně a strategicky. Nejdůležitější je to slovo "promyšleně", protože peníze se dělají procesem myšlení. Peníze na burze se nedají odpracovat, musí se vymyslet, jak je stáhnout k sobě akcí v procesu tradingu. 

JDI TAM, KDE JSOU TVOJE PENÍZE. Toto učím lidi ve svých kurzech. Peníze vidíte na grafech cenového vývoje nejrůznějších aktiv na burze. V akciích, v komoditách, či v měnových párech. Když se díváte na grafy a rozumíte tomu, co se na burze odehrává, znáte a máte k dispozici technologii pro obchodování (platformu, účet), potom můžete mít pocit, že se zde peníze doslova válejí na cestě. Stačí se k nim sehnout... Ale z nějakého důvodu si to děláme komlikovanější, než by to muselo být. Máme strach se pro ně sehnout, protože nám v hlavě blikají červené žárovičky nejrůznějších pochyb. 

Ve skutečnosti je třeba peníze vymyslet. Mám na mysli postup, identifikaci ziskových příležitostí a strategii, jak na ně. K tomu samozřejmě patří vědomý a disciplinovaný riskmanagement a hlava v pořádku (psychologie tradingu). V podnikání na burze se učíte › JAK VYMYSLET PENÍZE!

Platí rovnice PENÍZE = ČAS = SVOBODA = SCHOPNOST A OCHOTA MYSLET! Jste připraveni? Pokud ano, jste zde správně! Peníze na burze vedou přes Vaši hlavu. To je první odpověď na otázku, jak najít cestu k penězům na burze! Je to jasné? Stopa peněz začíná ve vaší hlavě, nehledejte začátek cesty nikde jinde, protože zabloudíte! 

Jděte po stopě peněz!

Většina lidí nemá vůbec tušení o tom, jak se na burze dělají peníze. Proto nemohou narazit na stopu peněz tímto směrem. Je jasné, že stopa peněz souvisí s INFORMACÍ!

Informace o tom, jak burza funguje a jak na burze dělám peníze, máte. Jste na stopě peněz a pokračujte. Abyste nezabloudili v džungli informací, udržujte směr k jednoduchosti. Vy víte, že na burze funguje PRAVIDLO 80/20 ve všech aspektech!  

Hledáme-li stopu peněz na burze, mějme na paměti pár faktů!

✓ 80 % všech cenových pohybů se děje v méně než 20 % času! To je náš revír!

✓ Více než 90 % peněz se na burze obchoduje s méně než 10 % aktiv. To je náš revír!

✓ Na burze můžete vysedávat celé dny a "pracovat", nebo se můžete naučit naši Situační Analýzu Online a věnovat burze denně hodinku, dvě. To je naše cesta!

✓ Na burze řešíme pouze 2 možnosti, ceny mohou pouze růst, nebo klesat. Nekomplikujte si hlavu složitými postupy, když to jde jednoduše! To je náš přístup!

✓ STOPA PENĚZ začíná v hlavě informací a jejím správným zpracováním. Složitosti vedou k bloudění a k neúspěchu, stopa se vytratí pod nánosem informačního balastu.

✓ Sledujme linii stop k penězům, které vidíme na grafech. Cílem je identifikovat, kde je kořist k mání nejsnadněji a pokud možno bezpečně! Cíl je úlovek, nikoliv vlastní hon!

✓ Chytrý stopař má strategii, kdy cílí na výsledek, kterého chce dosáhnout jednoduše a bezpečně. To je naše myšlení na burze!

Také víme, že náš úlovek jsou čísla, peníze a že lovíme ve virtuálním světě. Potřebujeme rozumět prostředí, ve kterém se pohybujeme a ve kterém se vydáváme po stopě peněz!

O penězích by se dalo napsat mnoho!

Možná budete souhlasit s následujícími výroky:

✓ Peníze nejsou vše, jsou vždy až na prvním místě!
✓ Práce pro někoho je nejhorší způsob, jak vydělat peníze!
✓ Peníze se nedělají prací, ale myšlením!
✓ Peníze umožňují svobodu, nezávislost a lepší kvalitu života…

O penězích by se toho dalo napsat mnoho. Je to moje oblíbené téma. Nikoliv kvůli penězům jako takovým. Ale zejména › protože pochopení výše uvedených myšlenek mi umožnilo žít život snů a žít životní styl, který Vás může inspirovat! Jistě, peníze nejsou důležité, protože důležité jsou zdraví, přátelství, láska, rodina, kvalita života a vše další. Ale s penězi je vše zkrátka lepší než bez nich. Je to s nimi výhodné, mimo jiné i finančně (jak by řekl Woody Allen).

Lidé práce řeší, jak sehnat lepší práci. Bohužel zjistí, že jim nikdo nikdy nedá více peněz, než je hodnota jejich pracovní pozice na burze práce. Ve škole jim to nikdo nikdy nevysvětlil a potom se celý život diví.

Podnikatelé řeší, kde jsou jejich peníze, jak vyrobit a uspokojit trh, jak peníze vymyslet a udělat. Jejich hodnota je dána pouze schopností myslet a vědí, že nic není nemožné. Podnikání na burze je čisté podnikání s penězi za účelem dělat další peníze. Zní to zajímavě? Je to zajímavé!

Obě skupiny vnímají jinak slova a hodnoty, jako jsou peníze, čas, svoboda, nezávislost, seberealizace, životní styl, poslání. Jak to máte vy? Do které skupiny patříte a do které chcete patřit opravdu? Víte, že volba je výhradně na Vás?

Pokud hledáte více peněz, nehledejte je tam, kde nejsou! Je třeba vydat se na stopu peněz, vidět je a jít po nich! Akcí, děláním a životním stylem. Teď hned, ne “až pak, až jindy”. Proč? Protože život je fakt krátký a peníze leží doslova na cestě. Když vidíte správnou stopu, vidíte peníze, uděláte akci a jsou Vaše. Pokud to umíte dělat efektivně a ve velkém, Váš život se prostě změní. A to přesto, že peníze (prý) nejsou důležité!

Úspěch je věcí pravděpodobnosti

Peníze na burze jsou výsledkem schopnosti dělat správné predikce trhů, pracovat s pravděpodobností a následně se správně rozhodovat. Ve své obchodní praxi burzovního podnikatele se musíte naučit:

✓ PRÁCI S PRAVDĚPODOBNOSTÍ

✓ JAK NA SITUAČNÍ ANALÝZU ONLINE

✓ JAK SOUVISÍ SAO A WINSIGNALS

✓ JAK Z TOHO VYTĚŽIT PENÍZE…

Toto budeme mimo jiné řešit v rámci webináře SAO SPECIÁL. Přetavili jsme naše postupy SAO (Situační Analýza Online) v informační servis WIINSIGNALS. Winsignals jsou burzovní predikce cenového vývoje vybraných aktiv s úspěšností 80 až 90 % a to dlouhodobě. Projekt jede již šestým rokem. Signály poskytují naši "burzovní vlčáci", analytici, kteří se toto naučili v kurzech HNB a ve své praxi. Jsme sladěni způsobem myšlení, protože víme, že naše peníze na burze "můžeme vymyslet".

Našim burzovním analytikům říkáme "vlčáci" již od počátku projektu. Vlk je totiž chytré zvíře. Umí jít po stopě kořisti, myslí týmově a jde za výsledkem strategicky. Naši burzovní vlčáci jsou skvělí stopaři, protože každý měsíc identifikují desítky úspěšných burzovních predikcí. Navádějí nás na STOPU PENĚZ a potom je jen na nás uživatelích, zda po kořisti půjdeme. Nu a povím Vám pravdu, každý měsíc jdou po této STOPĚ PENĚZ stovky klientů, našich parťáků na burze!

Na webináři SAO SPECIÁL propojíme témata KLUBU IN IN, know-how kurzu HRAJEME SI NA BURZE a zejména WINSIGNALS! V rámci pravidelné úterní SAO si ukážeme, jak burzovní signály děláme, jak identifikujeme ziskové příležitosti a jak s nimi pracujeme!

BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VIDÍ PŘÍLEŽITOSTI DŘÍVE, NEŽ OSTATNÍ!

WINSIGNALS jako burzovní predikce jsou pravděpodobnostní produkt. Podnikání na burze (nejen to, ale jakékoliv jiné podnikání, či lidská činnost) je o schopnosti pracovat s pravděpodobností, s predikcemi (předpovědí) a následně je to o schopnosti se správně rozhodovat.

Burza ukazuje pouze dvě možnosti, kam mohou jít ceny aktiv. Ty mohou pouze růst nebo klesat. Bez jakékoliv analýzy je jasné, že pracujeme s pravděpodobností 50/50. 

S porozuměním naší Situační Analýzy Online (kterou učíme klienty v kurzech HNB) se můžete naučit poměrně spolehlivě odhadovat pohyby cen s úspěšností vyšší. Klidně 60 či 80 %.

To jsou základní informace a vás zajímá:

 • 1
  Jak děláme denní rychlou SAO a s jakými výsledky
 • 2
  Jak identifikujeme ziskové příležitosti díky SAO
 • 3
  Jak uvažujeme o riskmanagementu, tj. řízení obchodů v návaznosti na SAO
 • 4
  Jak technicky předáváme a posíláme klientům informace WINSIGNALS
 • 5
  Jak WINSIGNALS používat v praxi

SAO je kombinace technické, fundamentální a zkušenostní analýzy jednoduše.

Připomněli jsme základy, nastavení na platformě a jak na to!

S naší SAO umíme identifikovat příležitosti a směr cen s dlouhodobou úspěšností 80 až 90 %.

Navíc to umíme poměrně stabilně již řadu let, měsíc co měsíc. Není v možnostech jednotlivých účastníků, aby si takovou výkonnost udrželi dlouhodobě. Vysvětlili jsme, jak to děláme!

Na druhé straně pouze úspěšnost v burzovních predikcích nestačí. Musíte v praxi vědět, co s tím a jak z pochopení příležitostí na burze udělat dlouhodobě ziskový byznys. I zde jsme ukázali, jak na to!

A přidáváme druhou možnost, jak získat nejen druhou šanci vyzkoušet si ziskový informační servis WINSIGNALS 4.0, ale i zbrusu novou publikaci

NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Jak to bude probíhat a jak získáte tento návod?

 • 1
  ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI
  Řekneme si pár informací nejen o pravděpodobnosti, ale zejména jak ji chápat a jak s ní pracovat!
 • 2
  SITUAČNÍ ANALÝZA ONLINE
  Ukážeme si jednoduchou SAO v praxi v podmínkách reálných trhů přímo na online platformě.
 • 3
  SAO & WINSIGNALS
  Vysvětlíme si, jaké je propojení naší SAO a produktu WINSIGNALS, jak to funguje technicky a také, proč byste se měli při řízení obchodů s WS zabývat svou SAO a jak na to!
 • 4
  NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0
  Můžete získat i ve formě online publikace v PDF, kterou zašleme všem účastníkům webináře za aktivní spolupráci a zpětnou vazbu! Podívejte se prosím dolů na tuto stránku a zúčastněte se jednoduché ankety!

Parťáci, parťačky v akci!

 

Zapojte hlavu do procesu a napište nám do Komentářů odpovědi na pár otázek.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

 • 1
  Jak rozumíte pojmu PRAVDĚPODOBNOST a jak s ním v praxi zacházíte?
 • 2
  Rozumíte problematice SAO a umíte si ji pravidelně dělat?
 • 3
  Používáte SAO ve spojení s WINSIGNALS a naopak? Jak?
 • 4
  Online kurz HNB
  Jak je pro Vás důležitý kurz HNB pro pochopení servisu WINSIGNALS?
 • 5
  KLUB IN IN
  Jakou roli pro Vás hraje KLUB IN IN?

Všem odpovídajícím v anketě zašlu publikaci

NÁVOD PRO ZISKOVÉ PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Děkujeme za sdílení vašich názorů dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky 😉

 1. Marcela Líbalová napsal:

  1. Pravděpodobnost je pro mě to, co může nastat podle směrování a zacílení.
  2.-4. Sao jsem zpočátku kurzu sledovala, k praxi jsem se dosud nedostala, proto vše ukládám k pozdějšímu prostudování. Vnímám jej jako velmi efektivní nástroj k lepšímu pochopení obchodování na burze. Winsignals je pro mě zatím neznámou. Kurz HNB nemám prostudovaný, líbí se mi vysvětlování a styl učení pro absolutní laiky.
  5. V Klub IN IN jsem zatím jen konzument, líbí se mi reakce na veškeré dění a dotazy.

 2. Pavel Koníř napsal:

  1) Dle definice je pravděpodobnost šance na uskutečnění jednoho nebo více jevů, vydělena počtem jevů možných. Vypočítává, jaká je šance, že se daný konkrétní jev v rámci daných konkrétních podmínek uskuteční, samozřejmě s využitím logiky a zohlednění i určité míry nejistoty.
  2) SAO určitě se mám ještě hodně co učit. Snažím se o SAO každý obchodní den.
  3) Ano používám SAO i ve spojení s WS. Záleží kdy signál přijde. Zvažuji každý vydaný signál, v návaznosti na MM a mém vnímání aktuální situace. Nejraději mám když WS potvrdí již mnou dříve samostatně zadaný obchod.
  4) HNB mi pomohlo pochopit vlastní fungování obchodu s podporou TA. WS vnímám jako nadstavbu pro pokračování s vlastním live obchodováním.
  5) Pro stálé pokrčování vzdělávání pro získávání zkušeností a jistoty v obchodování po absolvování HNB je Klub IN IN k nezaplacení, zejména jeho úterní online SAO.

 3. Stanislava napsal:

  1 – Pravděpodobnost – zhodnotit možnosti a vyhodnotit, co má největší šanci, že se podle mě stane
  2 – SAO – už dlouho jsem s tím nepracovala, stále mě ale láká se tím vážně zabývat
  3 – Zatím Winsignals nemám, měla jsem jen na zkoušku, pokud budu mít živý účet, určitě využiju
  4 – Kurz HNB super, jsem ráda, že jsem do problematiky burzy nahlédla, ale stále jsem nenašla odvahu na živý účet, moc mě to láká
  5 – Nejsem v něm, ale určitě bude dobrý pro podporu a vzájemné konzultace

 4. Vendula Romanová napsal:

  1) využívám raději lepší pravděpodobnost
  2) plán vývoje v grafech, pravidelně nedělám (nestíhám)
  3) zatím nespojuji s winsignals
  4) HNB otevírá vrátka k ziskovému tradingu
  5) Klub IN IN je pro mě podpora v obchodování na burze a děkuji za ni 🙂

 5. JosefKořen napsal:

  1. Pravděpodobnost je kategorie z vyšší matematiky, která dobře funguje u kvalifikovaných hráčů.
  2. SAO je skvělý vynález našich chlapců. Bez SAO nelze obchodovat
  3. Kurz HNB byl pro mne jedním z kurzů, které jsem absolvoval. Rád hlásím, že byl z těch nejlepších.
  4. Vše spolu souvisí. Nemusí to být jen kurz HNB. Rozhoduje znalost věcí a zásad obchodování, schopnost se rychle (a dobře) rozhodnout 5
  5. IN IN je výběrem přijatelných postupů v dobré společnosti.
  Zdraví petr125, Louny.

 6. Štefan napsal:

  1. Pravdepodobnosť je to , akú šancu mám že mi to víde, keď sa o niečom rozhodujem.
  Platí to aj pre špekuláciu na burze.

  2.
  Problematike rozumiem, SAO si viem urobiť, chýba mi však tretí rozmer grafov, hovoriaci o tom,
  aké množstvo a druh objednávok sa skrýva za jednotlivými sviečkami.(vizualizácia SAO, cena záujmu)

  3.
  Nepoužívam WINSIGNALS, nevravím že nie je dobrý, ale mne zasielanie signálov nevyhovuje,
  časovo ich nedokážem spracovať, spracoval som stale len tie, ktoré neboli ziskové.

  Štatistiky zhodnotenia účtu sú so všetkých vydaných signálov.
  Spracovanie všetkých však nie je možné(pre mňa), a teda skutočnosť je potom iná, buď lepšia alebo horšia.

  4.
  Winsignals by bolo možné pochopiť aj bez kurzu HNB. V každom prípade však kurz HNB hodnotím
  ako výborný základ pre problematiku obchodovania na burze.

  5.
  Nie som člen klubu IN IN. Nemal som záujem stať sa členom klubu.

 7. Ondřej Kulhánek napsal:

  1) Pravděpodobnost se snažím často využívat. Pokud se můj myšlenkový směr ubírá pod 50%, hledám cestu, jak udělat věci jinak, případně
  přehodnotím své záměry. Čas je krátký.
  2) Sleduji každé úterý a jsem ve stádiu studia.
  3) WS zatím nemám. Vidím v tom ale veliký potenciál a šetření času.
  4) Kurz HNB mě pravděpodobně bude čekat.
  5) Za mně určitě studnice informací, kolektiv vzdělaných lidí, co velmi dobře rozumí dané problematice. Dost materiálu ke studování a k
  inspiraci.

 8. Jan Motl napsal:

  1. Pravděpodobnost nějaké události nebo jevu určuje míru úspěšnosti příp. rizika.
  2. – 4. Jako začátečník se v SAO zatím příliš neorientuji, ale kurz HNB je dobrá příležitost se k tomu propracovat,
  příp. se vracet k jednotlivým lekcím, pokud si nejsem něčím zcela jist
  5. Klub In In neznám, nejsem členem.

 9. Eva Bajgarová napsal:

  1. Pravděpodobnost je pro mě očekávaný směr vývoje
  2. SAO sleduji na FB u odborníků, sama ještě to vše úplně nedokážu
  3. Winsignals zatím nevyužívám
  4. Kurz HNB mi objasnil spoustu věcí, aspoň tedy částečně, ale zatím postupuji dost pomalu, moc nestíhám
  5. Členem Klubu IN IN nejsem

 10. Richard napsal:

  1.Pravděpodobnost je vyjádření situace v % která nastane, nebo taky ne.
  2.Snažím se-myslím že rozumím co je cílem
  3.Ano snažím se o zjištění vlastního WS, opačně došlý WS konfrontuji se SAO
  4.Myslím si že kurz HNB je důležitý, u mě spojuje již dříve získané informace zařadit do jednotného celku a něco navrch
  Celý kurz HNB směřuje k pochopení WS
  5.V klubu IN IN zatím nejsem, asi mi uniklo jak se přihlásit

 11. Josef Skočík napsal:

  1. Pravděpodobnost je stav 50 na 50. Jde o to najít dopředu správný směr kam se vychýlí a využít toho.
  2. V SAO se ještě moc neorientuji, ale snažím si ji dělat, stále tam nevidím co bych tam měl vidět, jde to pomalu.
  3. WS fungují na základě SAO.
  4. Kurz HNB je základ pro obchodování na burze. A bez něj se dá velmi těžce orientovat ve WS.
  5. Klub IN IN je vynikající nástavba HNB.

 12. Petr Tomiczek napsal:

  1.Pravděpodobnost je pojem bez kterého neze obchodovat. Když je něco nepravděpodobné, tak to nemá smysl.
  2. Situační analýza je nutná a prospěšná, já ji zatím využívám jako informací od odborníků na delší horizonty obchodování.
  3. SAO ve spojení s Winsignals využívám, ne však všechny typy na vstup do obchodní pozice využiji.
  4. Kurz HNB mám, Winsignals se snažím pochopit z praktického používání – nedaří se to.
  5. Přístup do Klubu IN IN nemám.

 13. Jaromír Puškaš napsal:

  1. Pravděpodobnost chápu jako odhad událostí, které se v daném čase stanou a nebo ne.
  2. SAO se neustále učím a snažím se jí řídit před tradingem.
  3. Win signals jsem zatim nepoužíval.
  4. HNB kurz je pro mě zásadní záležitost jak se vůbec nějakým způsobem zorientovat v problematice obcodování na burze. Věřím , že WS by mohli být skvěle navazujícim prvkem na HNB.
  5. V klubu In In jsem krátce , ale vždycky je dobré posoudit svoje zkušenosti s ostaními.

 14. 1 )Pravděpodobnost je pojem bez kterého bych nemohl obchodovat. Je to jako v praktickém životě
  2) SAO je základem, snažím se jí rozumět, sleduji pravidelné úterní SAO. Díky za ní.
  3) Po obdržení Winsignals zadám vstup do obchodu lehce pod doporučenou hodnotou, Nevyužívám
  každý signál, protože se snažím držet MoneyManagement.
  4) Bez kurzu HNB bych byl asi marný a moje obchodování na burze by bylo velice krátká.
  5) Klub IN IN je skvělý. Je to výborná obchodní parta.

 15. Vlastimil napsal:

  1)Pravděpodobnosti rozumím tak ze na grafech vidím jestli cena poroste nebo bude klesat ,ne vždy je situace přehledná ,když je ,obchodují s touto pravděpodobnosti ,když není neobchoduji ,nerozumím ji.
  2) SAO delam každý den ,jestli ji rozumím ?Bez ni bych ani neobchodoval🙂
  Odpovím asi tak ze prozatím po 2 měsících muj live ucet obchodování po kruckach roste🙂
  3)Prozatím winsignals nepoužívám ale verim ze je to dobra škola naučit se vidět ziskové příležitosti se spojením SAO.
  4) HNB perfektní věc, pro ty,co neví o burze lautr nic.Mezi nimi jsem byl i já.Urcite doporučuji všem .
  Bez těchto základu ,zhorite jako papír 🙂
  Kurz HNB mě bavil od začátku až do konce hodně věci se opakuje ale při zpětném náhledu už vím proč🙂
  Perfektní prace o tom jak jednoduše hodnotit trhy .To se mi na tom libilo nejvíc .Skvělá prace .Dekuji všem co se na tom podíleli 👏
  Zatím winsignals nepoužívám takze nemůžu hodnotit.
  5)Prozatím nejsem členem ,nemůžu hodnotit.

 16. Jiří Kravec napsal:

  1) Pravděpodobnost beru jako cestu k metě, kterou mi určuje díky zkušenostem má hlava.
  2) Ano už rozumím, pravidelně sleduji a teoreticky praktikuji( zkouším ).
  3) Zatím nepoužívám, ale brzy 100% zakomponujeme do podnikání. Chápu to tak, že je to super servis.
  4) Kurz HNB je zcela zásadním odrazovým můstkem a předpokládám, že s winsignals doplavu daleko a zvyšuji sním pravděpodobnost efektivity.
  5) Roli důležitou a inspirativní. KLUB IN IN***** JE PROSTĚ ***** KLUB IN IN *****. Profi škola nejen pro začínající burzysty a spekulantky, ale nepřetržitě doplňující se informace, jedno z našich GRÓ pro byznys bez emocí. Děkuju za něj a za vše ostatní…!

 17. Milan Babulic napsal:

  1; Pravdepodobnosť 50/50, ale 50% p.a sa mi určite bude páčiť.
  2; 3; Som začínajúci trader a čerstvý dôchodca. Celý život som pracoval až pre troch zamestnávateľov. SAO nikdy nevyžadovali, čo im zazlievam! Teraz už asi 10 dní si kreslím do grafov trendovky, čo mi naozaj pomáha lebo pri 1M grafoch som sa strácal s realitou, pri mojom vysedávaní za compom od 16:30 – 23:00. Teším sa na nové skúsenosti, ktoré sa naučím a budem ich vedieť aplikovať ako pán.
  4; Som presvedčený, že som sa ocitol na najlepšej adrese, kde mi veľmi vyhovujú Vaše podania výkladov na túto nádhernú činnosť.
  5; Som už teraz hrdý sám na seba, lebo týmto mojím rozhodnutím začínam štúdium na UTV (Univerzita tretieho veku).

 18. Milan Kadlec napsal:

  1) Pravděpodobnost v praxi vnímám jako stav/proces, který se neustále učím přihnout v lepší skore než 50/50 na stranu svého zájmu, nebo zájmu určité skupiny lidí. S pravděpodobností pracujeme všichni.
  2) Ano, po dlouhém hledání (léta) jak na burzu, myslím, že jsem u Jirky a jeho party našel snad fungující metodu (SAO) pro odhady vývoje na trzích. Analýzu provádím denně, protože trh z našeho pohledu nemá logiku, nelze vymyslet něco, kde nejsme hlavní hráči.
  3) Sao ve spojení s WS zatím neprovozuji, dovolím si jen to na co mám finance.
  4) HNB mě osvětlil problematiku a vysvětlil mi principy.
  5) InIn je pro mne zatím extrémně důležitý, parta zkušených parťáků, spolupracující na stejném projektu a co je důležité, vzájemně si nekonkurují, snažím se být aktivním elévem. 🙂

 19. Luděk Milar napsal:

  1. Dle technické nebo fundamentální analýzy hledám pravděpodobnost vývoje price action (grafu).
  2. Situační analýza je nutná, zatím spíše využívám informací od odborníků.
  3. SAO ve spojení s Winsignals využívám, ne však všechny typy na vstup do obchodní pozice využiji.
  4. Kurz HNB nemám, Winsignals jsem se snažil pochopit z praktického používání aplikace.
  5. Přístup do Klubu IN IN nemám.

  • Nicole Novakova napsal:

   1. Pravdepodobnost pouzivam dnes a denne ve vsech oblastech zivota, takze je velka pravdepodobnost, ze na burze se bez ni neobejdu.
   2. Na SAO se divam pravidelne, miluju jeji aktery, hlavne obsah jejich vykladu k aktualnimu deni na trzich. Takze se snazim delat si SAO ala Ales Andr😀.
   3. Podle SAO sleduju vyvoj grafu a porovnavam to s WS a pak se rozhodnu, co dal, a obracene.
   4. HNB kurz je pro mne dulezity, protoze tady clovek zacne chapat, o cem je burza. WS je skvele doplneni, aby clovek zacal pouzivat v praxi teorii, kterou vstrebava.
   5. Klub ININ – skvela to vec, tady clovek zjisti, co potrebuje vedet. Pro mne velka pomoc, kdyz zavolam na mes. pana Gajdosika o radu, a on to zvedne, i opakovane, a poradi. Miluju jeho mluvene slovo. Excelentni cestina.

 20. Martina napsal:

  1) Při práci s pravděpodobností je podle mě třeba zároveň promyšleně řídit riziko. V tom jsem měla v minulosti rezervy a teď bych se na to ráda více zaměřila.
  2) SAO se teprve postupně učím.
  3) Winsignals nevyužívám. Jsem ještě hodně na začátku, včetně střádání kapitálu na otevření live účtu.
  4) To zatím nedokážu zhodnotit.
  5) Nevím, nejsem členem.

 21. Olena napsal:

  1. Pravděpodobnost je to, proč se mám vydat tím směrem. Naznačuje pravděpodobný směr cesty k úspěchu.
  2. SAO a SAO s WINSIGNALS jsem zatím nemohla využívat.
  3. On line kurz – na to jsem se moc těšila, ale skončila jsem opakovaně v nemocnici. Ztratila jsem téměř celé 3 měsíce.
  4. Klub IN IN jsem sledovala, velmi mě všechna setkání on line inspirovala. Jste výborní.
  Doufám, že už budu mít možnost znovu vše sledovat.
  Děkuji.

 22. David napsal:

  Pravděpodobnost je taková potvůrka která nám říká s jakou pravděpodobností se stane to či ono ( růst nebo pokles ) . Na ni navazuje SAO což je velmi dobrá věc nutná pro každého jednotlivce pro posouzení vhodnosti využití VinSignálu v návaznosti na MM . Členství v klubu IN IN mne duševně drží nad vodou. Díky David Světnička

 23. František Ježek napsal:

  František
  1. pravděpodobnost je pro mě stav, kterým se bude jakákoliv situace vyvíjet, jestli poroste nebo bude klesat a v případě na burze budu nakupovat nebo prodávat.
  2.snažím se SAO dle pokynů a rad z on line kurzu dělat a myslel jsem si, že jim i trochu rozumím, ale jen do doby než vidím Alešovo video s rozborem a komentářem k SAO – takže nerozumím….
  3.nepoužívám, jsem začátečník a mám DEMO účet
  4. naprostá nezbytnost pro člověka, který se snaží pochopit fungování a spekulace na burze
  5.vynikající parta, která funguje na základě kolegiality a kamarádství a je ochotná kdykoliv poradit nejen začátečníkům v nesnázích

 24. Karel Velička napsal:

  1 )Pravděpodobnost je pojem bez kterého bych nemohl obchodovat. Kdyby to bylo nepravděpodobné, tak by nemělo smysl tady být.
  2) SAO je základem, snažím se jí rozumět, sleduji pravidelné úterní SAO. Vždy mi přinese nějaké nové poznání.
  3) Po obdržení Winsignals zadám vstup do obchodu lehce pod doporučenou hodnotou, vetšinou to jde ze začátku proti udanému směru.
  Jelikož to většinou zadávám z mobilu, tak si každé ráno udělám SAO, takže mám přehled o pravděpodobnosti daného signálu. Nevyužívám
  každý signál, protože se snažím držet MM.
  4) Bez kurzu HNB bych byl asi marný a moje mise na burze by byla velice krátká.
  5) Klub IN IN je skvělý, super parta, která vždy poradí.

  • Adolf Štěpáník napsal:

   Jsem zde úplně nový a pojmy kromě pravdebodobnosti neznam.. Jsem clenem klubu IN IN
   Víceméně jsem se jen prihlasil, zaregistroval a vubec nevyuzival

 25. Leopold napsal:

  1.Pravděpodobnost na burze vnímám jako dvě možnosti kterým směrem se dané aktivum vydá po zadání obchodu.Zda nahoru či dolů. V praxi se rozhoduji ,kterým směrem se vydat při zadání pokynu na základě prováděné denní SAO.

  2. Z toho vyplívá, že SAO rozumím a pravidelně ji dělám , než se rozhodnu otevřít pozici.

  3. SAO ve spojení s WISIGNALS jsem v minulosti uspěšně využíval.Na základě příchodu WINSIGNALS na telefon jsem provedl na daném aktivu krátkou SAO a potom zadal obchod v souladu s WINSIGNALS nebo vyčkal na vhodnější příležitost.
  Nyní WINSIGNALS nevyužívám z důvodu malé efektivnosti vzhledem k mému malému ůčtu a časovému vytížení.(nemohl jsem využít většinu signálů , abych nepřeobchodoval svůj burzovní účet, některé signály jsem také nemohl využít s časových důvodů.)

  4.Kurz HNB je pro mne zásadní v návaznosti na kurz o WINSIGNALS,kde jsem pochopil podstatu věci a uvědomil si kde jsou moje peníze.
  Časem chci WINSIGNALS začít znovu využívat.
  5. Klub IN IN jsem dříve využíval k čerpání dalších informací a inspirací pro udržení se na burze. Z finančních důvodů jsem dočasně účast přerušil.

 26. Armagad@email.cz napsal:

  1. Pravděpodobnost je určení možnosti toho, že se něco stane.
  2. Ano rozumím, dělám a využívám a také sleduji pravidelnou týdenní SAO Aleše Andra a Jirky Gajdošíka.
  3. Ne , WS nevyužívám.
  4. Kurz HNB je pro mě velmi důležitý, bez jeho absolvování bych na burze neobchodovala.
  5. Klub IN IN je taktéž pro mě důležitý, vždy tam najdu to, co potřebuji v souvislosti s obchodováním a navíc tam získávám podporu a zkušenosti ostatních členů klubu a jeho zakladatelů.

  • Radka A. Lokajová napsal:

   1. Bez racionálního vyhodnocení pravděpodobnosti dalšího vývoje je každá akce čirým hazardem
   2. SAO je nutný základ, rozumím, využívám a taky čerpám info třetích stran
   3. Winsignals zatím nevyužívám, mj. proto, že v poslední době jsem hraní na burze docasne omezila (hlavně z časových důvodů)
   4. Kurz HNB mi přišel do cesty v pravý čas. Přesně to jsem potřebovala, jinak bych s reálným tradingem asi nezačala nebo hodně rychle skončila.
   5. Klub IN IN je supr prostředí otevřenych a vstřícnych lidí, kam se ráda chodím nachytrit a inspirovat

 27. jan.poslusny@email.cz napsal:

  1) pravděpodobnost vnímám jako pravděpodobný směr pohybu aktiva
  2) Sao si dělám pravidelně a také sleduji každé úterý aživé SAO a porovnávám s mým náhledem na vývoj trhů. Pokud jsem u PC a jdu obchodovat, udělám si nové SAO a teprve pak otevírám, nebo neotevírám obchody.
  3) Když přijde WS, tak většinou zadám obchod, protože znám ze své SAO směr pohybů..
  4) Klub IN IN je pro mne parta zkušených parťáků, kde se předávají důležité informace a snažím se být aktivním členem

 28. Miroslav Andršt napsal:

  1) Povoláním matematik rozumím pravděpodobnosti, jako jevu při operacích s množinami, pro které platí de Morganovy vzorce. 🙂 V praxi (trhy a pod) s ní zacházím tak, že např. beru v potaz, že žádný forexový obchodník není milionářem …. na rozdíl od akcionářů (např. Warrena Buffeta)
  2) Ano, po letech hledání je to pro mě jediná (jakžtakž) fungující metoda pro odhady vývoje na trzích. Zapomenout na oscilátory a indikátory. Popisují minulost. Jelikož Forex pro mě nemá logiku, tak provádím analýzu aktiv dle EPS, P/E, PEG, EBITDA a pod.
  3) Ne.
  4) HNB mě uvedl do problematiky a byl důležitým stupněm pro pochopení jednoduchého principu: „Kudy cesta vede a kudy ne.“ WinSignals jsou dobrým vodítkem za předpokladu, že využíváte signály od jedno „vlčáka“. (stejné ddowny, RRR…)
  5) Neznám, nejsem členem.

 29. Badida napsal:

  1: pravděpodobnost vnímám jako určení směru ze své analýzy při posouzení grafů 5M.15M, 2H,4H a Denního a potom pokud je prognóza slibná tak zadám obchod (sell, buy)
  2:SAO jsem pochopil celkem dobře tak si jej před zadáním dělám ale musím tomu věřit nejsem ještě tak zkušený abych viděl všechny spojitosti.
  3: Ano používám SAO s WINSIGNALS ale vždy kontroluji zda je to s mým posouzením a pak počkám na nejvhodnější vstup do obchodu. a opačně též při přijetí WINSIGNALS zkontroluji zda je pro mne výhodné( mám účet pouze 4 559 USD tak nemohu ještě obchodovat třeba zlato
  4:Online kurz HNB je důležitý vracím se na místa která jsou pro mne ještě málo srozumitelná tak si to projdu znovu včetně videa,
  5:KLUB IN IN je dle mne již vyšší úroveň a je v něm mnoho rad jak zůstat ve hře a být pomalu ziskový toto je velmi důležité je v tom i jak se oprostit silných emocí a ty jsou dle mne velmi důležité určují co člověk zvládne nebo ne.

 30. Pavel Křečan napsal:

  1) Pravděpodobnost vnímám jako míru určitosti toho, že nějaká skutečnost nastane.
  2) – 3) Sleduji SAO při procházení kurzem HNB, zatím ji neprovádím a nepoužívám ve spojení s Winsignals.
  4) Kurz HNB je pro mě optimální příležitost se efektivně (rychle, levně 😉 naučit potřebný způsob myšlení včetně pochopení winsignals.
  5) Klub IN IN je důležitý pro psychiku a udržení „chladné“ hlavy a podpoře při hře na burze.

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů