Webinář již proběhl

Na této vysílací stránce proběhl poslední webinář ›

SAO SPECIÁL v roce 2022!

Jak ziskově na investice s WinSignals

Vysílali jsme od 10:00 v úterý 29. listopadu!

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Webinář › SAO SPECIÁL v roce 2022

Jako bonus jsem udělal krátkou online přednášku

4 pilíře investování podle Jirky Mazura

Prozradil jsem vám více, jak zacházím s penězi, s časem a příležitostmi tak, abych měl vždy více peněz, času a příležitostí!

Zjistíte, kam dnes bezpečně nasměrovat svoje peníze tak, aby to splňovalo kritéria inteligentních investic!

Jaká kritéria to jsou, do čeho, jak a proč investovat a co může být výsledkem, jste zjistili v živém vysílání! Výše máte záznam!

Určitě sena něj podívejte! Vaše peníze, čas i svobodu přitahují ty správné myšlenky a akce. Nezapomeňte, rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je pouze ve vzdělání a v informacích. Přijďte si pro ně!

Jirka Mazur a jeho parťáci na burze

Poznámky z tabule k přednášce...

Poslechněte si přednášku a obrázky máte k obsahu!

      V závěru webináře jsme probrali tato klíčová témata:

 • 7 ziskových benefitů s WinSignals a jak je využít
 • 3 rizika s Winsignals a jak jim čelit
 • SAO jako otevírák peněz, stačí vám 20 minut denně!
 • Plán ziskového tradingu s využitím podmínek, o kterých si jiní mohou nechat pouze zdát!
 • Praktické ukázky ziskových postupů a plánování.
 • Postup, jak získat kompetence úspěšného podnikatele na burze.

Získáte sadu informací z jiného úhlu pohledu a pokud je zařadíte do svého dělání na burze, váš další rok bude úspěšný!

Webinářem jsem Vás provedl já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Jiří Polének

Jaroslav Peter

Pro peníze si chodíme na burzu!

Ale bez SAO to raději vůbec nezkoušejte!

Na webináři SAO SPECIÁL jsme probrali:

Přímo na platformě a na grafech během 20-30 minut základy SAO › Situační Analýzy Online!

 • SAO je ziskový nástroj inteligentního investora a je to nejdůležitější dovednost, kterou na burze potřebujete pro to, abyste chápali, kde jsou na burze vaše peníze a jak je dostávat k sobě!
 • SAO v denní praxi na 20 minut může být pro vás ziskovější, než desítky hodin jakékoliv jiné práce! 
 • SAO je základ pro naše WINSIGNALS › musíte vědět, jak se signály efektivně pracovat, jak je používat a jak vytěžit ziskový potenciál signálů!
 • SAO je základem pro vaše rozhodování na burze, pro strategie a řízení kapitálu!
 • SAO je nejjednodušší a nejefektivnější nástroj pro hodnocení situace na finančních trzích a svou výkonností překonává vše, co se v tomto oboru snaží o "burzovní predikce". 
 • SAO umožňuje identifikaci ziskových příležitostí na burze s úspěšností hodně nad 80 % plus efektivní riskmanagement otevřených pozic!

Stáhněte si platný

NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Komentáře a diskuze k tématu

Malé ankety a odpovědí na pár otázek se můžete účastnit i v rámci záznamu, máte je dole na této stránce. Tentokráte bez odměny, ale to snad dáte? Moc děkuji! Ale víte co, o to více přidejte dotazy a náměty, ať tématu dáme grády!

Mám pro vás opět malou anketu a pár otázek pro zpětnou vazbu. Plus mi můžete položit dotazy k tématu

Jak ziskově na investice s WinSignals

Zadání pro inteligentní investory!

O významu SAO pro naše podnikání je toho zde napsáno opravdu dosti...

O WinSignals také!  SAO a WinSignals jsou skvělá kombinace pro to, jak se na burze učit, jak vyhodnocovat jednoduše tržní situace a příležitosti, šetřit čas a peníze pro získání peněz a času.

Jak to vidíte vy? Aktivním parťákům za jejich odpovědi do komentářů zašlu svoje poznámky k přednášce 4 pilíře investování podle JM.  Díky za spolupráci a zpětnou vazbu! Jirka

OTÁZKY:

 • 1
  Jaké benefity s WinSignals jsou podle vás nejdůležitější a jak je využíváte?
 • 2
  Jaká vidíte rizika a jak jim čelit?
 • 3
  Děláte si denní SAO a s jakými výsledky?
 • 4
  S čím vám můžeme pomoci, nebo poradit pro vaše úspěchy se SAO a WS?

Děkujeme za sdílení zpětné vazby dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky!  Učte se ze zkušeností ostatních a přidávejte ty svoje!

Zde do komentářů odpovídejte na anketní otázky 1, 2, 3, 4. Uveďte prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme… 

 1. Blanka Jamborová napsal:

  1.Ještě zatím nevyužívám.2. Riziko vidím hlavně v ukvapeném rozhodnutí, prvně bych si měla vše prostudovat. 3.Denní SAO si zatím nedělám. 4.Děkuji ,že jsem mohla být prostřednictvím tohoto webináře s Vámi. Budu muset nejprve změnit svoje myšlení než začnu obchodovat a ne se nalákat kdejakými podvodníky. Ještě jednou děkuji za hodnotný obsah webináře a přeji všem hlavně hodně zdraví a spokojenosti.

 2. HELENA CHMELAŘOVÁ napsal:

  1.nevyužívám,ale jistě je to skvělý pomocník 2.rizika-ani ne v chamtivosti,jako v nedostatku rizikových financí, ale v potřebě získat něco navíc u chudších lidí,které využívají podvodné firmy,bohužel 3.SAO-ne,zdá se mi to těžké 4. sleduji pouze,nemám rizikový kapitál , děkuji za vysílání a přeji stálé uspěchy v obchodování na burze všem

  • Klára Skřivánková napsal:

   1. Jsem na začátku, takze zatím nepoužívám, ale podle toho co jsem se dozvěděla, tak mě by to nejvíce přineslo možnost kontroly, svého vědění.
   2. Největší riziko vidim v tom, jak už Jirka M. říkal, že lidé si rychle zvyknou na pohodlí, že to za ně někdo vymyslí či udělá. Takže riziko je, že se dotyčný přestane vzdělávat a vytvářet si vlastni analýzy, názory.
   3. Zatím nepoužívám,tento týden jsem si teprve pořídila kurz HNB, ale koukala jsem na nějaké videa, četla knihu a články a taky si pořídila ziskové sekvence myšlení a zatím myslím, že to chápu, nepřijde mi na grafech extra nic těžkého.
   4. Zatím, co jsem viděla či četla, tak všemu rozumím, otázky by byly, ale to si myslím vše dozvím v kurzu HNB.

 3. Markéta napsal:

  1 Benefity vnímám v tom, že si tím potvrzuji svůj úsudek a pokud jsem někde na cestách a nejsem zrovna una PC, po příchodu signálu se připojím přes telefon a případně provedu obchod. Teď se mi velmi líbí, jak se řeší i proč nedošlo k naplnění Winsignálu.
  2 Rizika vidím v lidským faktoru a rozdílnému úhlu pohledu. Já mám pevně stanovený RM a MM, podle kterého se řídím,
  3 SAO si dělám pravidelně, ale ráda si poslechu lidi, kteří se v tom pohybují déle než já. Výsledky jsou víceméně pozitivní. Občas se nechám strhnout svým špatným úhlem pohledu, ale na to mám MM.
  4 Zatím mi stačí sledovat pravidelné SAO

 4. Jan napsal:

  1.Víc očí vidí více přiležitostí. Úspora času.Větší efektivita úspěšnosti.Možnost volby.2.Přeobchodování učtu. Přiměřeně riskovat, Na 1 lot 10 obchodu.3. Ne 3x týdně.Začínám si věřit.Zatím .Vše je mém rozhodnutí a vaší inspiraci.

 5. Jiří+Maláč napsal:

  S Winsignals mám jistotu, že se na burze něco děje. Každý signál, pokud mám možnost prozkoumám na grafu a obchod zadám ihned, nebo podle vývoje na grafu. Několikrát jsem zadal obchod a stále čekám až se trend otočí a držím mentální stoplos. Musím ještě řádně zažít SAO abych si mohl sám zadávat obchody. Vyhovovalo by mně, když bych věděl, z čeho signalista vychází, zda dennní, hodinový či jiný timefreim, abych lépe mohl nastavit svou strategii obchodu.
  Jirka

 6. Jan Marina napsal:

  1. Jaké benefity s WinSignals jsou podle vás nejdůležitější a jak je využíváte?
  Identifikace doporučených nástupů do ziskových pozic v korelaci s vlastní i pravidelné SAO HNB

  2. Jaká vidíte rizika a jak jim čelit?
  Nesmírně důležitý je money management, max. 5%, vždy jít s trendem a když už náhodou se situace vyvrbí obráceně než předpokládáme, mít situaci pod kontrolou a buď vydržet, nebo prostě ve vhodný okamžik přiznat ztrátu. Díky WS je ale tohle podstatně méně časté až téměř se 100% pravděpodobností uzavření pozice i v minimálním zisku.

  3. Děláte si denní SAO a s jakými výsledky?
  SAO je nezbytnou součástí a bez toho nevstupuji do žádné pozice i při zaslaném WS. Zkušenost z prvního live účtu mě poučila, proto si nechávám radit u odborníků. Úspěšnost nástupů a predikce vývoje jsou díky kurzu HNB a dlouholeté praxi více úspěšná nad hranicí více než 90%. Je potřeba si ale osvojit správné návyky jako nebýt ambiciózní, méně je vždy více a co je doma to se počítá a to vám nikdo nesebere, takže pozice i v případě správného směru raději uzavírám s menším ziskem a nástup do pozice opakuji dokud se trend nevyčerpá. Čekání na toužené „řachnutí“ mě stálo více času a nervů než pravidelný a pohodlný systém opakovaných nástupů z nižších nebo vyšších pozic a to s jistotou případné malé ztráty, ale pravděpodobností jistého zisku.

  4. S čím vám můžeme pomoci, nebo poradit pro vaše úspěchy se SAO a WS?
  Pokračujte v nastaveném trendu pravidelných SAO a posílejte stále více ziskových WS!

  Díky že jsem v tom s Vámi a přeji všem pěkný závěr roku 2022, krásné vánoce a hodně zdraví a do roku 2023 slovy Jirky Gajdošíka jen samé zelené reporty!

 7. Pavel Koníř napsal:

  1) Nabídka signálu je návrh příležitosti na obchod. Pochopit proč jej v daný okamžik a v dané situaci na grafech signalista vydal, nás učí jak vlastně ziskové příležitosti rozpoznat a využít.
  2) Bezmyšlenkovité zadávání obchodů bez zhodnocení vlastní situace otevřených pozic a MM.
  3) ANO snažím se dělat SAO každý den s výsledky proměnlivými, ale jsem v plusu a už snad tak neblázním, jako dříve.
  4) Co by mi momentálně konkrétního pomohlo neví. Možná řešení signálů, které se do 15 dnů nedostanou do zisku, Aleš to řešil minulé úterý. Určitě dnešní opáčko nebude na závadu.

  • Nela Sellnerová napsal:

   1. Ještě je zatím nevyužívám.
   2. Bezmyšlenkovitě otevírat obchody.
   3. Zatím ne.
   4. Kdy správně otevřít obchod.

 8. Jiří Polének napsal:

  1. WinSignals považuji společně se SAO za nedílnou součást úspěšného obchodování na burze. WinSignals aktivně využívám a po jejich obdržení si případné otevírání pozic kontroluju dle SAO.
  2. Riziko vidím v bezmyšlenkovitém otevírání pozic a vstupů do obchodů.
  3. SAO si dělám denně. Poté otevřené pozice se snažím uzavírat v zisku, i kdyby byl malý („na kafe“). Stále se učím…
  4. S pomocí ohledně WinSignals nebo SAO jsem velmi rád za každé to opakování a připomínání důležitých poznatků. Zkrátka opakování je matka moudrosti.

 9. Honza Hlaváček napsal:

  1. Pro mě jako začátečníka je poměrně složité se vyznat v tom na základě jaké informace grafu ,byl kdy daný signál vyslán.
  Pokud si provedu kontrolu a snažím se signál identifikovat popřípadě přiřadit danému grafu,většinou jde signál proti danému trendu,takže se poslední dobou zdržuji otevírání obchodů,jelikož mi jich v minulosti na základě Winsignals několik nevyšlo.
  2. Riziko může nastat v tom,když není možnost signál správně posoudit a identifikovat,čím se lze dostat do problémů.
  Pak se snažím hlídat si chybně otevřenou pozici, aby byla ztráta co nejmenší.
  3. Sao dělám jako začátečník pomerně často a snažím se najít nejvhodnější vstupy do obchodů.
  Vysledky mám tak 50/50 někdy se povede identifikovat vstup do obchodu dobře,jindy je to špatně. Nejhorší je pro mě určit správný čas výstupu a uzavření ziskové pozice.
  4. Pro mě osobně by bylo fajn ,kdybych mohl daný signál správně identifikovat,ať už je vydán po směru trendu nebo proti němu. V Sao ,kdy správně včas ukoncit ziskový obchod.
  Děkuji a přeji pohodový den

 10. libuše tomanová napsal:

  1. pro mne je ze všeho nejdůležitější kniha od Jirky Online trading manual… tím se řídím.
  2. Riziko vidím ve špatném výběru titulů,. Snažím se řídit technickou analýzou. Ne vždy ale správně sentiment odhadnu..
  3. SAO dělám vždy při vstupu do obchodu. Dělám spíše intradenní obchody na komoditách
  4. Hlavně ten důraz na „sedět si na rukách“, když jdou trhy proti mne…..

 11. Ladislav napsal:

  1. zatím nevyužívám
  2. ukvapenost a nedodržování risk managementu
  3. zatím ne
  4. Asi zatím jen tím, že mohu sledovat SAO a dění ve WinSignals, prozatím z nedostatku financí neobchoduji.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů