🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

NEJSILNĚJŠÍ INVESTIČNÍ AKTIVUM

PRO CESTU TÉMĚŘ Z NULY NA MILION!

Je to tady! Podařilo se mi dát dohromady novou online publikaci

JAK NA INVESTICE CHYTŘE

+ 10bodový plán, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion!

A hned jsem si jej prověřil v komunitě lidí, kteří to dokázali. Probral jsem tyto postupy na privátní akci LIVE TRADERS CLUBU, což je nová platforma úspěšných traderů a podnikatelů na burze. Bylo to velké a říkám si, že by bylo fajn se podělit? Ale s kým?

Když lidem říkám, zde je šance a příležitost, podívejte se na ni, prostudujte, často říkají: „Rád bych, ale nemám čas.. Nemůžu, protože…“ Naštěstí je zde dost těch, kdo to pochopili a jsou se mnou v akcích „z nuly na milion“. Ti kupodivu neříkají, že nemají čas a vrhají se na vše nové s nadšením. Investují čas, aby získali čas a peníze. Dává vám to logiku? Máte čas si přečíst článek? Pokud ano, pokračujte!

Proč lidé říkají, že nemají čas?

Téměř všichni kolem říkají, že by se chtěli mít lépe. Že by chtěli mít více peněz, více svobody, nezávislost. Touží po tom, mít více času pro sebe. Proto makají jak mourovatí, pracují a podnikají a následně říkají: „Nemám čas, protože… Až jindy.. Až pak.. Později…“

Říkají často, že chtějí více peněz a proto shánějí lepší práci, více práce, dvě práce… Místo, aby sháněli příležitost, jak peníze opravdu vydělat. Mít práci a chtít více peněz, to není v souladu s tím, jak svět funguje.

Říkají často, musím přitlačit na pilu ve svém byznyse, aby se lépe dařilo. Obětují čas, energii, potenciál, a systém i okolnosti světa jim hází klacky pod nohy a boří domky s karet. Jo, podnikání také nemá na růžích ustláno…

Svět se chová jako zběsilý. Inflace, destabilizace všeho, krize kam se podíváš, jistoty se vytrácejí. A co ty sny o penězích, svobodě a nezávislosti?

Ano, lidé se chtějí mít lépe. Chtějí více peněz, více času pro sebe, chtějí si plnit sny. Místo toho zvyšují energii a intenzitu svého dělání všude možně. Kam zaměřují svůj čas, energii a potenciál, tam jim to roste. Většina lidí ale má pocit, že jim to neroste, ale spíše ubývá, nebo se jim svět drolí pod rukama. Co dělají špatně? Nebo je to opravdu složitostmi světa, že se jim nedaří?

Proč říkají lidé zabijácké věty, které ničí sny, vize a záměry?

Říkají tyto zabijácké věty, které spolehlivě zničí jejich sny, vize, plány a záměry dříve, než se stačí proměnit v jakékoliv výsledky:

 • udělám to až pak,
 • vrhnu se na to později,
 • až dokončím to a to,
 • až mi vyrostou děti, nebo vyměním manžela, umře tchýně, dokončím studium, odchovám psa…

(uvedené berte s nadsázkou 😀)

Jejich povídání o tom, co udělají (až pak, až někdy) se projevuje jako pytel keců, u kterého raději nechcete být, abyste se nenakazili. Příležitosti sedají na rozhodnuté, nikoliv na váhající a neustále výmluvy hledající lidi. Tyto věty vždy obsahují faktor času. Byť máme všichni stejný čas, náš den má stejně 24 hodin, dosahujeme v čase různých výsledků a děje se nám život různě. Podstatou našeho času je, že je jednoznačně vymezen. Pouze nevíme, kolik jej opravdu máme. Odkládáním příležitostí posouváme jejich realizaci do „nikam“. A pak čas opravdu nemáme. Protože jediné, co máme, je

VYMĚŘENÝ ČAS!

Název článku jsem si vypůjčil z mého oblíbeného filmu Vyměřený čas (In time). Popisuje podstatu času tak, jak se to děje v podstatě i v reálu. Opakuji zde některé myšlenky, které jsem zde na blogu otevřel přesně před rokem.

Další čas si nekoupíme. Proto nám zbývá jediné – moudře využít ten stávající čas, který máme k dispozici a o kterém víme, že je vyměřený. Pouze nevíme, do kdy. Můžeme život přežívat, nebo prožívat. Můžeme žít život podle toho, jak nám to nalajnoval někdo jiný, nebo jej můžeme prožít podle sebe. Můžeme aktivně žít svůj sen, vize, plány a záměry v reálném čase, tady a teď a nemusíme na nic čekat. Chce to pouze

VZÍT SI ZPĚT SVŮJ ČAS!

Ano, pokud víme a jsme si toho plně vědomi, že náš čas je

 • vyměřený,
 • konečný,
 • plynoucí,
 • nevratný,
 • nelze si jej přikoupit,
 • den každého z nás má stejných 24 hodin,
 • nebo může být ztracený, promarněný, nevyžitý, zneužitý…

Potom se můžeme svobodně rozhodnout! Vzít si zpět svůj čas a zacházet s ním moudře, chytře a strategicky!

Pochopit správně funkci a hodnotu času, může znamenat pochopení nejdůležitějšího zdroje pro náš život. Ano, je to tento VYMĚŘENÝ ČAS. Jiný čas není k dispozici. Jak nakládáte s tím nejcennějším, co máte?

Čas jako aktivum

Ano, čas je cennější majetek (dočasný), než jsou peníze, hmotný majetek, nebo jakákoliv aktiva.  Protože náš blog je o podnikání a specificky o podnikání burzovním, posuneme myšlenku o zacházení s časem k tomu, co vás zajímá. Nejdříve rovnice  v alternativách

ČAS = PENÍZE = SVOBODA

PENÍZE = ČAS = SVOBODA

SVOBODA = PENÍZE = ČAS

Čas, peníze a svoboda jsou součástí nás i vesmíru.

✓ Čas je nekonečný, ale vyměřený pro nás. Peníze nemusejí dávat smysl, nemáme-li čas, nebo málo svobody.

Peníze si představme jako energii, elektřinu, proud aktiv. Bez pochopení faktoru času, peníze nevyděláme a kolik jich vyděláme, je projev svobody myšlení a schopnosti myslet.

Svoboda je to vnitřní i objektivní, po čem toužíme a nějak s ní zacházíme. Svobodně se rozhodujeme, jak naložíme se svým časem a zda, kde, jak a kolik vyděláme peněz.

Značka ideál je = užívat skvěle co nejlépe v co nejlepší kvalitě svůj život ve vyměřeném čas + přidat peníze, nejlépe tok peněz, cashflow + užít si toho jako svobodné bytosti a správně a odpovědně svobodu využívat pro naše sny, vize, plány a záměry.

Tuším, proč lidé říkají ta slova: : „Nemám čas, protože… Až jindy.. Až pak.. Později…“ Někdy dává smysl říkat NE, ale je lepší to říct na rovinu. Nemlžit…

Nechápu, proč je ale říkají, když jde o jejich příležitosti, ze kterých vznikají peníze, nezávislost, svoboda a čas pro sebe. Nebudu se pouštět do polemiky, na co čas používat a na co ne. Nicméně platí to, co píšu výše = čas máme pouze jeden, je vyměřený a na co jej použijeme, tam se nám následně věci dějí!

Kam zaměřujete pozornost a svůj čas, tam to roste!

Existuje nešťastná kombinace lidí – vzdělaný hlupák… 

Ano, je kolem nás hodně chytrých, vzdělaných a informovaných lidí, kteří všechno vědí a na vše mají ten správný názor! Poradí, co a jak dělat, do čeho investovat, mají zaručené návody, věří v náboženství pasívních příjmů. Vypadají chytře, vzdělaně a informovaně, lidé mají tendenci jim věřit. Ale ve skutečnosti jsou „vzdělaní hlupáci“ chudí, neúspěšní, běží krysí závod. Zkoušejí kde co, ale uniká jim zásadní tajemství, které by z nich udělalo inteligentní investory… Neznají pravidlo zaměření a nejsilnější investiční aktivum!

Čas je nejsilnější investiční aktivum,

o kterém vím. Když jej zaměřujeme neinvestičně, nepodnikatelsky a prostě jen svůj čas prodáváme, nebo probendíme, jeho investiční podstatu nevyužijeme.

Když čas investujeme do svých záměrů, dáváme jim tím páku a sílu. Time is power! Pokud jde o záměry podnikatelské a investiční, rozpohybujeme podnikání, nebo investice.

Většina lidí si myslí, že investování je činnost, v rámci které někam uloží peníze, aby prý vydělávaly pasívně. A svůj čas nadále věnují tomu, co mají naučené, práci krysímu závodu. Proto jim to v investování nefunguje. Nerozumí jeho podstatě.

Investování a investiční proces není pouze o penězích. Investovat můžete jakékoliv zdroje a aktiva, které máte k dispozici! Například právě čas, svobodný prostor pro dělání, energii, osobní potenciál. Ale když zmíněné prodáváte někomu jinému za almužnu mzdy, potom nemáte co investovat.

Když pracujete pro peníze, makáte v podnikání, tak prostě nemáte právě ten čas…

Představte si, že využíváte svůj čas vyměřený pro vydělávání peněz jiným způsobem:

✓ Celý svůj pracovní čas investujete do svého záměru!

✓ Celý svůj čas zaměříte na své investiční cíle!

✓ Součástí takto zaměřeného času je studium zaměřené na potřebné postupy a následné dělání

✓ Veškerý váš čas vyměřený pro práci využíváte pro sebe, pro své záměry a pro proces dělání peněz!

✓ Dáváte tak tím svému záměru obrovskou páku a sílu!

✓ Zaměřujete pozornost, čas, zdroje a následně vám to roste téměř z nuly na milion!

Zjišťujete, že čas je nejsilnější investiční aktivum, které máte k dispozici!

Nejsilnější investiční aktivum

Time si power, čas je síla! Kam jej zaměřujete, tam se věci dějí. Kam jej zaměřujete vy? Kde a jak se vám dějí věci? Jak vám fungují peníze a investování?

My si pro peníze chodíme na burzu. Doslova a do písmene. Technicky je to velmi jednoduché, ale má to samozřejmě svá úskalí. Je dobré vědět o této možnosti, jak na to a proč! To předpokládá věnovat tomu kousek času, investovat jej.

Pro peníze si chodíme na burzu. Jsou to informace, zkušenosti, dovednosti a opět kus času. Vše se dá zajistit pouze časovou investicí. Samo se neuděje nic. Nemám čas a „až jindy“ zde neplatí. Peníze bere ten, kdo umí správně investovat svůj čas.

Pro peníze si chodíme na burzu. Používáme strategie, postupy. Snažíme se zjednodušovat, co se dá, protože dělání na burze jsou kupecké počty, není to raketová věda. Zaměřujeme čas do těchto postupů a znalostí.

Peníze na naše účty si necháváme posílat z burzy. Žádná výplata, mzda, soc – zdrav, daně legálně minimální. Čisté peníze, žádné extra náklady. Jaké si to uděláme, takové to máme.

Nakonec umíme ze svého dělání na burze vytvořit solidní podnikání. S penězi, s kapitálem, neformálně, legálně, lehce mimo systém.

Máme svoje postupy, jak se vypracovat z nuly téměř na milion. V naší komunitě to již dokázalo hodně lidí! Není to složité, dá se to pochopit, naučit a jít po příležitosti. Chce to pouze jediné – správně investovat čas. Zaměřit se na správné cíle a plány.

Miluji nejsilnější investiční aktivum, svůj čas.

Protože když jej používám chytře, získávám následně tolik času pro sebe, že se o tom lidem ani nezdá. Desítky týdnů dovolených ročně, čas pro sebe, rodinu a přátele kdykoliv. Žádné pracovní povinnosti ve stylu „musím, nemohu, nemám čas“. Vše, nač pomyslím a čemu uvěřím, toho mohu dosáhnout, protože mám čas.

A co vy? Máte čas na své záměry? Máte čas na to, najít si efektivní systém pro vydělávání peněz? Máte čas na to, získat více svobody, nezávislosti a… času?

✥ Ano, můžete namítnout, že pro dosahování záměrů jsou zapotřebí peníze. Souhlasím. Ale čas je důležitější. Když jej nemáte, peníze neposlouží tak, jak by mohly. Vlastně jsou bez vašeho času jaksi bezprizorní, někde leží a čekají, až budete mít právě ten čas.

✥ Když čas nemáte, nemůže začít a nemůžete dělat to, co dává smysl. Můžete mít peníze, ale nemáte čas je rozmnožovat, nebo je užívat. To smyl nemusí dávat.

✥ Když čas máte a peněz je pomálu, můžete začít investovat právě ten svůj čas. Dáte sílu a směr svým záměrům. Téměř z nuly rozpohybujete milion, pokud víte, PROČ to chcete, jak s tím naložíte a hlavně se naučíte, JAK to dělat. A o tom to je!

Nastínil jsem sílu času a jeho investiční potenciál. Chytrému napověz (ti další tady nejsou), věřím, že bude pochopeno!

Věnujte svůj čas těm záměrům a cílům, kde chcete, aby vám to rostlo a aby se urodilo!

Pokud jsou tyto záměry podobné, jako ty moje – peníze, svoboda, finanční nezávislost, čas pro sebe a vysněná kvalita života, potom následujte i podobnou, nebo klidně stejnou cestu. Je prověřena a funguje!

Zvu vás na webinář, na kterém probereme

JAK NA INVESTICE CHYTŘE

+ 10bodový plán, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion!

Když jej budete následovat, během několika měsíců dosáhnete více, než většina lidí za celý život!  

Neztrácejte čas a získejte prověřené postupy, abyste získali čas v nové kvalitě a mohli jej chytře investovat! Vyplatí se to, zvláště pak finančně!

Článek tímto končí a já děkuji za pozornost. Ale budeme pokračovat v tématu již za pár dnů na webináři, na který si již dnes můžete udělat rezervaci a postupně se zapojit do myšlenkového proudu, který vám pomůže investičně lépe využít VYMĚŘENÝ ČAS jako NEJSILNĚJŠÍ INVESTIČNÍ AKTIVUM!

Pozvánka na webinář, živé vysílání, které plánuji na čtvrtek 16. června, je zde:

Získejte prokázané vzorce úspěchu a další várku Ziskových Sekvencí Myšlení inteligentního investora!

Díky za pozornost a těším se na akci s vámi, již za pár dní…

Jirka Mazur

P.S. Již nyní můžeme na dané téma diskutovat na vysílací stránce webináře, na kterou přidávám anketu a informaci, kde a jak získat mou zbrusu novou publikaci.  Jen je třeba se zdarma registrovat!