🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

AKČNÍ PLÁN NA PENÍZE?

Burza › podnik jednoduchý, nebo složitý?

Dělání peněz na burze může být technicky nejjednodušší podnikání na světě. Pravdou ale je, že 99 % lidí o něm nic neví. Ve školách se vzdělání ohledně peněz nekoná. Populace je systémem motivovaná k prodeji času a energie za peníze (práce), nikoliv k tomu, aby peníze vydělávali (podnikání). Ano, burza je technicky jednoduchá, ale má svoje vnitřní „složitosti“, pro které je mentálně pro většinu lidí nedostupná. Většina z nich jsou ale mýty a báchorky. Neznalost je téměř vždy výsledkem nedostatku vzdělání!

Jak je to se vzděláním v oboru peněz a podnikání?

Předpokladem pro výkon práce, zaměstnání či povolání je mimo jiné formální vzdělání. Co je předpokladem pro podnikání? Kde se vzdělávají podnikatelé? Jak je možné, že lidé s klasickým formálním vzděláním vydělávají podstatně méně peněz, než lidé s neformálním vzděláním ohledně podnikání? Ano, tušíte správně, že i podnikatelé se „nějak“ vzdělávat musí, aby dosáhli svých cílů a záměrů.

Vzdělání v podnikání není pouze o informacích a postupech. Tou hlavní ingrediencí jsou jistá „tajemství“, která jsou pro pracující nedostupná. Je to schopnost v procesech podnikání pracovat například s pákovými silami, s Pravidlem 80/20, s tajemstvím koncentrace a přitažlivosti. Zatímco v práci vám za znalosti těchto pojmů nikdo nezaplatí, v podnikání vám jejich pochopení a používání může vydělávat milióny. Toto potvrzuji z vlastní praxe. Vím, o čem píšu!

Zatímco proces klasického vzdělání za účelem získání „dobré práce“ je předepsán, formalizován a je časově dlouhý podnikatelé vědí, že čas = peníze. Chtějí se vzdělávat rychle a efektivně. Nechtějí mrhat časem na experimenty a slepé uličky. Zaměřují se na výsledky a aplikují to,  co se učí plus za pochodu používají výše uvedené ingredience › pákové síly, Pravidlo 80/20, tajemstvím koncentrace a přitažlivosti. To dělá proces neformálního vzdělávání nesmírně efektivní!

VĚDĚNÍ, ZÁMĚRY a PENÍZE

Lidé práce prodávají svůj čas a svou energii za peníze.

✓ Získávají vědění, vzdělávají se za účelem získání „dobré práce“, aby mohli prodávat svůj čas a energii za peníze.

✓ Jejich záměrem je získat „dobrou práci“, aby měli peníze. Místo aby se zaměřovali na ty peníze, prodají svobodu…

✓ Nevědí, že na „burze práce“ nemohou dostat za svůj čas nikdy více peněz, než je tržní hodnota jejich práce…

✓ Lidé práce využívají svoje vědění a záměry na to, aby získali limitované peníze (almužnu) a prodávají čas, energii a svobodu. Diví se, že mají málo peněz. Málo peněz mají proto, že se zaměřují na formální vzdělání a na práci, místo toho, aby se zaměřili na dovednosti a na peníze.

Lidé podnikaví, podnikatelé, prodávají informace, myšlenky a dělají peníze.

✓ Získávají neformální vzdělání a dovednosti, aby vymysleli peníze a získali tak čas a svobodu.

✓ Záměrem je dát svým myšlenkám finanční páku a rozpohybovat peníze tam, kde je vidí.

✓ Na burze myšlenek, záměrů a příležitostí investují čas, energii a peníze tam › KDE JSOU JEJICH PENÍZE.

✓ Lidé podnikaví využívají svoje neformální vzdělání a získané dovednosti s finanční pákou a zaměřují se na toky peněz, aby získali další peníze, svobodu a čas. Protože mají více svobody a času, mají větší prostor pro vydělávání peněz. Navíc s pákou, která je pro lidi práce nedostupná.

Jak můžete tyto informace a znalosti využít pro vydělávání peněz na burze?

Musíte je zejména pochopit, rozumět podstatě. Pokud jsou vaše vědění a záměry správné, dáváte si šanci na peníze!

Prozradím tajemství › díky pákovým silám můžete svoje peníze v jakémkoliv podnikání (i na burze) rozpohybovat s málo penězi a pokud budete postupovat chytře, můžete dosáhnout více, než jste kdy snili. Je třeba jen pro to něco udělat!

Proto teď nemusíte příliš řešit, zda máte, nebo nemáte dostatek peněz pro investování, nebo podnikání na burze. To, co musíte řešit, je vaše neformální vzdělání a musíte zjistit ta svoje PROČ a JAK. To jest musíte mít silnou motivaci a musíte mít vůli zjistit a naučit se, jak na to!

ŘEŠENÍ

Pro většinu lidí jsou a zůstanou řešení pro peníze a lepší život mimo jejich mentální dosah. Pro vás je řešení blíže. Ten důvod se skrývá v několika slovech je to tajemství přitažlivosti a také zaměření. Ano, díky tomu čtete tento článek. Kam vás tato přitažlivost přitáhne? Kde se vaše mysl zaměří a s jakým výsledkem?

Pro řešení použijte správně zákon přitažlivosti a zaměření tak, že jednoduše › pokračujte tam, kde vaše myšlenkové toky začaly. Z tohoto článku vás zvu na webinář AKČNÍ PLÁN INTELIGENTNÍHO INVESTORA NA BURZE.

Mám pro vás 2 skvělé bonusy na vysílací stránce webináře!

  1. Již teď je na stránce anketa s pár otázkami › budu na webináři rozdávat cihličky investičního zlata!
  2. Na vysílací stránku webináře přidám všem registrovaným účastníkům přednášku

Jak vytěžit ze znalosti Pravidla 80/20 v investování?

Zjistíte mimo jiné:

  • Jak funguje Pravidlo 80/20 v penězích a proč?
  • Jak a proč 4 % lidí vydělávájí 64 % všech peněz?
  • Proč zůstane 60 % lidí navždy chudých a co musíte udělat, abyste mězi ně nepatřili?
  • Proč a jak se stát magnetem na peníze jiných lidí?
  • Jak využít dovednosti na burze k vlastní kapitalizaci?

Na webináři Vám dáme skvělé tipy, přijďte si pro ně!

Zde je registrace na webinář zdarma včetně obou bonusů:

AKČNÍ PLÁN INTELIGENTNÍHO INVESTORA NA BURZE

S kým se uvidím v akci? Díky za přízeň!

Jirka Mazur