Zde, na této stránce › proběhl 25.2. speciální webinář!

VÍTĚZNÝ ÚNOR LEHCE MIMO SYSTÉM

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY›

Dole na stránce mám pro Vás tři zásadní otázky!

Zde máte moje doporučení › recepty › knihy

SMARTBOOK ke kurzu HNB VIP TRADER 

Dnes kniha zdarma pouze za náklady doručení!


SMARTEEST+ CÍLE

CESTA K VAŠEMU PRODUKTIVNÍMU PODNIKÁNÍ

Dnes kniha zdarma pouze za náklady doručení!

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY

...a všechny šikovné podnikavé lidi, kteří víte, co chcete a hledáte cesty, jak toho dosáhnout!

13 zásadních doporučení na cestu:

 • 1
  Žijte a podnikejte s vědomím P80/20
 • 2
  Vezmete si zpět svou svobodu a čas
 • 3
  Myslete k bohatství = Používejte hlavu k magickému myšlení
 • 4
  Vzdělávejte se = Získávejte svoje Ziskové Sekvence Myšlení
 • 5
  Vezměte odpovědnost do svých rukou a používejte ji moudře
 • 6
  Vytvářejte bohatství a hojnost tím, že totéž umožníte ostatním
 • 7
  Analyzujte a chápejte AO světa, ve kterém žijete, podnikáte
 • 8
  Žijte svůj život i svoje podnikání podle zásad IKIGAI BYZNYS & J.M.
 • 9
  Soustřeďte se na bitvy, které můžete vyhrát
 • 10
  Soustřeďte se na svět, který můžete vytvářet
 • 11
  Naučte se postupy KJMP a JVP za účelem vaší cesty k ŽNPS
 • 12
  Definujte si správně svoje vize, záměry a cíle a jděte po nich & SMART(EEST+)
 • 13
  Žijte svobodně ve svém CF a pomáhejte ostatním tam, kde to umíte nejlépe

Již víte, jak fungují ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ. Vše začíná v srdci a v hlavě emocemi. Poté musíte nasunout do procesu správný software, nastavení, informace. Získáte nové kódy a sekvence pro své nové myšlení. Proto bude vše následně jiné a nové… Udělejte toto:

 • 1
  Upravte “hardware”, to jest hlavu a mysl do módu potřebné emoce. Zapojte proces imaginace a přepněte tlačítko MOTIVACE do polohy OPRAVDOVÁ MOTIVACE. 
 • 2
  Získejte potřebný “software” z mojí nabídky a nainstalujte jej do hlavy.
 • 3
  Začněte do své “mašiny na peníze” nasouvat potřebné informační toky a zahajte fázi vědomého hlubokého učení.
 • 4
  Aktivujte kódy a sekvence hlubokého učení a začněte pracovat s intuicí. Naklonujte si pár ZISKOVÝCH SEKVENCÍ MYŠLENÍ tam, kde potřebujete!

Žijte a podnikejte v sekvenci

OPRAVDOVÁ MOTIVACE › ROZHODNUTÍ › ODHODLÁNÍ › VYTRVALOST!

Poté se prakticky nemůže stát, že byste svých cílů nedosáhli!

Svoje ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

si musíte následně sestavovat sami. Podpoříme vás! 

UPOZORNĚNÍ:

Když se do toho nepustíte, nikdy nebudete vědět, zda a jak to pro vás funguje.

Přestaňte nahlížet oknem do vysněného domu a prostě vstupte.

Nezapomeňte, že splněné sny, záměry a cíle začínají ve vaší vždy hlavě!

Na nastavení, software a informacích opravdu záleží!

Právě teď začíná vaše budoucnost! 

Je v mém podnikání na burze lehce mimo systém?

Zvu vás!

Jirka Mazur

 

VÍTĚZNÝ ÚNOR

LEHCE MIMO SYSTÉM

 

 

To hlavní, o čem jsem na webináři hovořil, je zásadní tajemství byznysu a úspěšných lidí. Řekl jsem Vám na konkrétních případech, jak uplatňuji v životě, v podnikání, na burze a v praxi PRAVIDLO 80/20. Jak tím šetřím čas a proč mi to umožňuje vydělávat peníze a správné zaměření na ty správné věci.

Přidal jsem Vám k tomu pár zásadních doporučení k tomu, aby byl pro Vás vítězný nejen Únor, ale celý Váš život a byznys › nejlépe lehce mimo systém! Bude to málo teorie, ale hodně prověřené praxe. Je možné, že toto téma s Vámi takto budu probírat naposledy, protože Vám prozradím jeden zásadní efekt použití Pravidla 80/20 v praxi...Jirka Mazur

Dnešní zavirovaná doba mění hodně věcí. Vzdělání a práce již neposkytují žádné jistoty ohledně peněz ani kvality života. Pro velkou část podnikatelů znamená dnešní situace stopku s výstrahou, kudy nevede cesta k prosperitě. Stát je v rozkladu a světlo na konci tunelu bliká velmi nejasně. 

Na druhé straně v každé době jistá část lidí prosperuje. Vidí řešení tam, kde jiní umírají strachy, či natahují ruce. Zatímco většina lidí se cítí jako oběti, vítězové kráčejí jistě za svými záměry a cíli. Naštěstí se cítím být mezi vítězi 😉.  Zbývá jediné, s respektem nepokoušet tu čínskou svini. Jinak je vše skvělé, jednoduché, fungující. Není to pouze moje zkušenost, ale mám to štěstí, že to takto mají i lidé v mojí sociální bublině. Nicméně, tu si každý volíme sami. Jak to máte vy?

Máte právo volby!

Ano, každý si volíme cestu, osud, možnosti. Život každého je výsledkem svobody nebo nesvobody, každý si určuje, jak s ní nakládá. A jak nakládá se svým časem, potenciálem, talentem. Máte právo volby! Jak a co zvolíte, tak se následně máte. Problémy nebo neštěstí většiny lidí v dnešní době vznikaly v čase, kdy si dávali do hlavy programy pro život. Jaké programy si do hlavy dali, takové to dnes mají. Je to vcelku jednoduché. Ale pochopení vyžaduje odpovědnost a motivaci. Jak volíte vy?

Máte možnost následovat moji volbu!

 • Rozhoduji se pro svou jednu cestu › jeden záměr › jeden cíl. Nic jiného mě nezajímá!
 • Žiji a pracuji s největšími tajemstvími doby, která můžete snadno používat také! Zajímají vás? Měly by, vydělávají mi peníze a umožňují skvělý život!
 • Vlastním svůj čas, svou svobodu a umím obojí používat ve prospěch kvality života i podnikání. Je to výhodné, mimo jiné i finančně.
 • Doba mě přiměla udělat úkrok stranou a vrátila mě naplno k tomu, co mě baví a co mi umožňuje život a podnikání lehce mimo systém.
 • Mohu pohodlně využívat intelektuální zázemí šikovného mozkového trustu, který mi pomáhá dělat peníze. V zásadě je tento mozkový trust k dispozici i pro vás. Jde o to, zda chcete, umíte a máte motivaci?

Na webináři jsem Vám dál skvělé tipy,
některé možná naposledy!

Oznámil jsem Vám pár zásadních změn v mém podnikání a v mojí podpoře podnikatelské komunity. Některé z vás jsem zklamal, jiné potěšil. Ukázal jsem vám v praxi několik prověřených ZISKOVÝCH SEKVENCÍ MYŠLENÍ. Doporučil jsem vám je použít, jsou prověřeny časem i bankovními konty! Je to ale jen na vás! Naservíroval jsem dost přelomových inspirací a že tento zpropadeně zavirovaný únor, kdy se hroutí stát, je pro mě a pro některé s vás prostě VÍTĚZNÝ!

P.S. Ani jsem nic moc neprodával. Pouze připomněl pár zdrojů, ze kterých tečou opravdu dobré peníze...

ZAPOJTE SE DO KOMENTÁŘŮ!

Parťáci, parťačky v akci!

 

Zapojte hlavu do procesu a napište mi do Komentářů!

 

Neboť vězte, že výsledky, peníze a skvělý život jsou výsledkem aktivity a toho, co uděláte!

Zajímá mě, co si o tom myslíte?

 • Pravidlo 80/20 je klíčové pro úspěch v životě, v podnikání i na burze. Rozumíte tomu, jak může ovlivnit Vaše výsledky? Používáte ho v praxi?
 • Pravidlo 80/20 je klíčem k podnikání "lehce mimo systém". Co si pod takovým podnikáním představujete? Láká Vás to?
 • Většina z Vás zná moje podnikání i vzdělávací programy. Díky Pravidlu 80/20 některé z nich omezím, jiným dám drajv. Tipněte si, které omezím a které budu akcentovat v tomto roce? Těšíte se na to? Proč?

Aktivita za aktivitu & energie za energii!

Budeme ji sdílet společně?

Děkuji všem za zpětnou vazbu a sdílení!

 1. vostrak@airdata.cz napsal:

  Slyšel jsem o něm už před cca 20 roky , ale nevěnoval mu patřičnou pozornost. Až poslední roky, co znám Jirku M, se ho snažím a učím co nejčastěji používat. A mohu potvrdit, je to znát jak na zisku, tak na množství volného času. Dokonce se mi podařilo před vánoci sehnat knihu pro sebe i pro syna.
  Láká mě podnikání „lehce mimo systém“, vzdělávám se, pracuji na tom.
  Určit konkrétní projekt, který dostane zelenou, nelze bez analýzy, obecně 10-20% těch lukrativních. Jinak by to byl pouze tip.
  Určitě se těším, bude to další kamínek do mozaiky, jak přemýšlí úspěšní.

 2. libuše tomanová napsal:

  Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit, bylo to až dojemné…
  Držím palce
  Libuše

 3. Leopold Seryn napsal:

  Pro mně pravidlo 80/20 znamená soustředit se na 20% vědomně cílené práce a mít zisk 80%

 4. Jiří Maláč napsal:

  Pravidlo 80/20 je pro mne informace, že při zapojení svých schopností a znalostí na 20% a využití 80% schopností a znalostí poskytovaných pro mne jinými, dosáhnu 100% výsledku, tak jako bych se projektu věnoval na 100% sám. Synergie tak dovolí tvořit zvolený projekt efektivněji a kontrolovaněji. Jsem zvědavý a těším se co a jak dnes bude.

 5. Andrej napsal:

  80/20 se nedá bohužel aplikovat na vše. Určitě budu pozorně sledovat. Jakékoliv pozitivní a nabíjející komentáře, setkání, a sdělování zkušeností navíc podložené v praxi jsou neocenitelné. Sleduji a budu sledovat dál.

 6. Jaroslav napsal:

  1 – • Snažím se ho ve svém životě využívat. Ne vždy se mi ho daří zakomponovávat, přesto si chci svůj život zjednodušovat a věci, které „nepotřebuji“ nebo mě nějak „omezují“ ze svého života vytlačit.
  2 – • V jednoduchosti je síla, to znamená, učit se věcem jednodušeji, vymýšlet zkratky, jak „větší“ množství informací, procesů zvládnout a „nevyhořet“. Určitě mě to láká.
  3 – • Nechám se překvapit.

 7. František Sklenář napsal:

  Pravidlo 80/20 funguje, to je bez debat. Je ale složité ho beze zbytku naplňovat, asi nejsložitější je zbavit se procesů, které jsou třeba i ziskové, ale zabírají moc času a energie a proto se nevyplatí. Ale odstřihnout se od nich a třeba i od klientů, kvůli kterým toto pravidlo nenaplňujeme, není jednoduché.
  Myslím, že dojde k podstatnému posunu podnikání a programů vzdělávání do online sféry

 8. Jozef Sedlák napsal:

  80/20 som nepoznal pokiaľ som sa nezoznámil z kurzom HNB , keď to vie človek používať v živote ma viacej kapacity v makovici na tých potrebných 20% a nerieši zbytočnosti.

  Smerovať cele myslenie a energiu na to dôležité a neskúšať všetko možné. Koho by to nelákalo?

  Ťažko typovať ale určite ostanú tie ktoré nás v tiahnu do ,,akcie“ a posunu kúsok bližšie k pravému kvadrantu alebo aspoň na cestu k nemu.

 9. Jiří Dražil napsal:

  Systém 80/20 znám a vím, že ulehčuje byznis. Já jsem zaměstnanec a budu brzo důchodce, takže mám kde spát a co jíst. Energii věnuji neziskovému sektoru (hlavně Hnutí Brontosaurus), kde by bylo jednoduché notovat si s 20% přesvědčených, ale výzva je oslovovat těch 80% a snažit se přesvědčit právě je. Ale rád sleduji Tvé aktivity a postupy, může se stát, že v budoucnu nebudu tak pohyblivý a zbyde mi jen virtuální realita, takže se k té hře na burze ještě dostanu. Investuji, abych mohl jednorázově splatit zbytek půjčky vzniklé neuváženou hrou na burze bez znalostí a času.

 10. Dušan napsal:

  1) Pravidlo 80/20 je imperativ zaměření na to důležité, na podstatu. Ne, že by se mi to úplně dařilo.
  2) Pod pojmem „podnikání lehce mimo systém“ si představuju šedou ekonomiku. Ne, to byl vtip, šedá ekonomika je součástí systému :). Takže být pořád o krok nebo dva napřed v implementování a využívání chytrých nestandartních řešení.
  3) Omezíš těch 80%, které řeší podnikání v systému a jsou překonané těmi 20%, které míří lehce mimo systém. A ty dostanou drive.

 11. Dasa Mlynarcikova napsal:

  Teším sa na Vas

 12. Pepa napsal:

  Za svůj život jsem již prošel vším možným – zaměstnanecký poměr, podnikání ve stavebnictví téměř 30 roků , nyní jsem již v důchodu a myslím, že pravidlo 80/20 platí stále. Dříve, když jsem pracoval jako zaměstnanec, tak se pravidlo 80/20 někdy nedalo dodržovat, protože nadřízení požadovali plnění úkolů, které jsem já považoval za nepodstatné; nyní pracuji sám na sebe z domu, tak je to celkem snadné.
  Podnikání lehce mimo systém – zní to jako velmi snadné podnikání se spoustou volného času, ale zejména v začátcích to není rovněž snadné. Tím, že poskytujete své mnohaleté zkušenosti a dáváte některým lidem návod, jak podnikat lehce mimo systém se mi velmi líbí a chtěl bych to využít. Bohužel, musím se věnovat ještě jiným věcem (ty jsou možná mimo oblast 20%), proto váš systém zatím nevyužívám tak, jak bych si představoval.
  Samozřejmě, že i v podnikání lehce mimo systém platí „Lepší s chytrým pracovat, než s blbým pivo pít“.

 13. Jan napsal:

  Vaše učení dělí mysl a výsledky jsou potom takové ,celý život jsem dělal poctivě i podnikal také poctivě a výsledek je v podstatě nula , když už systém neživíš na 100% tak tě odepíše formou (rádoby důchodu)a je to . ale vaše učení HNB a pak vstup na burzu je jiný svět .tam jsou opravdu ty peníze které člověk hledá zapojí rozum a jsou na účtu a pokud to udělá blbě tak jsou pryč nic víc ani míň jsi pánem svého podnikání . tak to vidím já a vaše myšlení jedna cesta ,jeden cíl a další náhledy jak se dívat na to je dobré a co špatné jsou úplně jiné a jsou velmi účinné př řešení všech oblastí života ( burza , nákup , co budu dnes dělat , mají vliv na vše )

 14. Pravidlo 80/20 platí. Uvědomuji si to dobře téměř ve všech sférách našeho života. Příklad: provozuji sportovní cestovní kancelář. Máme asi 3000 registrovaných klientů. Z nich jede na zájezd ročně přibližně 600. Je to skoro úplně přesné.
  Moje podnikání se vyvíjelo. Od zaměstnanců až po dnešní stav, kdy kancelář řídíme jen s manželkou a vše přes internet. Žádní zaměstnanci, žádná kamenná kancelář. Díky tomu, po téměř jednom roce velmi omezených zájezdů, ještě žijeme.
  Kurz podnikání na burze beru jako výzvu. Naučení se něčeho nového a jako jednu z možností podnikání, když už to s cestováním nepůjde dál.

 15. Jiří Blahut napsal:

  Zdravím. Již delší dobu sleduji Vaše podnikání na burze. Jsem už v důchodu, ale souhlasím s Vaším krédem: 80/20. Dříve jsem pracoval v tom soc. systému. Jakmile to skončilo, dal jsem se hned do podnikání. Ze začátku to nijak zvlášť nešlo. Tak tak jsem se uživil. Protože jsem se samostatným podnikáním neměl žádné zkušenosti. Pomalu se to pak zlepšovalo ,ale nikdy jsem neměl pocit, že je to to pravé. Zkoušel jsem více možnosti a pořád to nebylo to pravé co jsem si představoval. Posléze jsem poznal, že i jako živnostník to nebude nikdy to pravé co jsem si představoval. Pak už jsem se blížil k důchodu a uvažoval jsem co dál Tehdy jsem začal sledovat Vaše stránky a stránky Vaší dcery Stáni a myslel jsem si „tak bych to taky chtěl“. Jenže jsem jako důchodce s nic mol velkým důchodem jsem neměl odvahu se do toho pustit na plno. Vím, že je to moje chyba .Proto zkouším na internetu všechno možné. Krypto měny atd. Bohužel zatím s nijakým výsledkem. Přitahuje mě Vaše formulace 80/20. Ale pořád nevím jak se do toho pustit. Vím, že je to můj problém a proto Vás sleduju s velkou nadějí. Jirka Blahut.

 16. Jozef Baník napsal:

  Ani ja som nevedel o pravidle 80/20, až kým som sa nedozvedel o HNB a nedostal sa sem. Je to skvelá príležitosť, ako sa dostať zo zabehnutého systému, zhodnotiť to, čo je podstatné, tomu sa venovať a ostatné hodiť za hlavu, neriešiť. Namiesto toho nepodstatného sa venovať tomu, čo ma baví. Urobiť tu správnu analýzu v myšlienkach a v tom, čo robím, to je to podstatné. Tak to vnímam ja.

 17. Zdeněk napsal:

  Pravidlo 80/20 fungovalo a fungovat bude. Ve svém podnikání se snažím aby 10/90 – deset % zákazníků vytvářelo 90% tržeb. Ano, vždy se to nepodaří, ale vím že tato zákonitost tady je funguje a podle toho konám.
  Když jsem ještě pracoval v zajetí systému / strojvedoucí ČSD Ostrava Hlavní nádraží/ tak jsem si připadal jako cvičená opice na kterou jsou kladeny enormní nároky na přesnost, zodpovědnost a vyžadovalo to 100% na sazení na každé směně. Je to tvrdá řehole a relativně dobře placená. Podvědomě jsem tušil , že musí něco existovat mimo daný řád – systém. No a pak přišla sametová revoluce, nastal čas učení se novému myšlení a hledání cesty ven. Nebylo to lehké , ale nyní podnikáme ze Šumavské chaloupky je to obdoba podnikání z pláže. Máme s ženou svobodu, život jaký jsme si vždy představovali, žijeme v krásné přírodě, lovím ryby na těch nejkrásnějších revírech, mou se věnovat zahradě, skalničkám a bonsajím. Ano, peníze se vytvářejí myšlením a následným konáním. Člověk nikdy, nikdy nemůže zbohatnout tvrdou prací v systému. Říká se „pohni zadkem a rozum se přidá“.
  Třetí otázka je jasná. Jako průkopník v oblasti finanční gramotnosti osekáš podle pravidla 80/20 a pravidla ABC céčkové klienty a část béček. Prostě vše posuneš k lepší efektivitě a o tom to celé je.
  Zdeněk Liberda

 18. szentivanyi@hotmail.com napsal:

  1. Pravidlo 80:20 sa mi osvedčilo v každom projekte, podnikateľskom i súkromnom. Tvorí základ môjho kompasu myslenia pri tvorbe každého rozhodnutia čomu sa mám venovať a čomu nie! Vždy ma vedie k víťaznému cieľu. Je to základ kvalitného a spokojného života.
  2. 80:20 v spojení s Lehce mimo systém vnímam ako zaručený recept, ako oddeliť smerovanie od davu. Kde ide dav je vždy tlačenica a nedostatok zdrojov 🙂
  3. Drajv dostatne 20 % projekov, ktoré zarábajú 80 % peňazí. Pre nás info a nasmerovanie, „kam fúka vietor“ na trhoch 🙂

 19. Jan Poslušný napsal:

  Podnikání na Burze, je možnost, jak vybřednout z nalinkovaných kolejí tohoto státu pro občany. Za celoživotní práci dostane člověk při odchodu do důchodu hodinky a to ještě jen v tom lepším případě. Legální podnikání je o každodenním stresu, zaměstnancích, skladech, zaplacených či nezaplacených fakturách, neustálého dohledu a kontrole státního aparátu atd. atd. atd. Prošel jsem si cestou podnikatele, shánění zakázek, výběr kvalitních lidí, byl jsem rád, že jsem se vymanil ze zaměstnaneckého poměru a mohl svobodně podnikat a dokázat si, že mám na víc. Jenže všechno má své ale, jak jsou na tom podnikatelé dnes? samé restrikce, zákazy, příkazy a místo toho aby vláda pomáhala v dobách dobrých a podala pomocnou ruku v dobách špatných vidíme co se děje. No ale můžeme si za to částečně sami. volili jsme koho jsme volily a výsledek se dostavil. Dneska nemám žádné lidi, žádné sklady žádný stres a věnuji se Burze která mi dává svobodu a životní styl. Podnikat mohu odkudkoli a nikdo mi nic nemůže nařídit, zakázat ani šikanovat. Co si udělám to mám, nebo nemám a život je najednou ještě krásnější, díky za možnost, kterou jsem dostal 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDU OSOBNĚ!

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.