Záznam webináře bude k dispozici ještě

Vítáme Vás na stránce, na které se konalo v neděli 12. prosince od 20:00 živé vysílání webináře na téma:

ADVENTNÍ BURZOVNÍ SPECIÁL

Aneb proč nejlepší dary nejen na Vánoce najdete ve světě

LEHCE MIMO SYSTÉM

Záznam z vysílání můžete zhlédnout zde na této stránce ⬆︎⬆︎⬆︎ 


Novou dvojknihu si můžete objednat zde:

Moje zbrusu nová dvojkniha je na světě!

Napsal jsem obě knihy pro Vás a dal je do jednoho svazku! 

Můžete ji mít již za pár dnů, pokud si ji objednáte právě dnes!

Protože je to premiéra, dávám Vám dnes extra podmínky!

Podívejte se po webináři, co říkají o knize ti,

kdo ji již měli v ruce!

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Toto je název zbrusu nových knih, které jsem Vám představil v nedělním živém vysílání a které máte možnost získat jako první a mít je ve své knihovně! 

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

Příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Základy, které potřebuješ do začátku vědět k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Naučte se vidět budoucnost dříve než ostatní a vydělávejte na tom!

ADVENTNÍ BURZOVNÍ SPECIÁL

 • Ti, kdo to dokázali
  Na webinář jsem pozval pár hostů z naší burzovní party, se kterými jsem probral vše, co potřebujete vědět, abyste uspěli jako oni!
 • Santa Claus Rally
  Probrali jsme, co na burze (ne)dělat přes Vánoční svátky a na co se zaměřit.
 • Jak a proč proměnit znalosti v peníze
  Povídání na rovinu o tom, proč systém nenaučí lidi základní věci nutné pro přežití i kvalitní život a jak to vyřešit!?

Lidé říkají, že doba je náročná. Tlak ekonomiky, zdražování, inflace, koronavirus, nejistoty. Lidé práce hledají řešení, podnikatelé hledají nové příležitosti a způsob, jak si na to vše vydělat. V každé době lidé touží po tom mít se lépe. Touží po větší porci svobody, nezávislosti a po tom, mít více času pro sebe. A samozřejmě, jak vydělat více peněz, aby dosáhli na své sny. Chci s Vámi probrat naše podnikání na burze, které odolává výše zmíněným vlivům a funguje bez ohledu na situaci, ekonomiku a pokud na něj jdete inteligentně, máte svou svobodu na dosah!

Když vidíte peníze dříve než ostatní, potom musíte umět udělat pár kroků k tomu, jak je získat! To je dovednost lidí, kteří se naučili obchodovat na burze a postavili na tom svou finanční svobodu a nezávislost. Naučíme vás to také! Zveme Vás na extra online akci - webinář "adventní burzovní speciál"!

Webinářem jsem Vás provedl osobně

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Zároveň jste mohli odpovídat na tyto 4 jednoduché otázky!

ANKETU V ADVENTNÍ NEDĚLI POZLATÍME!

Z odpovídajících jsme vylosovali 3 majitele cihličky investičního zlata s mým věnováním!

 • 1
  Ti, kdo to dokázali

  Na webinářích v letošním roce 2021, na Facebooku naší (tajné) expertní party kolem KLUBU IN IN, nebo na živé akci jste měli možnost vidět desítky příběhů těch, kdo to na burze dokázali. Chcete je následovat a proč? Jak to uděláte?

 • 2
  Santa Claus Rally

  Možná bude, možná nebude? Jak na něm vyděláte a jaká jsou vaše doporučení pro ostatní?

 • 3
  Jak a proč proměnit znalosti na peníze

  Kurzy HNB, KLUB IN IN, WINSIGNALS, webináře, články, inpirace - nabýváte inspirace, znalosti a zkušenosti. Jak je přetavíte v peníze, svobodu, nezávislost a čas pro sebe? Co pro to konkrétně uděláte?

 • 4
  ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM
  (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

  Chcete tuto dvojknihu? Proč, jaká jsou vaše očekávání? Dáte mi zpětnou vazbu po přečtení?

Děkujeme za sdílení Vašich názorů dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky 😉.

Pro získání zlaté cihličky uvádějte prosím do ankety celé své jméno! Sledujte webinář pozorně, abyste mohli odpovědět na kontrolní otázku (podmínka pro získání cihličky). Odpovězte na všechny 4 otázky! Jděte na to a dejte si šanci na cihličku investičního zlata s mým věnováním!

 1. Petr Beneš napsal:

  1) Určitě chci následovat všechny úspěšné kolegy, a proto jsem také členem Klubu InIn již delší dobu. Mrzí mě, že jsem se nemohl zúčastnit „moravské“ akce, ale počítal jsem s původním termínem 12/11, tak snad příště.

  2) Snažím se vydělávat průběžně po celý rok, někdy to jde lépe, někdy hůře, ale důležitý je celkový výsledek a ten je uspokojivý a lehce nad můj dlouhodobý plán. Takže pokud bude Santa Claus Rally, určitě se budu snažit vydělat do konce roku, ale pokud nebude, nic se neděje a v novém roce bude spousta dalších příležitostí.

  3) Bez kurzů, webinářů, SAO a dalších komentářů, bych byl dávno sám ve světě burzy ztracen. Snažím se obchodovat jen tehdy, když se cítím v pohodě, a když vidím nějakou příležitost. WS se snažím využívat, ale jen ty, které rezonují s mým náhledem, takže ne za každou cenu zobchodovat vše, co je nabízeno. Lépe pár obchodů vydařených, než mít starosti, jak z obchodu utéct s co nejmenší ztrátou. Inspirací je v tomto Klubu více, než dost a tak postupně nabývám znalosti a zkušenosti, které bych rád přetavil v kontinuálně rostoucí účet, který by mi zajistil nejen peníze, ale i svobodu a více času pro sebe.

  4) Na dvojknihu se moc těším a očekávám další nové inspirace, které člověka posunou zase o krok blíže ke svobodě a nezávislosti. Určitě dám potom vědět, jak se mi dvojkniha líbila a co konkrétně mně přinesla nového a čím mě obohatila.

 2. Ján Megály napsal:

  1.Blahopřeji,všem co to dokázali.Rád bych se k nim přidal a proto se učím.
  2.Santa Claus Rallye ,nám snad nadelí štedré ziskové obchody.
  3.Učení je základem si nazbýrat vědomosti a k tomu nám pomáhají kurzi HNB ,komunikace klubu IN IN,aprax pomocí Winsignals.
  4.Rád bych byl majitelem dvojknihy mám se co učit ,rád se učím od skusených .Rád napíšu spětnou vazbu po přečtení.

 3. Pavel Toman napsal:

  Jsem rád, že se mi na burze daří a to zásluhou Jirky Mazura a jeho Kurzu HNB VIP Trader, webinářů, publikací atd. Výborné jsou úterní SAO a páteční případové studie od Aleše Andra. Z toho důvodu se těším na Jirkovu již přislíbenou novou knihu s věnováním.
  Santa Claus Rally dorazí tuším, že na 65%, paráda už se těším . Obchodovat budu jako vždy s bezpečným MM.
  Komunita je v podnikání, kterému nerozumí 90% populace zásadní. Kdo chce s vlky výt, musí s nimi být. Jsem s nejlepšími a učím se od nich. Proto jsem v Klubu ININ od samého začátku a nehodlám na tom nic měnit.

 4. František Novotný napsal:

  1. rád by som ich nasledoval, kvôli finančnému profitu, a spôsob ako-asi bude najlepšie sa to od nich naučiť
  2. myslím si , že na Santa Claus Rally – pokiaľ bude, tak zarobia hlavne traderi s dobrými informáciami a dlhodobými skúsenosťami
  3. robím pre to každý deň niečo, hlavne sa vzdelávam, sledujem informácie z trhov, hodnotenia od traderov, vývoje, prognózy, porovnávam so skutočnosťou a skúšam obchodovať
  4. každá opísaná skúsenosť, ktorá mi pomôže sa dostať „ľahko mimo systém“, spolu z informáciami z praxe z tradingu ma veľmi zaujímajú, rád si tú dvojknihu prečítam a zašlem po prečítaní spätnú väzbu

 5. Květa napsal:

  1. Příběhy ostatních lidí jsou určitě inspirativní, byť vše je o tom, jak jeden každý dokáže sám sebe „uhlídat“ a poučit se z vlastních chyb . Ale pocit, že v tom nejste sami, je důležitý.
  2. Santa Claus Rally – obchodovat lze kdykoliv, i v době, kdy nejen v amerických ulicích můžete potkávat Santa Clause. Osobně si dám volno a budu více s rodinou, případně si vyčlením trochu času na potřebné vzdělávání, které nutně jako začátečník potřebuji.
  3. Otázka asi měla být položena obráceně – jak proměnit znalosti v peníze? Ano, vzdělání je základ, Jestli chcete být v něčem opravdu dobří, obecně v každém oboru platí, že neznat a jenom experimentovat je velké riziko končící většinou neúspěchem. Zaplaťbůh za to, že je tu tým Jirky Mazura a je z čeho čerpat. Já osobně jsem na začátku a ráda bych si na burze jednou „hrála“ bez stresu a ztrát. Co pro to udělám je jednoduché – projdu celý vzdělávací kurs, založím si demo a následně i live účet a bezpečně začnu směrovat k ziskovému obchodování.
  4.Dvojknihu samozřejmě chci, jak pro odborné informace, tak i pro lidské příběhy, protože život je i té ne vždy jednoduché a přímé cestě.

 6. Stefan Veselovsky napsal:

  1.vsetky príbehy úspešných aj neúspešných na Burze sú pre mňa veľmi inšpirujúce…osobne to na Burze nikdy nevzdám…takú šancu si nenechám ujsť 💰💰💰🤓
  2.Santa Klaus bude cca na 85% a cca na 15% nebude…radšej by som to nechal tak a žiadneho Santu neriešil… opatrnosť klud a pohoda…radšej menej ako si nabiť drzku 😃🤸😃
  3.HNB budem ospevovat do konca čias…behom veľmi krátkeho času som sa ako obyčajný smrteľník dostal na Burzu a veselo si tam obchodujem…o takej možnosti sa mi pred pár mesiacmi ani len nesnívalo…momentálne mi tento základ úplne stačí…
  4.knihu určite chcem a to kvôli tomu že autor má tak naštartoval a inšpiroval že som objavil také dimenzie o ktorých som ani netušil že existujú…spätná väzba no problém…očakávania neviem

 7. Petr Navrátil napsal:

  Jnformace jsou nějdy užitečné vícm někdy méně.
  Proto je dobré je mít.
  Někdy se to stihne, někdy ne.
  Věřím že se mnou souhlasíte.

 8. Vojtěch napsal:

  1. Vše co slyším a sleduji je užitečné a poučné. Takže dík.
  2. SCR může být zajímavá, ale asi nebude pro mne, jsem váhavý střelec
  3. Učím se celý život a vkládám do toho své prostředky, někdy dokonce nerozvážně.
  4. Pokud kniha bude v mém vlastnictví, prostuduji a snad dám i zpětnou vazbu…

  • Marcel Medviď napsal:

   1. Konečne som sa tohto roku opäť vrátil na živý účet ( po roku z Dema ) musel som si znovu našetriť, lebo som to predtým emočne nezvládol a prišiel som o kapitál . Je to trpká skúsenosť ktorou som si tiež prešiel . Už som sa nevedel dočkať .Pozorne sledujem úspešných a učím sa od nich . Som členom klubu IN IN a užívam si všetko čo tam máme analýzy, webináre …Cieľom nie sú peniaze ale SLOBODA . Nechcem predávať svoj čas za drobné peniaze v zamestnaní . Chcem si ho užívať podľa seba so svojou rodinou . Toto je moja obrovská motivácia . A ako to spravím ? Som pokornejší , silnejší a zodpovednejší a tak to zvládnem určite .

   2. Santa Claus Rally ma veľmi nezaujíma aj keď sa na to dobre pozerá v grafoch. Cieľ je vopred nastavený a Money menežment prísne dodržiavam a to odporúčam všetkým . Trh ma vždy pravdu a trend je môj priateľ samozrejme .

   3. Kurz HNB , klub IN IN a všetkým čím som prešiel sa snažím konečne pretaviť aj do peňazí . vzdelávanie nikdy nekončí , stále sa je čo učiť a zdokonaľovať sa . Ale baví ma to . To je moja cesta po ktorej chcem kráčať .

   4. Dvojknihu chcem určite a som zvedavý čo nové náš autor Jirka Mazur napísal . Spätná väzba po prečítaní knihy bude .

 9. Marie Urbánková napsal:

  1. Příběhy lidí jsou velmi inspirativní, protože každý ten příběh je originální stejně jako člověk, který ho napsal.
  2. Nevím, co Santa Claus Rallye znamená, vůbe ho neznám.
  3. Zajímá mne vše o burze a z různých zdrojů. Webináře, informace na e-mailu, všude, kde se dá něco o burze přečíst.
  4. Dvojknihu bych si ráda přečetla, je určitě vynikající.

 10. Pavel B. napsal:

  1. Ti, kdo to dokázali. Chcete je následovat a proč? Jak to uděláte?
  Chci sledovat kolegy a učit se od úspěšných i neúspěšných. Je to nejrychlejší způzob jak zachytit zkušenosti pro naučení úspěšného mechanizmu chování na burze.
  2. Santa Claus Rally a jak na něm vydělat?
  Levně koupit a draze prodat. Zatím přijímám zkušenosti.
  3. Jak a proč proměnit peníze ve znalosti? Jak je přetavíte v peníze, svobodu, nezávislost a čas pro sebe? Co pro to konkrétně uděláte?
  Čtu Online Manual, chci načerpat informace jak rozpoznat signály pro úspěšný odhad chování trhu, sleduji vývoj na grafech a dělám si vlastní TA a validuji svoje odhady.
  Chci více informací a vysvětlení k TA jak ji správně dělat, jak správně najít supporty a rezistence a hlavně TRZ!
  4. ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM, (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS. Chcete tuto dvojknihu? Proč, jaká jsou vaše očekávání? Dáte mi zpětnou vazbu po přečtení?
  Chci knihu, nemám velká očekávání a doufám že mě přiblíží přesně a nejblíž k porozumnění chování trhu, správnému investování času a peněz abych maximalizoval zisky a mohl si dovolit plnit sny. Opravuju, mám velká očekávání;-)
  Zpětnou vazbou bude pak moje úspěšnost.

 11. Miloš napsal:

  1. Ano chtěl bych tyto úspěšné tradery taky následovat, protože bych si rád splnil několik snů a chtěl bych zároveň zabezpečit sebe a rodinu na důchod. Chtěl bych toho dosáhnout absolvováním tohoto výcviku a využitím poznatků, zkušeností a rad celého realizačního týmu.
  2. Jak se na něm dá vydělat jsem si přečetl a velice mě to nadchlo a povzbudilo, ale momentálně mé možnosti a znalosti na burze nejsou na takové úrovni, aby to vedlo k otevření live účtu.
  3. Snažím se poctivě přistupovat ke všem lekcím a prozatím získané informace momentálně cvičím na demoúčtu.
  4. Tuto dvojknihu bych rád. Očekávám, že mě budou inspirovat a budou jakýsi hnací motor pro dosažení mých stanovených cílů. Zpětnou vazbu vám po přečtení klidně poskytnu.

 12. Roman Müller napsal:

  1.Sleduji veškeré dění v klubu a neustále se zdokonaluji v obchodování. Vážím si zkušeností burzovních vlčáků.

  2. Na rallye santa klaus se těším a doufám že příjde a nadělí mi.

  3. Neustále se zdokonaluji ze všeho, co přináší klub ININ a snažím se to proměnit v osobní svobodu.

  4. O dvojknihu mám samozřejmě zájem a těším se, že bude pro mě přínosem. Stále vstřebávám nové poznatky z burzy.

 13. 1) Ano, poznal jsem svá proč.
  2) Pokud Santa Claus Rallye bude, je to další příležitost jak navýšit zisky a přitom, neporušit nastavená pravidla obchodování.
  3) To co se v kurzu naučím, chci postupně na burze přeměnit na finanční nezávislost.
  4) Dvojkniha je studnice, nabytá informacemi a zkušenostmi z burzovního světa.

 14. 1. Jsem blíženec a úspesni lide mě vždy přitahovali. Co ještě neumím ,mne láká.
  2. Santa je pro mne potěšení pro děti.
  3. Burzu mne láká již mnoho let.Několikrát jsem to zkusil,ale vždy jen jako zkrácení chvíle mezi jinou prací.
  4. Knihu přivítám,otestuji a otzvu se.

  1. Ano, poznal jsem svá proč… Inu proto.
  Účastním se živých i web akcí a doporučuji se vzdělávat…
  Poznal i potkal jsem spousty skvělých přátel, o týmu nemluvě, se kterými mohu otevřeně hovořit o všem. Jsme ININ…
  2. Santa je úderná ponožka plná peněz…
  Nic víc… Opatrnosti nezbývá. Uvidíme… 🙂
  3. Možná i trochu znalosti v peníze? Být uvnitř je zásadní… Svoboda, nezávislost, můj čas, můj život, kdy jsem svým pánem!. To je to, oč tu běží. Kurzy HNB, WINSIGNALS v klubu ININ jsou jedinečnou záležitostí, kde se můžeme realizovat. A teď mohu zdůraznit i peníze…
  4. Hrubě nesystematicky ji chci! Je to oboustranně výhodné… Vlastně to má čtyři strany… 🙂 (………….)
  Měl jsem tu čest ji rozčíst…
  Feedback byl a bude. NA ZDAR PŘI SPECIÁLU

 15. Ján napsal:

  1.Sledujem úspešných ľudí v tomto projekte a získať svoj čas späť. Chcem to dokázať svojim neustálim vzdelávaním a zlepšovaním samého seba.
  2. Uvidíme ako sa to vyvinie.
  3. Možnosť učiť sa od najlepších je obrovská výhoda aj keď nevyužívam všetko.
  4. Naučím sa riadiť investície na burze a založím si ne to firmu a tieto knihy by mi v tom mohli pomôcť a zorientovať sa v problematike.

 16. Jiří Skyba napsal:

  1. Výsledky mají jen ti trpěliví a cílevědomí.
  2. Santa Claus Rally je prý důkaz toho, že i Vánoce mají vliv na akciové a burzovní trhy.
  3. Je to známý kolotoč – znalosti – peníze, peníze – znalosti, znalosti – peníze, —– kdo by to neznal.
  4. Dobrých informací a zkušeností nikdy není dost.

 17. Milan Babulic napsal:

  ① Ti, kdo to dokázali
  Žiaľ túto šancu byť medzi týmito úspešnými absolventmi tohto ročných kurzov HNB, Klubu IN IN som „preflákal“. Učiť som sa učil, Pozrel som všetky webináre, väčšinou v nočných hodinách a o víkendoch. SAO, na to som sa moc nechytal, bolo to zo začiatku pre mňa nepotrebné, až do chvíle kým som nenaskočil na WinSignals. A kde som sa „flákal“? Neurobil som ani jednu domácu úlohu, už asi 10 rokov nepoužívam Facebook a Jirko Mazúr tým pádom nemal odo mňa žiadnu odozvu.
  ② Santa Claus Rally
  Snáď Santa keď rozdá darčeky, tak sa bude chcieť vyšantiť aj snami. A samozrejme verím hlavne aj naším vlčiakom.
  ③ Jak a proč proměnit peníze ve znalosti?
  Už som pochopil že tú samú chybu nesiem urobiť, lebo učiť sa od najlepších je možnosť len klube IN IN. Chuť do učenia a praktické dovednosti a správné rozhodnutia pred každým krokom by malo doniesť vytúžené zisky.
  ④ ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM
  (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS
  Blahoželám Jirkovy a celému realizačnému teamu za tento vzácny 20 ročný poklad, bez týchto poznatkov by som sa do burzy asi nepúšťal a aj keď áno tak určite s veľkými stratami.
  Ďakujem za doterajšie nadobudnuté vedomosti.

 18. Nicole Novakova napsal:

  1.Uspesni lide jsou pro mne vzdy inspiraci, jak se dostat tam, kam potrebuji. Je treba byt ve strehu a stale se ucit, vzdelat a ponaucovat se z chyb.
  2. Santu nesnasim, je to amerikanismus, uznavam jen Jeziska, na ktereho si dam urcite volno. Jinak Santu na burze jsem jeste nezazila, nemohu hodnotit.
  3. Tady je treba se stale ucit a vzdelavat. Burzu se clovek nenauci pres noc. A pak postupne nabyte znalosti pretavovat v hodnoty pro mne dulezite.
  4. Na knihu se urcite tesim. Doufam, ze v ni najdu opet neco, co mi zatim uniklo a zase se neco noveho dozvim.

 19. ALEŠ PORUBA napsal:

  1. Ano, poznal jsem svá proč… Inu proto.
  Účastním se živých i web akcí a doporučuji se vzdělávat…
  Poznal i potkal jsem spousty skvělých přátel, o týmu nemluvě, se kterými mohu otevřeně hovořit o všem. Jsme ININ…
  2. Santa je úderná ponožka plná peněz…
  Nic víc… Opatrnosti nezbývá. Uvidíme… 🙂
  3. Možná i trochu znalosti v peníze? Být uvnitř je zásadní… Svoboda, nezávislost, můj čas, můj život, kdy jsem svým pánem!. To je to, oč tu běží. Kurzy HNB, WINSIGNALS v klubu ININ jsou jedinečnou záležitostí, kde se můžeme realizovat. A teď mohu zdůraznit i peníze…
  4. Hrubě nesystematicky ji chci! Je to oboustranně výhodné… Vlastně to má čtyři strany… 🙂 (………….)
  Měl jsem tu čest ji rozčíst…
  Feedback byl a bude. NA ZDAR PŘI SPECIÁLU 😉

 20. Olga napsal:

  1) Nemám v oblibě žádný ani pozitivně psychologický nátlak, někdy ten dojem tady nabývám.
  Nechci následovat nikoho, potřebuji si osvojit některé vědomosti a v klidu se realizovat.
  2) Vůbec netuším, co znamená Santa Claus Rally.
  3) Upřímně? No musím začít, ale základem jsou nabyté vědomosti!
  4) Zajímají mne všechny užitečné informace. Pokud netuším, co se nabízí, těžko v tuto chvíli dokážu odhadnout, jak s nimi naložím.

 21. Martin Kručay napsal:

  1. Začal som sa vzdelávať skrz vašu systém skrze knihy Online Trading manuál. Nevidím to inak ako krok po kroku t.j. štúdium a praktické skúšanie na deme.Všetci či to dokázali sú dôkazom toho že sa to dá. Len treba chcieť a ja chcem.
  2. Ešte to nepoznám.
  3. Zatiaľ som v študijnom móde. Som len trochu frustrovaný, že mi skrz finančný nedostatok unika HNB VIP, ale vyhovárať sa nebudem.
  4. Som veľmi spokojný s Online Trading manuálom a som si istý že bude kvalitným pokračovaním OTM ktorý ma posunie ďalej.
  Jirko ďakujem zatiaľ za inšpiráciu a teším sa na webinar v nedeľu.

 22. Leopold Seryn napsal:

  1.Již jsem začal následovat ty kteří uspěly na burze.Jejich příběhy jsou pro mne velkou inspirací a poučením.
  Chci také vydělávat slušné peníze a dopřávat si v životě po čem toužím.Dosáhnu toho neustálým vzděláváním a dodržováním pravidel ,které jsem získal v kurzu HNB na webinářích sledováním SAO,Winsignals a pod.

  2.Na Santa Clause si dám pohov od burzy a budu se vzdělávat.To doporučuji i ostatním.

  2. Jak proměnit peníze ve znalosti jsem v podstatě odpovědel viz víše.Jedině s jasným plánem a vizí mohu přetavit vše co jsem se naučil v peníze a tím si zajistit více svobody,nezávislosti a času pro sebe.

  4.Dvě nové knihy které obdržím přispějí k obohacení mých znalostí k dosahování ještě lepších výsledků na burze.

  • Roman Ursíni napsal:

   1.Ano budu je následovat,burzu vidím jako nejlepší způsob podnikání.
   2.Věřím,že bude.
   3.Peníze investované do vzdělání,jsou nejlépe investované peníze.
   4.Čekám posun v mém tradingu, určitě dám zpětnou vazbu.

 23. Jiri Ruzicka napsal:

  1. Vážím si všech členů klubu IN IN a chtěl bych je následovat. Vzhledem k tomu, že jsem začátečník v pozdním věku (81 let) a začínám pocit’ovat náznaky senility, nevím zda se mi tom krátkém zbývajícím životním čase podaří je dostihnout.
  2. Protože se mi dosud ani nepodařilo získat přístup k vlastnímu Golstarway účtu nemohu ani uvažovat o tom, že bych Santa Claus Rallye mohl tento rok ještě stihnout.
  3. Vydal jsem již velkou sumu peněz za vzdělávací materiály v českých i německých společnostech z nichž Vaše považuji za nejpochopitelnější, pro mě nejlepší materiály ke studiu. Vlastní zkušenosti nemám, mohu je získat jedině praxí podmíněnou vstupem vlastnímu účtu. Jedině tak budu moci ověřit za mám schopnosti se této činnosti věnovat.
  4. Domnívám se že věci mimo systém mohou každý systém obohacovat, proto se na Vaši knihu velice těším a tuším, že bude lehce srozumitelná. Dám Vám vědět.

 24. mitrmi@seznam.cz napsal:

  Milan Mitrenga
  1.Členem klubu ININ jsem od začátku, sleduji veškeré dění v klubu a neustále se zdokonaluji v obchodování. Vážím si zkušeností burzovních vlčáků.

  2. Na rallye santa klaus se těším a doufám že příjde a nadělí mi.

  3. Neustále se zdokonaluji ze všeho, co přináší klub ININ a snažím se to proměnit v osobní svobodu.

  4. O dvojknihu mám samozřejmě zájem a těším se, že bude pro mě přínosem. Stále vstřebávám nové poznatky z burzy.

 25. Jan Palán napsal:

  1. Musím se ještě hodně učit především z případových studií.
  2. Nevím, co to je.
  3. Toto je velmi individuální.
  4. Na knihu se těším.

 26. David napsal:

  1. Rád bych je následoval , ale musím si v hlavě udělat pořádek a nepropadat panice .
  2. Santa možná bude , ale jak na něm vydělat snad sázkou na jednotlivé akcie , ale dopředu a brzo se stáhnout .
  3. Trochu volné peníze raději věnuji do opakovacího kurzu než je utratit za nějakou ptákovinu , a zároveň mi to pomůže udělat v hlavě pořádek .
  4. Rád bych tuto knihu získal a očekávám od ní že budee pro mne trvalým Almanachem , nebo lépe kalendářem .

 27. Jaromír Puškaš napsal:

  1) Na webinářích jsem viděl několik úspěšných traderú , ale nejlepší bylo setkání na živo na Moravě. Samozřejmě je velmi inspirativní být s touto skupinou lidí v kontaktu. Nejjednoduší forma je být součástí skupiny IN IN.
  2) Na Santa Claus rally jsem opravdu zvědav. Právě jsem v procesu založení Live účtu , tak proč tuto situaci nevyužít – s opatrností !
  3) Taková jednoduchá rovnice : peníze jako investice do vzdělání + samotné vzdělání / ať už formou kurzuHNB, WS, nebo inspirací v klubu IN IN/
  = možnost skvělých výsledkú na burze.
  4) Na knihu se opravdu těším. Věřím v zajímavé počteníčko, které mě múže posunout zase o kus vpřed Ve světě mimo systém. Velmi rád se
  podělím o svúj názor.

  • Miloslav Bittner napsal:

   1. Chci následovat a proč? Chci čas pro svoji rodinu a dát příležitost i svým dětem naučit se vše co se učím od vás. Rád bych je jednou podíval na Wall Street s rodinou nasát tu atmosféru.
   2.Santa Claus Rally doufám bude a chci na ni vydělat co nejlépe nastaveným money managementem.
   3. Vše co se v kurzu a od zkušených kolegů naučím, chci pozvolna na burze přetavit na dvou vytouženou svobodu a nezávislost. Vim, že je to běh na dlouhou trať, ale já jsem maratonec 🙂
   4. Knihu již mám objednanou s posledním kurzem HNB.

 28. Peter Psota napsal:

  1.Ano samozrejme by som ich chcel nasledovať pretože sú to príjemný inteligentný ľudia ktorí vedia čo chcú od svojho života.No a urobiť preto môžem asi to že sa budem vzdelávať, navštevovať komunitu IN IN nebudem chamtivy a hlavne budem trpezliví.2.Santa Claus Rally budem tento rok sledovať po prvý raz keďže som tu ešte len krátky čas.Kazdopadne to odporúčam každému lebo to vypadá veľmi zaujímavo.3.Ako vieme burza je o peniazoch takže svoje skúsenosti a poznania by som pretavil na peniaze a asi potom by prišla tá sloboda, nezávislosť a čas pre seba.4.Ano veľmi by som si prial túto dvojknihu pretože rád spoznávam niečo nové, niečo čo nás v tomto svete nikto nechce učiť.A áno určite by som napísal spätnú väzbu po prečítaní.

 29. jan.poslusny@email.cz napsal:

  1) V klubu IN IN jsem od samého začátku a vážím si toho, že mohu být členem
  2) Pokud Santa Claus Rallye bude, je to další příležitost jak navýšit zisky. Důležité je přitom, neporušit nastavená pravidla obchodování.
  3) Učím se od těch nejlepších a následuji je. Učím se z případových studií i z ukázek obchodů mých kolegů. Kurz HNB ,je základ, klub IN IN, Winsignals je nadstavba a webináře
  jsou, důležité pro to aby si člověk uvědomil, že není sám a učil se od zkušených, protože na webinářích je slyšet hodně důležitých věcí.
  4) Tato dvojkniha je prostě TOP, nabytá informacemi a lety zkušeností z burzovního světa

 30. Franta napsal:

  Jakékoliv informace, které mě mohou posunout dál, jsou pro mě důležité. Proto se nevyhýbám žádnému zdroji a doporučuji to i ostatním. Otázkou je, kolik a které z nich dokážu v praxi uplatnit.

1 2 3 4

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů