🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

13 KROKŮ, KTERÉ MUSÍTE UDĚLAT PRO SVOJE PENÍZE!

Nejjednodušší návod pro využívání WinSignals v praxi úspěšného tradera…

Víme, že hodně lidí návody nečte, a pak se diví, proč jim to či ono nefunguje. Proto jsme pro vás připravili krátkou inspiraci, která by mohla vést i ty nejzkušenější k tomu, aby se o našem produktu přece jen dozvěděli něco víc.

Má název  13 kroků, které musíte udělat pro svoje peníze! 

Každý projekt má svá pro a proti. Většina marketérů ta proti vynechává. My vám ale o nich poctivě napíšeme. Protože WinSignals jsou projekt, který je transparentní a poctivý.

Za své peníze obdrží klient nejen opravdu dobrý produkt, ale také návod, jak jej využít ke svému prospěchu.

Těm, kdo návody nečtou, fakt pomoci neumíme. Je jasné, že hodnota produktu a jeho ocenění jsou relativní a subjektivní – zvláště, když jde o peníze. Zvažte, jakou hodnotu mohou mít signály právě pro vás!

Pojďme však hned k jádru věci:

 • Nejdříve opravdu jednoduchý návod, JAK NA TO > 13 kroků, které musíte udělat pro svoje peníze!
 • Tři důvody, proč vám to poněkud zkomplikujeme…
 • Jak je to s pojmy výkon – cena – hodnota a co z toho vyplývá pro vás?
 • Kde sehnat poněkud náročnější návod START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze?
 • Proč je léto nejlepší doba pro nový začátek…

 13 kroků, které musíte udělat pro svoje peníze!

Vyzkoušejte s WinSignals tento postup – prostě nejjednodušší návod s WinSignals v praxi. A potom nám napište, jak vám funguje… Zde je:

 

 1. Objednám si WinSignals na zkoušku a zaplatím 99,- Kč (bez DPH).
 2. Stáhnu si mobilní aplikaci zdarma z AppStore nebo GooglePlay na svůj chytrý mobilní telefon.
 3. Prostuduji si oba návody – pro mobilní aplikaci a pro práci s WinSignals, sleduji návody z kurzu WINSIGNALS START.
 4. Přihlásím se do mobilní aplikace.
 5. Přijmu signál do své mobilní aplikace iOS nebo Android.
 6. Zadám obchod do své obchodní platformy ve velikosti odpovídající mému účtu (např 0,5 lotu při 5.000 EUR kapitálu).
 7. Nastavím PT (profit target) a SL (stoploss) ve výši 2-3 % a jdu od toho.
 8. Dodržuji doporučení z návodu k WinSignals, zejména zásady bezpečného a ziskového řízení peněz na účtu (money management).
 9. Sleduji vývoj obchodu, nebo jen čekám. Podle svého času a zkušeností sleduji vývoj otevřené pozice, nebo jen čekám, až dostanu zprávu o výsledku obchodu > ze 75-90 % pozitivní.
 10. Inkasuji zisk
 11. Opakuji celý postup s každou další WinSignals zprávou, kterou obdržím do své mobilní aplikace.
 12. Prodloužím si servis WinSignals o další měsíc a získám nejlepší insider cenu na trvalo.
 13. Těším se na další signály, těším se na další ziskový obchod, těším se na budoucnost, těším se na možný byznys, příležitosti, peníze, získaný čas a svobodu…

Tři důvody, proč vám to možná poněkud zkomplikujeme

1. Naše burzovní predikce mají úspěšnost „pouze“ 75-90 %…

Nejdříve fakta. Náš informační servis WinSignals má za sebou více než 53 měsíců, kdy pouze 5-6 bylo lehce ztrátových a všechny další skončily v plusu. Někdy v malém (desítky €/1 lot), často ve větším (přes 1 000€/1 lot).

To jsou čísla, která si lze ověřit, jsou poctivá a transparentní. Na obrázku níže sledujte růst vlastního jmění tradera obchodujícího WS z počáteční hodnoty 10 000€ od února 2016 (pro zvětšení klikněte na obrázek). Také je faktem, že máme stabilní úspěšnost v predikcích 75-90 %, i více, a to po celé období téměř 5 let.

Equity WinSignals 2016-2020

Dosahujeme lepší výsledky než 98 % individuálních traderů. Ti díky WinSignals nemusejí vysedávat u počítačů, hlídáme příležitosti za ně, šetříme jim tak čas a peníze. Máme systém a jsme v tom první nejen v Česku, ale i na světě. Máme skvělou mobilní aplikaci, tým, servis. Tolik fakta.

Také je třeba se poctivě zmínit, že 10-25 % predikcí není úspěšných, resp. ne v krátkém čase. I když v rámci strategie Set&Forget je systém v 90% času úspěšný, je zde riziko ztráty kapitálu.

Proto k WinSignals přidáváme návody, informace, doporučení, které poněkud možná komplikují výše uvedený návod 13 věcí, které musíte udělat… Ale v principu je produkt tak jednoduchý, že pro zkušenějšího tradera není problém naučit se za 2-3 měsíce s produktem konzistentně vydělávat.

2. Někteří lidé se chovají jako blázni i ve zcela normálních situacích

Riziko špatného myšlení a používání predikcí traderem, uživatelem, je ale podstatně větší, než jsou rizika tržní či rizika z neúspěšné predikce. Důvodů je celá řada.

Kvalifikace, znalosti, zkušenosti, nepochopení produktu, neznalost návodu, osobní kompetence, vnímání rizik a pochopení, jak je zvládat relativně v pohodě… Co trader a uživatel, to jiné nastavení v hlavě.

WinSignals indikují cenové situace v 98 % v normálním tržním prostředí. Prostě cena osciluje, má volatilitu, likviditu, „nečekané“ zvraty, jindy (v případě WinSignals většinou) prostě naděluje zisk.

Trhy, grafy, zprávy, situace na burze jsou transparentní v tom, že fungují pro všechny účastníky naprosto stejně. Ale výsledek je, že menšina vydělává, většina prodělává.

Prostě i ve zcela normálních situacích se někteří lidé chovají jako blázni. Přeceňují své schopnosti, slepě důvěřují trendu, podceňují finanční účinnost a agresivitu určitých aktiv.

A to je důvod, proč vám ty návody a postupy poněkud zkomplikujeme – chceme, abyste dobře rozuměli tomu, co děláte!

3. Pro některé lidi je chaos a nepochopení přirozené prostředí

Je fakt, že 80 % lidí je v pohodě. Prostě jsou to normální lidé, a věříme, je to i valná většina z vás. Na druhé straně, pro některé lidi je chaos a nepochopení věcí, návodů a postupů prostě přirozené prostředí.

Dokonce ani nezáleží na tom, zda jsou návody složitější či jednodušší. Prostě „chaos“ a „nedovtipa“ pokazí, co může. A to i v situacích, kdy většina se nadšeně zalyká štěstím a inkasuje zisky.

WinSignals reference - co říkají klienti

Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Protože nevíme, v jakém spektru zkušeností, znalostí, míry chaosu, či naopak lpění na systému atd. se nachází každý z vás, musíme se slzou v oku ten „easy“ návod poněkud zkomplikovat…

Vsuvka a urgentní žádost:

Můžeme se mýlit, a většina, nebo úplně všichni, kdo čtete naše články a sledujete dění kolem burzy a WinSignals, možná patříte do té TOP 10 % v populaci a v té jednoduchosti si dobře rozumíme. Je-li to tak, prostě mi napište a já vše s nadšením zjednoduším. Pokud ale přes všechny návody věci kolem WinSignals nepochopíte, nic se neděje. Jen nám ale proboha nepište. Najděte si prostě jinou zábavu. Ona ta naše nemusí být nejlevnější…

A jsme u tématu

VÝKON :: CENA :: HODNOTA

V příběhu, ke kterému se dostanete registrací na doporučené stránce, mimo jiné popisujeme situaci, jaké by to bylo, kdybyste měli informace z budoucnosti se 100% zárukou toho, že vycházejí.

👉 Co byste dělali na burze, pokud by se tyto situace a 100% úspěšné predikce týkaly vývoje cen a kotací na burze?

Při odpovědi na tuto otázku se čtenáři dělí na dvě skupiny:

 1. 90 % populace asi nic. Informaci by nepochopili a vše by zůstalo při starém. Řekli by si, že peníze nejsou vše, a dále by makali na neefektivní systém.
 2. A ti důvtipnější a chytřejší – podnikatelé, spekulanti, vzdělaní hráči..? Chopili by se okamžitě příležitosti, vsadili by do hry vše, co mají a co seženou, a pěkně by se napakovali. Získané peníze by mohli využít k získání ještě větší míry svobody. Co byste udělali vy?“

Cena informací

Kolik by stály takové informace, jakou by měly hodnotu? Je zřejmé, že cena za predikce limitující k hodnotě úspěšnosti 100 %, by vystřelila do nekonečných výšin.

Zůstaňme tedy při zemi. Naše úspěšnost je  pro „pouze“ 90 %, i když těch zbývajících 10% je možné uzavřít v černé nule. Ale i ta malá dávka nejistoty má prostě vliv na cenu i hodnotu.

Na druhé straně víme, že podobných výsledků, jako má tým WinSignals, prostě nedosahuje 98 % všech účastníků trhů. To jest, řeší problémovější situace, vysedávají u počítačů, mají bezesné noci…

Náš systém s WinSignals není jen o predikcích a číslech. Ale zejména klientům šetříme čas, nervy, energii – o tom není sporu. Jakou to má pro ně hodnotu? Dá se vůbec nadefinovat?

Polemika o výkonu, ceně a hodnotě informačního servisu WinSignals nemá řešení, a vlastně ani smysl. CO je pro jednoho neúnosně drahé, to se zdá jinému za hubičku, za drobné… Svět je relativní.

Prostě berte cenu a výkon (výsledky) tak, jak jsou. Zakomponujte do svého uvažování hodnotu peněz, faktor investování, čas a svobodu. Něco vám z toho vyjde…

Hodnota – souvisí nejen s úspěšností, ale i s tím, jak umí klient používat, velikost účtu, záměry. Aneb, co si s tím kdo jak udělá, tak to následně má. Vzdělávání, cvičení hlavy na peníze, podnikání na burze – vše pro to jsou WinSignals skvělým info servisem.

Ale ne investiční radou, co, kde, jak a s kým udělat, investovat. To fakt neřešíme a necháváme na uživatelích. Každý je nejen na burze strůjcem štěstí svého.

Proč využít příležitost právě v létě?

Spousta lidí využívá léto k dovolené a odpočinku. Vzhledem k tomu, že aktuálně zahraniční dovolené jsou stále do jisté míry riskantní záležitost, plánujeme dovolené převážně v tuzemsku, nebo ji strávíme doma a kratšími výlety. Co takhle využít netradičně volný čas ke svému obohacení?

ŘEŠENÍ JE > VYUŽITÍ VOLNÉHO ČASU KE VZDĚLÁVÁNÍ!

Je známo, že 90 % úspěchu každého podnikatele v jakémkoliv oboru je to, že se vzdělává nejen v tomto oboru, ale také v tom, jak podnikat.

Je třeba získávat dovednosti, které se ve školách neučí a v zásadě se špatně načítají i z knih.

Ale proč studovat něco, čím si nejsme jisti? Proč nevyužít zkušeností jiných, když víme, že fungují?

Burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě a velká část lidí na burze neuspěje. My ale víme proč.

Prostě nedají si tu práci, aby zjistili, jak burza funguje, neučí se a nevyzkoušejí vše poctivě, jsou netrpěliví, chtějí zbohatnout snadno a rychle s málo penězi.

I pro naše WinSignals platí, že je třeba obchodovat na burze obezřetně, profesionálně a s minimálním rizikem. Pro profesionální trading musíte chápat a rozumět WinSignals, poté je zobchodujete správně a úspěšně. Když to budete dělat, zjistíte, že podnikání na burze může být procházka růžovým sadem. Využijte léto k vlastnímu obohacení!


START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Ještě na závěr. Každý článek by měl mít svoji koncovku a doporučení. Pokud jste dočetli až sem, gratuluji – máte šanci uchopit tuto příležitost s WinSignals pořádně.

Přijďte se podívat na záznam webináře ze čtvrtka 23.7.2020, na kterém jsme o WinSignals hovořili v detailu, zpříma a otevřeně.

Dozvíte se o jejich pozitivech i o rizicích, o tom, jak je již léta využívají naši klienti a také jejich vydavatelé. Záznam webináře je zdarma, sledovat jej můžete online z pohodní domova a přístup můžete získat ZDE:

VÍTĚZNÉ LÉTO S WINSIGNALS &
13 kroků, které musíte udělat pro své peníze

Webinář Vítězné léto s WinSignals. 13 kroků, které musíte udělat pro svoje peníze

Neváhejte a registrujte se už nyní!

Díky, že jste dočetli až sem.

Mějte se krásně!

Jirka Gajdošík a Jirka Mazur

Komentáře
 1. Jirka Gajdošík napsal:

  Zdravím Antoníne, díky za pozitivní reakci! Někdy je třeba úsilí pro vykročení z komfortní zóny, sám to dobře znám. Přeji hodně úspěchů s WS a samé zelené reporty! 👏

 2. Antonín Kysilka napsal:

  Ahoj Jirko, škoda, že jsem WS nevyužíval již dříve na svém reálném účtě. WS jsem využíval na demu a teprve nedávno jsem se zbavil psychické bariéry a začal aktivně využívat WS na reálném účtě.

Komentáře nejsou povoleny.