Webinář proběhl v dubnu zde na této stránce!

AKČNÍ PLÁN INTELIGENTNÍHO INVESTORA NA BURZE

Záznam z živého vysílání uvolňuji pro zájemce na pár hodin zde:

Na webináři jsem letos poprvé otevřel bránu do online kurzu HRAJEME SI NA BURZE ve verzi HNB VIP TRADER a k němu jsem pouze pro účastníky přidal prémiový obsah ŠKOLA INTELIGENTNÍHO INVESTORA. Příležitosti využily téměř dvě stovky nových parťáků se zájmem o burzu! Brány kurzu jsem uzavřel, ale...

Aktuálně mi píšou desítky lidí, že vstup do kurzu nestihli, nebo o něm nevěděli. Větší akci sice neplánuji, ale po dohodě s mým týmem jsme se dohodli, že mimořádně na pár hodin vstup do kurzu teď v květnu umožníme. Z praxe vím, že je to skvělé období pro to, jak začít.  Vstup do kurzu zde ale ponechám pouze několik hodin!

Určitě se podívejte na pozvánku a neprošvihněte příležitost! Jirka

Nastup svou cestu lehce mimo systém a získej TOP finanční páku

pro svoje VZDĚLÁNÍ, ZÁMĚRY a PENÍZE!

Zahájíš tím svůj akční plán inteligentního investora na burze!

Zde jsou Tvoje online kurzy

HRAJEME SI NA BURZE › VIP TRADER 

ŠKOLA INTELIGENTNÍHO INVESTORA

2 bonusy › expertní publikace

servis › podpora › komunita

Pouze dnes máš exkluzívní podmínky › oba kurzy za 1/3 ceny!

Máš čas ještě

Na webinář se přihlásilo 0 lidí.

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY POKRAČUJÍ!

 • Prozradil jsem vám, jak fungují 4 pilíře pro moje peníze!
 • Přidal jsem 3 klíče k úspěchu, které potřebujete získat!
 • Zjistili jste, jak postupně měnit hru na burze v chytré podnikání!
 • Poodhalil jsem vám můj plán, jak vydělávat peníze na burze!
 • Můžete si zjednodušit život a podnikání na burze, když víte jak...

Na webináři jsem vám rozšířil téma kurzu HNB tak, jak jej znáte ze svého SMARTBOOKU. Dal jsem vám vizi a plán pro budoucnost. Získali jste tajné páky do svého podnikání na burze. Pro zájemce zde přidávám snímek z tabule z večerní online přednášky na webináři k tématu Akční plán inteligentního investora na burze:

 • Dole na této stránce máte anketní otázky, na které jste mohli odpovědět.

Účastníci přidali do Komentářů kolem 180 odpovědí!

Parťáci, parťačky v akci zapojili hlavu do procesu a napsali mi do Komentářů níže odpovědi na otázky.

Určitě si prostudujte odpovědi účastníků!

Zajímaly mě odpovědi na tyto otázky

 • 1
  VĚDĚNÍ
  Jak se podnikání na burze efektivně naučit? Rychle, nebo pomalu? Vzít do úvahy kategorie, jako jsou čas, náklady, energie, nebo je to jedno? Stačí kniha, nebo je moudré přidat vše pro efektivní studium? Názor na online kurz, podporu a servis, komunikaci a podporu komunity? Co živé akce? Co praxe na Demu a Live? Napište mi prostě, co si myslíte o tom, jak se tento byznys opravdu naučit!
 • 2
  ZÁMĚRY
  Jaké máte s podnikáním na burze záměry? Jakou máte vizi? Co uděláte pro svou finanční svobodu a nezávislost? Proč se zajímáte o příležitost na burze?
 • 3
  PENÍZE
  Jaký vidíte vztah mezi investicí do vzdělání a možným výsledkem? S jakým kapitálem je podle vás vhodné na burze začít? Preferujete svůj kapitál, nebo máte ambice na peníze jiných lidí (kvalifikovaných investorů)? Jak peníze do svého podnikání získáte? Motivují vás peníze?
 1. Sieglova D napsal:

  Jsem zacatecnik, ktery za sveho zivota stale pracoval na nekoho , vcetne fondu, investovani do divnych projektu, do dlouhodobych investic pozemkovych. Vetsinou jsem byla ztratova , tak chci porozumet a naucit se to, co jsem si myslela ze umi jini a co udelaji za me. Pravidlo c. 1 – nic nikomu nespadne samo do klina s tak se chci ucit

 2. Rajmund Kubínek napsal:

  1- vědění můj názor ani rychle a ani pomalu,jde o to že v knihách se dovím o systému a potom musím zkoušet v demu a ověřit si funkce systému . Po dohodě s lektorem pod dohledem hlavně kvůli chybám které určitě udělám teprve až se naučím podstatu obchodování mohu přejít na ostrou verzi ale také pod dohledem protože každý udělá chyby malé které se dají napravit ale velké jsou už nevratné
  Protože jsem dostal dnes v 18.00 tak se nemohu rozepsat o svých pocitech

 3. Jiři Kravec napsal:

  1. Na burze se chci orientovat z praktických příkladů a online kurzů.
  2. Moje vize či motivace je finanční nezávislost mé rodiny a svoboda .!
  Rád investuji energii, čas a finance pro svoji vizi.
  Věřím, že je to perfektně investovaný čas.
  3. Soudržný vztah je priorita a začnu s volným kapitálem.
  Děkuji za šanci.

  • Jana napsal:

   1 Myslím si že je potřeba se každopádně připravit i teoreticky i z online kurzu ale zase by to nemělo např. v mém případě starší dámy trvat přesčas, protože není čas ztrácet čas. A pak je asi nejlepší škola na pochopení vyzkoušet si skutečný obchod a analyzovat ho s již nabitými vědomostmi.
   2 Mám takový sen o finanční nezávislosti a víc si užívat život a nebo pak dělat to co by mě opravdu naplňovalo a ne to co je jenom povinnost.
   3 Určitě je dobré učit se od těch nejlepších a nelitovat investovaných peněz.
   Preferuji určitě svoje prostředky získané ze zaměstnání a ostatních vedlejších příjmů.
   Ano velmi.

 4. Josef napsal:

  1) VĚDĚNÍ: Informace a vzdělání jsou v každém oboru to nejdůležitější a potom to ještě musí bavit a být každou činností nadšeni.

  2) Záměr: Proč se dané činnosti věnuji, svoboda, zdroj peněz, pomoc, rodina

  3) Peníze: Motivace přes peníze ke vzdělání, svobodě, kvalitnějšímu životu

 5. Marian Maj napsal:

  1. Naučit se co nejdříve prakticky obchodovat, ale naodbýt to. Použít hlavně nějaký solidní kurs a postupně zkusit demo a co nejdříve na live účet. Komunita případně živé akce jsou dúležité protože umožňují výměnu zkušeností i novinek v burzovním byznysu.

  2. Už jsem pár let na burze a doufám, že tam ještě i přes můj zdravotní stav zústanu. Trochu jsem to musel omezit, ale i nadále beru burzu jako přilepšení k důchodu.

  3. Bez vzdělání se nedá nic zodpovědně a dobře udělat. Následovat však musí i vzdělávání praxí a tím i další zdokonalování své práce. V době nedávno minulé jsem vážně uvažoval i o zhodnocování cizího kapitálu, ale situace se změnila a dnes už to není pro mě tak důležité. Musel jsem svě aktivity omezit. Já začínal s 5000 EUR a tuto částku považuji za minimum pro začátek na burze. Opatrně to lze rozjet.

  eokonalování. . To platí i pro burzu

 6. Láďa napsal:

  Anketní odpovědi:
  1. Je to, jako vše v životě, individuelní, samozřejmě je nutno vzít do úvahy čas, náklady, energii a mnohé další, začínat nejdříve na Demu.
  2. O burzu se zajímám pro možnost zhodnocení peněz.
  3. Investice do vzdělání (čas, peníze ad.) výsledek podmiňují.

 7. Andrlová Iva napsal:

  Dobrý večer, VĚDĚNÍ – máte pravdu, finanční gramotnost se ve škole bohužel neučí, což je velká chyba. Informace podložené zkušenostmi jsou nad zlato . Já jsem úplný začátečník, o burze skoro nic nevím a proto se chci získat kvalitní informace. Knihu mám objednanou. Tak že, nejprve chci něco vědět. Záměr – ten můj, je zatím se něco dovědět a pak něco získat. Nelíbí se mi jak to tady funguje, jsem jen v zaměstnaneckém poměru. Peníze – nejsou všechno, ale pomáhají nám plnit si své sny.

 8. Milada napsal:

  1. VĚDĚNÍ: vzdělání je nezbytné po celý život. Je třeba smysluplně využívat mozek aby nezakrněl a přinášel užitek.

  2. ZÁMĚRY: Člověk musí vidět světlo na konci tunelu. Mít cíl je nutný předpoklad úspěchu. Získat finanční nezávislost, aby se člověk neudřel k smrti a mohl smysluplně žít, prostě bez peněz nejde.

  3. PENÍZE: Peníze, zase dělají peníze, musí vydělávat další peníze, ale všechno má svá veliká rizika a úskalí. Každá investice a příležitost by se měla využít a znásobit. Proto jsem zde, aby jsem se mohla pane Muzare naučit jak začít úspěšně investovat na burze a nezkrachovat.

  • Karel Valášek napsal:

   4. AKČNÍ PLÁN NA BURZE.

  • Aneta Doubravová napsal:

   Dobrý večer,
   1), Vždy se učit jen od těch úspěšných :). Nic není hned, rychle se to naučit určitě nedá, člověk musí investovat čas, chce to trpělivost. Pomalu, ale efektivně. Do úvahy vzít určitě veškeré kategorie, ale také pro ně něco udělat. Najít si cestu k tomu splnit si sen. Kniha k tomu za mě rozhodně nestačí, chce to přidat i online kurzy a vše k tomu potřebné.
   2), Mé záměry k podnikání na burze jsou určitě finanční nezávislost, ke které bych se chtěla postupně dopracovat.
   Pro mě jako matku samoživitelku jsou pro mě děti ta největší motivace. O burzu jsem se lehce zajímala již před pár lety, kdy mi bylo cca 20 let.
   Troufám si říct, že burza mě zajímá sama o sobě, natož co mi může přinést.
   3), Jak jsem již psala, peníze mě motivují, motivují mě jako zdroj k nezávislosti, rozvoji a lepšímu životu. Snažím se dělat věci pro to abych měla na burzu kapitál svůj, ale částečně i od investora, neboť sama se k tomu celkově nedostanu. Do vzdělání se investují jak peníze, tak čas.
   Myslím si, že na burze je vhodné začít s cca 200 000 kč. Každý dle svých možností.

 9. Jiří Vojta napsal:

  1. Zatím o strategiích v podnikání na burze prakticky nic nevím, rád bych se to aspoň trochu naučil.
  2. Podnikání na burze by mohlo zlepšit finanční situaci.
  3. Pokud bych začínal s podnikáním na burze, bylo by to pouze z mých finančních prostředků.

 10. Dobrý den, jsem naprostý začátečník, proto zřejmě mé odpovědi budou stručnější , nicméně zkusím odpovědět co nejlépe budu umět:
  1) Kvalitní informace jsou podle mého názoru v dnešní době jednou z nejcennějších komodit. Když k tomu přidáme propracovaný vzdělávací systém, podporu, kvalitní komunitu a možnost sdílení, v neposlední řadě možnost osobní konzultace, pak mluvíme o systému s cenou největší.
  2) Záměr? …. již od vysoké školy mě burza fascinovala a v mých nejhlubším představách jsem si vždy přála principům burzy porozumět. Byť jsem studovala práva, nikdy jsem se nedostala ke kvalitnímu vzdělání ohledně problematiky burzy a s tím šlo ruku v ruce i to, že jsem nikdy před tím nesebrala dostatek odvahy se tomu věnovat . Až nyní u Jirky vidím uchopitelný systém = příležitost burze porozumět, systematicky na sobě pracovat a zvýšit svoji šanci uspět.
  3) Peníze nejsou vše, ale bez nich své děti, i své sny a vize nenakrmíte. Pro mě je velkou motivací penězům porozumět, porozumět principům investování, protože si myslím, že bez toho se na druhou stranu kvadrantu nedostanete. A to je můj celoživotní cíl, k němuž stále hledám cestu, a podnikání na burze vidím jako toho správného a kvalitního “koně”, který mě k tomuto cíli může dovézt.
  Pěkný večer.

 11. Nicole Novakova napsal:

  Zdravim Jirku a jeho tym a preji hezky vecer:
  1. Vstupovat na burzu bez vzdelani je financni sebevrazda, to jsem pochopila velmi brzy. Zakladem je vedet a znat a pidit se po informacich. Osobne ja dekuji za Jirku a jeho produkty a knihy. Kazdy se musi ucit tempem, ktere mu vyhovuje a dle jeho moznosti. Ja jsem zacinala na zivem ucte, kde mi finance ridil trader. A hned v zapeti jsem pochopila, ze mi to vubec nevyhovuje. Takze jsem narazila na Jirku, na jeho kurz, webinare, knihy, spostu informacnich emalu s latkou k nauceni. Takze se ucim za pochodu pri zamestnani . Zaroven jsem rada za tuto komunitu, za to, ze mi nekdo da odpovedi na me otazky.
  2. Mym zamerem je se naucit tak, abych byla schopna svymi nabytymi vedomostmi o burze zabezpecit svou rodinu a nespolehat na to, jestli mi nekdo posle vyplatu. A burza pro vsechno to, co uz zminil Jirka nekolikrat. Liib se mi tento druh podnkani i vydelavani penez.
  3. Samozrejme bez investice do vzdelani to nejde nikdy a bez znalosti o danem problemu se clovek nedobere ke kyzenemu vysledku. Vysku kapitalu na zacatek si kazdy musi zvazit sam dle moznosti, ale pochopila jsem, ze cim vice, tim lepe a nejlepe si sve investice ridit kazdy sam. Jelikoz penize jsou uzasne afrodisiakum, svoboda.

 12. Jan napsal:

  1) Jistě se naučit lze: dá se do tho skočit „po hlavě,“ a nabít si nos… a pak to jde takto – jako zde. Já jsem ze staré školy: nejdříve si přečíst knížku, pak dobré rady, pak konzultace – či přímé vedení někým zkušenějším (třeba z komunity?), pak méně a pak samostatnost pak komunita
  2) No rád bych tu samostatnost. A jak zjišťuji, možnosti jsou větší, než jsem si kdy představoval. Od vizí jsem se už odučil, většinou je to ztráta času. Mne to si ce nabudí, ale to nabuzení vede spíše k dělání chyb. Takže vize škrtám a co přijde to beru. Proč se zajímám? No proto, že celý život jsem měl spoustu snů, které jsou již docela konkrétní, ale na financování jaxi není…
  3) Vzdělání výsledek vždy ovlivňuje pozitivním způsobem. Nejlépe je začít alespoň s 50 000, lépe se 100 000 jako minimem. Jedině vlastní kapitál – nechci odpovědnost za něčí peníze. Volné vlastní peníze/ spotřební půjčka u banky -tak, aby mne v případě neúspěchu splátky nezruinovaly (méně než 5% příjmu). Peníze mne motivovaly celý život, proto jsem se honil za pracovní kariérou. ALe hezky te řekl Jiří Štěpánek po návratu z emigrace: Peníze nejsou všechno, ale když je má člověk dostatek, je to velmi příjemné.

  • Karel Valášek napsal:

   Dobrý večer, jsem nepolíbený tímto způsobem zhodnocování volného kapitálu. Slyšel jsem o tomto způsobu podnikání, ale tenkrát to bylo možné pouze přes investory a zprosředkovatale, a za peníze.
   2. Ještě před onemocněním Covidem ke konci února 2021 jsem si objednal knihu p. J. Mazura, která mi došla v min. týdnu.
   Jsem profesí psycholog, je mi 74 let a myslím si, že bych ještě mohl tuto disciplínu zvládnout.
   3. Moc dobře vím, že peníze jsou pro život velmi důležité. Cítím se ještě na zvládnutí nové životní role, na kterou se velmi těším.

 13. Milan napsal:

  1) Určitě je potřeba se nejprve naučit technicky, jak se na burze podniká a pak si to nanečisto vyzkoušet. Je dobré sledovat, kdo, jak a kdy investoval. Je dobré sledovat všeobecné trendy ve světě a situaci podniků, do kterých chci investovat. Je dobré se učit od těch, kteří jsou na burze úspěšní. Je nutné to brát vážně.
  2) Jsem spolumajitelem úspěšné firmy v IT a díky tomu jsem finančně nezávislý. Ale protože jsem tvůrčí osobnost a rád se učím nové věci, chci se věnovat novému businessu – obchodovat na burze. A chci v tom být stejně úspěšný jako v současném podnikání.
  3) Vztah mezi investicí do vzdělání a možným výsledkem je zřejmý a přímo úměrný. Vůbec nemám představu, s jakým kapitálem začít – řekněme 100.000 Kč vlastního kapitálu by mohlo být optimální (????). Peníze mne určitě motivují za předpokladu, že jejich získávání věnuji méně než 1/3 svého času (1/3 vydělávání, 1/3 volný čas na rodinu a koníčky, 1/3 spánek).

 14. Václav Lajčák napsal:

  1) Nejlepší způsob, jak se naučit podnikat na burze je učit se od zkušených a úspěšných. Samozřejmě je nejlepší kombinovat všechny dostupné způsoby jako knihy, kurz, každodenní informace z facebookové skupiny, účast na živé akci a zkušenost z praxe je k nezaplacení. Asi je nejlepší učit se rovnou na Live účtu, ale na druhou stranu nezkušený člověk si to asi nejdříve potřebuje „osahat“ na Demu.
  2) Chci získat více času pro sebe a svou rodinu a chci získat finanční nezávislost a udělám pro to maximum možného.
  3) Bez investice do vzdělání by byla cesta hodně dlouhá a s nejistým výsledkem. Vzdělání je podle mě základem úspěchu. Vzhledem k malým zkušenostem preferuji svůj kapitál. Do budoucna podle výsledků bych se nevyhýbal kapitálu jiných investorů.

 15. Jiří Bránka napsal:

  1. Určitě je třeba se učit pomalu a postupně. Rychlé obchody na burze jsem zkoušel přes nějaké obchodníky a vždycky to dopadlo špatně. Člověk se to musí naučit sám, jinak je to propadák.
  2. Můj záměr je postupně se stát finančně nezávislým na příjmu peněz od někoho jiného jako zaměstnanec nebo Osvč.
  3.Investovat do vzdělání se musí. Bez těchto investic se nelze nic naučit. Vidím to na sobě, protože v 45 letech jsem se rozhodl dodělat maturitu a momentálně studuji již 2 rokem na vysoké škole při práci. Je lepší začínat pouze s vlastnímu penězi, abychom se v případě neúspěchu ještě více nezadlužily. Určitě se dá začít s jakoukoliv částkou. Jde pouze o to, jak moc budeme na burze riskovat.

 16. Václav Holub napsal:

  1) Začít co nejdříve. Demo účet. Vzdělávat se. Online kurzy ano. Pravidlo 80/20. Investovat čas, peníze i energii. Je to dlouhá cesta k cíli.
  2) Záměrem je mít svobodu, časovou+ finanční. Od toho se pak rozvíjí další aktivity.
  3) Peníze jsou motivace. Částka zpočátku menší., vlastní.

 17. Peter Kudrna napsal:

  1. efektívne sa naučím pomaly, začať na demo a pokiaľ možno na online kurzu
  2. finančná nezávislosť
  3. treba investovať do vzdelania a na burze začať s voľnými prostriedkami…

 18. Ján Mlynár napsal:

  1/ VĚDĚNÍ

  – myslím, že čo najrychlejšie, dôležitá je kniha, ale aj prednášky, výmena skúseností, skupina na FB a hlavne prax – akcia

  2/ ZÁMĚRY

  – chcem sa to naučiť, začať na burze podnikať, do budúcna sa týmto podnikaním živiť

  3/PENÍZE
  – peniaze na investovanie mám, chcem začať so sumou 10 000 €, chcem svoje podnikanie postupne rozvíjať, neustále sa zlepšovať

 19. Jan Dostál napsal:

  1. Naučit se ryche a jakmile umím ovládat platformu tak z dema na live. začít s minimálním kapitálem a obchodovat nejmenší jednotku navyšovat kapitál a využívat složené úročení.

  2. navyšovat kapitál, aby mě burza za několik let, živila.

  3. Investice do vzdělání je nejdůležitější. Nejde rychle zbohatnut, ale člověk se postupně naučí žít s čím dál většími penězi a investovat čím dál větší peníze.

 20. David T napsal:

  1) člověk se nejlépe učí vlastními chybami, takže radší začít postupně a s rozumnou regulací rizika.
  2) kvůli extrémní inflaci, která nás čeká v příštích letech a důchodovému systému, který mi nezaručí jistotu pokojného stáří
  3) plánuji dlouhodobě pravidelně investovat vlastní prostředky

 21. Radek napsal:

  1) naučit se teorii a pokud možno hned začít praxi, případně mít možnost konzultace
  2) zabezpečit vydělané peníze, rozmnožit je a naučit se nový perspektivní obor
  3) začít s 10.000€

 22. Michal Tomášek napsal:

  1) Na ovládnutí burzy: je potřeba kvalitní zdroj informací, trénink a postupné krůčky – vždy je nutné vydržet.
  2) Záměry: od přilepšení až po finanční nezávislost.
  3) Peníze: investice do vzdělání jde v ruku v ruce s lepší úspěšností, a to nejen na burze. Především je to vlastní kapitál, časem i nějaký ten kvalifikovaný investor.

 23. Martin napsal:

  1) dobrý večer, dnes jsem začal studovat Váš, mimo jiné nad míru skvělé čtivou knihu-smartbook, dlouhou jsem se s tak pečlivě uspořádánou a učenlivou knihu nesetkal, začal jsem před 1,5 rokem, dále sledoval mnoho webu, zaregistroval jsem se asi u 3 brokeru-hovadina, s tím jsem skončil, budu poctivě se soustředit na Vaše přednášky a knihu, hlavně demo demo demo 2) proč chci studovat burzu- je to velmi propracovaná a asi jediná příležitost, jak se v pár měsících max pár letech dostal k takovému zhodnocení peněz, které by uspokojily nejen moje potřeby, ale i lidí druhých 3) jak na peníze? Svoje či cizí, já to udělal tím způsobem, že jsem vypověděl penzijní pojištění, které dnes už stejně neexistuje a těch cca 240K, dle nejlépe nabitého vědění, hlavně kvůli Vám, chci pomalu, střídmě, ale s trochou direktu rozšířit a pokud to bude možné, tak i pomocí nich s opatrností pomoc lidem. Moc děkuji Martin Žemlička

 24. František Novotný napsal:

  – Vědení – podľa môjho názoru vedení na burze je hlavne o praxi postupne dopĺňanej teóriou a ostatnými postupnými, informáciami, po technickej stránke je to úplne jedno či je to demo alebo ostrý účet, po psychickej stránke je značne zložitejšie ale zároveň aj kvalitnejšie na živom účte
  – Moja vízia je dopracovať sa do levelu, kde budem vedieť úspešne obchodovať nie len na svojom, ale aj na zákazníckych účtoch
  – Veľmi úzky, bez vzdelania sa v hocijakom odbore, alebo sfére je len veľmi ťažké dosahovať maximálne výsledky, začať na burze je možné s hocijako veľkým kapitálom pokiaľ striktne dodržiavame risk manažment, pokiaľ sa nedostanem do levelu, aby som mohol obchodovať aj so zákazníckymi účtami tak preferujem podnikanie na burze s vlastným kapitálom, peniaze , hlavne ich rast ma motivujú

 25. Peter napsal:

  1. Vedenie:
  Efektívne sa naučiť obchodovať na burze je individuálna záležitosť. Niekto je rýchlejší v učení, niekto pomalší. Všetko má svoje výhody i nevýhody. Treba čerpať z dobrých zdrojov informácií.
  2. Zámery:
  Môj zámer je vrátiť sa k obchodovaniu na burze. Už som obchodoval 1a pol roka na live účte. Z určitých dôvodov som musel prerušiť obchodovanie.
  3. Peniaze: Do dobrého vzdelania sa určite oplatí investovať. Kapitál je dobré mať čo najväčší, či už svoj alebo cudzí. Peniaze ma samozrejme motivujú.

1 2 3 4

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů