Jirka Mazur pro Vás připravil webinář speciál:

TŘI KLÍČE K ZISKŮM S WINSIGNALS

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY

Záznam z živého vysílání můžete sledovat zde:

Přidáváme na přání dodatečně 3 BONUSY:

1. Obrázek z mého výkladu 17 - 35 minuta videa

2. Text výkladu Jirky Gajdošíka k WinSignals 4.0

Můžete si ho stáhnout zde, nebo přes tlačítko níže.

Jirkův výklad si můžete shlédnout v čase mezi 68 - 79 minutou webináře!

3. Malá ukázka legální loupeže na burze:

Napadlo mě den po webináři, že byste se rádi podívali nejen na moje  teoretické přednášky o tom, jak legálně loupit na burze  peníze, ale že byste rádi viděli i praktickou ukázku. 

Podíval jsem se v pátek v podvečer na situaci na trzích v čase, kdy se již burze doporučuji nevěnovat. Ale co bych pro sebe a pro vás neudělal 😉. Mám pro vás malou ukázku legální loupeže z burzy v hodnotě 226,75  EUR. Podívejte se na grafy a sami identifikujte, proč se mi příliš do obchodů nechtělo, ale proč jsem viděl vcelku jasný potenciál peněz pro malé legální  loupení. Není to ideální lup... Ale co je doma, to se počítá! Celá akce mě stála dejme tomu 15 - 20 minut přemýšlení i fyzické aktivity. Jen jsem musel počkat na úrodu. Zde je:


I k nejjednoduššímu podnikání potřebujeme získat klíče, přístup, pochopení. Nestačí o něm pouze vědět. Podnikání na burze samo o sobě je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání s penězi, o kterém vím. 

Podnikání na burze s WinSignals je TOP level › v jednoduchosti, efektivitě, ziskovosti. Za málo času a námahy můžete získávat opravdu hodně!

Od března 2021 jsme si toto podnikání ještě více zjednodušili. Můžete odebírat a aplikovat náš informační servis WinSignals. Nemusíte vysedávat hodiny u počítače. Ušetříte čas a peníze, abyste mohli vydělávat peníze a čas. Nicméně i k té "jednoduchosti" potřebujete ony TŘI KLÍČE K ZISKŮM!

Můžete si zjednodušit Váš život a byznys na burze › nejlépe lehce mimo systém, když ony TŘI KLÍČE pochopíte a získáte! Připravili jsme pro Vás webinář, kde jsme s hosty (winsignalisty a klienty) probrali nejen ony TŘI KLÍČE, ale seznámili vás v online vysílání i se 7krokovým postupem, jak na ziskové obchodování s WinSignals, plus prozradili, jak na vlastní ziskové signály › jak to děláme!

Jirka Mazur a hosté › Aleš Andr, Jirka Gajdošík, Pavel Sousedík a Michal Procházka « burzovní matadoři v akci!

Webinář zhlédlo již 0 lidí.

Děkujeme za sdílení vašich názorů dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky 😉

TŘI KLÍČE 

K ZISKŮM S WINSIGNALS

 

 

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY

...a všechny šikovné podnikavé lidi, kteří víte, co chcete a hledáte cesty, jak toho dosáhnout!

POCHOPENÍ

STRATEGIE

PENÍZE

7 kroků › jak na ziskové obchodování s WS

 • 1
  Mít aktivní servis WS - přijímat signály na mobil Apple, Android
 • 2
  Mít prostředí pro aplikaci - obchodní platforma online
 • 3
  Znát a pochopit vždy aktuální situaci na trzích SAO
 • 4
  Do hry pouštět WS, u kterých rozumím situaci, nebo všechny a hrát na statistickou úspěšnost
 • 5
  Dodržovat zásady bezpečného a ziskového tradingu - riskmanagement
 • 6
  Realizovat byznys plán s ohledem na zkušenost, velikost účtu a záměry (studium, porovnání, spekulace)
 • 7
  Dodržovat systém, zajišťovat zisky 80-90 % pozic do 15 dnů, realizovat vlastní strategie pro 10-20 % neúspěšných predikcí.

Toto jsou další ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ, které byste měli znát. 

UPOZORNĚNÍ:

Když se do toho nepustíte, nikdy nebudete vědět, zda a jak to pro vás funguje.

Přestaňte nahlížet oknem do vysněného domu a prostě vstupte.

Nezapomeňte, že splněné sny, záměry a cíle začínají vždy ve vaší hlavě!

Na nastavení, software a informacích opravdu záleží!

Právě teď začíná vaše budoucnost! 

Naučte se ji vidět a jednat podle toho!

Zvu vás!

Jirka Mazur

 

Informační servis WinSignals vstupuje do 6-tého roku. Oblíbily si jej stovky spokojených klientů. Úspěšnost našich burzovních predikcí se ustálila kolem čísel 80-90 %. Na tom se dá stavět úspěšné podnikání na burze, ale i vzdělávání o burze › preferujeme jednoduchost, efektivitu, úspěšnost. 

Na druhé straně ne všichni klienti umějí tyto úspěšné burzovní signály správně číst a používat. Obecně platí, že na 100 vydaných signálů, má 100 různých uživatelů 100 různých výsledků. Jsme rádi, že převažují ty kladné a ziskové. Nicméně je jasné, že k úspěšným predikcím cenového vývoje na burze je třeba pár ingrediencí přidat. O nich jsme si na webináři vyprávěli!

Pověděli jsme si, jak tato čísla a výsledky přetavit v peníze!

WinSignals

 • S WinSignals se můžete podnikání na burze efektivně učit
 • Můžete si srovnávat svoje vidění trhů s viděním winsignalistů
 • Můžete šetřit čas a peníze a nevysedávat zbytečně u počítačů
 • Můžete vydělávat, pokud umíte zprávy WS číst a máte strategii
 • Můžete si zjednodušit život a podnikání na burze, když víte jak...

Na webináři jsme Vám dali skvělé tipy, shlédněte záznam
a přijďte si pro ně!

Oznámili jsme pár zásadních změn a zjednodušení v servisu WinSignals. Zkušení tradeři vám v praxi vysvětlili několik prověřených ZISKOVÝCH SEKVENCÍ MYŠLENÍ s tímto produktem. Doporučujeme vám je použít, jsou prověřeny časem i bankovními konty! Buďte u toho!

P.S. Ani neplánujeme nic moc prodávat. Jen umožníme pouze na této akci výhodnější podmínky pro objednání WinSignals, případně pro restart s tímto skvělým informačním servisem. Záleží nám na tom, abyste byli úspěšní!

WEBINÁŘEM JSEM VÁS PROVEDL OSOBNĚ!

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

ZAPOJTE SE DO KOMENTÁŘŮ!

Parťáci, parťačky v akci!

 

Zapojte hlavu do procesu a napište mi do Komentářů!

 

Napište mi svou zkušenost a návrhy,

jak z burzovních signálů vytěžit peníze a zisk?

Doplňte pár zásad a postřehů!

Zajímá mě, co si o tom myslíte?

Tentokráte neodpovídáte na otázky, ale vytváříte odpovědi!

Inspirujme se společně a navzájem!

Děkuji všem za zpětnou vazbu a sdílení!

 1. Tomáš Černý napsal:

  Sdílení zkušeností bylo skvělé.

 2. Helena napsal:

  Děkuji za skvělý ONLINE TRADING MANUAL.Budu studovat a zkoušet demo.Přeji úspěch a zdraví všem.

 3. Badida napsal:

  Beru je po zkušenosti s čím obchodovat ,nedávat ihned ale počkat až se situace opravdu stane jasnou (MM) je v každém zadání toto je má zkušenost ,

 4. Lilija Simkova napsal:

  Burzovni signaly je dulezite, zatim pracuji virtualne, a vsechno skvele vychazi. Diki signalistum.

 5. Ľubomír napsal:

  🙂

 6. Vladimír napsal:

  CHci se s Vámi podělit o svou zkušenost s WS.
  1.Řada WS přichází pozdě.Než aplikaci v mobilu otevřete a než signál zadáte trvá to určitou dobu.Mezitím je ENTRY již méně výhodný.Např dnes přišel WS BUY CO ENTRY 64,20 Win PT 64,70.Obchod se mi podařilo otevřít až na 64,30Znamená to zisk nižší o 10 Eur,tedy o 20%.Takových signálů je v měsíci celá řada.Na tento problém jsem již jednou upozorňoval,ale nic se k lepšímu nezměnilo.
  2.V některých případech přijde zpráva WPR,že signál byl úspěšně zobchodován v okamžiku kdy se knot svíčky na setinu vteřiny dotkne PT.Mně se však nikdy při dosažení PT na tak krátkou dobu obchod neuzavře.V mnoha případech svíčka na PT již nedojde a cena rychle padá a obchod se ocitá v červených číslech.Pokud obchod nesledujete a máte nastaven SL uzavře se ve ztrátě,ale vy ho evidujete jako ziskový.Dnes se dokonce stalo,že WS BUY CO ENTRY 64,26,WIN PT64,76 přišel jako WPR,i když se knot PT vůbec nepřiblížil.Byl pouhých 64,67.
  3.Další problém vidím u některých aktiv,které mají velký SWAP.Pokud se obchod neuzavře v relativně krátké době,končí díky velkému SWAPU ve ztrátě i když dosáhne na PT.
  Pokud se výše jmenovaných problémů sejde v měsíci více dostáváte se místo do zelených čísel do červených.

  • Jirka Mazur napsal:

   Díky za zpětnou vazbu.

   WinSignals by neměly chodit pozdě. Poté, co je winsignalista odklikne, chodí do mobilů prakticky ihned. Případné zpoždění mohou způsobit výhradně operátoři. Jinak burza je volatilní mrška, téměř nikdy nezachytíte cenu v signálu, což zkušení uživatelé vědí. Svůj vstup do trhů si musíte zvolit sám, siignál je pouzze upozorněním. Praxe ukazuje, že tak, jako v celé řadě jsou vstupy do akce za horší cenu, jelikož ta se mezi tím pohne, potom celá řada vstupů je za cenu lepší. Největší časové prodlení v praxi vzniká v hlavě tradera v rámci rozhodovacího procesu. Osobně cenové rozdíly signálu a změněné situace neřeším, prostě se rozhodnu podle sebe a co pro sebe vidím jako výhodné. Signál je jenom signál, šetří můj čas, ale peníze jsou moje a musím se rozhodovat podle toho, co na trzích vnímám pro sebe ajko šanci já.

   Podobně to může být i s exekucí signálu. Hodně uživatelů je obchoduje na různých platformách, kde se mohou ceny v detailu lišit, stejně takk jako cenové prokluzy. Potom je zde ještě otázka spreadů a likvidity, exekuce není jen o signálu. Zatímco má třeba 80 % traderů uzavřeno, jiným se obchod ve stejné pozici uzavře jinak – podle podmínek burzy a borkera. Je třeba těmto souvislostem rozumět. Také bude rozdílně vypadat exekuce na demu či live.. To ale naši klienti vědí.

   SWAPY a podmínky každého brokera jsou různé. Kdo má lepší swapy, může mít horší prokluzy či plnění a naopak. Zde neradíme, toto není součástí servisu WINSIGNALS. WINSIGNALS jsou informace o cenové situaci. Vše další je na vás…

   Jinak platí, že 100 signálů, 100 traderů a uživatelů má v praxi 100 různých výsledků. Část z nich mají posdstatně lepší výsledky, než jsou ty námi deklarované, protože pracují se signály svým způsobem, jiní jsou ve ztrátě i přo sérii 100 % úspěšností, protože někdy dělají na burze psíí kusy..

 7. Rony napsal:

  Mám jen prosbu. Tak jako se příjemci Winsignálů musí soustředit hlavně na těch 15 % ztrátových obchodů, soustřeďte se prosím i na webináři hlavně na ně. Myslím si totiž, že je to hlavní překážka, proč se nehlásí víc zájemců. Vím, že nelze obchodovat se stoprocentní úspěšností. Zmám ale případy, kdy spolehnutí se na to, že se většina ztrátových obchodů za čas dostane do zisku, vedlo k nebetyčným ztrátám. Jestli vlčási znají nejzákladnějsí praktická pravidla, jak v p r a x i zamezit velkým ztrátám, ať se o ně s námi podělí. Děkuji

  • Jirka Mazur napsal:

   To je dobrý námět pro další, specializovaný webinář, pro případové studie – zde se to řešíí často, máte je ve členské sekci KLUBU IN IN. Zde se kolegové dělí o podobné zkušenostii pravidelně 🙂

 8. Eva napsal:

  zaleží na každom z nás, či si vie zachovať chladnú hlavu a nepanikáriť ak obchod ide proti, no a dodržiavať MM. Winsignals sú iba k dobru aby sme neboli stratoví. :))

 9. Milan napsal:

  moc se na totěšímm…

 10. Jozef Baník napsal:

  WS je pre mňa návod, ktorý porovnávam s trendom na grafoch. Hodne mi pomáhajú utorkové SAO.
  Myslenie mi zmenil aj kurz WS START, HNB. Ale hlavne som počas kurzov získal vedomosti, ktoré som si mohol odskúšať na demo účte, na ktorom aj naďalej skúšam a hrám sa, úspešne. Na demo účte som mal aj neúspešné WS, na základe ktorých som obchod uzavrel s malou stratou alebo s menším ziskom, ako predpokladal WS.
  Mne to zatiaľ funguje, pri dodržaní zásad rozumného rizika 2-5%, za použitia zdravého sedliackeho rozumu a zachovania si chladnej hlavy.
  Som na live účte od 01. 03. 2021, WS zatiaľ 100% úspešnosť.

 11. Leopold napsal:

  Pro mně je Winsignals něco jako „Svatý grál“ .
  Mám jistotu,že neotvírám pozici v nejméně vhodnou dobu.
  Při rozumném dodržení počtu lotů,či minilotů se nemusím obávat,že prodělám kalhoty.
  Mám jistotu,že v nejhorším případě uzavřu pozici v mírné strátě,která neohrozí můj účet.

 12. Jiří napsal:

  Většinou záleží na každém z nás jak se nám bude dařit a zda nám naše příjmy budou pokrývat naše potřeby a požadavky.

  • Marek Paulus napsal:

   Dobrý den V treadingu začínám asi 3měsíce obchoduji..
   Mám dotaz pro určení vstupu do obchodu v treadingu ..“ V kolik hodin je lepší vstupovat do obchodu“?
   To je spíše asi k akciim..ale možná i k forexu..

   Je to před púlnocí analízu a zadat pozice a nebo druhý den ? Nebo kdykoliv…během dne..podle toho jak se samozřejmě vyvíjí cena.?

   Co tedy …děláte před tím než se rozhodnete zainvestovat do pozice ?u akcie? A u Forexu ?
   Příklad usd/jpy?

   Kouknete na graf ..určite asi trend a Kde se cena asi nachází“

   Zajímají mě ještě nějaké další informace které by mohli mé rozhodnutí že pújde třeba dolar nahoru…ovlivnit

   Tudíž na jakých stránkách sledujete případně ekonomickou situaci v dané zemi,nebo kde se dá získat informace třeba o počtu mezaměstnaných lidí,případmě i cokoliv jiného dnes to asi bude i souviset i s corona virem Lockdauwni atd..takže ač se to zdá vše jednoduché…není to zas až tak jednoduché chtěl bych nějaké seriozní vodítko k utvrzení mé spekulace ..např.pro rúst či pokles ..pozice“

   • Jirka Mazur napsal:

    Příliš mnoho otázek pro toto místo, ale jednoduchá odpověď. Vše, na co se ptáte, je pořešeno v našem kurzu HNB, ve SmartBooku, řešíme pravidelně v KLUBU IN IN. Prostě se zapojte a najdete zde odpovědi na vše, co potřebujete!

  • Jirka Mazur napsal:

   Vše záleží téměř výhradně na nás a na schopnosti používat hlavu! Je to tak…

 13. jan.poslusny@email.cz napsal:

  Pokud chci být na Burze ziskový, musím obchodovat s Trendem, nedělat ukvapené obchody a nepanikařit, když jde obchod proti. Drtivá většina otevřených pozic, které jdou z nějakého důvodu proti, lze uzavřít v zisku. Správně nastavená hlava, správný MM, správný přístup, správná velikost obchodů k velikosti účtu je základ pro správné navyšování kapitálu. Učit se od těch správných lidí taky není k zahození. Ve správný okamžik zajistit ziskový obchod proti ztrátě, mít k obchodování respekt a brát obchodování jako podnikání. To vše patří ke správnému přístupu obchodování 🙂

  • Marek Paulus napsal:

   Dobrý den
   Mám dotaz pro určení vstupu do obchodu v teadingu ..co děláte před tím než se rozhodnete zainvestovat do pozice u Forexu .třeba usd/jpy

   Kouknete na graf ..určite asi trend a Kde se cena asi nachází“

   Zajímají mě ještě nějaké další informace které by mohli mé rozhodnutí že pújde třeba dolar nahoru…ovlivnit

   Tudíž na jakých stránkách sledujete případně ekonomickou situaci v dané zemi,nebo kde se dá získat informace třeba o počtu mezaměstnaných lidí,případmě i cokoliv jiného dnes to asi bude i souviset i s corona virem Lockdauwny atd..takže ač se to zdá vše jednoduché…není to zas až tak jednoduché chtěl bych nějaké seriozní vodítko k utvrzení mé spekulace ..např.pro rúst či pokles ..pozice“

   • Jirka Mazur napsal:

    My se při rozhodování držíme naší Situační Analýzy Online. Ty další info, o kterých píšete, v zásadě nemá smysl moc monitorovat, je to ztráta času. Naše SAO – o tom je kurz HNB a SmartBook, plus komunikujte tyto dotazy na Facebooku v naší skupině! Tam najdetee kkvalifikované kolegy pro diskuzi!

  • Jirka Mazur napsal:

   Do kamene tesat vše, co píšeš Honzo! Díky

 14. David napsal:

  Prozatím ještě nemám live účet ale při sledování winsignálů jsem si učinil názor , že při absenci WEM signálu je lepší hlavně u DJ aktiva otevírat opravdu mrňavé loty oproti třeba naftě . Zvláště vzhledem k možnosti menšího vkladu ( 5 000 $ ) .

  • Jirka Mazur napsal:

   Dobrý den, jistě a za každých okolností je třeba používat rozumný riskmanagement. Ty WEM signály nebyl úplně vhodné, protože zkušenější uživatelé si úspěšněji poradili sami bez tohoto typu zpráv. Malé vklady = málo lotů, ale vždy větší riziko… Čím větší je kapitál na burze a čím více uměřeně obchdoujete, tím máte lepší šance na práci s riziky!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů