Záznam webináře bude k dispozici již jen

Na této vysílací stránce proběhl v úterý 13. 2. 2024 od 10:00

webinář › SAO SPECIÁL

600 % ZA 10 LET,

nebo více za kratší dobu?

💎  KLUB IN IN

Všechny aktuální informace

o tom, proč být v KLUBU IN IN najdete zde:

📊  WINSIGNALS

NOVINKY a zásadní důvody, proč mít servis WINSIGNALS najdete zde:

🏆  PROVĚŘENÉ ZISKOVÉ POSTUPY

najdete zde:

Pro členy KLUBU IN IN jsme Prověřené ziskové postupy umístili dočasně do členské sekce klubu. Najdete je na hlavní NÁSTĚNCE.

📝 Aktualizovaný NÁVOD PRO WINSIGNALS 4.0 verze 2024

můžete získat zde:

Aktivním odběratelům WinSignals zašleme návod po webináři na jejich email. Sledujte svou emailovou schránku.

Sreen tabule z Jirkovy online přednášky:

Můžete si poslechnout záznam Jirkovy přednášky v rámci záznamu z webináře a obrázek si můžete stáhnout k sobě do počítače pro ilustraci témat, o kterých byla řeč!

Webinářem Vás provedli moji parťáci na burze!

Lenka Danečková

Radim Topič

Daniela Chmelíková

Aleš Andr

Jirka Polének

Kamil Adámek

Jan Poslušný

Vysílali jsme zde v 10:00 v úterý 13. února!

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Komentáře a diskuze k tématu

Malé ankety a odpovědí na pár otázek se můžete účastnit i v rámci záznamu, máte je dole na této stránce. Moc děkuji! Ale víte co, o to více přidejte dotazy a náměty, ať tématu dáme grády! Všem, kdo se zapojíte do diskuze, pošlu dokumenty k tématu webináře!

Mám pro Vás opět malou anketu a pár otázek pro zpětnou vazbu. Plus mi můžete položit dotazy k tématu

600% ZA 10 LET,

nebo více za kratší dobu?

Zadání pro inteligentní investory!

Zjistěme si v naší komunitě, jak na tom jsme a co nás zajímá a proč! Je to pro vás úkol a výzva, jak se zapojíte, tak následně dostanete! Moc děkuji za všechny, Jirka!

STRATEGIE INVESTOVÁNÍ
    Napište, jaké investiční cíle jsou podle vás reálné v rámci měsíce, roku a horizontu 10 let a co je pro to zapotřebí udělat.
    KOMUNITA
    Napište, jaký význam může pro vás mít komunita, parta lidí s podobnými zájmy a cíli, pro dosažení chtěných výsledků v investování - proces učení, podpora, sdílení, sounáležitost...
    SIGNÁLY
    Používáte informační servis WinSignals, nebo se na to chystáte? Napište doporučení, jak lze dlouhodobě využít potenciál 80 až 90% úspěšnosti v predikcích a jak je podle vašeho názoru správně využívat?

Děkujeme za sdílení zpětné vazby dole na této stránce v komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky!  Učte se ze zkušeností ostatních a přidávejte ty svoje!

Zde do komentářů přidejte odpověď. Uveďte prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme…

1. Jozef Tabak napsal:

Veľmi pekne ďakujem za užitočné a hodnotné informácie.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů