Záznam webináře bude k dispozici ještě

Vítáme Vás na stránce, na které se konalo ve středu 26. dubna od 10:00 živé vysílání SAO SPECIÁL na téma:

BLBEC K VEČEŘI

ANEB NA KOM SI BROKER POCHUTNÁ

Záznam z vysílání můžete zhlédnout zde na této stránce ⬆︎⬆︎⬆︎ 


Na webináři SAO SPECIÁL jsme probrali 3 základní věci:

 • Jak s využitím SAO obchodovat burzovní predikce WinSignals
 • Riskmanagement s WinSignals & jak neztrácet, ale vydělávat
 • SAO, Situační Analýzu Online v praxi s vazbou na WinSignals

FAKTA, O KTERÝCH OBCHODNÍCI NA BURZE NECHTĚJÍ SLYŠET: 

Většina lidí na burze ztrácí peníze, protože jsou chamtiví nebo se nechávají ovládnout strachem. Tito "obchodníci" nechtějí slyšet, co dělají špatně, ale neustále chtějí radit a doufají v zaručené návody, jak neúspěchy zlomit. Otevírají svoje peněženky a jsou potravou pro ty chytřejší.

Menšina ziskových obchodníků používá rozum, eliminuje emoce a sklízí peníze. Nedávají svoje peníze zadarmo, protože mají cíl › nezávislost, svobodu, peníze a život na burze jako životní styl. 

Ke komu chcete patřit a co pro to uděláte?

Na webináři jste mohli získat novou publikaci

JAK SE NA BURZE NESTÁT
"BLBCEM K VEČEŘI"

 • Jak (ne)získat špatné návyky pro trading
 • Kde vznikají ztráty na burze
 • Jak (ne)začít na Live účtu
 • Jak bych na to šel, kdybych začínal
 • Jak se na burze nestát "blbcem k večeři"
 • 7 ++ tipů k ziskovému obchodování s WinSignals

Webinářem Vás provedli

Jirka Mazur

Jirka Gajdošík

Aleš Andr

Kamila Lajčáková

Karel Velička

Rudolf Dudáš

Stáhněte si aktualizovaný

NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Postup, jak získat novou online publikaci

JAK SE NA BURZE NESTÁT "BLBCEM K VEČEŘI"

Online publikaci zašleme výhradně těm z vás, kdo jste se zhostili následujícího úkolu:

Zde je úkol pro inteligentní investory!

Teze:  Informační servis WinSignals jsou burzovní predikce ohledně potenciálu cenového vývoje vybraných aktiv na burze s úspěšností 80 až 90 % i více. Tuto úspěšnost držíme více, než 6 let, což není v možnostech jakéhokoliv individuálního tradera.

Šetříme čas a peníze, identifikujeme potenciál pro ziskové obchody. WinSignals můžete používat pro své obchodování, pro proces učení, nebo pro srovnání vlastních postupů s úsudkem winsignalisty.

Faktem je, že dlouhodobě lze v zisku uzavírat až 98 % všech vydaných signálů bez ohledu na 15denní test výsledku. Dalším faktem je, že dříve nebo později se více než polovina vydaných signálů ocitá v menší nebo větší ztrátě. 10 až 20 % může být do 15 dnů hodnoceno jako neúspěšné, což ale nemá vliv na další cenový vývoj aktiva.

WinSignals můžete používat chytře nebo blbě. Predikce samy o sobě zisky nezaručují. S využitím úspěšných predikcí pouze významně zvyšujete potenciál zisků. 

Zisky a ztráty v obchodování na burze jsou ve skutečnosti výsledkem jednání a rozhodování každého tradera. Na jedné straně zde máme stovky úspěšných odběratelů, kteří jsou s námi již několik let. Kdyby se jim nedařilo, jistě by nám neplatili. Na druhé straně jsou zde méně zkušení "hledači štěstí", kteří neumějí uchopit obchodování s WINSIGNALS, ani svoje.

ÚKOL JE TENTO:

 • Napište nám zde svůj názor na to, jak burzovní predikce WinSignals používat chytře a ziskově a jak eliminovat ztráty. Jak postupovat od chvíle, kdy je signál přijat. Jaké množství lotů k poměru velikosti účtu používat. Jak ze signálu vytěžit maximum? Jak se zachovat, když se sesouvá pozice do ztráty? jak docílit toho, byste uměli v klidu brát více, než 90 % otevřených obchodů v zelených číslech? Uvěďte i své zkušenosti!

Děkujeme za sdílení úkolu a zpětné vazby dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky!  

Stačí odpovědět nejlépe jak umíte (nešidit) přímo zde do Komentářů, a já vám zašlu slíbenou online publikaci!

Zde do komentářů odpovídejte na anketní otázky 1, 2, 3. Uveďte prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme… Také ať víme, komu poslat přesné instrukce k vyzvednutí online publikace!

 1. Eli napsal:

  já se to jdu učit, předpokládám, že jde o to vydělat a vyhnout se ztrátám

 2. Ondřej napsal:

  to nevím, věřím, že se to tady na webináři dozvím. Jsem začátečník

  • Ondřej napsal:

   Takže hlavně používat rozum a lépe v menších příkupech, nežli hamty hamty a na konci zůstávají oči pro pláč.

 3. Honza Motl napsal:

  Pouzivani WS setri cas, ale nelze je pouzivat bez kontroly vyvoje daneho aktiva.
  Dulezity je MM a RM, chladna hlava a nizky pocet lotu( desetin lotu ) na obchod, aby pripadna ztrata nebyla likvidacni.
  Jako zacatecnik sleduji SAO odborniku a porovnavam se svymi zavery nebo uvahami kam se dane aktivum bude pohybovat. Z meho h;ediska jsou lepsi male obchody, ale casto, pripadne prikupy podle pohybu, nez jeden velky a pak krach.

 4. Zdeněk Dědek Beck napsal:

  WS odebírám cca půl roku a používám na demu. V každém případě prohlédnu graf a rozhodnu se zda zadám nebo ještě počkám, jak se situace
  bude vyvíjet. Zkoušel jsem zadávat přes tablet nebo mobil ihned po přijetí signálu a občas se nepovedlo a spadlo do ztráty. Důležité je z toho se poučit a hledat svoji chybu. Obchoduji 0,2 nebo 0,5 lotu, občas zkouším 1 lot a sleduji rozdíly. Nyní se chystám na live účet a zajímá mě jak technicky zařídit co nejlépe založení účtu u nějaké banky na devizy.
  Ze zvědavosti jsem udělal další demo na 50 000 a zkoušel obchody s 1 lotem na dlouhodobější čas. Když je člověk v klidu tak většina doběhla do zeleného. Jsou to ovšem někdy krušné chvíle a nechtěl bych to zažívat na live.
  Těším se na webinář a potřebné rady, které určitě zužitkuji v dalším pokračování v obchodování.

 5. Petr V. napsal:

  WS jsem zatím aktivně nepoužíval, protože jsem si stále neudělal čas na nastudování kurzu HNB. Jen stále odkládám věci na někdy příště, to je asi můj zatím největší boj.

 6. Pavel napsal:

  Winsignály zadávám víceméně jak mi příjdou do mobilu s pevným PT dle instrukcí. Pokud to nejde predikovaným směrem, tak to neřeším a nechám trhy vycukat než se to tam dostane. Pokud to vypadá blbě a nejde to tam kam má, řeším to dokupem s odstupem 200-250 pips a původní vstup zavírám na zelené nule. Z důvodu větší FÚ a swapů neobchoduju zlato a ropu a nekombinuji dohromady SP500 a DJI i když mnohdy příjdou signály na obě aktiva najednou. K obchodování používám 0,5 lotu na 10 000,- kapitálu a to je můj základ k pohodovému a klidnemu tradingu ( prostě nechat to tam dotrajdat :-))

 7. Tomáš Havlík napsal:

  Hlavně je potřeba si je zakoupit. Pak začít používat. Každý z nás si v tom musí najít, co se jemu líbí, a to obchodovat. Při malém účtu, nelze obchodovat všechny signály.
  Když přijmu signál, kouknu jak situace vypadá a rozhodnu se jestli do toho jdu hned, nebo ještě chvíli počkám. 0,1 lotu je v mém případě dostačující. Pokud jde pozice do ztráty, a mám dostatečný kapitál, mohu buď počkat než se otočí, nebo přikupovat. Hlavně se nesmí přeobchodovat účet, což se mi již několikrát stalo a celkem to bolelo.

 8. Jiri Ruzicka napsal:

  Sám jsem blbec už ke snídaní. Je mi 81 let a rád se poučím jak se na burse chovat abych neztřácel peníze, což se mi zatím stává.

 9. David napsal:

  Podle mne je nejdůležitější při propadu vydržet s nervama a nestřečkovat pokud dodržujeme tzv. MM . Vše ostatní bylo již řečeno v předešlých komentářích . David Světnička

 10. Jindřich napsal:

  Winsignals používat vždy s vlastním úsudkem a vlastní SAO, dále vždy se zásadami money managementu.

 11. cihak@1vpas.cz napsal:

  1) špatné návyky jsou důsledkem nepoučení se z chyb (které dělá na začátku snad každý)
  2) ztráty vznikají většinou z toho, že se uzavírají pozice ve ztrátě, protože si trader nevěří, že zvolil správný směr a nevydrží opačný vývoj
  3) na live účtu je třeba začít hned, aby si člověk uvědomil, že špatné rozhodnutí stojí peníze a že nejde o hru – samozřejmě jde o velikost obchodu vzhledem k velikosti účtu
  4) viz bod 3
  5) dát na radu zkušenějších s ohledem na finanční možnosti a také se neustále od nich učit
  6) kromě předchozích odpovědí je důležité porovnání výsledků WS s jejich prognózou a v rámci možností je využívat, získávat informace i z jiných zdrojů a porovnávat je s doporučením signalistů, sledovat vývoj svých zamýšlených, ale neuskutečněných obchodů a dělat si jejich vyhodnocení

 12. Eva+Bajgarová napsal:

  Win signals využívám, ale ne všechny, často čekám, jak se situace bude vyvíjet, a pak obchod otevřu (v souladu se SAO). Většinou 0,1 – 0,2 lotu, v nepříznivé situaci dokupuju, párkrát se mi to ale moc nevyvedlo a ztráta byla na světě, pravdou je , že většinou WS dojdou do cíle, ale někdy to jsou nervy, pochopení grafů, zákonitostí ap. potřebuje zkušenost, kterou zatím nemám

 13. František Ježek napsal:

  WS zatím neodebírám, protože jsem začátečník a stále zkouším na DEMO účtu všechny rady a doporučení pro obchodování na burze podle absolvovaného kurzu. Snažím se dodržovat všechny pokyny jako např. obchodovat z předpokládanou výši svého účtu a podle něho uzavírat obchody (max. 1 lot na 5 000-10 000 účet), snažím se si nastavovat limit podle pohybu ceny v minulosti, nenastavuji SL, protože opravdu zatím dříve nebo později všechny obchody dojdou do zisku (pokud SAO ukazuje trend a já ho poslechnu , je to otázka času), ano – zrušil jsem pár demo účtů, ale bylo to mojí nekázeň a nedodržování pokynů z kurzu a možná i schválně, abych si to vyzkoušel (agresivní aktiva, vysoké počty lotů i přeobchodování při poklesu ceny- u demo účtu je to tak „vzrušující“). Pokud založím LIVE účet s nástupem do důchodu, tak jedině s podporou WS – doporučení těch nejzkušenějších nemůže být špatné a nakonec, já jsem ten, který zmáčkne Enter podle vlastního uvážení!

 14. pavel napsal:

  Keby som to vedel asi by som nesledoval vaše stránky.

 15. Ladislav Halouzka napsal:

  Používám WS již déle než 2 roky. Ne všechny signály zobchoduji. Většinou otevírám o něco později, až si vyhodnotím situaci na grafech. Často jde cena ze začátku opačným směrem, a tak se mi podaří otevřít na lepší ceně. Když obchod dosáhne nějakého zisku, tak si ho pojistím SL. Pokud jsem u PC a sleduji obchod, tak si hlídám PT a případně ho posunu pro větší zisk. Snažím se dodržovat MM a otevírám maximálně 1L na 10000. Běžně otevírám obchody 0,2 L a mám rezervu na případné dokoupení. Obchoduji bez SL a když se otočí trh proti mně, je těžké zvládat paniku a rozhodování, jestli raději zavřít obchod v malé ztrátě nebo doufat, že to účet přežije. To je v poslední době často, že se těžko predikuji vývoj. Takže problém je nakonec vždycky v naší hlavě.

 16. Pavel Koníř napsal:

  Mnoho otázek najendou, zkusím odpovědět na všechny.
  1) Jak burzovní predikce WinSignals používat chytře a ziskově a jak eliminovat ztráty. V každém případě obezřetně ve vztahu k velikosti účti, aktuálně otevřeným pozicím, počtu zrovna obchodovaných aktiv, počtu zadaných lotů v obchodu a jejich momentální pozice ve ztrátě, či v zisku. Vedle využití WS k vlastním obchodům použít WS i jako školu. Nezadávat automaticky pokyn, ale snažit se především pochopit proč signalista obchod doporučuje, na základě jakých indikátorů a pozic v grafech.
  2) Jak postupovat od chvíle, kdy je signál přijat.
  Zkontrolovat otevřené pozice, seznámit se s aktuální situací na grafech daného aktiva a je-li vše v souladu (MM, vlastní obchodní strategie, …), tak zadat obchod. Kdo pracuje se SL, použije je. Kdo dokupuje, čeká na příležitost k dokoupení.
  3) Jaké množství lotů k poměru velikosti účtu používat.
  Ve všech vašich materiálech, které mám k dispozici je doporučováno 1 lot na 10 000 € ($), tak tomu asi tak bude.
  4) Jak ze signálu vytěžit maximum?
  Učit se z nich jak obchodování funguje. Vzhledem k jejich úspěšnosti pracovat se MM tak, aby v případě obdržení signálu bylo možné navrhovaný obchod ještě otevřít a nemít již tolik otevřených obchodů, že WS již nebude možné použít.
  5) Jak se zachovat, když se sesouvá pozice do ztráty?
  Těžká otázka. Hlavně neztrácet hlavu a chovat se racionálně. Nemít otevřené pozice nad rámec doporučovaného objemu lotu k objemu účtu. Být vnitřně připraven i na případnou ztrátu. Dobře dodrženým MM by neměla být pak ztráta fatální.
  6) Jak docílit toho, abyste uměli v klidu brát více, než 90 % otevřených obchodů v zelených číslech?
  Nevím, zatím spolehlivý jednoduchý a univerzální recept neznám, nebo jsem to ještě správně nepochopil. Zatím se snažím držet se pravidel, které učíte a dále se učit zejména aktivním obchodovat. Jen praxe dělá zkušené.
  7) Uveďte i své zkušenosti!
  Obchoduji krátce a nemohu tvrdit, že jen s dobrými výsledky. Obchoduji často, ale je to pro ne zatím jen smysluplné využití volného času vedle ostatních výdělečných aktivit. WS odebírám, ale nemám mnohdy příležitost zadat obchod v okamžiku jeho obdržení. WS jsou pro mne hlavně výborná škola k pochopení jak a kdy obchody zadávat, jak na obchodování nahlížet.

  • Nina napsal:

   Ja som zatiaľ úplný začiatočník, ale myslim, že každý návod či odporučenie treba používať v súlade s vlastnými hodnotami a stratégiou. Napokon i straty nesie každý sám. Verím, že sa dnes dozviem mnoho užitočného!

  • Martin Mihulka napsal:

   Vzhledem k tomu, že jsem začátečník a teprve zkusím obchodování v brzké budoucnosti, předpokládám vstup 0,1L na 10tis. dále počítám s dostatečnou rezervou a až získám víc zkušenosti, budu vědět co dál…

 17. Milan M napsal:

  Winsignal som mal na skusku, vyskusal som a je to dobra vec. Porovnaval som moje SAO a pokial sa to nezhodovalo s mojima predikciami, tak som do toho nesiel. Drzim sa na demu a v zisku, otvaram pozicie s 0.1 max 0.3 lotu, jedniduch testujem to tak ako by to bol skutocny live ucet. Mam tam jeden NASDAG otvoreny ale leb s 0.1 lotu a vidim, ze na live s tim nebudem urcite obchodovat. Je to velmi agresivne a uz som to pochopil. Este sa mam vela od vas ucit. Mozno by nebolo zle mat moznost automatickeho nastavenia vo Winsignal, ze ak pojde toto aktivum v smere ktory ocakavam podla mojej SAO, otvor obchod automaticky podla winsignalu a taktiez ho zavri podla navrhovaneho winsignalu. Nemusim potom u toho sediet, nemam na to este moznosti, vzhladom ze som stale este na lavej strane kvadrantu. Verim ale, ze sa na tu pravu stranu urcite dostanem. Je tu super komunita a dakujem za tuto prilezitost sa vzdelavat a otvarat tak ine moznosti.

 18. Jaroslav napsal:

  WinSignals používam len orientačne. Často som dostávam signály oneskorene a keď sa dostanem na platformu obchod je fuč. V súčasnosti obchodujem DAX a NSDQ scalp, ale na iného brookra, nie na GSW.
  SL som nedával, no na scalpe pri rýchlych pohyboch je to nutnosť.

 19. Oskar Strýček napsal:

  Jako letitý důchodce beru burzu jako příjemnou zábavu. WS většinou při jisté trpělivosti přejde do zisku, snažím se pro hlubší pochopení burzy obchodovat také samostatně. Důležité je také správně nastavit SL což je zajisté umění, To se mi zatím nedaří. Zatím riskuji minimálně s 0.02-0.04 loty, časem bych přešel na 0,2 lotu a více.

 20. Josef Kořen napsal:

  * Predikce WS jsou dobré, ale nespasí.
  Fascinují mne hoši, kteří si libují, že nemusí nic sledovat a jen to opíší.
  * Beru WS jako upozornění že se něco chystá, že nastane pohyb – změna.
  To číhám jako lovec na honu a sleduji co z toho bude. Jak na to reagovat.
  * Úspěch se dostaví, když vše je dobře nastaveno a trader má „rypák na dobrý obchod“
  Když nastavení obchodu odpovídá velikost účtu. A když účet – platforma má rozumnou páku
  Když jsou respektována pravidla MM a opět jedinec má kliku. Pak to musí vyjít.
  Zdraví J. Koren – petr125.

 21. Milan+Babulic napsal:

  WS mám predplatený viac ako pól roka. Je to veľmi kvalitná a užitočná pomôcka pri rozumnom používaní. Verím tomu, že nemá konkurenta.

 22. Honza napsal:

  Zatím pracuji pouze s 0,1 lotu jako test a učení se s opravdovými penězi. Zaplatil jsem tvrdě za nepoužívání SL a přikupování padající pozice – indexy. SL dávám pod nejsilnější a nejbližší support a maximální ztrátu nastavuji na očekávaný zisk, případně 1:2. Chybí mi spíše predikce dopředu s informací pokud to bude tak a tak, vstup a zde výstup. Někdy je signál zpracován pozdě a utíká mi několik pips, než se dostanu na platformu, zreviduji situaci a nastavím obchod.

 23. Petr Hoffmann napsal:

  Jsem nebo spíše budu nováček na burze, takže ještě nemám žádné zkušenosti s odebíráním WS, ale určitě jakmile se pustím do živého obchodování, tak si to bez WS nedokážu představit, předpokládám, že mě pomůžou v tom být ziskový, samozřejmě při dodržení MM.
  Již teď jsou pro mě mě podnětné odpovědi zkušenějších burzovních vlčáků, ze kterých se rád poučím a doufám že díky WS bude ze mě úspěšný obchodník.

 24. Leopold+Seryn napsal:

  WINSIGNALS využívám již delší dobu.Snažím se z něj vytěžít co nejvíce ziskových obchodů.Po přijetí signálu se podívám na graf daného aktiva a dle situace provedu otevření pozice,nebo ještě chvýli počkám nebo pozici neotevřu a počkám na další vývoj.
  Nastavuji doporučený profit a sleduji jak se aktivum dále chová dle situace posouvám profit target neboli limit k dosažení většího zisku. V případě nepříznivého vývoje provádím dokupování otevíráním dalších pozic pouze když je ztráta větší jak 100 dolarů.
  Držím se zásady 1 lotu na 10 000 dolarů kapitálu.
  Otevírám pozice 0,1-0.2 lotu vyjímečně 0.3 lotu.Mám tak možnost po otevření obchodu provádět 3-4 další dokupy.
  Pokud se ztráta nedostane po 3měsících do zisku uzavírám pozici v co nejmenší možné ztrátě.

 25. Jiři Kravec napsal:

  Zdravím, WS používám jako informaci. Taky podle návodu, ale přizpůsobuji se situaci. Signály si vybírám, nastavuji dle MM. a situace na trzích.
  Někdy chvíli čekám, co udělá trh. V každém případě 1. obchod nakupuji za 0,1až 0,2L a mrknu, kde jsou dole první suporty (Bay) pro případné dokoupení.
  Někdo může používat 3 až 5 účtu a na každém obchodovat 2 až 3 aktiva.
  Důležité je zachovat chladnou hlavu v souladu s MM. Jak kompenzovat ztráty a ovládat úspěšnou rutinu musí v dané situaci, každý podle sebe.!
  Myslím, že to kolegové popsali dokonale.

 26. Franta napsal:

  WinSignals používám, signály si vybírám jen ty, které se shodují s mým předpokladem. Nesedím u počítače celý den, proto hodně používám Price Alert z obou stran (v podstatě jako mentální SL resp. můj osobní TS.
  Obchoduji jen 0,1 lotu, což se mi vyplatilo u otevřených obchodů před invazí Rusů na Ukrajinu a následným propadem indexů. Přestože jsem potom musel dva obchody zavřít v poměrně bolestné ztrátě, účet se mi podařilo zachránit – tedy úkol č. 1 pro nováčka byl splněn. Za půldruhého měsíce se mi, i díky WS, už čtvrtinu ztráty podařilo pokrýt. Beru to jako nováčkovskou daň, jakési praktické školné.
  Jsem důchodce, částečně ještě pracuji jako OSVČ, trading beru jako finanční rezervu a v konečném důsledku, protože zdraví není z nejlepších, jako peníze pro pozůstalé, až to „se mnů sekne“.

  • Jiří Polének napsal:

   Dobrý den,
   zatím se pohybuji v demo účtu. WS porovnávám a snažím se osvojit si návyk se jimi řídit. Zároveň se snažím hlídat si MM. Na druhou stranu jsem přesvědčen o nutnosti vytrvat a neuzavírat otevřené pozice hned při sebemenším výkyvu. Zkrátka zbytečně nepanikařit.

 27. Daniel+Hnat napsal:

  WinSignals používám denne. Ak sa mi situacia nepozdava neotvaram. Eliminovat ztráty je dolezite. Snažím sa pozicie uzatvorit v primeranej stratě, ale nie vzdy sa mi to dari ,kedze obchodujem popri zamestnani a na pozicie sa priebezne pozeram cez mobil. Pri PC som azokolo 18-22 hod denne.Stále eště např. držím poziciu zo začiatku roku na indexu SP a DJI a verím, že sa mi podaří aspoň znížit ztrátu na prijatelnu úroveň. Je to moja chyba ze som sa napriek dopruceniam v kurze pustil do DJI ktory je velmi agresivny.Potrebjem este dotiahnut a pracovat na sebe v oblasti SAO.

 28. Petr Beneš napsal:

  WinSignals používám často, ale ne vždy každý signál. Pokud se mi situace jeví jinak, raději pozici neotevřu. Eliminovat ztráty je naprosto zásadní, protože jedná velká ztráta může spolknout předchozích deset úspěšných obchodů.. Po pravdě, tyto obchody stále neumím správně řídit a často se mi stane, že ztráta už je opravdu velká. Snažím se alespoň část pozice uzavřít v přiměřené ztrátě, ale pak mi zbyde třeba 0,2 lotu otevřeno s pozicí hluboko ve ztrátě. Stále ještě např. držím pozici ze začátku roku na indexu SP a věřím, že se podaří alespoň snížit ztrátu na nějakou přijatelnou úroveň. Takže mít více, než 90 % otevřených obchodů v zelených číslech není problém, ale chytře pracovat s pozicemi ve ztrátě, to je pro mě klíč k trvalému a dlouhodobému úspěchu! 🙂

 29. Pavel Šmídek napsal:


  dodržovat pravidlo 80/20, pokud možno 10 predikovaných investic (stačí-li velikost účtu),hlídat jednotlivé investice a při náznaku poklesu ukončit, používat přiměřeně množství lotů (v mém případě to nejmenší (0,1 ?), Jak docílit výtěžnost větší než 90% to se přiznám, že nevím jak.

 30. Jan+Poslušný napsal:

  Používáním WS lze bez vysedávání u PC navyšovat obchodní kapitál.
  Vždy po otevření obchodu jde tento do menší ztráty ale následně jde do predikovaného zisku.
  Pokud jde obchod do ztráty je jen otázka času, kdy se odrazí a půjde do zisku.
  Vždy je nutné dodržovat MM a pak v případě dlouhodobějšího propadu obchodu do ztráty lze tento uzavřít v zisku, nebo na nule.
  Lze také v případě ztráty přikoupit v původním směru za lepší cenu a tím urychlit a kompenzovat propad prvního otevřeného obchodu.
  Nikdy nezadávám stop, protože to je automatické programování ztráty, zadávám jen PT.
  Mám rozdělený počet Lotů tak abych v případě propadu obchodu mohl přikupovat za lepší cenu, tzn že rozdělím jeden Lot na 3-5 možných přikoupení, tzn otevírám obchody s velikostí 0,2 . 0,3 Lot na 10 000 a mohu si tak dovolit mít otevřených více obchodů.

1 2 3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů