Online parta KLUB IN IN & HNB

Na této stránce proběhl ve čtvrtek 23. září od 20:00 online webinář:

BURZA JAKO ŽIVOTNÍ STYL

aneb

Když zjistíš svá PROČ, objeví se Ti cesta k tomu, JAK na to!

Zjišťuji, že hodně lidí, když začínají studovat příležitost, kterou je online obchodování a podnikání na burze, že se více zajímají o rychlé a snadné peníze a často ignorují doporučené postupy. Studují metody JAK a vlítnou do akce s ambicí udělat pokus, nebo rovnou vydělat peníze jednoduše. Vědomě poruší pravidla a překročí červenou linii rozumného jednání a udělají si z burzy kasino nebo horskou dráhu. Občas to nedopadne...

Potom máme mezi sebou hodně šikovných lidí, kteří si tento přístup vyzkoušeli, včas přibrzdili a dnes jsou na vzestupné trajektorii. Nejlepší mezi námi jsou ti, kdo vědí svoje PROČ a dělají vše tak, jak se to dělat má.

Ano, můžete omlouvat svoje neúspěchy na burze jakkoliv, ale jisté je jedno. Každý si za ně můžeme sami, protože naši mysl přemohou ambice, výzva a příležitost a potom se dostáváme na horskou dráhu emocí, jakou jsou strach a chamtivost.

Nebo se můžeme pochlubit úspěchy a stabilním výkonem, ale neděláme to, protože to považujeme za normální. Takto to přece chceme. Ano, vše je o tom, co opravdu chceme. Jakou máme motivaci a jak si umíme odpovědět na otázky, PROČ se o tuto příležitost zajímáme!

Proč volíme na webinář toto téma?

Udělali jsme si v naší Facebook skupině KLUBU IN IN malou anketu, ve které se ptám, co pro naše parťáky na burze představuje termín ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM. Aktuálně v ní vedou slova v tomto pořadí:

Příležitost › svoboda › nezávislost › životní styl › peníze › životní úroveň › čas pro sebe › seberealizace a potom až řada dalších.  

Ale slovo svoboda je na první pozici.  Je jasné, o co nám na burze jde!

Mrkněte se na tuto anketu zde do skupiny na Facebooku a ještě zamíchejte pořadím. To, co nás může lehce zarazit, je skutečnost, že řadíme do popředí našeho zájmu v rámci životního stylu slova svoboda › nezávislost › životní stylpeníze vidíme v anketě na páté pozici, zřejmě jako prostředek k dosažení cíle. Když vyrazíme na burzu, řešíme na prvním místě ty peníze, což je prostředek k tomu, JAK cílů dosáhnout. Fajn, tomu se dá rozumět. Ale... 

Poté jako by se lehce zatemnilo v hlavě !?

Naše hlavní cíle, to jest naše PROČ, jdou lehce stranou a začneme nahánět peníze někdy jako blázni. Uvědomuji si, že někdy není naše jednání a burze v souladu s našimi cíli! Proto chci s vámi tyto otázky ve čtvrtek na webináři probrat. Jde o klíčová témata k tomu, jak porozumět své cestě k úspěchu nejen na burze, ale ve všem, co děláme! Děkuji všem, kdo jste si udělali na tuto akci čas! Jirka

Co jsme na webináři probírali?

 • MOTIVACE & PROČ
  Probrali jsme teze, proč má naše motivace zásadní vliv na naše jednání a rozhodování a jak můžeme ovlivnit své výsledky na burze, pokud si ujasníme svoje PROČ!
 • JAK NA TO?
  Udělali jsme si rekapitulaci naší cesty a upozornili jsme na klíčové body, které vedou k naplnění našich PROČ a řekli si, co pro to můžeme udělat a JAK!
 • BURZA JAKO ŽIVOTNÍ STYL
  Povídali jsme si o tom, jak náš životní styl ovlivňuje naše výsledky a opačně, jak naše výsledky ovlivňují náš životní styl. Probral jsem se svými hosty jejich motivace a životní styl na burze a jak na to jdou oni?
 • ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM
  Seznámil jsem vás s myšlenkou, jak spojit svoje záměry na burze s vysněným životním stylem a pověděli jsme si, co máme na mysli pod souslovím "lehce mimo systém" a také, JAK na to!

ANKETA NA FACEBOOKU JE ZDE:


Prosím o malou spolupráci!

Přátelé, parťáci a parťačky v akci!

Pro všechny z vás, kdo nám odpovíte na pár následujících otázek, mám pro vás malou odměnu!

V říjnu půjde do tiskárny nová kniha a já vám ji pošlu jako prvním zdarma a jako jediným s mým osobním věnováním! 

Prosím o odpovědi tak, jak vás to napadne. Klidně se mi lehce rozepište, odstavec, dva, žádné holé věty. Opravdu mě vaše zpětná vazba zajímá a této partě pomůže! Odpovídat můžete i po webináři! Jirka

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

Příběh, životní styl a odpovědi na otázky PROČ

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Jak na burze děláme peníze a JAK na to

Chceš mít tuto knihu v říjnu mezi prvními s mým věnováním? Jdi na otázky a hlavně, neodbývej je!

Spolupracující parťáky pozvu do tajné FB skupiny přátel mé knihy, ve které budeme spřádat podzimní plány!

 • 1
  ŽIVOTNÍ STYL

  Jak pro sebe vnímáš šanci na jiný životní styl a pojmy svoboda, nezávislost, kvalita života. Je naše podnikání na burze možnou cestou? Proč?
  Jak naše vzdělávací projekty ovlivnily Tvůj životní styl, proč Tě baví a jaký je konkrétně jiný, než před tím?

 • 2
  ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

  Náš životní styl umožňuje jistě větší porci svobody a nezávislost. Navíc jde lehce mimo systém, to jest mimo nalajnovaný život většinové společnosti a myšlení. Umožňuje podnikání bez papírů a složitostí klasického podnikání. Jdeme mimo systém legálně, jednoduše, vědomě.

  Nadefinuj prosím, co si představuješ, nebo co pro Tebe znamená sousloví ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM.

 • 3
  Vzdělávání, kurzy HNB

  Co Ti kurz přinesl, co u Tebe změnil a kam Tě nasměroval? Doporučíš jej ostatním a proč?

 • 4
  Komunita, KLUB IN IN

  Jakou roli pro Tebe hraje komunita, možnost sdílení, podpory a přátelství s lidmi, kteří mají podobné vidění světa a cíle. Doporučíš ji ostatním a proč?

 • 5
  Co jsi již dokázal(a) na cestě v našem (tajném) expertním byznysu?

  Opravdu mě zajímá Tvoje cesta, začátky a aktuální stav. Studuješ, trénuješ na demu, nebo proháníš čísla a grafy na live? S jakým úspěchem, jaké jsou Tvoje plány a záměry? S čím Ti můžeme pomoci a jak? Nasdílíš mi nějaké screeny z obchodní platformy › výsledky, trading série, dobrý úlovek na grafech s Tvým komentářem? Pošli mi je na e-mail jirka@jirimazur.cz.

 • 6
  ÚČET FINANČNÍ SVOBODY - prémiová otázka

  Jeden z hlavních cílů účastníků ankety ve skupině na Facebooku je SVOBODA.

  Představ si, že dáš na burzu svých 10.000 EUR a máš pouze jeden pokus. Když jej dáš, jsi na cestě ke svobodě a k nezávislosti. Když účet projedeš se zbytnělým egem a s myslí hazardního hráče, příležitost se rozplyne a SVOBODA také. Čeká tě návrat do práce, do systému, nebo zpět k hektickému životu. Zavřeš si vrátka k životu lehce mimo systém...

  Co na takovém účtu budeš dělat, jak budeš postupovat? A do čeho se zcela jistě pouštět nebudeš? Poděl se o konkrétní návrhy!!!

Děkuji za sdílení vašich názorů dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky 😉

 1. Jiří Kravec napsal:

  1) Burzu vnímám jako životní styl i cestu ke svobodě, kdy se nebudu vracet z práce otrávený a netěšit se na další den.
  Příležitost, kterou jsme dostali vnímám jako světlo naděje a daleko veselejší pocity do budoucna. Trávením času zde, vzděláváním i sledováním např. grafů, videi a publikací se ujišťuji, že ten životní styl se otáčí i pro mne a dává to smysl. Proto ta sílka. Už jsem přestávál věřit v nějakou šanci a BÁC opak je prioritou v mém životě.*
  2) Lehce mimo systém znamená, čas pro sebe a svou rodinu, být svým pánem. Bez určující pracovní doby jet na dovolenou kdy chci a ne, kdy mi cokoliv ovlivňuje nadřízený. Nyní po kurzu a pokračování v burzovní krasojízdě věřím, že obchodování z pláže se stane naší tradicí. Stejně jako přátelství s lidmi zde. Je to další deviza, že můžem obchodovat odkudkoliv na světě. A spoustu času si organizovat život podle sebe a daleko líp zvládat veškeré sitace.
  3) Co mi kurz přinesl? Dávno vím proč a díky kurzu už i jak nasměroval mně k lepšímu životnímu stylu nové obzory, přátelé zkušenosti a možnosti. Myslím, že si lidi všimnou změny mého života a pokud projeví zvědavost, rád doporučím.
  4) V jednotě je síla. Sbírám zde inspirace, dobíjím baterie a mohu se poradit, popřípadě vše vyřešit i sdílet co potřebiji. Je to zase vyšší levl ke kurzu HNB. To víte “ Ve víně je pravda a v pivu žádná lež.! Hodí se.
  Klub IN IN je prostě ***** KLUB IN IN ***** Už jsem viděl v životě spoustu hvězd, ale KRÁL je jenom jeden. ( Byznys J.M…. ).!
  5) Moje cesta bylo vzdělávání. Zařadil jsem to na 1. místo a po takzvaně docvaknutí, že to dává smysl jsem nainstaloval demo a zkouším, zvažuji a přicházím na někdy fascinující situace, myšlenkové pochody a otázky. Jsem ve fázi přechodu na live.
  6) Co na takovém účtu budeš dělat, jak budeš postupovat? A do čeho se zcela jistě pouštět nebudeš? Poděl se o konkrétní návrhy!!! Na svém účtu Finanční svoboda , budu stále navyšovat zisky z úspěšných obchodů. Určitě nebudu obchodovat za 1 lot na Nasdaqu, nebo jiném dynamickém aktivu a ba i na klasických si pohlídám to co jsem se zde naučil. Mám v plánu si v každém případě osvojit životní styl burzovního nebe.!*

 2. Květa napsal:

  1/ šance na jiný životní styl a svobodu je pro mě šancí vystoupit z kolotoče obrovského pracovního vytížení, které trvá spoustu let, kdy bylo třeba zajistit bydlení, děti, jejich studia… Je to šance na příjem, který ovlivní jen člověk sám. Vzdělání je nesmírně důležité. V určitém období – před cca 6 lety – mě oslovilo telefonicky několik „naháněčů“ s nabídkou založení obchodního účtu pro obchodování na burze, a když jsem si účet založila, stačil jeden doporučený tip který nevyšel od mně přiděleného poradce, který mi na počínající velmi ztrátový obchod doporučil navýšit kapitál, ale to nepomohlo a o veškeré za dlouhé roky naspořené finance jsem po měsíci od založení mého účtu v podstatě přišla. Kdybych nebyla nezkušená a a naivní, a prošla vzděláváním, obchodováním na DEMO, nemuselo se toto stát. Nyní opět zvažuji, že bych se již s menším kapitálem k obchodování na burze vrátila, ale vzdělávání nechci vynechat. Bude to sice aktivita do již pomalu důchodového věku, ale nikdy není pozdě…Kdysi jsem se přihlásila do projektu Hrajeme si na burze, ale pracovní vytížení bylo v té době u mě tak velké, že jsem na studium neměla čas. Nyní se chci k projektu vrátit, protože jsem si vědoma, že pouze se znalostmi, disciplinou a podporou komunuity zkušených hráčů bude mít šanci na úspěch a klidné spaní.
  2/Život na burze lehce mimo systém pro mě znamená „něco navíc“ oproti ostatním masám hráčů.
  3/Ke kursu jsem se přihlásila před cca 4 lety, kdy jsem si uvědomila, že bez znalostí a zkušeností nelze být na burze úspěšný, resp. je velmi pravděpodobné, že rychle svůj kapitál ztratíte a zbohatnou jiní – vzdělaní, zkušení a disciplinovaní. Ale studium jsem kvůli pracovnímu vytížení odložila, také jsem byla otřesená ze ztráty velkého majetku na mém investičním účtu a potřebovala jsem čas .Teď se chci postupně ke kursu vrátit a dostatečně se připravit na budoucí obchodování.
  4/ Komunita je velmi důležitá, Je velký rozdíl mezi tím, když máte někde na Kypru svého poradce, který nemluví úplně dobře česky, ráno Vám dá tipy, kam můžete investovat a jaké maximální množství, a jiné informace nedostanete s tím, že až budete chtít uzavřít obchod, můžete mu zavolat (ale pak se třeba celé odpoledne nedovoláte – vlastní zkušenost). Samozřejmě komunita není „váš přítel na telefonu“, ale skupina lidí, kteří jsou na stejné vlně, nepotřebují Vaše obchody jako přidělení poradci společnosti pro kterou pracuje Vám přidělený „poradce“, ale mohou poradit, předat své zkušenosti.
  5/ Chci začít na burze obchodovat jinak, než jak jsem obchodovala krátce ( a neúspěšně) před lety. Cesta k obchodům, které budou končit – doufám – úspěchem, mě teprve čeká.
  6/ Účet na jeden pokus? Určitě obezřetné obchodování, žádná zbrklost, pro pocit, že teď něco uteče. Raději si udělat čas na analýzu, než riskovat zbytečně ztrátový obchod. Nevsadit vše na jednu kartu a investovat do jednotlivých obchodů vždy pouze malé množství z kapitálu na účtu tak, aby případný ztrátový obchod ( nikdy ho nemůžete vyloučit) vykryly jiné ziskové obchody. A teď jsem si to hezky srovnala v hlavě i já :-).

 3. Jiří Raszka napsal:

  1. Šanci na jiný životní styl jsem chytil hned jakmile na mě na netu vyskočila „reklama“ p. Mazura. Tedy cítl jsem potenciál jak začít budovat jiný životní styl pomocí burzy, o které jsem téměř nic nevěděl. Pojmy: Svoboda – vnitřní harmonie, Nezávislost – cesta k vnitřní harmonii – ke svobodě, Kvalita života – Vnitřní harmonie – Svoboda.
  Vzdělavací projekty ovlivnily můj životní styl dost rychle – cca 6 mesícu od 0 zkušeností na burze až k prvnímu live účtu, baví mě hrát si na burze, protože lze vydělat peníze jinak než v běžném zažitém systému.

  2. Život na burze lehce mimo systém pro mě znamená příležitost vydělávat peníze nezávisle na ostatních lidech, nadřízených, povinnostech, stresech, mediálních masážích.

  3. Kurz HNB a 7 kroků jak nastartovat burzu mě bleskově přivedl k prostředí, o kterém jsem měl podvědomí že existuje, ale neměl jsem žádné zkušeností. Díky manuálu, 7 krokům a kurzu HNB jsem se do tohoto prostředí dostal během velice krátke doby. Kurz bych doporučil každému, kdo má zájem a byl na tom podobně. Proč? Kvůli rychlosti jak se dostat na burzu a udělat svoje první ziskové obchody.

  4. Komunita je pro mě férová podpora v podnikání na burze, bez ní by šlo celkové vzdělávání a získavaní informací velmi pomalo a pravděpodobně nesprávným či neefektivním směrem. Z těchto důvodů bych ji doporučil.

  5. moje cesta: prvních 6 měsícu studim (SAO, manuál, HNB kurz) + zkoušení na demu. Nyní cca 3 týdny na live. Velikost obchodů max po 0,1-0,4lot. Zatížení účtu je někdy vyšší než doporučéné ale je max do 8%. Poslední korekce na akciových indexex poslala otevřené obchody níže, ale díky komunitě klubu ININ+WinSignals jsem zatím neuzavřel ztrátu a vyčkávam na vzestup. Aktuálně zavřené obchody cca +114USD.

  6. učet 10tis EUR – postup: menší obchody po 0,1-0,2lotu, využití WinSignals a otevírat obchody dle nich + SAO. zatížení učtu max do 10%. Obchodovat 6 aktiv + DIJ. Nikdy DAX30.

 4. Jiří napsal:

  1. Podnikání na burze by mělo umožnit změnit životní styl.

  2. Život na burze je mimo obvyklý systém.Je to něco úplně jiného než být v zaměstnání,

  vlastně nemám moc svobody.

  3. Zatím jsem se kurzu nezúčastnil.

  4. Pro toho, kdo podniká na burze je jistě výhodné být členem komunity.

  5. Zatím jsem na burze nezačal obchodovat, vlastním jen malé množství akcií.

  6. Úspěšné podnikání na burze by mělo zajistit finanční svobodu.

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.