Webinář již proběhl:

Na této vysílací stránce proběhl v úterý 9. 4. 2024 od 10:00

webinář › SAO SPECIÁL

KLÍČ K ÚSPĚCHU 

- SAO & WINSIGNALS

Vysílali jsme zde v úterý 9. dubna! 

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Na živé vysílání se těšilo 0 lidí.

Webinářem vás provedli Lenka Danečková, Daniela Chmelíková a naši parťáci na burze!

  Získali jste zásadní informace a rady zkušenějších k tomu, jaké přítupy k řízení investic na burze spolehlivě fungují. Nesnažte se vynalézat kolo, už to za vás udělali jiní!

Tento SAO Speciál byl v režii "moji parťáci sami sobě" pro vás! Já jsem jej tentokráte sledoval z povzdálí. Je jisté, že se dozvíte více a to, co bych já asi neřekl... Jiný úhel pohledu a free diskuze bude v těch nejlepších rukou!

Lenka Danečková

Daniela Chmelíková

Aleš Andr

Jirka Kravec

Rudolf Dudáš

Komentáře a diskuze k tématu

Malé ankety a odpovědí na pár otázek se můžete účastnit i v rámci záznamu, máte je dole na této stránce. Moc děkuji! Ale víte co, o to více přidejte dotazy a náměty, ať tématu dáme grády! Všem, kdo se zapojíte do diskuze, pošlu dokumenty k tématu webináře!

Mám pro Vás opět malou anketu a pár otázek pro zpětnou vazbu. Plus mi můžete položit dotazy k tématu

KLÍČ K ÚSPĚCHU - SAO & WINSIGNALS

Zadání pro inteligentní investory!

Zjistěme si v naší komunitě, jak na tom jsme a co nás zajímá a proč! Je to pro vás úkol a výzva, jak se zapojíte, tak následně dostanete! Moc děkuji za všechny, Jirka!

 • 1
  OBCHODOVÁNÍ
  Jaké očekáváte výsledky ohledně svého obchodování na burze?
 • 2
  ČAS
  Kolik času věnujete sledování grafů, než otevřete obchod?
 • 3
  KOMUNITA
  Kdo vás podporuje ve vašem obchodování na burze?
 • 1
  OBCHODOVÁNÍ
  Jaké očekáváte výsledky ohledně svého obchodování na burze?
 • 2
  ČAS
  Kolik času věnujete sledování grafů, než otevřete obchod?
 • 3
  KOMUNITA
  Kdo vás podporuje ve vašem obchodování na burze?

Děkujeme za sdílení zpětné vazby dole na této stránce v komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky!  Učte se ze zkušeností ostatních a přidávejte ty svoje!


Zde do komentářů přidejte odpověď. Uveďte prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme… 

 1. Zbyněk Sláma napsal:

  1.Obchodování – nechci být odkázán na „směšné“ úrokové sazby na bankovním trhu a zde mám možnost si výši svého zhodnocení ovlivnit obezřetným obchodováním.

  2.Čas – zatím obchoduji jen na demo platformě, ale přesto sleduji grafy v řádech minut a využívám hodně doporučení Winsignals.

  3.Komunita – moje rodina mi fandí a věří, že na burze můžeme dlouhodobě získat zajímavé zhodnocení. Je fajn, že máme komunitu a chci ji do budoucna využívat ke konzultacím svých obchodů.

 2. Petr Krása napsal:

  1/ očekávám, že se budu postupně posouvat … a výsledek? chtěl bych burzou nahradit moje stávající podnikání, který je dost náročný, protože pracujete s lidmi a musíte každý den řešit spoustu věcí, aby ta firma vůbec fungovala
  2/ momentálně pracuji hlavně na tom, abych ten čas vůbec měl což se mi daří, udělal jsem si časový rozvrh, který se snažím dodržovat, dopoledne začátek cca 8:30, přečtu zprávy co se děje, pak SAO … do 10 a pak odpolední seance 14-17 … tím že jsem převážně v kanceláři mám grafy otevřené …
  3/ komunita je rozhodně důležitá a celá podpora HNB … bez této podpory bych už možná skončil

 3. Marta napsal:

  1.Zatím jen pozoruji.
  3.Nikdo mě nepodporuje.
  Všem přeji úspěch. Každý z nás vidí “úspěch”v jiných odlišných věcech.
  Marta

  • j.lausman@seznam.cz napsal:

   Dobrý den, naše okolí není nastaveno tento způsob života chápat natož podporovat. Já mám štěstí že manželka chápe ale rodiče by mne vykostili kdyby věděli do čeho se pouštím a to je mi skoro 50 😂😂😂

  • Jan Šulák napsal:

   1.Skvělé…2.15.minut…3.Jirkové…

 4. Jaroslav napsal:

  Tesim se na zaznam vebinare.

 5. Jan pleiner napsal:

  1) Přijatelné pro vylepšení svých možností nákupu.
  2) asi 0,5 – 1 h

  3) Jirka M.

 6. Těším se na záznam, dopoledne jsem ještě v zaměstnání.

 7. Jaroslav Körner napsal:

  Na burze jsem začátečník, zatím obchodují paper trading. Grafy sleduji obden, střidám se stanovenými sportovními tréninky. Moje klíčová týdenní aktivita je práce na SAO spolu s Alešem. Trendové čáry si kreslím sám a potom porovnávám co nakreslí Aleš. Každou vyřčenou větu si pouštím opakovaně, dokud nepochopím přesněji řečeno neprovedu sám a dobře. Občas pošlu Lence dotaz. Učím se po malých kouscích. Stav beznaděje střídá pocit radosti z úspěchu. V současné době se učím pracovat s S/R úrovněmi. kntomu sleduji vydané WinSignály. Uvítal bych speciální SAO, kde bude patrná synergie trendů a okamžik vydání WinSignalu. Klub IN IN považuji za dobře zpracovaný, servis za perfektní. Děkuji všem, kteří pro nás a s námi pracujete.

 8. Dagmar Šlimarová napsal:

  Děkuji za pozvání. Budu zde. Dáša

 9. Ing. Jan Šilar napsal:

  Bohužel jsem v úterý ráno objednaný v ÚVN… 😷 Rád se podívám na záznam
  H.

 10. Roman Svoboda napsal:

  1) od obchodování očekávám ,lepší úrokové zhodnocení než od bank a různých aplikací ,a hlavně to že si za vše budu odpovědný já sám a nebudu muset spoléhat na šikovnost a čestnost jiných .
  2) v neděli si dělám svoje SAO a to tak ,že prohlédnu grafy od nejdelších až po hodinové a pak si napíšu co budu dělat . V PO moc obchodů neotvírám a když tak po nějakém zasedání a nebo až tak po 17h (ne vždy to vydržím =) ) ,takže před tím 5 až 10 minut pro porovnání nedělní přípravy a reality. Další dny ráno malá analýza a pak odpoledne obchody ,před obchody tak 10 min na kontrolu . Pokud se provedou v týdnu větší změny , večer to zkouknu a připíšu do bloku . V neděli to shrnu a buď se pochválím a nebo si vynadám . Jo a zapomněl jsem že v úterý porovnávám svoje SAO a Alešovo jedinečné SAO .
  3)mě podporuje přítelkyně a pomalu se učí ,tak jí možná budeme mít brzo mezi námi .

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů