Webinář se uskuteční zde › na této vysílací stránce
v neděli 18. dubna od 20:00

Ahoj, v tuto chvíli dělám na něčem zajímavém. Pracuji na prémiovém obsahu kurzu HNB VIP TRADER, budu jej mít k dispozici přednostně pro vás. Po roční pauze budu opět rozdávat cihličky investičního zlata s mým věnováním. Anketu s otázkami máte dole na této stránce! Plus ode mě dostanete akční plán na cestu. Vše důležité se dozvíte již v neděli 18. dubna večer! Jirka Mazur

Video přednášku

Jak vytěžit ze znalosti Pravidla 80/20 v investování

zde přidám v úterý v 18:00 za

Budu vás informovat emailem!

Zjistíte mimo jiné:

 • Jak funguje Pravidlo 80/20 v penězích a proč?
 • Jak a proč 4 % lidí vydělávají 64 % všech peněz?
 • Proč zůstane 60 % lidí navždy chudých a co musíte udělat, abyste mezi ně nepatřili?
 • Proč a jak se stát magnetem na peníze jiných lidí?
 • Jak využít dovednosti na burze k vlastní kapitalizaci?
Na webinář se přihlásilo již 0 lidí.

✅ Udělejte ihned❗️

 • Po roční pauze budu opět rozdávat cihličky investičního zlata s mým věnováním!
 • Dole na této stránce máte anketní otázky, na které můžete odpovědět ihned.
 • Z komentářů budeme losovat v přímém přenosu 3 majitele zlaté cihličky!

AKČNÍ PLÁN INTELIGENTNÍHO INVESTORA NA BURZE

Webinář v neděli 18.4. od 20:00 zde na této stránce!

AKČNÍ PLÁN INTELIGENTNÍHO INVESTORA NA BURZE

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY POKRAČUJÍ!

 • Prozradím vám, jak fungují 4 pilíře pro moje peníze!
 • Poradím vám, jaké jsou 3 klíče k úspěchu, které potřebujete získat!
 • Zjistíte, jak postupně měnit hru na burze v chytré podnikání!
 • Poodhalím vám můj business plán, jak vydělávat peníze na burze!
 • Můžete si zjednodušit život a podnikání na burze, když víte jak...

Na webináři vám rozšířím téma kurzu HNB tak, jak jej znáte ze svého SMARTBOOKU. Dám vám vizi a plán pro budoucnost. Získáte tajné páky do svého podnikání na burze.

✓ Pokud začínáte, urychlíte cestu.

✓ Pokud jste pokročilí, napřímíte cestu.

✓ Pokud máte v sobě motivaci, vůli a odvahu, zvítězíte!

✓ Předáme si další Ziskové Sekvence Myšlení a recepty pro inteligentní investory!

Zvu vás do akce! Jirka Mazur a tým KLUBU IN IN a projektu PNB.

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

ZAPOJTE SE DO KOMENTÁŘŮ A DO LOSOVÁNÍ O ZLATO!

Kdo si přijde pro cihličky investičního zlata

s mým věnováním?

Parťáci, parťačky v akci!  Zapojte hlavu do procesu a napište mi do Komentářů níže odpovědi na otázky › potřebuji zpětnou vazbu!

Ze seznamu odpovídajících budu v průběhu webináře losovat 3 majitele cihličky investičního zlata s mým věnováním!

Uveďte prosím celé své jméno a kontakt, ať vím, komu cihličky poslat!

Anonymní, nebo odfláknuté odpovědi z losování vyřadíme...

Děkuji všem za zpětnou vazbu a sdílení!

Zajímá mě, co si o tom myslíte?

 • 1
  VĚDĚNÍ
  Jak se podnikání na burze efektivně naučit? Rychle, nebo pomalu? Vzít do úvahy kategorie, jako jsou čas, náklady, energie, nebo je to jedno? Stačí kniha, nebo je moudré přidat vše pro efektivní studium? Názor na online kurz, podporu a servis, komunikaci a podporu komunity? Co živé akce? Co praxe na Demu a Live? Napište mi prostě, co si myslíte o tom, jak se tento byznys opravdu naučit!
 • 2
  ZÁMĚRY
  Jaké máte s podnikáním na burze záměry? Jakou máte vizi? Co uděláte pro svou finanční svobodu a nezávislost? Proč se zajímáte o příležitost na burze?
 • 3
  PENÍZE
  Jaký vidíte vztah mezi investicí do vzdělání a možným výsledkem? S jakým kapitálem je podle vás vhodné na burze začít? Preferujete svůj kapitál, nebo máte ambice na peníze jiných lidí (kvalifikovaných investorů)? Jak peníze do svého podnikání získáte? Motivují vás peníze?
 1. Petr Beneš napsal:

  1) Je potřeba se učit a chápat věci kolem burzy postupně. Klub InIn poskytuje super zkratku k pochopení a uchopení podnikání na burze, i když každý si musí projít svou cestou a utrpět i nějakou tu ztrátu. Bez toho to asi pochopí jen málokdo. Kniha, e-booky, kurzy i webináře jsou naprosto super a bez nich by byl tak velký obsah těžko vstřebatelný. Až se situace ve státě zlepší, uvítám i další osobní setkání, která se jistě budou v budoucnu konat.

  2) Rád bych se zabezpečil do budoucna a zhodnocené peníze rád využil pro mého největšího koníčka, kterým je cestování. Začal jsem sice s menší investicí, ale postupným zhodnocením bych za nějakých 10-15 let svůj účet rád znásobil a vytvořil si tak solidní rezervu.

  3) Investice do vzdělání je naprosto klíčová. Bez něj je to spíš loterie nebo štěstí a je jen otázkou času, kdy přijde nějaký průšvih. Nejde tady o rychlé zbohatnutí, ale o dlouhodobou investici. Začal jsem s investicí cca 5 tis. €, což je podle mě asi minimum na bezpečné obchodování. Ambice na peníze jiných lidí příliš nemám. Myslím, že to už chce hodně velké zkušenosti a hlavně je to velice psychicky náročné, takže preferuji vlastní kapitál.

 2. Ján Šarlina napsal:

  1.Rýchlosť učenia by si mal každý prispôsobiť svojej mentalite , dôležité je neprestať.Dobré je mať knihu a kombinovať s on-line komunitou.
  2.Chcem aby ma burza živila,získať svoju stratenú slobodu.Budem sa vzdelávať a podriadim tomu všetok voľný čas aby som dosiahol úspech.
  Burza je spôsob,ktorí je viac o technike a to ma zaujíma viac.
  3.investícia do vzdelania je len prvý krok,ktorý je nutné urobiť aby som mihol byť slobodný a len tak je to možné dosiahnuť.Začiatok na burze si predstavujem s vlastným kapitálom ale uvažujem aj nad investíciami iných ľudí.Do burzy môžem vložiť len peniaze ktoré som zarobil a nebudú mi chýbať.Peniaze a motivácia?preto chcem podnikať na burze,bez peňazí neexistuje sloboda.

 3. Josef napsal:

  1/Tento bussines vyžaduje hlavně trpělivost , což platí i pro vzdělání.
  Rychle člověk jenom zchudne.
  2/Podnikání na burze je pro mne zábava
  3/Investice do vzdělání by měla alesoň trochu ochránit, před neuváženými kroky.
  Preferuji vlastní peníze

 4. Marta Pisarova napsal:

  1) Nesmierne dôležité je vedenie, keďže som na trhu nováčik, už mám winsignals, smartbook na ceste, študujem všetko čo uverejnujete, každý utorok prehľady ohľadom fundamentu, webinar, a skúšať pomaly ako to v praxi funguje, stačí možno zo začiatku demo ale to nieje ono, potrebny je ten správny adrenalín bez stresu a s winsignals to ide.
  2) Vždy som túžila po finančnej a časovej slobode, moje méty sú vysoké. Nikdy som nerozmýšľala v malom. Túžba žiť kdekoľvek na svete a môcť zarábať peniaze a to dokáže len burza.
  3) investícia do vzdelávania aspoň pochopiť základy obchodu na burze je nevyhnutná. Človek musí vedieť vypočítať koľko lotu je možné nakúpiť resp.predat aby som udržala margin a bola trvalo udržateľná to je pre mňa alfa omega samozrejme potrebný kapitál a tešiť sa zarábať peniaze

 5. Badida napsal:

  K dotazu :VĚDĚNÍ, bez toho nelze dělat nic když nevíš tak se ptej pokud víš tak dělej , tento kurz je velmi názorný jak to vše pochopit a získat vědomosti jak na burze začít , a získat praxi a potom teprve můžeme být dobří a vědět a tím pádem i dělat ( vydělávat na burze ,pokud nevíš a chceš vydělávat tak to se většinou nestane ale opak ano necháš zde své peníze ale i to je ponaučení jak to nedělat)

  Praxe na DEMU je velmi jednoduchá a tím pádem zavádějící že na LIVE účtu to bude stejné ne …a tyto rozdíly získáš jedině když si otevřeš účet LIVE a tam se naučíš že burza je jednoduchá ale je složité určit kam tvůj krok ( zadání BUY či SELL bylo zvoleno správně) pak je jednoduchá ale když jde trend proti tvému zadání tak je složitá a musíš to nějak vybalancovat . aby jsi z toho vyšel se ziskem či malou ztrátou .

  PENIZE,: je to dle vlastních možností ale pokud bych měl možný výběr tak učet co největší pak možnost výdělku je velmi vysoká a lehčí než na malém účtu ,a jestli bych si troufl na cizí vklad ano ale to bych musel někoho takového znát .

 6. Roman Šobáň napsal:

  1- čas a rychlost naučení se určitě hraje důležitou roli. Čím dříve budu schopen realizovat své první zisky a ty pak pravidelně s použitím funkčních strategií a disciplíny opakovat, tím lépe 🙂 Start bez vzdělání je ruleta. Když mám peníze „nazbyt“ a jde mi o trochu adrenalinu, proč ne, ale pokud to myslím vážně, pak JEDINĚ s kvalitním vzděláním a ještě lépe s nějakým zkušeným mentorem.
  2 – vždy mě tato oblast i činnost přitahovaly. Zkusil jsem si zaměstnání, živnost, podnikání ve velkém i „hraní si s investicemi“. Teď i díky zdravotním problémům hledám víc klidu, samostatnosti a flexibility. Co si udělám (podělám/prodělám 🙂 to mám (či nemám).
  3 – vztah mezi vzděláním a výsledky vidím jako přímou úměru. Samozřejmě mohu realizovat náhodné zisky i s relativně velkým „výkonem“, ale ne trvale a s pravidelností. Mě tato činnost zajímá jako budoucího profesionála – alespoň tak vždy přistupuji ke věcem, na kterých mi záleží. Takže vzhůru i do této oblasti v mém celoživotním vzdělávání. Tradingu zdar!

 7. jvb69@seznam.cz napsal:

  1) VĚDĚNÍ – Základem je a vždy bude naše hlava. S tím souvisí psychologie tradingu. Mít svůj plán a strategii a tu dodržovat. A samozřejmě dodržovat money management. Demo je vhodné pro osahání si platformy a vyzkoušení, ale nejde to srovnat s live účtem. Ty emoce se nedají naučit. Na live začít s malými částkami a pomalu postupně zvyšovat. Nebýt chamtivý. Kurz je výborný základ, ale až praxe z nás dělá mistra a neustále se dále vzdělávat. V tom je FB komunita, webináře a další kurzy určitě přínosem.

  2) ZÁMĚRY – Být v pohodě a něco málo vydělat.

  3) PENÍZE – Přesně tak. Ne utrácení, ale investice do vzdělání. To nám nikdo nevezme a často se na to zapomíná. Navíc náš mozek je líný a nechce se učit. Musíme chtít a mělo by nás to bavit. Peníze mám vlastní a nemám ambice stát se profesionálem a starat se o peníze druhých. Motivace je důležitá, zejména ta naše – vnitřní.

 8. Petr Kočenda napsal:

  Na učení je třeba čas a je třeba u všeho používat rozum.Na burze jsem začal se 100 000kč.Jelikož se držím hesla,ze je lepší vrabec v hrsti než Holub na střeše,tak výpověď v práci určité dávat nebudu,protože mám rád hru na jistotu!Na burze bych si chtěl prilepsit,protože každá koruna je DOBRÁ.

 9. Tomáš Kosa napsal:

  1) Myslím si, že přečíst knihu o burze není vše. Sám jich mám přečtených desítky. Základ burzovního obchodování je zvládnout jej psychicky. Proto bych dal důraz na psychologii obchodování a tzv. mít čistou hlavu. A důležité je kromě vzdělávání i praxe.
  2) Záměr je u mě jasný. Dopracovat se až k soběstačnému obchodování na burze. Tedy až skončím s podnikáním /což bude brzy, je mi 60 let a korona tomu pomúže/, chci se tomuto odvětví věnovat naplno.
  3) Peníze mě motivují k větším výkonům. Chtěl bych obchodovat jen se svými penězi a to v částce pět až deset tisíc dolarů.

 10. Bismutik napsal:

  1 – Myslím si, že naučit se to celkem snadno, stačí aby člověk používal obyčejný selský rozum, investoval svůj čas do průběžného vzdělávání se, ať už pomocí webinářů, knih, článků či videí na youtube
  2 – Mým záměrem je se tímto stylem jednou živit, pracovat odkudkoli a plnit si tak své sny
  3 – ze svých dosavadních zkušeností vím, že peníze do vzdělání nejsou zbytečností, vždy se mi taková investice vrátila mnohonásobně zpět. Jeden rok mi v průměru jedna přečtená kniha vydělala o 100tis.Kč více, od té doby pravidelně do svého vzdělávání investuji. A začít se dá téměř od nuly, jen to jde ze začátku pomaleji, než začínat z větším kapitálem

 11. Katka napsal:

  1 – burza jsou dost emoce, emoce milionu lidi, takze je dobre vedet neco o psychologii obchodovani a davovych reakcich, urcite prubezne vzdelavani neublizi nikomu, ja miluju klub inin, to je pro me dobra studnice a pri sledovani sao si to vsechno krasne opakuji; demo jsem chvili mela, ale jsem spis pro live a realny adrenalin co nejdrive (resp. necekat az cokoli budu dostatecne umet moc dlouho)
  2 – ucelem podnikani je zisk, proto jsem na burze i ja, chci proste penize, ktere dokazu pretavit ve stesti a spokojenost, a svobodu bez prace 8-16.30
  3 – investice do vzdelani se vyplati vzdy, i kdyz efekt nemusi byt vzdy okamzity; kdybych mela na vyber, tak bych zacala idealne se 150k, ale svet neni idealni, takze jsem zacala s podstatne mensi castkou, proste to jen bude trvat dele – pro me je ale dulezitejsi zacit a i s malem vyresit me obcasne mamonarske excesy a pak uz to bude pohodicka; penize ziskavam svou ne extra dobre placenou praci, ale snazim se z toho zacarovaneho kruhu proste dostat, protoze penize = svoboda, a tu ja potrebuji, extremne moc a cim dal tim vic

 12. Vojtěch Vohrna napsal:

  Tento způsob vydělávání peněz není pro slabé povahy.
  Je zapotřebí náležitých příprav, znalostí, trpělivosti stejně tak i odvahy zkusit něco jiného.

  Věřím tomu, že pan Jiří Mazur ví, co dělá a díky jeho letitým zkušenostem nám všem může pomoci se stát finančně nezávislými.
  Vypadá jako velmi moudrý muž, který již nasbíral tolik zkušeností, se kterými se s námi rád podělí.

  Investice do vzdělání a do sebe sama se vždy vyplatí.

 13. Jan Poslušný napsal:

  1) Základem všeho jsou informace. K získání základních informací je nutnost absolvování kurzu HNB. Poté si kurzem procházet a používat v praxi. Já jsem absolvoval kurz HNB dvakrát a zjistil jsem, že tam jsou věci, které jsem napoprvé vůbec nezaregistroval. Dalším procházením kurzu po nějakém čase se ukazují další a další přínosné věci k pochopení a používání do praxe. Pokud chci být úspěšný a zhodnocovat peníze, jde vše ruku v ruce k úspěchu. Kurz HNB, SMARTBOOK , video přednášky, webináře a živá setkání. Na živých setkání lze čerpat tolik důležitou energii od úspěšných lidí.

  2). Burzu beru jako podnikání a to velmi vážně. Proto jsem napojen na úspěšné lidi a učím se od nich. Jsem členem klubu IN IN, také dlouhodobě odebírám WS.

  3). Bez investice do svého vzdělání nelze v ničem uspět, natož v Burzovním světě. Vzdělávám se neustále a výsledky se dostavují. Na burzu je nutné použít kapitál, kterým neohrozím svůj život ani život své rodiny a mohu jej označit jako rizikový. Výše vstupního kapitálu – čím vyšší kapitál tím nižší riziko likvidace účtu při dodržování nastavených a doporučených zásad a pravidel. Pracovat s kapitálem druhých lidí považuji za správné až v okamžiku, kdy umím spravovat a zhodnocovat svůj účet.

 14. Josef Skočík napsal:

  1. Jak na burze, tak v každém podnikání, jsou potřeba základy. Neznám jiný dobrý způsob, jak je snáze získat, než
  vzděláváním.
  2. Chtěl bych se dopracoat toho, aby mně burza živila. Měl bych tak svůj čas, peníze a taky svobodu.
  3. Investice do vždělání musí přinést výsledek, jinak je někde chyba. Účet na burze, pokud to jde, tak alespoň s 10 000
  eury. Peníze investorů, někdy v budoucnu, až budu burzu dobře ovládat.

 15. Miroslav Trn napsal:

  1) Človek sa môže učiť podnikaniu na burze aj samoštúdium. Na internete aj v knižnej podobe je množstvo informáciu. Bohužiaľ je medzi nimi ale veľa balastu. Odfiltrovať tento balast a nájsť tie správne informácie zaberie množstvo času a peňazí. Bohužiaľ to môže skončiť tak, že kvôli zlým informáciám príde človek o všetok kapitál a na burzu potom zanevrie, bude si myslieť, že to nefunguje. Preto je dobré učiť sa od skúsených investorov, ktorí dokážu odfiltrovať balast a poskytnúť správne informácie.
  2) Moje prvotné ciele sú slušné zhodnotenie vlastných finančných prostriedkov, ktoré sa mi v banke nedostane. Úrokové sadzby ani zdaleka neopkrývajú infláciu a len mierne prevyšujú poplatky súvisiace so „sporením“. V dlhodobom horizonte by som rád dosiahol na burze dodatočný príjem.
  3) Myslím, že ak chce človek dosiahnuť dobré výsledky, investícia do vzdelania je povinnosťou. Chcem investovať výhradne so svojími peniazmi. Pri spravovaní cudzích peňazí nie je človek tak ostražitý.

 16. Jozef Baník napsal:

  1. Od narodenia sa stále niečo učíme. Tak je to aj pri obchodovaní na burze. Bez získania vedomostí a stáleho vzdelávania sa, by to asi nebolo to pravé orechové, si myslím. Takže získať vedomosti, informácie a vzdelávať sa, za mňa jednoznačne áno. Samozrejme, že to niečo aj stojí, nejaký ten čas aj financie. Kurz WS Start, pred pár dňami skončil kurz HNB, členstvo v Klube IN IN, členstvo vo FB skupine, video prednášky, SAO, webináre, to je to, čo šetrí čas a peniaze za vzdelávanie. Na druhej strane to prináša zisk, teda peniaze, pri obchodovaní (špekulovaní) na burze, jak na Demo tak aj na Live účte. Ale na Live účte je naša psychika, naše emócie podstatne viac zaťažené. Treba zvoliť rozumné riziko a naučiť sa ovládač emócie.
  2. Zámer je jednoznačný. Finančná nezávislosť a sloboda, zostať na burze a s pravidelným ziskom. Pracovnú dobu si chcem zvoliť sám a nie podľa nejakého systému od …do … V podnikanie na burze vidím príležitosť na realizáciu mojich cieľov.
  3. S investovaním do vzdelania je to ako s investovaním na burze. Najskôr sme v strate, potom príde zisk, pri rozumnom využití získaných vedomostí. Chce to zdravý sedliacky rozum a chladnú hlavu.
  Čím viac financií je na burzovom účte, tým je riziko podnikania menšie pri rozumnom investovaní. Momentálne zhodnocujem vlastný kapitál a takto získavam ďalší kapitál k podnikaniu na burze, čo ma motivuje k investovaniu a k ďalším ziskom.

 17. Karel Velička napsal:

  1. Kombinace HNB, Smartbooku, WinSignals, Klub IN IN, SAO je velmi příjemná a komfortní. Dodává to pocit jednoduchosti a pohody. Demo je velmi zábavná hra kdy kombinace WinSignals a vlastních obchodů ukazuje, že to nemusí být až tak složité. Live účet už je o něčem jiném. Jsem tady krátce, takže bych nerad produkoval nějaká moudra, ale s naprostou jistotou mohu říci, že jsem velice rád, že jsem toto rozhodnutí udělal a jsem mezi váma. Už se těším až ta nepříjemnost s Covidem pomine a budeme se moci potkat osobně.
  2. Proč se zajímám o dění na burze je celkem jednoduché. Čas běží a marnit ho chozením do práce je opravdu brutálním mrháním. Jelikož už jsem překročil hranici 50 let jsou moje představy o mém dalším působení na tom světě celkem jasné. Po finanční stránce jsem celkem v klidu a nic mě netlačí. Ale peníze jsou peníze, těch není nikdy dost. Mým hlavním tahounem je být časově nezávislý a svobodný. Celý život sportuju a burzu vidím jako soupeře, kterého bych rád porážel a to pravidelně.
  3. Investice do vzdělání je nutná a v tomto Burzovním prostředí nezbytná. Už jsem v životě studoval spoustu věcí, ale tenhle způsob a tyto postupy jsou pro mě velice zábavné a motivující. Investici do začátku bych nepřeháněl. Počáteční vklad s bonusem by měl pro učení stačit. Vidím to tak, že bych tento vklad navyšoval postupným učením v burzovních obchodech dle postupů z kurzu HNB, klubu IN IN a celé facebookové skupiny. Investovat cizí peníze bych asi nechtěl ale implementovat tyto znalosti do rodiného kruhu bych asi chtěl. Prostě vytvořit rodině finanční a časovou nezávislost a ukázat jim možnou cestu, kterou by se mohli vydat.

 18. Jan napsal:

  celý život sa niečo učíme…treba sa naučiť zarábať peniaze..

 19. Slavi Szenti napsal:

  Ja som za vedenie komplet balík: teória, prax, tréning. Skôr než tempo je dôležitá spätná väzba či študenti učivu rozumejú a aké majú výsledky resp. problémy pri aplikácii.
  Zámery: Je dobré poznať možnosti ako svoje financie zhodnocovať.
  Investícia do vlastného vzdelania je pre mňa podľa výsledkov najefektívnejší biznis.
  Peniaze ma motivujú. Odzrkadľujú výsledky môjho myslenia. A to je riadna výzva 🙂

 20. Daniel Král napsal:

  1-tak naučiť sa to dá 2-omi spôsobmi
  a) Pokus / Omyl = Skúsenosti
  b) Mať skúseného za priateľa, ktorý to myslí úprimne a chce pomôcť zarobiť priateľovi…

  2- Podnikám v oblasti dovozu automobilov a motocyklov, s full službami od vyhľadania a vypracovania ponuky na požadované vysnívané auto cez dovoz až po príhlásenie na ŠPZ s poistením a dovozom až domov k miestu bydliska – t.j. – „Auto na želanie bez starostí až domov“
  No žiaľ doba je nepredvídateľná, ba momentálne horšia ako s počasím, a teda akékoľvek plány sa razom rozplynú keďže som závislý na objednávkach (ktoré sú podmienené spokojnosťou klientov, na čom mi mimoriadne záleží) – Spokojnosť klientov mám a snažím sa udržovať na najvyššej úrovni a to aj za cenu menšieho zisku, ale z dlhodobého hľadiska to vždy prinieslo nových klientov a starí klienti sa vždy vrátili…

  No auto nie je chlieb a teda nekupuje sa na dennej báze a preto som dosť obmedzený čo sa zárobkov týka hlavne teraz v tejto dobe, keď mnoho ľudí prišlo nielen o svoje podnikanie ale aj istú prácu a teda príjem, čím chcem povedať že keď som robil na 4-8 mich objednávkach mesačne, teraz je sotva 1 obejdnávka, čo ani zďaleka nepokrýva náklady, takže hľadám príležitosť kde nechať pracovať peniaze pre seba ako sa hovorí aj keď spím…

  3- Vzdelanie a vedomosti sú obrovská moc – toto si mnoho ľudí podľa mňa vôbec neuvedomuje, čo môže byť ale zapríčinené aj nastavenou dobou, kde nás od malička učili že treba si vybrať povolanie a zamestnať sa najlepšie na celý život – lenže ak ľudia nad tým nepremýšľajú tak sú potom vyslovene otroci systému, ktorý im „Dovolí zarobiť len toľko aby zaplatili to čo musia, ale im nedovolí zarobiť toľko, aby si mohli kúpiť čo naozaj chcú, alebo im nedovolí žiť život aký by chceli“
  Toto som si uvedomil ešte počas prvých 6r. v zamestnaní vo VW Slovakia, kde som prvé tri roky „Prosperoval“ – (vyššia trieda resp. plat), následne počas 3-och ďalších rokov neustále pokles životnej úrovne (nové podnikové nastavenie – Optimalizácie sa tomu hovorilo – z toho plynulo menej peňazí na výplatu a pitom všetko neustále zdražovalo ako potraviny energie atď….) Asi to poznáte všetci…Pardón , trochu som sa rozpísal…
  Chcem nechať peniaze pracovať takým spôsobom aby mi zabezpečili dostatočný komfort a popritom som si mohol dovoliť aj pomôcť rodine priateľom a iným, dospieť k poznaniu ako fungujú peniaze a svet a možno tak zlepšiť aj im životnú úroveň a tak prispieť aby sa viac ľudí počas svojho života mohla dostať zo zóny otroctva peňazí….

 21. Ján Bachorík napsal:

  1. Vzhľadom na tom, že som tu ešte nový a nestihol som si ešte prejsť celú stránku a zahľbiť sa do učenia vašou metódou, tak si myslím, že na burze je najdôležitejšia trpezlivosť, silná myseľ a predovšetkým emócie na bode mrazu. Učiť sa treba efektívne. Nie každému to ide rýchlo, samozrejme najideálnejšie by bolo keby sme sa to dokázali naučiť za dva dni ale stratilo by to čaro a zmysel.
  Najlepšie sa je učiť systematicky a postupne nechať si poradiť od ľudí ktorí niečo dosiahli nie od ľudí, čo nikdy nič nedosiahnu.
  2. Moja vízia je jednoduchá. Chcem by tak nezávislý aby som mohol precestovať celý svet a z účtu mi zmizne len desatina peňazí a tie zvyšné venujem rodine. Budem pre to robiť všetko, čo bude v mojich silách som študent takže nie je až tak jednoduché sa niečomu venovať tri hodiny denne keď 10 hodín denne si pýta len škola.
  3. Nie je dôležitá výška kapitálu. Dôležité je investovať kapitál, ktorý sme ochotný stratiť lebo aj majster tesár sa raz utne. Ja by som sa chcel však naučiť manual trading aj preto, lebo chcem pomáhať ľudom. Chcel by som sa stať profesionálnym traderom a založiť si akciovku a ponúkal by som ľudom investičné príležitosti. Takže aby som odpovedal na otázku tak kapitál by som používal ten od mojich veriteľov.

 22. Karel Hanus napsal:

  Pro tento byznys je třeba talent, morálně volní vlastnosti, pokora a kázeň. Pokud k těmto vlastnostem jsou navíc vědomosti a zkušenosti, je šance na zařazení mezi 20% úspěšných.
  Finanční nezávislost jsem už na burze získal. Je to forma hry při které odkrýváte podstatu lidského bytí i relativitu svobody rozhodování. Obsahuje v sobě i prvky závislosti. Pochvalou a odměnou jsou vydělané peníze. Skutečnou hodnotu má jen lidský život, peníze jsou jen nástroj, který se může stát dobrým i zlým pánem. Nejšťastnější jsou údajně lidé v komunitách kde není diktát jmění.
  Investice do vzdělávání je nedílnou součástí ctižádosti být odměněn tedy vydělat. Peníze jsou prostředkem pro vyjádření hodnoty převážně hmotných věcí. Je třeba si jich vážit, ale jsou schopny člověka uspokojit jen z části. Peníze se rozhodně nerovnají štěstí, ale můžete být nešťastný když o ně přijdete.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.