Záznam webináře bude k dispozici ještě

Vítáme Vás na stránce, na které se konal v neděli 1. května živý webinář

PROVĚŘENÝ POSTUP

JAK SE NAUČIT INVESTOVAT TÉMĚŘ Z NULY NA MILION

Aneb akční plán inteligentního investora na burze!

Záznam z vysílání můžete zhlédnout zde na této stránce ⬆︎⬆︎⬆︎ 

Živé vysílání si užilo 0 lidí.

Zvu Vás do akce › kurz HNB VIP TRADER 2022!

Extra bonusy zdarma pouze dnes

Vše je k dispozici ještě

Webinářem jsem Vás provedl osobně

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Hosté webináře, zkušení obchodníci na burze a parťáci, byli

Jirka Gajdošík

Kamila Lajčáková

Pavel Toman

Jan Poslušný

Pavek Sousedík


Zde máte pár anketních otázek,
díky kterým můžete získat mou online publikaci

Ověřený návod v 10 krocích, jak se naučit vydělávat...

⬇︎⬇︎⬇︎


Lidé se mě ptají, jak se naučit toto akční podnikání, jak se naučit obchodovat, řídit peníze a spekulace... Byl bych raději, kdyby se mě ptali, proč to mají udělat. Není to žádná fikce, ani marketingový tahák, pokud píšu, že můžete získat

prověřený postup, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion!

Princip podnikání je → s málo penězi roztočit kola velkého byznysu. Jak udělat s málo penězi ten vytoužený milion. Podnikatel má vize, plán. Ví, co a proč dělá. V klasickém podnikání jsou to časté příběhy. Jak to děláme na burze, zjistíte v této knize!

Vydělávat z pohodlí svého domova, nebo odkudkoliv ze světa, užívat si svobodu času a faktickou nezávislost, mít život na burze jako vysněný životní styl lehce mimo systém. To je opravdová motivace těch, kdo to dokázali. Prostě se přidejte!

Dole na stránce na vás čeká pár anketních otázek, které vám otevřou cestu k tomu zjistit, jak na burze děláme peníze a jak se to naučit za 10 až 16 týdnů bez rizika, s podporou a jasným plánem!

⬇︎⬇︎⬇︎

Ve vysílání jste mohli získat

moji TOP online publikaci

k tomu, jak se na burze naučit obchodovat a podnikat. Jde o postup ověřený 2,5 tisíci mých parťáků ma burze!

Za pouhých 10 až 16 týdnů vás naučím to, co se jiní nenaučí za několik let!

Jak tuto publikaci získat, zjistíte ihned po registraci na webinář!

Zapojte hlavu do procesu a napište mi do Komentářů níže odpovědi na pár otázek. Určitě si prostudujte odpovědi účastníků!

 • 1
  VĚDĚNÍ
  Jak se podnikání na burze efektivně naučit? Rychle, nebo pomalu? Vzít do úvahy kategorie, jako jsou čas, náklady, energie, nebo je to jedno? Stačí kniha, nebo je moudré přidat vše pro efektivní studium? Názor na online kurz, podporu a servis, komunikaci a podporu komunity? Co živé akce? Co praxe na Demu a Live? Napište mi prostě, co si myslíte o tom, jak se tento byznys opravdu naučit!
 • 2
  ZÁMĚRY
  Jaké máte s podnikáním na burze záměry? Jakou máte vizi? Co uděláte pro svou finanční svobodu a nezávislost? Proč se zajímáte o příležitost na burze?
 • 3
  PENÍZE
  Jaký vidíte vztah mezi investicí do vzdělání a možným výsledkem? S jakým kapitálem je podle vás vhodné na burze začít? Preferujete svůj kapitál, nebo máte ambice na peníze jiných lidí (kvalifikovaných investorů)? Jak peníze do svého podnikání získáte? Motivují vás peníze?

Online publikaci zašlu výhradně za vaše odpovědi každému, kdo se zapojíte. Zajímají mě vaše názory!

Do komentářů prosím uvádějte celá své jméno a kontakt, ať vím, komu ji zaslat! Díky!

 1. propecia-nut napsal:

  I am not sure where you’re getting your information, but good topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for wonderful information I was looking for this information for my mission.

 2. ampicillinnut napsal:

  I’m not sure where you’re getting your information, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more.
  Thanks for excellent information I was looking for this info for my mission.

 3. lasixnut napsal:

  I am not sure where you’re getting your info, but good topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for excellent info I was looking for this info for my mission.

 4. Olga kostkova napsal:

  Teprve čtu knihu a poznávám demo obchodování…dohromady to dává větší smysl , než jen číst o tom co jsem nikdy neviděla 🙂 v plánu je další bádání…
  Burzu vidím zatím jako zhodnocení úspor a přivýdělek k platu.Zacit bych chtěla s minimem a tím se naučila pracovat postupně…

 5. Martin Žemlička napsal:

  Plavání se v tom už rok, byl jsem líný, výmluvy na čas a tak, takže 20 tis Kč v cudu, začínám číst manuál od J. Matura, koukám na něj rok, rád si pořídím i Vaší knihu, slova o životním stylu mě nadchly, protože defacto žádný nemám

 6. Petr Harwot napsal:

  1. Ani rychle ani pomalu, ale hlavně efektivně. Záleží na kvalitě kurzu, poskytovatele i literatury. Myslím, že to, co nabízíte je přesně ono.
  2. Nezávislost.
  3. Investice do vzdělání je základem pro to, jak dále investovat ještě lépe.

 7. Roman napsal:

  1. Určitě se učit prostřednictvím kurzu HNB, systematicky vyzkoušenou a prověřenou cestou.
  2.Zajistit si finanční nezávislost a alternativní příjem.
  3.Určitě investice do vzdělání podmiňuje uspěch v činnosti. V první fázi svůj kapitál 5000 EURO.
  Peníze jsou motivace pro naplnění dalších cílů a tužeb.

 8. Kat napsal:

  1. Nejdůležitější je asi disciplína, houževnatost – prostě vydržet a chtít se to zodpovědně naučit, vidět v tom tu budoucnost a jít si za tím. Bez informací a samostudia (kniha – už mi dorazila, webinář, na kurs – si holt musim ještě našetřit, demo účet bych si ráda vyzkoušela až tomu budu aspoň trošku rozumět, jsem ve facebookové podpůrné skupině – like minded komunita je určitě dobré prostředí, taky články a krátká videa, živé akce jsou asi pouze pro lidi, co si mohou dovolit vycestovat, takže bez závazků) to nepůjde – to už vím. Už 2x jsem se spálila na forexu, prostě proto, že jsem tomu prd rozuměla a dělala jsem to bez pomoci a vedení.
  2. Pro mě je důležitá hlavně časová svoboda a finanční nezávislost. Jsem matka samoživitelka a všechno, co teď dělám, dělám pro své dítě. Bylo by fajn se rozjet dokud jsem na mateřské a pracovat z domova či odkudkoliv jinde, kde se můžu zároveň starat o dítě. I když je to dost náročné (třeba tenhle webinář sleduju ze záznamu) a schválně tu mateřskou nenazývam „dovolenou“.
  3. Investice do vzdělání je asi ta nejlepší investice vůbec. Začátek na burze může být v mém případě pouze s minimem vkladu, není v mých finančních možnostech to „rozjet ve velkém“. Asi bude lepší být spíš v bezpečném pozadí se stabilním příjmem než se opět spálit a přijít o všechno. Tudíž bych si rozhodně netroufla na kapitál jiných lidí. I když zase na druhou stranu – kdyby mi to šlo jako po másle, tak proč to nezkusit. I když v mém případě je všechno zásadně festina lente = spěchej pomalu.

 9. Mirek Drbohlav napsal:

  1. Myslím, že bez kurzu, členství v Klubu In In a WS to jde, ale těžko.
  2. Nejdříve jsem si myslel, že si tím budu přivydělávat…. Postupem času vidím, že je třeba se vše naučit, ukázat zelené výsledky a sehnat kapitál jiných lidí, aby pobyt na burze měl smysl získávání peněz k vlastnímu lepšímu žití.
  3. Teď si myslím, že aspoň 20 000€, abych mohl obchody řídit.

 10. Vendula Romanová napsal:

  1) Vnitřní vědomí ví, co chce. Pomalu ale jistě se té své cestě ke štěstí nevyhýbá. Nejsem čtenář. Když čtu, přistihnu se na dalších stánkách s tím, že vím, jak to zítra uděláme. Chválím základnu a děkuji za podporu. Vybrat Vás byl dobrý nápad. Mám DEMO účet a v něm 450 pohybů. Byli krátkodobé i dlouhodobé. S prázdninami se mi rýsuje čas na vkročení do reality 🙂
  2) Záměrem je vydělat si na svoji tvorbu bez povinného zaměstnání.
  3) Když se investice do vzdělání otočí na burze, může pomalu, ale jistě, růst. A pokud může kvalifikovaný investor s větším začátkem pomoci, tak proč ne 🙂

 11. Martin Klvaňa napsal:

  1. pozvolný postup, nutné studium. Už jsem udělal pár chyb. Na uzavřených pozicích jsem zatím ziskový.
  2. Časová svoboda, získání doplňujícího příjmu k důchodu.
  3. Zatím jedu dema, a real se 60 000kč, po prvním měsíci +5500,otevřené pozice po dnešní nici v červeném.
  Omlouvám se na pozdní komentář, jsem ještě na levé straně, a vstávám ve 4h ráno.

 12. Michal Kotyk napsal:

  1. Absolvoval jsem několik kursů jinde. Každý mi rozšířil obzory. V některých mám doživotní členství, jinde ještě jedu v reálu. Je úžasné, jak se vše spojuje třeba ze tří různých směrů. Nicméně kde vidím největší problém je moje hlava, chamtivost a strach.
  2. Sice je mi přes 50, ale proč se nevymanit ze systému.
  3. Vhodné je za mě začít s cca 3000, – EUR, otevírat pozice s 0,3 lotu, Ty 3000, – EUR jsou peníze, o něž se dá přijít.

 13. Jan Filsak napsal:

  1) Nejlépe kurz HNB – je opravdu skvělý. Rychlost učení je u každého jiná.
  2) Získat finanční nezávislost, svobodu a hlavně čas, kterého se mi stále nedostává díky „systému“ a práci jako zaměstnanec.
  3) Investice do vzdělání je vždy dobrá investice. Na burze začít s minimálním kapitálem 2000,- EUR/USD. Začít s vlastním kapitálem a teprve na základě dosažených odpovídajících výsledků a stavu emocí ( pod kontrolou) popřemýšlet, jestli nejít ještě o stupínek víš …

 14. Petr Slabina napsal:

  1. Poznatky a knihy od Jirky podstatně zkracují přístup na burzu, to je fakt.
  2. Záměr: – finanční svoboda. Lepší výsledek, než investování přes banku, nebo akcie. Získat zkušenosti i na přímé investování do slibných projektů, o kterých vím, které bych chtěl podpořit.
  3. Zatím moje peníze. Dát jim ale lepší zhodnocení.

 15. A. Polák napsal:

  1/ Rozhodně začít kurzem HNB a demo účtem – jen krátce. Pak hned přejít na live účet. Samozřejmě zůstat členem komunity a využívat její podpory.
  2/ Po dokonalém zvládnutí techniky bych další podnikání volil jako vedlejší příjem.
  3/ Předpokládám ziskové podnikání s minimálním rizikem a s vlastní kapitálem.

 16. Pavel napsal:

  Jsem zde host, protože mě to začalo zajímat z důvodů, které se týkají odpovědi na otázku 2. Podle toho hodnoťte moje odpovědi. Takže odpověď na otázku č. 1 S burzou mám zkušenost jednu jedinou, pře investiční fond před mnoha lety. Vyšel jsem z toho dobře, co, jsem vložil, to jsem dostal nazpět. Naproti tomu tady je spousta profesionálů. Obávám se, že na první otázku neexistuje jednoduchá odpověď, protože to jednoznačně souvisí s osobnostním nastavením, které má každý z nás jiné. Někdo upřednostní webinář, někdo jinou formu, KAŽDOPÁDNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE DLE MÉHO NÁZORU KOMUNITA podobně smýšlejících lidí, kteří se vzájemně nevnímají jako konkurent konkurenta. Z osobní zkušenosti navíc musím upozornit na jeden moment, který souvisí se vzděláváním jako takovým, respektive s mozkovými synapsemi. Příklad : Řekněme, že si koupíme 5 knih, zaměřených na stejnou tématiku, SE KTEROU SE CHCEME A NEBO POTŘEBUJEME SEZNÁMIT. Přečtete si pozorně všechny. Až máte všechny přečtené, začnete je číst zase od první. Velmi brzo si uvědomíme, že i když jsme byli při čtení v prvním kole maximálně pozorní, tak nám mozek pořád vyhazuje „aha“ poznatky. Je to způsobeno tím, že prostě díky přečtení těch dalších knih a absorbování informací už prostě a jednoduše nepřemýšlí nikdy stejně. Čili jestli si má člověk přečíst a nebo poslechnout to a nebo ono, asi není úplně klíčové, pokud už mozek má v daném případě k dispozici model, jak se k problému postavit. Otázka 2.Vize… Z důvodů, na které se můžeme podívat v tv, se začínají dít nepěkné věci ve výrobním sektoru a jako zaměstnanec s tím nic zásadního neudělám. Takže jsem si řekl, že bych po 26 letech v prvním kvadrantu zkusil, jak to funguje ve čtverce… Otázka 3. Mám za to, že nás jen testujete. To je přece jasné. Nejdřív vlastní peníze a to v malém měřítku, potom vlastní peníze ve větším měřítku a cizí peníze lze případně potom připojit.

 17. Ladislav napsal:

  1. Učení, a investice do učení jsou vždy dobré a prospěšné.
  2. Svoboda v podnikání a nezávislost na čase a „musím“.
  3. Pro začátek bych byl pro asi tak 5000 euro a pak reinvestovat a navyšovat účet. asi to bude na dýl, ale doufám, že mám ještě čas …

 18. Ladislav napsal:

  Dnešní webinář jsem si užil a pořádně, po čase jsem zase načerpal inspiraci k učení. Díky včem dnešním účastníkům. Ladislav

 19. Natalia napsal:

  Prečitala dvojknihu, zaplatila kurz HNB ,
  idem sa najpr vzdelavať, potom učiť na Demo učtu.. a potom na Live učet. Tešim sa na prvy kurz

 20. Jaromír napsal:

  1. Získat znalosti a přehled s možností využít. Vaši knihu Život na burze již mám, ještě najít dostatek času a klidu se jí věnovat.
  2. Můj záměr je asi takový – v dohledné době se tomu věnovat na plno.
  3. Jsem úplný začátečník, proto žádná velká rizika. Pouze můj kapitál. Určitě hra na jistotu.

 21. Petr Hoffmann napsal:

  1. Uspět se dá jedině postupným zdokonalováním se nejdříve na demu a poté co nejrychleji na live účet, ideální přípravou by měl být kurz a přebírat zkušenosti kolegů, kteří již mají na burze něco za sebou
  2. Finanční nezávislost, byť sám sebou, bez ohledu na současné ekonomické problémy
  3. Investice do vzdělání je nutná, bez ní to nepůjde. 10 000 euro.

 22. Michal Slejzák napsal:

  Me tak prijde, ze to celou dobu delam spatne a po dnesnim webinari to tak i dopada. Proste jsem uplne vynechal prvni krok a proto to bylo doposud vzdy neuspesny. Kazdopadne to nevzdavam a jelikoz clovek zraje casem (nebo alespon vetsina) i u me jiz roste pupen poznani toho, co chci. Pevne verim, ze dodrzovanim vsech zasad bezpecneho obchodovani je to ta cesta, ktera me muj vysneny cas prinese. V kazdem pripade chci ale rict, ze burza je cesta, nikoliv cil :). Verim, ze ted to opravdu vyjde.

 23. Barbora Schneiderová napsal:

  1.Nejdůležitější pro vzdělání je disciplína, chtít vědět, komunikace, pravidelnost a spojit online kurzy s knihou. Bez informací a studia to nejde.Na Life účet teď přecházím. Uvidíme.
  2.Hlavně časová svoboda a finanční nezávislost.
  3.Začínám s minimem vkladu, víc není možné, ale s tím, že se začínám učit investovat na burze. Cílem je zhodnotit ne prodělat !

1 3 4 5

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů