:

 

Webinář speciál pro ty, kdo hledají prověřené postupy k tomu, jak na burze uspět!

Webinář proběhl zde ve čtvrtek 6. května!

Tuto akci jsem dělal zejména pro členy KLUBU IN IN

a na webinář speciál jsem pozval tentokrát širší publikum. Zjistíte,

JAK ZÍSKAT DOBRÉ NÁVYKY PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE?

Naprostá většina lidí si na burze nevědomě a neúmyslně vybuduje špatné mentální návyky, které je předurčují k tomu, aby neuspěli. Nebo jim přinejmenším život na burze zkomplikují. Nedělám chytrého, sám jsem si tím prošel. A chci s vámi probrat jistý postup, který zadělává na potíže (nejen na burze) a možné ŘEŠENÍ!

Etický úplatek 😉

Účastníci mohli získat zbrusu novou online publikaci, eBook. Přečtěte si pro inspiraci jejich příspěvky dole v Komentářích!

Na webinář se přihlásilo 0 lidí. Celkem jej vidělo přes 500

O čem bylo téma webináře?

Poslední dobou vedeme diskuzi v širším týmu mých burzovních parťáků na téma, kde se vzaly naše špatné návyky na burze a co můžeme udělat pro jejich eliminaci.

Zjistili jsme, že řadu chyb jsme udělali právě na začátku procesu učení a že jsme si do hlavy nasunuli sady opravdu špatných mentálních vzorců a návyků, protože jsme vlezli do jisté pasti burzovních mýtů ohledně demo obchodování.

Náš učební plán inteligentního investora dostal trhliny hned na začátku...

Měli byste o vědět, jak jsme zaručeně získali některé špatné návyky pro trading a proč jsme ty dobré vytěsnili, aniž jsme o nich věděli.

V průběhu večera jsme změnili otázku 

JAK ZARUČENĚ (NE)ZÍSKAT ŠPATNÉ NÁVYKY PRO TRADING?

na

JAK ZÍSKAT DOBRÉ NÁVYKY PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE!

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY POKRAČUJÍ!

Na webinář jsem si pozval zajímavé hosty z okruhu mých parťáků a přátel na burze! Své zkušenosti a pohledy na věc vám předali i oni. 

Díky zpětnou vazbu, odpovědi a komentáře!

Opravdu stojím o to, abyste mi

napsali svůj názor a zpětnou vazbu!

Efektivní vzdělávání v naší skvělé komunitě je postaveno na sdílení a komunikaci.

Potřebuji znát vaše názory, potřeby a stojím o vaše otázky k tématům, které na webinářích i v dalším obsahu řešíme!

Umožňuje to kvalitu obsahu i směrem k vám.

Jaké si to společně uděláme, takové to budeme mít!

Jako bonus, prémii, odměnu účastníkům ankety zašlu eBook

JAK (NE)ZAČÍT NA LIVE

Zbrusu nová online publikace určená pouze pro vymezený okruh lidí. Přednostně ji dostanou aktivní účastníci webináře za aktivitu a spolupráci v anketě! 

Zjistíte, jak bych na to šel, kdybych začínal?

Ptám se na tyto otázky:

 • 1
  Proč a dokdy se učit na Demu?
  Zajímá mě váš názor a vaše zkušenosti, popřípadě doporučení!
 • 2
  Kdy přejít z Demo na Live?
  V jaké fázi a proč demo opustit a jít na první Live účet?
 • 3
  Jak (ne)začít na Live?
  Jaké je dobré mít ambice a plány? Jakká je ideální velikost účtu pro začátek? Jsou nějaké limity a proč? Jaká máte doporučení k tomu, jak na Live (ne)začít a proč?
 1. Miroslav napsal:

  1) demo použít na seznámení s ovládáním platformy a vyzkoušení první obchodní strategie
  2) na live přejít co nejdříve, obchodování se skutečnýma penězma přináší zcela jiné psychické nároky
  3) na live zpočátku obchodovat jen co nejmenší kontrakty s cílem vyzkoušet si obchodní strategii a svou schopnost ji dodržovat. Teprve po několika měsících přidávat velikost kontraktů

 2. Monika napsal:

  Na demo verzii je potrebné si osvojiť technickú platformu, aby sme pochopili princípy a súvislosti obchodného prostredia. Po dnešnom dni si myslím že mi to bude trvať asi dlhšie ako jeden mesiac. Na live prihlásenie pôjdem až po zvládnutí demo verzie, hlavne po naštudovaní princípov obchodovania.
  Podľa vypočutia (z webináru) názorov skúsenejších je dobré začať s kapitálom aspoň 10000,-€, čo je pre mňa zložité. Zatiaľ sa chcem učiť a čas ukáže.

 3. Ondřej Krupka napsal:

  Jsem teprva na úplném začátku, ještě nemám dostatek znalestí a zkušeností:

  1) myslím si, že začínat na demu je dobré, člověk si otestuje získané znalosti a osahá si všechny funkce a úskalí live účtu takříkajíc na nečisto. Na live zase posiluji svou psychiku a risk management.

  2) Jak dlouho být na demu? To je asi individuálni, na kolik se člověk cítí, resp. jakmile si vyzkouší strategii a pochytí nějaký systém, signály, můžu pomalu přejít na live. Pokud si budu chtít cokoliv ověřit, vyzkoušet něco nového, mohu se k demu vrátit a testovat bez ztráty peněz.

  3) jak (ne)začít? Určitě ne neuváženě, bez znalostí a hned se všemi penězi na live. Raději si nejprve vše osahat. Pro start tak s 1-2tis USD/EUR

 4. Andrej napsal:

  Zatím jsem na úplném začátku, teorie a t.d. Zatím nemůžu popsát žádné zkušeností z obchodováním .

  • Lilija napsal:

   1. Demo je skvela prilezitost vyzkouset na cerno, ovladani, pochopeni.
   2. Pak co nejdrive prejit na live. Protoze, demo je to jako hracka, podle toho si clovek zachovava se.
   3. Jakmile po ovladnuti zakladnich demo veci, lepsi prejit na live, jinak mozek nebere zavazne situaci a furt se hraje.

 5. Andrea Trubačová napsal:

  1. jsem úplný začátečník, ale po včerejším skvělém webináři (který jsem hltala 🙂 jsem si ujasnila, že na Demu zůstat pouze po nezbytnou dobu, abych se naučila pracovat s platformou a pak jdu na live. Původně jsem myslela, že zůstanu tak půl roku, rok, ale včera jste mě vyvedli z omylu 🙂 Vlastně jsem doteď vůbec nepřemýšlela o tom, že to bude nápor na psychiku, až vlastně včera jsem si to uvědomila, a že mozek bude fungovat jinak na demu a úplně jinak na live.
  2. demo bych opustila ve chvíli, kdy si budu jistá tím, že umím platformu ovládat, a také když budu vidět nějaký posun či „úspěch“, tedy že mi nebudou převažovat červená čísla
  3. plány mám postupné, začínám od 0, takže musím hezky pomalu, všechno se naučit, osahat, ale časem bych se tomu chtěla věnovat na 100%. Idelání velikost účtu – do včera jsem si myslela, že začnu se 2000EUR, ale po webináři jsem se rozhodla, že zainvestuji cca 10 000EUR, jak bylo řečeno, s větším obnosem peněz. To je další AHA postřeh, který jsem si včera odnesla.

 6. Petr napsal:

  1) Demo je výborná vec aby som sa naučil pracovať s platformou a osvojil si techniky obchodovania. Získať základné zručnosti by som mohol za cca 2-3 mesiace
  2) Vstúpiť do Live by som mohol po 2. mesiacoch popri ďalšom vzdelávaní sa
  3) Začal by som s voľným kapitálom vyšší vklad s nízkym lotom.

  • Ondřej Krupka napsal:

   Jsem teprva na úplném začátku, ještě nemám dostatek znalestí a zkušeností:

   1) myslím si, že začínat na demu je dobré, člověk si otestuje získané znalosti a osahá si všechny funkce a úskalí live účtu takříkajíc na nečisto. Na live zase posiluji svou psychiku a risk management.

   2) Jak dlouho být na demu? To je asi individuálni, na kolik se člověk cítí, resp. jakmile si vyzkouší strategii a pochytí nějaký systém, signály, můžu pomalu přejít na live. Pokud si budu chtít cokoliv ověřit, vyzkoušet něco nového, mohu se k demu vrátit a testovat bez ztráty peněz.

   3) jak (ne)začít? Určitě ne neuváženě, bez znalostí a hned se všemi penězi na live. Raději si nejprve vše osahat. Pro start tak s 1-2tis USD/EUR

 7. Dušan napsal:

  1) Aby si člověk osvojil technickou stránku platformy. Dnes se říká, že má smysl zde zůstat jen pro osvojení té technické stránky věci, to jsme ale tenkrát nevěděli, takže se mi to protáhlo na dýl
  2) Jak píšu výše, trvalo mi to dýl, každopádně nedává smysl zůstávat na demu ve chvíli, kdy je člověk trvale převážně v zelených.
  3) Začínal jsem s nízkým kapitálem a trvalo mi dlouho, než se to rozjelo, při 0,1 lotu už není kam jít níže, takže rada začít s co největším vkladem se jeví jako správný postup.

 8. Bohuslav napsal:

  Moje zkušenost? Nespoléhat na okolí a hlavně na osoby zainteresované do byznysu na protější straně…Spoléhat pouze na sebe a své zkušenosti! V demu si odzkoušet jak to funguje a postupně s malým objemem přecházet do ostrého provozu. Kontrolovat souběžně informace (obecně ze všech oblastí kolem byznysu) na netu – je to sice někdy náročné ale u dlouhodobých investic se to vyplatí.
  Všem přeji dobrý obchod bez větších ztrát (i když i ty mají svůj význam!).

 9. Olga Mazuráková napsal:

  1) na Demu se naučit perfektně a rychle ovládat platformu s praxí na obchodování.

  2) co nejdříve přejít na live obchodování z důvodu nastavení návyku na zodpovědnost za vlastní finanční prostředky.

  3) nehledě na velikost vložené investice volit na startu a rozumnou velikost lotu tak do 1 lotu. Při vnitřním vyváženém stavu, kdy člověk již ovládá znalosti a praxi strategie lze i navýšit výši lotu. Při emocionálním výkyvu raději neobchodovat.

 10. Jan Pleiner napsal:

  1 na demo platformě je vhodné se naučit ovládat potřebné funkce platformy. Dobré si zvyknout na automatický přístup řešení situace.
  2 Když ovládneme platformu a reakce jak s ní pracovat je lépe přejít dalším tréninkem na live účet abychom si nezvykli no demo psychologii která by se nám pak nevyplatila.
  3 na live účtu je dobré začít svetsim vstupním kapitálem, ale obchodovat co nejmenší možnou části lotu, než si zvykneme na psychiku reálných obchodů. Je třeba se naučit vnímat výsledky jako skutečné obchody i když vklad je jen malá část proto aby jsme si náhodou ne zlikvidovali celý účet. Vhodné je mít plán co chci a jakým způsobem toho chci dosáhnout. Je vhodné sledovat jsou psychiku a učit se sebeovládání abychom se nenechali odvést od svého plánu a vhodné varianty postupu.
  Jak (ne)začít na Live?
  Jaké je dobré mít ambice a plány? Jakká je ideální velikost účtu pro začátek? Jsou nějaké limity a proč? Jaká máte doporučení k tomu, jak na Live (ne)začít a proč

 11. Rival napsal:

  1. Seznámení se s obchodním prostředím na Demo účtu, následně zkusit uzavřít několik obchodů.
  2. Po měsíci zkoušení a získání plusového Demo zisku.
  3. Menší vklad, takový, kdy následná ztráta neohrozí naše další podnikání na burze. Stačí když kape, nemusí hned pršet…

 12. Dana Koncikova napsal:

  Dobr večer,bol to veľmi výživný večer pre môj mozog.Dakujem 😉A tiež milý a humorny bol priebeh toho Slováka pri tele,ktorý možno sedí v base🤷‍♀️.Pekny večer

 13. Pavel Koníř napsal:

  1. Osvojení základů fungování a nastavení platformy, zkusit prvních pár obchodů kvůli metodice zadávání a ovládání, nejlépe běchme kurzu HNB
  2. Po zvládnutí ovládání platformy po kurz HNB hned na Live, nejlépe s podposrou WS.
  3. Nevím a si jak kdo zvádá u rčitě s čátkou, kterou když prodělám neohrozí mou finanční situci a tomu přiměřenou velikost lot (10000§/0,4 ÷0,6 lotu). S tím, že je úročení vkladu4% , tak se peníze zhdnocují i když jedu s 0,1 lotu a učím se bezpečně.

  • Jan napsal:

   1) jsem úplně na začátku dva měsíce sbírám informace takže na live budu do té doby než se naučím číst grafy a ovládat platformu a ověřím si že mi to funguje.

   2) Na live přejdu jelikož jsem na začátku až zvládnu své vnitřní psychické nastavení pro obchodování myslím si ,že to je taky velmi důležité

   3) Jak nezačít na live účtu ? Dozvěděl jsem se to hned jak jsem začal držel jsem nějaké pozice dva měsíce který se nenaplnily.
   Prostě něco vás musí nakopnout aby jste se rozhodli ty informace sbírat.

 14. KIARA napsal:

  PROSIM VAS, MOHOL BY MI NIEKTO POMOCT,NA LIFE PLATFORME SOM SI SKRYLA SOM SI VSETKY SVOJE AKCIE A NEMOZEM ICH UZATVORIT
  OCAKAVAM KLESANIE ALE NEMOZEM NIC SPRAVIT

 15. Antonín Kysilka napsal:

  1) Demo využívat do té doby než si osvojím celou platformu. Potom přejít na live. U mne to bylo asi 6 měsíců.
  2) Na Live jsem přešel asi po 6-ti měsících obchodu na demu ale občas se k demu někdy vracím při testování.
  3) Domnívám se, že při dodržení moneymanagementu je to 2000 USD/EUR.

1 3 4 5

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů