INVESTOR BEZ KANCELÁŘE

 Investor nepotřebuje kancelář. Potřebuje plán.

Podívej se také na otázky níže. Zamyslet se nad nimi je pro tebe možná nejdůležitější věc, kterou můžeš pro sebe udělat! Těšíme se na tvé komentáře! - Jirka
 

Tady můžeš udělat další krok.


Webinář ti ukázal, jak přemýšlí a rozhoduje se Vědomý Investor.
Teď máš možnost vstoupit do systému a začít ho používat v praxi.

» Pokračuj přes tlačítko níže « 

 Vyber si cestu, Trial 30 dnů: Elite Pro · Elite Mastery · FIN jako navigace 24/7

Otevři si kalkulačku růstu kapitálu

a spočítej si svůj finanční plán.

 Svoboda peněz, času a volby je podmíněna svobodou dovedností.

Webinářem tě provedou
Jirka Mazur,
 Lenka Danečková a FIN

Jirka Mazur

Lenka Danečková

FIN

Petr Krása

   Tuto akci neplánujeme opakovat!

Komentáře a diskuze k tématu


Máme pro tebe opět malou anketu a pár otázek pro zpětnou vazbu.
Plus můžeš položit dotazy k tématu

» Cesta vědomého investora 2026 «

Díky za komentáře a zpětnou vazbu.

Pojďme společně zjistit, kde jako komunita stojíme, co nás zajímá a proč!
Je to pro tebe výzva i příležitost. Čím víc se zapojíš, tím víc získáš!

Moc děkuji všem! Jirka

  • 1
    Máš dnes svůj finanční plán jako investor?
    Jak máš dnes nastavané své cíle?
  • 2
    Víš, jak může růst kapitál v čase?

    Jak o tom dnes přemýšlíš.
  • 3
    Jsi dnes blíž demu, nebo live účtu?
    Kde se právě nacházíš.
  • 4
    Víš, jakou cestou se k větší svobodě dostat?
    Máš jasný plán, dovednosti a nastaveny správné kroky.

Děkujeme za sdílení zpětné vazby v komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky! 

Uč se ze zkušeností ostatních a přidávej ty svoje!

Zde do komentářů přidej odpověď. Uveď prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme… 

  1. (Luxor) napsal:

    Banka mi nabízí Al investice, od 500,- měsíčně, lepší to už být nemůže, ale zatím na to nezbylo..k mé smůle.
    Chci si taky nějak najít cestu jak z toho, a začít s investováním, jen to potrvá než to trhne.

  2. Inka napsal:

    1Nemám.
    2 Nevím.
    3 Live účtu
    4 Ještě nemám ucelený plán, ale mám zájem.

  3. Inka napsal:

    Ještě nemám ucelený plán, ale mám zájem.

  4. Roman Klabačka napsal:

    1. Můj plán nepočítá s budoucnem co kdyby protože mi to zatemňuje mozek, ale co mohu udělat teď bezpečně a ziskově.
    2. Ano, orientačně vím ale se tím moc nezabývám kvůli nechtěnému zatemnění mysli.
    3. Jsem Live na Crypto Burze z důvodu obchodovat Live se 40 Euro co si mohu dovolit ztratit a mám zatím 36 zelených reportů a 4 pozice prozatím ve ztrátě které později dojdou do zisku a nazažívám stesy a obchoduji měsíc a půl.
    4. Ano, trpělivé učení a nezbytná praxe na Live.

  5. Miloš Wagner napsal:

    1. Nie, ešte nie som investor. Mám plán zúčastniť sa dnes webinára.
    2. Viem ako môže rásť a častejšie viem ako môže padať.., chcem sa zlepšiť v tej prvej skúsenosti.
    3. Momentálne som tu bližšie k demu.
    4. Plné uvedomovanie si prítomného okamihu, seba samého a možností? 😉

  6. Ladislav Ižay napsal:

    1 Nemám žiadny plán.
    2 Áno. Už som obchodoval na burze.
    3 Som bližšie live účtu.
    4 Nie. Rád sa nechám poučiť.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *