Záznam webináře bude k dispozici ještě

Vítáme Vás na stránce, na které se konalo v úterý 22. března od 10:00 živé vysílání SAO SPECIÁL na téma:

LEVERAGE › KLÍČ K VELKÉMU ÚSPĚCHU

Probrali jsme tajemství největší síly pro Tvoje peníze, čas a svobodu!

Záznam z vysílání můžete zhlédnout zde:

KDYŽ NEPLÁNUJEŠ SVŮJ ŽIVOT LEHCE MIMO SYSTÉM, SYSTÉM TĚ DOSTANE!

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Investování je soustředěný boj o peníze a budoucnost. Je třeba mít připravené vítězné strategie, ale i ten nejhorší možný scénář. Je třeba mít plán, znát cestu a získat sílu. Protože kdo je připraven, není překvapen!

Webinářem Vás provedli

Jirka Mazur

Jirka Gajdošík

Aleš Andr

Karel Velička

Pavel Toman

Lucie Strnadová

Lenka Danečková

Pár domácích úkolů pro inteligentní investory

LEVERAGE › finanční páka plus 8 div světa

Cílem webináře i těchto "domácích úkolů" je zapojit vlastní mysl do procesu pochopení toho, jak opravdu funguje nejen finanční páka na burze, ale odvážným cílem je pochopit všechny okolnosti a pákové efekty, které musíš znát pro dosažení chtěného výsledku. Musíš znát potenciál zisku, riziko a to, jak tyto faktory ovlivňují výsledek a jak je můžeš mít pod kontrolou. Poté již jen přidáš znalost působení toho, co Albert Einstein nazval osmým divem světa...

Po splnění úkolů mimo jiné jste získali informaci, kde najdete:

Naposledy knihu za 1/3

Expertní online publikaci

Přenositelný VOUCHER v hodnotě 2 000 korun

využitelný pro živé akce (květen, říjen)

Pro získání tohoto VOUCHERU musíš udělat trošku více. Pokud jej získáš, můžeš jej využít jako slevu ve výši 2 000 korun na vybraný termín živé akce. VOUCHER je přenositelný, což znamená, že jej můžeš předat někomu jinému, nebo klidně prodat někomu v naší komunitě, pokud se akce nemůžeš zúčastnit. Jeho hodnota tak nepropadne! 

Zde jsou úkoly pro inteligentní investory!

Postup, jak získat přenositelný VOUCHER v hodnotě 2 000 korun

 • Toto je úkol pro ty z vás, kdo již mou knihu máte! Vezměte do ruky (nebo do stojanu, na selfie) svůj mobil, knihu a natočte mi krátké video - zpětnou vazbu, referenci, doporučení. Krátké, cca 1, 2 až 3 minuty!
 • Pošlete mi jej jako odkaz na Youtube, pokud to umíte. Nebo přes Úschovnu, nebo se jakkoli jinak podle svých možností a informaci mi ho pošlete se zprávou, předmět: Zpětná vazba - voucher 2000
 • Alternativně mi prostě tu zpětnou vazbu pošlete přímo na email a udělejte jakoukoliv fotku s knihou (se sebou, v interiéru, se psem, kočkou, ve vířivce, pod palmami, na lyžích, kdekoliv) plus doporučení, proč tuto knihu mít.

Zprávu s obsahem mi pošlete na email jirka@jirimazur.cz

Předmět zprávy: Vaše jméno, zpětná vazba - voucher 2 000

Voucher v hodnotě 2 000 korun zašlu všem, kdo se zapojí!

Cesta k online publikaci, případně ke knize za 1/3

Stačí odpovědět, nejlépe, jak umíte (nešidit) na pár anketních otázek

 • 1
  Vyjmenuj leverages, pákové efekty, jaké znáš a které Ti mohou pomoci k výsledku. Zde je opisování od kolegů dovoleno! Poté popiš svou zkušenost s leverages - tady už neopisuj...
 • 2
  Jaký je onen osmý div světa, který definoval před sto lety Albert Einstein? Opisování od kolegů dovoleno! Popiš svou zkušenost, jak s ním v praxi funguješ, jak jej používáš. Strategie? Zde neopisuj…
 • 3
  Máš přečtenou dvojknihu ŽIVOT NA BURZE? Napiš mi zde prosím zpětnou vazbu, klidně se rozepiš. Jak se Ti kniha líbila, jaké máš postřehy a AHA momenty? K čemu motivuje a proč? Komu doporučit, komu ne a proč? Napiš, co tě napadne a co si myslíš, že bych měl vědět. Děkuji moooc!

Děkujeme za sdílení úkolu a zpětné vazby dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky 😉

Zde do komentářů odpovídejte na anketní otázky 1, 2, 3. Uveďte prosím celé jméno, anonymy v naší skvělé komunitě nemusíme… Také ať víme, komu poslat přesné instrukce k vyzvednutí online publikace!

 1. Petr napsal:

  1. Páka je vzdělávání, strategické myšlení, plánování, komunita lidí, čas, bonusy i složené úročení. pro mě osobně je to hlavně komunita a neustálé vzdělávání.

  2. Páka mysli je to, co žene člověka k lepším výsledkům, tedy správné zaměření jedním směrem, jinak totiž páka nefunguje. Když spojím všechny páky: vzdělávání, strategii, plán, komunitu, bonusy, úročení, získávám svobodu i čas.

  3. Dvojkniha shrnuje nejen základy fungování burzy, ale ukazuje stručnou a zřetelnou cestu, jakým způsobem se pohybovat v burzovním prostředí. Burza mě (zatím ještě) neživí, ale mám svůj dlouhodobý plán, který bych rád uskutečnil. Knihu mohu doporučit všem, kteří mají zájem získat přehledný a rychlý náhled na vše kolem burzy. Můj cíl je jasný: nespoléhat se na důchodový příděl, ale za pár let mít takový účet, ze kterého bude možné bez problémů pravidelně vybírat a užívat si života. To je pro mě natolik lákavá představa, že bych nerad o tuto skvělou budoucnost přišel nějakou neopatrnou akcí s touhou po rychlém zbohatnutí. A k tomu mi dopomůže nejen tato kniha, díky!

 2. Jirka Pavlík napsal:

  Ot. 1) Pákový efekt – vyjma těch technicky popsaných v knize i na dnešním webináři vnímám pákový efekt sdílení – nejsem v tom sám, neobjevil jsem ameriku, vždycky když mám pocit, že jsem u toho ten největší vůl, sdílení v komunitě nebo příběh někoho z komunity mne „násilím a pákou“ zvedne ze dna a „makej dál“ 🙂

  Ot. 2) Einsteinův Osmý div světa – složené úročení…

  Ot. 3) Popsal jsem v samostatném e-mailu s fotkou, tak kousek CtrlC/CtrlV a k tomu i kousek dalšího psaní:
  Nejvíce mne zaujal příběh Mistr DAX, čtivě popsán, vžíval jsem se do jeho situace, bo mentální přijmutí velkých ztrát a zavření obchodů „těsně před“ mám za sebou 😊
  Hodně mne oslovilo povídání o Jožkovi z Krnova, nikoliv tentokráte vlastní zkušeností (naštěstí), ale hezky a lidsky popsán jeden smutný životní příběh ☹. Člověk si při tom hodně uvědomí… V druhé části, tajném expertním byznysu jsem našel souhrnné opáčko ve zhuštěné formě, zato všechno důležité pohromadě – díky za ně.

  Knížka mne motivuje k vytrvalosti, zachování pevných nervů, neb všechno už tu bylo a přežít se dá ledacos. Připomíná mi, že důležitý je výsledek a nikoliv dílčí prohra. Hodně jsem se naučil chybu si prostě přiznat, přijmout ji a v klidu si ji analyzovat věcně – co se stalo i mentálně – proč se to stalo. Ten důvod obvykle nebývá na druhé straně, za moje chyby v reálu nemůže počítač, broker ani Babiš 🙂 … i k tomuto dospět dá kus práce a vezme kus času!

 3. Josef Kořen napsal:

  Petr125
  1. Za prvé, vždy vzdělání, znalosti, schopnost je aplikovat i v mezních situacích. I v těch se nalezne podobnost a řešení.
  2. Vždy platí jednoduché zákony z fyziky, vítězí schopnost je aplikovat i do podmínek obchodu a mezilidských vztahůl. A rozhodně umět počítat. Pouhým pohledem odhadnout kam to půjde a kde to skončí.
  3. Knihu louskám již od prosince. Je dobrá, co pravím. Je výborná !
  Zdraví J, Kořen – petr125, Louny.

 4. Michal napsal:

  1) čím více jsem si jistý úspěchem investice, tím více mohu investovat a vzniká páka, ale je tam samozřejmě i risk, jinak velkou pákou je možnost sdílení zkušeností
  2) složené úroky
  3) knihu ještě nemám dočtenou, každopádně oceňuji srozumitelnost

 5. Vodouch napsal:

  1. Páka je velmi dobrý pomocník, ale taky velmi zlý pán. Pokud pominu klasický pákový efekt na burze, tak nám pákově může k úspěchům pomoci vzdělávání, komunita, zkušenosti, trénink…
  2. Jde o složené úročení kde na 1000% platí, že čas=peníze.
  1.Knihu mám, ale zatím jsem ji ještě nečetl.

 6. Zdeněk+Čihák napsal:

  1) Pro mne je největší pákový efekt, když se sejde zpráva od vinsignalisty s mým odhadem předpokládaného vývoje kurzu.
  2) Složené úročení je bezva. Jsou měsíce, kdy se mi podaří tento efekt využívat v praxi, bohužel není to 100% pravda
  3) Kniha je super, ale pro začátečníky nestačí jí číst jen jednou, ale po pár měsících praxe je třeba jí znovu otevřít, protože se objeví úplně nová dimenze použitelných informací.

 7. Pavel napsal:

  1. páka : páka na burze čím větší, tím lepší možnost násobení vlastního majetku a spolu se složeným úročením prakticky zhodnocení, které nemá obdoby nikde jinde. Bonus margin je dobrá věc a může zachránit i účet. S pákou zacházet jako s ohněm : dobrý pomocník ale zlý pán.
  2. Složené úročení : čas jsou peníze : stačí jen pomalu přidávat a vydržet
  1.Knihu jsem ještě nečetl a těším se na ni. Určitě ji doporučuji každému, kdo touží po svobodném životě a je zodpovědný v obchodování.

 8. Jiří Trefný napsal:

  1.Finanční páku beru jako převod síly,příležitosti a rizik trhu s tím že je dobrá když se daří.Je po-
  třebné vzdělávání,přísun informací ,komutita.Sledovat finanční účinnost a volit dobrou strategii.
  2.Složené úročení využívám všude kde se dá u finančních produktů a též na Live účtu.
  3.Knihu jem poprvé přečetl velmi rychle,nyní se k ní vracím a pročítám pečlivě.Škoda ,že jsem ji
  neměl alespoň před půl rokem,moc by mě pomohla a zachránila některé obchody.Doporučuji
  ji všem.

 9. Milan Horvath napsal:

  1. Pákový efekt je dobrá príležitosť obchodovať aj s menším kapitálom. Je dobré vedieť vyladiť všetky parametre podľa svojich možnosti a kapitálu.Moja skúsenosť : keď som to neovládal tak som na demo učte prišiel o celé konto. Čím viac som to chápal tým to bolo lepšie.

  2. Zložené úročenie. Je to druh úročenia majetku v dlhodobejšej časovej línii. Zatiaľ to neriešim, iba poistenie.

  3. Knihu som ešte nečítal len trochu začiatok, kvôli tomu že som absolvoval jeden dlhodobejší kurz a nechcel som to miešať v hlave.

 10. 1. Největší páku vidím v komunitě lidí, kteří se o burzu zajímají, sdílí svoje zkušenosti a vzájemně se podporují, další skvělá páka je ve vzdělávání, bez toho to nejde, páka bonusu na live účtu, páka času a také složeného úročení.
  2. Osmý div světa je podle Alberta Einsteina složené úročení, nejlépe to člověk pochopí a žasne, když si to začne sám propočítávat:)
  3. Dvojkniha je skvělá nejenom v tom, že dokáže skvěle nakopnout a namotivovat, ale také odpovídá na to, jak to fakticky udělat, vyrobit si peníze a tím svobodu a čas pro sebe. Je v ní spousta odpovědí na otázky, které mě v souvislosti s burzou napadají. Díky ní mám obrovskou motivaci se obchodování na burze naučit a začít na live účtu. Zatím si informace z kurzu zkouším na demo účtu a fakt mě to baví:))

 11. Dagmar Bergerová napsal:

  1. Nejlepší pákový efekt, který znám, je tahle komunita. Všichni jsou stejným směrem, mají stejný cíl – burzu. A i když mě zrovna se teď moc nedaří, tak v Klubu IN IN najdu vždy oporu a povzbuzení a to je to nej….bez toho bych to asi vzdala.
  2. Osmý div světa – chci být na straně těch, co na něm vydělají, ne těch, co ho platí.
  3.Knihu jsem přímo hltala a už ji začínám číst znovu a tentokrát pomaleji, po kouskách a budu se více věnovat jednotlivým kapitolám. Ať už ji vezmu z jedné nebo z druhé strany, je v ní tolik zajímavých názorů nebo vlastních zkušeností Jirky, že by to měl být základ pro každého, kdo chce uspět na burze.

 12. Eva napsal:

  1. mít se na koho obrátit, ať už o radu, názor, nebo prostě jen jiný úhel pohledu na věc; vzdělávání; složený úrok peněz
  Moje osobní zkušenost: sem tam se propašuje do mého emailu speciální nabídka na zvýhodněný margine od Goldstarway 🙂
  2. goodle říká, že Albert Einstein označil složené úročení jako osmý div světa. Zatím funguji v malém, tj. hromadím peníze na spořícím účtu – a zde využívám složené úročení – abych je později začala obchodovat přes Goldstarway, momentálně však nedisponuji dostatečným kapitálem 🙁
  3. knížku jsem obdržela, avšak, bohužel kvůli pracovnímu vytížení stále čtu – nedávno jsem tak při noční směně listovala knihou a víte, co mě potěšilo…já si v té rychlosti života, AŽ NA NOČNÍ, všimla OSOBNÍHO VĚNOVÁNÍ – za což, chci moc a moc poděkovat! Potěšilo mě a zároveň mě motivuje v nesnadné cestě, protože já jsem zaměstnanec a to řadový, tudíž vyrobit si kapitál k obchodování dá dost práce. Ale jednou se k tomu účtu prostě dopracuju! 🙂 Zatím pomáhá pochopit trendy a myšlení ohledně udržení účtu, tj. obchodování v přiměřeném rozpětí lotů..co jsem tak zatím četla, pane Mazure knížka je povedená, ale osobně vidím největší přínos v kurzu HNB! O burzu se zajímám už delší dobu, přečetla jsem kde co a co kde, ale ten kurz je smysluplný, pochopitelný…prostě výborný! 🙂

 13. Jarda napsal:

  1. čas, zaměření, systém, dodržování pravidel, emoce pod kontrolou, …
  Když se mi tohle podaří dát do synergie, tak by se měl dostavit úspěch.

  2. Netušil jsem, že to definoval Einstein… nakonec proč ne, vždyť to byl geniální chlap. Speciálně to nijak nevyužívám, jenom u finančních produktů – u životního pojištění.

  3. Dvojknihu ještě přečtenou nemám, jsem asi ve třetině. Spíš si čtu některé pasáže vícekrát, než abych si knihu přečetl jedním dechem. Už je to řada let, co jsem četl knihu o osobním růstu. Musím vám říci, že se vám povedla a máte ji hezky napsanou. Zatím mě nejvíce utkvělo v paměti (AHA moment) jak říkáte, že peníze se musí vymyslet. Byl jsem na několika školeních, přednáškách, přečetl jsem několik knih, ale takto to nikdo nedefinoval. Až při čtení vaší knihy se mi „rozsvítilo“. Jen škoda, že to nebylo o 20 let dřív …
  Rozhodně bych ji doporučil mladým lidem. Pokud správně začnou nakládat se svým životem hned od začátku, tak jedině dobře.

 14. Prof. Martin Oscar Trump napsal:

  Pákový efekt je pro mě automatizace, a správně nastavit procesy, investice malá, nebo nízká s vysokým ziskem v krátké době, čase. Pokud umíme a chápeme dobře pákový efekt můžeme při nízkém riziku mít velmi slušný, zisk nasobně a opakovaně.

  Vždy je dobrá rozvaha o tom s kým a jak dělám, provádím pákový efekt, myšleno s jakým bezpečným ověřeným systémem a ludmi kterým můžu důvěřovat, že mi pomohou vše správně nastavit a poradí jak vše správně nastavit.

  Matematika je klíč, raketové palivo a Dynamo k dobrému pákovému efektu.

  Automatizace, jednou nastavit a jen korigovat, a nechat pracovat.

  Pákový efekt je pro mě cokoliv co mi závisí pomocí peněz druhých a energie můj zisk a tím i jejich zisk. Čím větší kapitál, tedy paja, tím větší zisk při automatizovaném investování.

  Kopyrovat tedy inspirovat se od nejlepších je pro mě také páka.

  Díky za sdílení, Inspiraci a konkrétní otázky, to je svým způsobem paja na mozek 🧠 💪

 15. Vlastimil napsal:

  1.Chladná hlava,být psychicky vpohode,komunita,vzdělávání a chtit se ucit.
  2.Tak tuhle otázku jsem si musel najít,popravdě jsem nevěděl.
  Mělo by to být složené úročení.
  Zkušenost:zatím žádnou nemam,ještě neobchoduji cely rok,takze nemůžu říct.
  Urcite stojí za pozornost.
  3.knihu jsem cetl už 2x a těch aha momentu je tam urcite hodně .
  Dodržování MM ,komunita,zmiňované složené úročení.Kdo nic nedělá nic nezkazi.Jen výpis s toho mala co mi udkvelo v paměti.
  Komu bych ji doporučil:všem co se chteji něco nového naucit o investování a hlavně je to bude bavit.
  Komu bych ji nedoporučoval: jednoduché ,nervakum,těm co nedokážou být trpelivi a hlavně těm co nevěří ze to funguje.
  Jinak kniha je skvela ,pribehove i na vysvětlení JAK A PROČ🙂

 16. František napsal:

  Rád se na webinář podívám ,ale bohužel až večer pokud bude off lain přístupný .
  Děkuji František

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů