Webinář SAO SPECIÁL začne již za:

Vítáme Vás na stránce, na které se bude v úterý 7. září od 10:00 konat živé vysílání SAO SPECIÁL na téma:

JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ

aneb

ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI

Webinář SAO SPECIÁL se bude odehrávat zde:

JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ

Dříve, než začne samotný webinář v úterý, mám pro Vás formou krátkého článku pár myšlenek a inspirací. To, oč nám v podnikání na burze jde, jsou PENÍZE. Podnikání na burze je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání, o kterém vím. Nepotřebujete žádné "živnosťáky", papíry, povolování. Žádní zaměstnanci, sklady, zásoby, prodeje, marketing, logistika, žádné starosti s klasickým podnikáním. Podnikání na burze je čistá hra s penězi, s kapitálem. Podnikání na burze si vyžaduje schopnost myslet a... Víte co? Přečtěte si to!

Jak najít cestu k penězům na burze?

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ jde na peníze chytře!

 • V projektech HNB se učíme podnikat na burze!
 • V KLUBU IN IN se držíme ve hře, vzděláváme se a držíme komunitu!
 • V rámci informačního servisu WINSIGNALS jdeme po stopě peněz!

Ano, v podnikání nejde o nic jiného. Jediným měřitelným výsledkem podnikání jsou peníze. Vše ostatní je až na druhém místě, byť se to může jevit jako důležité i motivující. 

V podnikání řešíme otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE. My naše peníze a příležitosti vidíme na burze. Nicméně se musíme podnikání na burze naučit. Můžete na to jít ze široka a složitě s doufáním, že narazíte na Svatý Grál a tajemství snadného vydělávání peněz. Dříve nebo později ale vystřízlivíte, protože nic takového neexistuje! 

Musíte vědět, kde peníze na burze jsou a jak je získat co nejsnadněji a pokud možno i bezpečně. Vlastně se o to snaží na burze všichni účastníci. Některým se to i podaří. Jsou to ti, kdo umí najít stopu peněz a poté se účastní lovu chytře, promyšleně a strategicky. Nejdůležitější je to slovo "promyšleně", protože peníze se dělají procesem myšlení. Peníze na burze se nedají odpracovat, musí se vymyslet, jak je stáhnout k sobě akcí v procesu tradingu. 

JDI TAM, KDE JSOU TVOJE PENÍZE. Toto učím lidi ve svých kurzech. Peníze vidíte na grafech cenového vývoje nejrůznějších aktiv na burze. V akciích, v komoditách, či v měnových párech. Když se díváte na grafy a rozumíte tomu, co se na burze odehrává, znáte a máte k dispozici technologii pro obchodování (platformu, účet), potom můžete mít pocit, že se zde peníze doslova válejí na cestě. Stačí se k nim sehnout... Ale z nějakého důvodu si to děláme komlikovanější, než by to muselo být. Máme strach se pro ně sehnout, protože nám v hlavě blikají červené žárovičky nejrůznějších pochyb. 

Ve skutečnosti je třeba peníze vymyslet. Mám na mysli postup, identifikaci ziskových příležitostí a strategii, jak na ně. K tomu samozřejmě patří vědomý a disciplinovaný riskmanagement a hlava v pořádku (psychologie tradingu). V podnikání na burze se učíte › JAK VYMYSLET PENÍZE!

Platí rovnice PENÍZE = ČAS = SVOBODA = SCHOPNOST A OCHOTA MYSLET! Jste připraveni? Pokud ano, jste zde správně! Peníze na burze vedou přes Vaši hlavu. To je první odpověď na otázku, jak najít cestu k penězům na burze! Je to jasné? Stopa peněz začíná ve vaší hlavě, nehledejte začátek cesty nikde jinde, protože zabloudíte! 

Jděte po stopě peněz!

Většina lidí nemá vůbec tušení o tom, jak se na burze dělají peníze. Proto nemohou narazit na stopu peněz tímto směrem. Je jasné, že stopa peněz souvisí s INFORMACÍ!

Informace o tom, jak burza funguje a jak na burze dělám peníze, máte. Jste na stopě peněz a pokračujte. Abyste nezabloudili v džungli informací, udržujte směr k jednoduchosti. Vy víte, že na burze funguje PRAVIDLO 80/20 ve všech aspektech!  

Hledáme-li stopu peněz na burze, mějme na paměti pár faktů!

✓ 80 % všech cenových pohybů se děje v méně než 20 % času! To je náš revír!

✓ Více než 90 % peněz se na burze obchoduje s méně než 10 % aktiv. To je náš revír!

✓ Na burze můžete vysedávat celé dny a "pracovat", nebo se můžete naučit naši Situační Analýzu Online a věnovat burze denně hodinku, dvě. To je naše cesta!

✓ Na burze řešíme pouze 2 možnosti, ceny mohou pouze růst, nebo klesat. Nekomplikujte si hlavu složitými postupy, když to jde jednoduše! To je náš přístup!

✓ STOPA PENĚZ začíná v hlavě informací a jejím správným zpracováním. Složitosti vedou k bloudění a k neúspěchu, stopa se vytratí pod nánosem informačního balastu.

✓ Sledujme linii stop k penězům, které vidíme na grafech. Cílem je identifikovat, kde je kořist k mání nejsnadněji a pokud možno bezpečně! Cíl je úlovek, nikoliv vlastní hon!

✓ Chytrý stopař má strategii, kdy cílí na výsledek, kterého chce dosáhnout jednoduše a bezpečně. To je naše myšlení na burze!

Také víme, že náš úlovek jsou čísla, peníze a že lovíme ve virtuálním světě. Potřebujeme rozumět prostředí, ve kterém se pohybujeme a ve kterém se vydáváme po stopě peněz!

O penězích by se dalo napsat mnoho!

Možná budete souhlasit s následujícími výroky:

✓ Peníze nejsou vše, jsou vždy až na prvním místě!
✓ Práce pro někoho je nejhorší způsob, jak vydělat peníze!
✓ Peníze se nedělají prací, ale myšlením!
✓ Peníze umožňují svobodu, nezávislost a lepší kvalitu života…

O penězích by se toho dalo napsat mnoho. Je to moje oblíbené téma. Nikoliv kvůli penězům jako takovým. Ale zejména › protože pochopení výše uvedených myšlenek mi umožnilo žít život snů a žít životní styl, který Vás může inspirovat! Jistě, peníze nejsou důležité, protože důležité jsou zdraví, přátelství, láska, rodina, kvalita života a vše další. Ale s penězi je vše zkrátka lepší než bez nich. Je to s nimi výhodné, mimo jiné i finančně (jak by řekl Woody Allen).

Lidé práce řeší, jak sehnat lepší práci. Bohužel zjistí, že jim nikdo nikdy nedá více peněz, než je hodnota jejich pracovní pozice na burze práce. Ve škole jim to nikdo nikdy nevysvětlil a potom se celý život diví.

Podnikatelé řeší, kde jsou jejich peníze, jak vyrobit a uspokojit trh, jak peníze vymyslet a udělat. Jejich hodnota je dána pouze schopností myslet a vědí, že nic není nemožné. Podnikání na burze je čisté podnikání s penězi za účelem dělat další peníze. Zní to zajímavě? Je to zajímavé!

Obě skupiny vnímají jinak slova a hodnoty, jako jsou peníze, čas, svoboda, nezávislost, seberealizace, životní styl, poslání. Jak to máte vy? Do které skupiny patříte a do které chcete patřit opravdu? Víte, že volba je výhradně na Vás?

Pokud hledáte více peněz, nehledejte je tam, kde nejsou! Je třeba vydat se na stopu peněz, vidět je a jít po nich! Akcí, děláním a životním stylem. Teď hned, ne “až pak, až jindy”. Proč? Protože život je fakt krátký a peníze leží doslova na cestě. Když vidíte správnou stopu, vidíte peníze, uděláte akci a jsou Vaše. Pokud to umíte dělat efektivně a ve velkém, Váš život se prostě změní. A to přesto, že peníze (prý) nejsou důležité!

Úspěch je věcí pravděpodobnosti

Peníze na burze jsou výsledkem schopnosti dělat správné predikce trhů, pracovat s pravděpodobností a následně se správně rozhodovat. Ve své obchodní praxi burzovního podnikatele se musíte naučit:

✓ PRÁCI S PRAVDĚPODOBNOSTÍ

✓ JAK NA SITUAČNÍ ANALÝZU ONLINE

✓ JAK SOUVISÍ SAO A WINSIGNALS

✓ JAK Z TOHO VYTĚŽIT PENÍZE…

Toto budeme mimo jiné řešit v rámci webináře SAO SPECIÁL. Přetavili jsme naše postupy SAO (Situační Analýza Online) v informační servis WIINSIGNALS. Winsignals jsou burzovní predikce cenového vývoje vybraných aktiv s úspěšností 80 až 90 % a to dlouhodobě. Projekt jede již šestým rokem. Signály poskytují naši "burzovní vlčáci", analytici, kteří se toto naučili v kurzech HNB a ve své praxi. Jsme sladěni způsobem myšlení, protože víme, že naše peníze na burze "můžeme vymyslet".

Našim burzovním analytikům říkáme "vlčáci" již od počátku projektu. Vlk je totiž chytré zvíře. Umí jít po stopě kořisti, myslí týmově a jde za výsledkem strategicky. Naši burzovní vlčáci jsou skvělí stopaři, protože každý měsíc identifikují desítky úspěšných burzovních predikcí. Navádějí nás na STOPU PENĚZ a potom je jen na nás uživatelích, zda po kořisti půjdeme. Nu a povím Vám pravdu, každý měsíc jdou po této STOPĚ PENĚZ stovky klientů, našich parťáků na burze!

Na webináři SAO SPECIÁL propojíme témata KLUBU IN IN, know-how kurzu HRAJEME SI NA BURZE a zejména WINSIGNALS! V rámci pravidelné úterní SAO si ukážeme, jak burzovní signály děláme, jak identifikujeme ziskové příležitosti a jak s nimi pracujeme!

BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VIDÍ PŘÍLEŽITOSTI DŘÍVE, NEŽ OSTATNÍ!

WINSIGNALS jako burzovní predikce jsou pravděpodobnostní produkt. Podnikání na burze (nejen to, ale jakékoliv jiné podnikání, či lidská činnost) je o schopnosti pracovat s pravděpodobností, s predikcemi (předpovědí) a následně je to o schopnosti se správně rozhodovat.

Burza ukazuje pouze dvě možnosti, kam mohou jít ceny aktiv. Ty mohou pouze růst nebo klesat. Bez jakékoliv analýzy je jasné, že pracujeme s pravděpodobností 50/50. 

S porozuměním naší Situační Analýzy Online (kterou učíme klienty v kurzech HNB) se můžete naučit poměrně spolehlivě odhadovat pohyby cen s úspěšností vyšší. Klidně 60 či 80 %.

To jsou základní informace a vás zajímá:

 • 1
  Jak děláme denní rychlou SAO a s jakými výsledky
 • 2
  Jak identifikujeme ziskové příležitosti díky SAO
 • 3
  Jak uvažujeme o riskmanagementu, tj. řízení obchodů v návaznosti na SAO
 • 4
  Jak technicky předáváme a posíláme klientům informace WINSIGNALS
 • 5
  Jak WINSIGNALS používat v praxi

SAO je kombinace technické, fundamentální a zkušenostní analýzy jednoduše.

Připomněli jsme základy, nastavení na platformě a jak na to!

S naší SAO umíme identifikovat příležitosti a směr cen s dlouhodobou úspěšností 80 až 90 %.

Navíc to umíme poměrně stabilně již řadu let, měsíc co měsíc. Není v možnostech jednotlivých účastníků, aby si takovou výkonnost udrželi dlouhodobě. Vysvětlili jsme, jak to děláme!

Na druhé straně pouze úspěšnost v burzovních predikcích nestačí. Musíte v praxi vědět, co s tím a jak z pochopení příležitostí na burze udělat dlouhodobě ziskový byznys. I zde jsme ukázali, jak na to!

A přidáváme druhou možnost, jak získat nejen druhou šanci vyzkoušet si ziskový informační servis WINSIGNALS 4.0, ale i zbrusu novou publikaci

NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Jak to bude probíhat a jak získáte tento návod?

 • 1
  ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI
  Řekneme si pár informací nejen o pravděpodobnosti, ale zejména jak ji chápat a jak s ní pracovat!
 • 2
  SITUAČNÍ ANALÝZA ONLINE
  Ukážeme si jednoduchou SAO v praxi v podmínkách reálných trhů přímo na online platformě.
 • 3
  SAO & WINSIGNALS
  Vysvětlíme si, jaké je propojení naší SAO a produktu WINSIGNALS, jak to funguje technicky a také, proč byste se měli při řízení obchodů s WS zabývat svou SAO a jak na to!
 • 4
  NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0
  Můžete získat i ve formě online publikace v PDF, kterou zašleme všem účastníkům webináře za aktivní spolupráci a zpětnou vazbu! Podívejte se prosím dolů na tuto stránku a zúčastněte se jednoduché ankety!

Parťáci, parťačky v akci!

 

Zapojte hlavu do procesu a napište nám do Komentářů odpovědi na pár otázek.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

 • 1
  Jak rozumíte pojmu PRAVDĚPODOBNOST a jak s ním v praxi zacházíte?
 • 2
  Rozumíte problematice SAO a umíte si ji pravidelně dělat?
 • 3
  Používáte SAO ve spojení s WINSIGNALS a naopak? Jak?
 • 4
  Online kurz HNB
  Jak je pro Vás důležitý kurz HNB pro pochopení servisu WINSIGNALS?
 • 5
  KLUB IN IN
  Jakou roli pro Vás hraje KLUB IN IN?

Všem odpovídajícím v anketě zašlu publikaci

NÁVOD PRO ZISKOVÉ PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0

Děkujeme za sdílení vašich názorů dole na této stránce v Komentářích! Jsou pro nás velmi důležité, díky 😉

 1. Dušan Svíba napsal:

  1 – pravděpodobnost je výzva nezapomenout uvažovat i o dalších scénářích
  2 – rozumím pojmu, ale stále se učím
  3 – zatím nepoužívám Winsignals
  4 – HNB byl můj první kontakt s informacemi o burze
  5 – nejsem v Klubu IN IN

 2. Radovan napsal:

  1. PRAVDĚPODOBNOST vychází hlavně z podrobné analýzy dat a zkušeností problematiky věci a pochopení jak vše funguje.
  2. Je třeba především nastudovat tuto fungující techniku a řídit se podle určitých vyzkoušených pravidel. U mě zatím ne.
  3. Zatím ne, ale je to má vize v nejbližší budoucnosti.
  4. Kurz HNB je jistě v tomto případě základní věc a zcela nezbytný, protože jsou v něm obsaženy důležité a životními zkušenostmi Jirky,
  podložené draze zaplacenými zkušenostmi, které prostě a jasně fungují. Přiznám se, že jsem v kurzu HNB od roku 2016, ale zatím pouze
  neaktivně působící. Vzhledem k tomu, že jsem delší dobu řešil jiné záležitosti a nebyl k tomu prostor finanční i mentální. Chtěl bych si tedy
  projít vše znovu od začátku a tzv. v novém pojetí, ale nevím, zda je mi k dispozici nějaká novější verze kurzu HNB.
  5. Jistě výborné, protože v týmu se vše lépe zvládá, zvláště, když je složen z profíků zapálených pro věc.

 3. Jiří napsal:

  1. tento pojem je jistě užitečný
  2. rád bych se o tom něco dozvěděl
  3. zatím jsem neobchodoval na burze
  4. nejsem absolventem kurzu
  5. nejsem členem

 4. Antonín Vonderka napsal:

  1Pravděpodobnost podle SAO
  2.Ano
  3.Většinou ráno udělám SAO a když přijde signál, tak se ještě mrknu na graf, jak to aktuálně vypadá a podle toho se rozhodnu
  4.Dost důležitý, souvisí spolu
  5.Komunita je důležitá-podpora.

 5. Rony Schur napsal:

  Pokud mi analýza ukáže, že více než 50% okolností svědčí pro určitý vývoj
  2
  Rozumím částečně, musím se ještě učit
  3
  Pro určení pravděpodobnosti
  4
  Nevím, nejsem absolvent
  5
  Nevím, nejsem členem

 6. Vašek napsal:

  1: Je tu přímá úměrnost VZDĚLÁVÁNÍ*PRAVDĚPODOBNOST
  2: SAO dělám, ale stále nevidím vše, co vidí zkušení. Je to o pravidelnosti a na delší dobu.
  3: Zatím nejsem příjemcem WS.
  4: Kurz HNB je nezbytný pro správné pochopení WS
  5: Klub IN IN jsou pro mě zkušenosti a vědomosti zkušených traderů.

  • Jirka napsal:

   1.Pravděpodobnost používám,vychází mě tak 50/50ale je to hlavně o sebevzdělávání
   2.SAO se učím a poslouchám v úterý
   3.WS přijímám a používám,někdy je ho málo a jsem s ním tak 60/40
   4.Kurz HNB vidím do budoucna jako nutnost,příručka je stavěná pro zkušenější
   uživatele počítače
   5.Klub In je pro mě získávání vědomostí od těch zkušených

 7. Josef napsal:

  1. Několik základních vztahů z počtu pravděpodobnosti mi před několika staletími vlezlo pod kůži a zatím si nemohu dovolit se jimi neřídit
  2. Zatím spíše teoreticky, praxi mám nepravidelnou, léčil jsem tělo, léčím byznys, burza je hned další.
  3. WS s ohledem na předešlý bod spustím v plném gardu.
  4. HNB má zásadní důležitost, musím mít vždy vše dokonale ohmatáno.
  5. Do IN IN se rád zapojím po dosažení aktuálních obchodních cílů.

 8. František Novotný napsal:

  – pravdepodobnosť- tomuto pojmu rozumiem ako možnosť, ktorá sa najviac prikláňa k k budúcemu výsledku
  -SAO – snažil som sa ju vypozorovať od Aleša Andra a aj na iných portáloch, no vždy pri vyhodnocovaní ma napadne také množstvo pravdepodobností, že mám z toho dosť zmätok
  – zatiaľ som ho používal len v spojitosti s Winsignals
  – kurz HNB pre pochopenie servisu Winsignals – rozhodne áno
  – Klub IN-IN- vzdelávaciu, motivačnú, informačnú

 9. Ladislav napsal:

  1. Chápem to ako náhodu ktorá sa môže stať a o ktorej uvažujem ako o výsledku možného.
  2. Rozumiem a viem si to pomocou čiar v grafe realizovať. Robím to len príležitostne, keď vidím obchodnú situáciu a rozhodujem sa, či do toho pôjdem.
  3. WS používam už roky a vždy, keď je signál zaujímavý porovnám to s mojou predikciou a sentimentom.
  4. Je to základný kurz bez ktorého sa nepohnete z miesta. Predstavte si, že stojíte na okraji priepasti a chcete sa pohnúť. Ten prvý krok bez HNB vás môže stáť život.
  5. Čerpám z neho veľa výživných informácií a vracia ma do hry v mojom prípade.

 10. Vladimír napsal:

  1.Pravděpodobnost nějakého jevu nám říká jaká je procentická šance,že daný jev nastane

  2.Problematice SAO celkem rozumím,ale pravidelně si ji nedělám.Každé úterý sleduji SAO Aleše Andra a řídím se podle ní.

  3SAO ve spojení s WS používám jen někdy.

  4 Kurz HNB je pro mne rozhodující,bez jeho absolování bych WS neobchodoval

  5 V klubu IN IN se člověk dozví od zkušenějších kolegů mnoho nového,a když máte nějaký problém,tak se vždy najde někdo kdo vám poradí.

 11. Petr napsal:

  1. Výsledky dle pravděpodobnosti jsou nejisté.
  2. Výsledky dle SAO jsou jistější. A radost, pokud je predikce správná.
  3. WINSIGNALS pomáhá při studiu pro porovnání vlastní analýzy budoucího vývoje daného kurzu.
  4. Kurz HNB a jednotlivé predikce WINSIGNALS napomáhá při analýze k obchodování s dalšími aktivy.
  5. Nejsem aktivní člen.

 12. Martin.. napsal:

  OPAKOVANE ZADANIE – kvuli formatu odstavcu

  1:
  Pravdepodobnost ne vzdy se pravde podoba,
  ale snazi se naznacit predpoklad ocekavaneho vysledku na zaklade dosavadnich vysledku.
  . V praxi lze ocekavat, ze cilevedomym snazenim si zvysujeme pravdepodobnost dosazeni sveho cile.
  . V zivote vsak jistoty net, protoze i lidovou moudrost, ze „bez prace nejsou kolace“,
  ne raz na nase prekvapeni, prekona STESTI.
  .
  Soucasne zrejme plati vyssi pravdepodobnost uspechu „pripravenych“,
  protože „pripravenym i stesti preje“…
  Proto : SAO & WINSIGNALS & KURZ HNB & i KLUB IN IN
  patri do kategorie pripravy „pripravenych“.
  .
  Takze pravdepodobnost je mirou jistoty, ci nejistoty naplneni nasich ocekavani … a to v zavislosti od nasi pripravenosti diky naseho nasazeni a usili a … stesti v soucinnosti a vyuzivanim SAO & … .
  .
  2-5:
  To vse jsou oblasti, ktere bych rad spoznal … zel, zatim jsem se k tomu moc nedostal.

 13. Martin.. napsal:

  1:
  Pravdepodobnost ne vzdy se pravde podoba,
  ale snazi se naznacit predpoklad ocekavaneho vysledku na zaklade dosavadnich vysledku. V praxi lze ocekavat, ze cilevedomym snazenim si zvysujeme pravdepodobnost dosazeni sveho cile. V zivote vsak jistoty net, protoze i lidovou moudrost, ze „bez prace nejsou kolace“,
  ne raz na nase prekvapeni, prekona STESTI.

  Soucasne zrejme plati vyssi pravdepodobnost uspechu „pripravenych“,
  protože „pripravenym i stesti preje“…
  Proto : SAO & WINSIGNALS & KURZ HNB & i KLUB IN IN
  patri do kategorie pripravy „pripravenych“.

  Takze pravdepodobnost je mirou jistoty, ci nejistoty naplneni nasich ocekavani … a to v zavislosti od nasi pripravenosti diky naseho nasazeni a usili a … stesti v soucinnosti a vyuzivanim SAO & … .

  2-5:
  To vse jsou oblasti, ktere bych rad spoznal … zel, zatim jsem se k tomu moc nedostal.

 14. Jozef Baník napsal:

  1 – je to počet pravdivých udalostí k počtu možných udalostí
  2 – SAO rozumiem, robí ju ale nepravidelne, nie vždy sa zhodujem so SAO od Aleša Andra
  3 – ano, WS, ktorý ma zaujma porovnám so SAO, porovnávam vzájomne WS a SAO
  4 – kurz HNB je vynikajúca studňa vedomostí, ktoré máme šancu získať vo veľmi krátkom čase, stále sa pozerám do kurzu, vraciam sa k nemu a opakujem si informácie, vedomosti o TA, WS aj SAO, kurz HNB ma naučil aj šetriť čas, už neriešim nepodstatné, len to podstatné, to čo mi prináša určité hodnoty
  5 – klub IN IN mi prináša skúsenosti od kolegov profíkov, to je pre mňa podpora pri mojom hraní sa na burze

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů