Webinář proběhne za

Na této vysílací stránce proběhne v úterý 7.3. od 10:00 webinář ›

SAO SPECIÁL - Investování se složeným úročením!

OBCHODUJTE ČASTO, ALE BEZPEČNĚ!

Vysílat budeme ZDE od 10:00 v úterý 7. března!

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Webinářem jsem Vás provedl já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Jan Poslušný

Karel Velička

Lenka Danečková

Stáhněte si platný

NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Webinář › SAO SPECIÁL 

INVESTOVÁNÍ SE SLOŽENÝM ÚROČENÍM

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Jirka Mazur

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí. 

Téma Jak ziskově na investice s WinSignals jsem zvolil na závěr roku 2022 úmyslně. Příští rok vstoupí náš projekt do 8 roku úspěšné existence. Stabilní dlouhodobou úspěšnost v burzovních predikcích 80 až 90 % je třeba přetavit v peníze! Jiná možnost neexistuje!

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení. 

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka

Komentáře a diskuze k tématu

Malé ankety a odpovědí na pár otázek se můžete účastnit i v rámci záznamu, máte je dole na této stránce. Tentokráte bez odměny, ale to snad dáte? Moc děkuji! Ale víte co, o to více přidejte dotazy a náměty, ať tématu dáme grády!

Mám pro Vás opět malou anketu a pár otázek pro zpětnou vazbu. Plus mi můžete položit dotazy k tématu

INVESTOVÁNÍ SE SLOŽENÝM ÚROČENÍM

Zadání pro inteligentní investory!

O významu fenoménu SLOŽENÉHO ÚROČENÍ jistě něco víte. Ale docenit jeho funkci v investování dokáže málokdo.

Zamyslete se nad tím, co o problematice víte, jaká příležitost z toho pro Vás vyplývá a zároveň nám můžete napsat otázky, které Vás zajímají. Odpovíme všem!

Jak to vidíte Vy? Aktivním parťákům za jejich odpovědi do komentářů zajistím přednostní vyřízení jejich dotazů a přednostní podporu u GSW-GCI. Zašleme jim seznam lidí, kteří potvrdí zájem o přednostní konzultaci!  Díky za spolupráci a zpětnou vazbu! Jirka

OTÁZKY:

 • 1
  Jak rozumíte příležitosti složeného úročení a podmínkám pro bonusy a úročení na live účtu?
 • 2
  Co pro Vás tato příležitost představuje a jak si myslíte, že se dá začlenit do Vašeho byznys plánu na burze?
 • 3
  Potvrďte zájem o přednostní konzultaci a podporu ze strany GSW-GCI - je to nezávazně, zdarma. Stačí napsat „potvrzuji zájem”...
 • 4
  Položte kvalifikovanou otázku, námět, co potřebujete vědět. Odpovíme buď v průběhu webináře, nebo dodatečně. Ale odpovíme všem!

Děkujeme za sdílení zpětné vazby dole na této stránce v komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky!  Učte se ze zkušeností ostatních a přidávejte ty svoje!

Zde do komentářů odpovídejte na anketní otázky 1, 2, 3, 4. Uveďte prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme… 

 1. Petr Doležel napsal:

  1.Složenému úročení rozumím, jsou to v podstatě úroky i z předchozích úroků, což představuje exponenciální nárust peněz na účtu. Když už si člověk pořídí live účet, je potřeba dodržet podmínky pro bonusy a účet nechat „nabobtnat“ měkolik let. Nemá smysl hned vybírat případné zisky, aniž by se mohlo složené úročení projevit.
  2. Je to pro mne velká výzva a příležitost a rozhodně ji mám v plánu využít /ale max. těch úroků 10%, více hotovosti na vklad mít nebudu/. Při dodržení všech podmínek (jak „vlastních – kázeňských“, tak i vnějších (GSW)) je to nejsnazší a nejjednodušší způsob jak přijít s co nejmenší námahou k větším penězům.
  3. Potvrzuji zájem.
  4.Prosil bych o předběžnou informativní predikci kdy hodnota indexu SP 500 dosáhne původní předkovidové úrovně, a ona ji určitě dosáhne, podobně jako ji dosáhla vždy i v minulých krizových obdobích (hypoteční krize a pod.). Tam vidím velký prostor a potenciál k možným pozvolným intradenním ziskům.

 2. Josef Spáčil napsal:

  1. Složené úrokování chápu matematicky jako exponenciální přírůstek k úročení jednoduchému, což je velmi zajímavá páka, jejíž vektor funguje v můj prospěch, na rozdíl od hypo apod…
  2. Příležitost ve formě kombinace či podpory obchodně technické činnosti
  3. Potvrzuji zájem
  4. Jak se očekávané globální změny projeví na burzovním obchodování?

 3. Blanka Šťastná napsal:

  Děkuji za webinář. Sleduji všechny vaše kurzy už od roku 2014, zkoušela jsem se zapojit, ale přiznám se, že stále nejsem zcela v obraze, Ztrácím asi schopnost učení a hlavní zábrana byla v nedostatku kapitálu k obchodování..
  Zakoupila jsem knihu jen proto, že doufám v další poučení a pomůže mi v pochopení. Nečekám, že bych na burze začala, ale „nikdy neříkám nikdy“. Přesto děkuji, že jsem se mohla webináře zúčastnit.

 4. HELENA CHMELAŘOVÁ napsal:

  1.Rozumím.Určitě super. 2.Life účet vyzkoušen.Bohužel nevyšlo.Další investice v nedohlednu. 3.Děkuji,určitě. 4.Učím se zatím bohužel s chybami,dotaz zatím ne.

 5. Vladimíra Peštová napsal:

  Jaká jsou pravidla pro zdanění při výběru zisku? Díky.

 6. Šárka Martínková napsal:

  1. Složené úročení chápu a podmínkám rozumím. Připadá mi to skvělé
  2. Příležitost je moc fajn, asi už brzy budu mít našetřeno na nejmenší live účet
  3. Zájem mám
  4. Jak využívat signály a pracovat na mobilním telefonu

 7. Petr Pospíšil napsal:

  1.Složenému úročení rozumím, bývala to látka matematiky na základní škole.
  2.Obchoduji již několik týdnů na live účtu, jsem zvědavý co dozvím nového.
  3.nemám zájem
  4. Momentálně mě napadá jen jakou kombinaci ukazatelů byste doporučili pro Forex. Osobně využívávám Parabolic SAR + Bollinger Banda + AXR

 8. Petr napsal:

  1) Složenému úročení rozumím a již jsem v praxi použil.
  2) Příležitost je to pěkná a plánuji ji využít, prošel jsem i předregistrací, řeším finance…
  3) S GSW-GCI komunikuji, zájem mám…
  4) Mám dotaz k WS. Již několikrát jsem v podobných anketách psal připomínku, že WS je sice dobrá služba, strašně mi ale u signálu chybí genezu vstupu od daného signalisty. Pokud by k signálu byl přidán printcreen grafu s úrovněmi, trendlajnami atd. tak, jak je má daný signalista zakresleny, stoupla by kvalita takového signálu mnohonásobně.

 9. Radovan Koplík napsal:

  1. Zatím jsem v úplném začátku. Jde mě to těžce a pomalu. Zatím jsem investoval se společnostmi a prodělal jsem. Mám velká očekávání a je mě jasné, že musím porozumět burze.
  2.Mám velké očekávání a vím, že mě čeká velké studium a pochopení.
  3. Potvrzuji zájem.
  4. Otázku položím až po werbináři.

 10. Stanislav Zichaček napsal:

  1. Zloženemu uročeniu jako tak rozumiem
  2. Prilažitost ako mat viac finančnej slobody a byt panom svojho času
  3. Potvrdzujem zaujem
  4. Necitim sa na pokladanie kvalifikovanych otazok

 11. Radovan Koplík napsal:

  Velmi zajímavé – již se těším na informace

 12. Lubomír napsal:

  1. Úročí se stav účtu na denní bázi. To je, že se připisují i úroky z denních úroků. Nutné je zajistit, aby stav účtu vlivem obchodování neklesal. Na live učtu se k vlastnímu vkladu uročí rovněž bonus ke vkladu a proto je úrokové zhodnocení vyšší, než kdyby se úročil pouze vlastní vklad.

  2. Je to přiležitost jak si zajistit vyšší výnos.

  3. Potvrzuji zájem.

  4. Vlastní otázku nemám, předpokládám že se mnoho z toho co mne zajímá dovím.

 13. Nela napsal:

  1. Složenému úročení rozumím, ale vypočítat jsem si ho ještě nezkoušela. Bonusy jsou super, akorát ty vklady jsou celkem vysoké, úročení 12% je pro mě zatím nedosažitelné.
  2. Značně mi pomůže k dosažení cílů a tím je zejména finanční svoboda a volný čas.
  3. Potvrzuji zájem.
  4. Kurz mám již za sebou, na live účtu jsem začala obchodovat teprve tento týden. Otázky zatím nemám, mým největším oříškem je pochopení fundamentů. To ale vím, že nebude ze dne na den.

 14. Karel napsal:

  Na položené otázky nebudu odpovídat, protože vše co bude probíráno, je pro mne naprostá novinka. Zatím jsem nestačil ani přečíst zaslanou knihu „Život na burze“ a tím se seznámit s touto problematikou. Chci se zúčastnit jen jako neaktivní účastník a s ohledem na počet zájemců, bych nechtěl zdržovat zbytečnými dotazy, které by neměly hlavu ani patu. Nehledě k tomu, že ke svému věku a žádnému kapitálu, nevím zda budu pokračovat. Využívám jen nabídnutou možnost se zúčastnit.

 15. Zdeńka napsal:

  1) složenému úročení celkem rozumím
  2) stále jsem na demu – kurz mi jde pomalu. Dvojknihu mám prolouskanou, demo stažené, ale stále se nemohu rozhodnout k live účtu. nevím jestli ho udělat jako právnická osoba nebo fyzická osoba.
  3) konzultaci bych ráda, ale asi není nutné, aby byla přednostní – zatím se jen seznamuji s platformou
  4) na kvalifikované dotazy se ještě necítím, neprošla jsem ještě celým kurzem, stále se učím – mám na to relativně málo času. Je někde časová hranice – kolik času je potřebné se tomu věnovat? Zatím si nemohu dovolit odstřihnout svoji profesi a roli matky 4 dětí. Zbývají mi max. 2 hoďky denně a to né každý den……

 16. Jan Šilar napsal:

  1. Mám podobnou představu Jako Leopold. Z toho co jsem zatím přečetl z Jiřího dvojknihy, mám pocit že úrošení se nějak týká i GSW bonusu.

  2. Nemám ještě ponětí o GSW kategoriích vkladů a příslušných úrokových sazbách, takže ani o svých potenciálních možnostech.

  3. Jsem úplně na začátku, burzovní greenhorn, takže se obávám, že na konzultaci je příliš brzy, obzvláště je-li placená…

  4. Podobně jako Leopold, s tím, že jsem někde ve třetině dvojknihy. Semináře se ale rád zúčastním – doufám, že se můj obzor rozšíří 🙂

 17. libuše tomanová napsal:

  1.složené úročení znamená výpočet úroků na denní bázi – tudíž úroky i z úroků. Vyplatí se mít účet co největší… Bonus je jedinečná šance obchodovat s násobnou částkou. Je to půjčka, která samozřejmě není započítána do „úročení“
  2. znamená větší bezpečí při investování – eliminace margin call“ – větší prostor, když jdou trhy proti mému trendu.
  3.potvrzuji zájem
  4. Risknu, že nad mými znalostmi se pobavíte, je to pro mne ale podstatné:

  Úplně nerozumím určování množství zobchodovaných lotů – dle tabulky na webech, jsem zjistila , že např. 1 akcie = 1 lot….
  Ale už nevím, zda jakákoliv , a že se tím rozumí, když. např. zadám do order buy 20 akciíí Apple v ceně 140 USD/1ks, že se mi do povinného minima zahrne „20 lotů“… A je tomu tak i když je 1 akcie třeba za 10 USD?

 18. Jiří napsal:

  1.Pokud je složené úročení na denní bázi, základem je stav na účtu minulý den, nikoliv stav na začátku. Podmínky jsou různé podle nějakých hranic velikosti účtu a velikosti obchodů.
  2. Až přestanu obchodovat u Instaforexu a převedu účet sem a ještě něco přidám, mohl bych se na ty nejnižší podmínky dostat.
  3. Potvrzuji zájem, každá konzultace je dobrá.
  4. Když jsem si ještě neprošel kurz, nebudu otravovat blbými dotazy.

 19. jan napsal:

  Složené úročení je navyšování vložené částky úroky za určité časové období,bonusy a úročení na live účtu možná mají trochu jiné podmínky.
  Tato příležitost představuje možné zlepšení finanční situaci
  Potvrzuji a mám zájem o konzultaci
  Bohužel jsem se též spálel v začátcích tak jak píše Jirka a v nejbližší době bych chtěl znovu na toto neprobádané území vstoupit

 20. Vladimír Turčan napsal:

  Stotožňuji se se všemi bodmi Leopolda Seryna a ješte dodám že se musím dále učit a demo obchodovat, protože muj demo trade seznam je víc červený než zelený. Doufám, že to někdy přijde a víc zazelená, jako těm co dávaj svá obchody na facebook. Až potom bych šel na live. Vlado.

 21. Zuzana Modrzynská napsal:

  Krásný den všem složené úročení jsem pochopila napoprvé a je to oprsvdu něco, co už se nemusí opakovat, nicméně… Live účet si budu zakládat s vkladem 2000 eur, což je nejnižší úročení, ale to je v pořádku. Člověk si musí být vědom svych možností a vážit si vše, co za to dostyne. Jenže kurz HNB ksem začala v lednu jako začátečník a na live účet se jěště necítím. Pokud se ukvapím a peníze prodělám, už nebiudu mít druhou šanci na tenhle vlak naskočit. A to je něco, co prostě odmítám riskovat kvůli vidině zisku. Takže moje otázka, třebaže hloupá, zní: bufu mít šanci získat úročení, když si poctivě dodělám kurz a live účet otevřu až psk? Anrbo jsem kurz začala pozdě a tahle přiležitost mi unikla? Děkuji mockrát

 22. Svatoslav Hrabec napsal:

  1 Ano rozumím,2.Obchoduji s AOS,mohu navýšit pozice.3 Ano mám zájem.4.Je zde v Praze někdo,kdo mi za odměnu pomuže s GSW,pro mně je to UFO.ale,když jsem to nainstaloval demo tam bylo 50000 Usd,dal jsem tři měnové páry velikost pozice 0.10,AOS asi klouzáky,nechal to zapnuté,platforma mě tak nešla ovládat,že jsem ji odinstaloval.Na ploše již nebyla,ale vše běželo na pozadí,při testování tří Brokeru,už 8GB ram nestíhaly,asi komprimace dat,hledal jsem co bych mohl odinstalovat,a hle,narazil jsem na GSW,rozkliknul jsem a vidim obchody pořád běží,v terminálu zustatek 98000,,plus nejaka částka 112000,UFUFUF.tak jsem to cele znovu odinstaloval.Potom jsem hledal recenze GSW,našel jsem pouze špatné,a to,že moc nemají licenci,jejich sídlo je virtuální,neposkytují služby pro USA,QSW je prý odnož někoho,a že prý při výběru peněz,se musí požádat dvěma emaily,a napsat duvod.Pří mém dalším hledání a testování jsem objevil Dukascopy broker ten mi nabídl do 10000 eur bonus 100 procent,mají páku 200,a poplatek za každý obchod,potom testuji Admirals,tam je páka 500,ale musíte se registrovat na Jordánu,v obchodních podmínkáczh za nic nezodpovídají,kacelář v Opletalce už nemají,telefon tam bere mužík z CCCP,das ist die grosse katasrofe.Když testuji,tak v určité fázi dosažení margin callu,a Admirals maže učet nejrychleji.Nejlepe vyšel Purple Trading,ale tam je jen páka 30,ale marže na 0.01 EURUSD je 802 kč,Páka 500 je pouze pro profi od vkladu 500000 eur.Zajímá mě jestli QSW umí převést AOS z MT4,5,.Přeji krásný den,at jde trh s Vámi.Omlouvám se za háčky a čárky.UFUF. Hrabec Svatoslav.

 23. Leopold Seryn napsal:

  1.Složené úročení umožnuje navyšování zisků tím že nebudu vybírat zisky z úspěšných obchodů ale nechám je na účtu. Společně s vloženým kapitálem se bude rychleji navyšovat moje jmění.
  Obdržený bonus od GSW mi umožňuje vytvoření většího polštáře pro vlastní spekulaci a zadávání pokynů pro obchod. Přidělený bonus není úročen a nelze ho ani vybrat jako zisk.
  2.Tato příležitost představuje velký impuls pro plánování a řízení investic na burze zejména pokud je od GSW nabízen úrok 8,10 či 12 procent při
  vložení vlastního kapitálu ve výši dle nabízených úroků.
  Háček je v tom že musím mít dostatek financí ,abych získal bonus alespoň 10% nebo dokonce 12% což je pro mne nedostižné.
  3.O konzultaci ze strany GSW mám zájem

  4.Všechny důležité informace o fungování burzy jsem získal s kurzu HNB a z knížek které jsem obdržel od Jirky Mazury
  Kvalifikovaný dotaz nemám.Mám pouze laický dotaz,který raději nebudu pokládat ,bych se neztrapnil.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů