🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

INFLACE? MÉNĚ PRACUJ, VÍCE VYDĚLÁVEJ!

Nový rok s optimismem? Jak na to?

Je to tady zase. Začátek roku a lidi řeší, co zase bude. Co je čeká dobrého či horšího. Preventivně se straší covidem, klimatem, zdražováním všeho, inflací. Pro lidi práce to možná bude náročnější rok. Budou se dožadovat růstu mezd nad inflaci, jejich chlebodárci budou vysvětlovat, proč to nejde. Úspory se budou tenčit a kdo nestihne utrácet včas, bude se dívat, jak mu peníze hoří v pekle inflace. Kdo úspory nemá, je nahraný, neboť zdražování jej dostihne. Není nad to začít nový rok optimisticky!

Mezi námi, výše uvedené znám jen z doslechu a z médií. Jistou skupinu lidí tyto jevy až tak netrápí. Jdou si svou cestou a umí problémy přetavovat v plusy a úspěchy. Ano, jsou to lidé podnikaví. Umí řešit situace a problémy berou jako výzvy. Do které skupiny patříte vy?

Ještě něco k té inflaci.

Kdo vám krade peníze a jak na zloděje? Inflace je sviňa!

✓ Krade plíživě a neúprosně peníze
✓ Ničí bohatství, drolí majetek, morálku

✓ Inflace je jako požár, oheň, táborák, kde palivem jsou peníze

Ano, je to zase tady! Z každé tisícikoruny majetku ukrajuje inflace během roku téměř 7 %, za rok vám zbývá 930 korun. Za 5 let méně než 700… Inflace není výsadou této doby. Je stálá, průběžná. Někdy jasně viditelná, častěji však skrytá a o to více zákeřná.

Komu vyhovuje? Dlužníkům, státu, systému. I když se systém tváří jako ochranitel, ve skutečnosti vydělá na inflaci nejvíce.

Koho inflace ničí? Zejména ty, kdo vytvářejí hodnoty. Lidi podnikavé, aktivní a nezávislé. Systém a dlužníci se sápou na jejich peníze, oškubou vydělávající jako slepici.

Inflace je nejvíce elegantní a legální loupež v dějinách. Peníze kryté pouze důvěrou ztrácejí na hodnotě. Systém neumí (zřejmě ani nechce) tomuto jevu zabránit.

Už tedy víte, kdo vám krade peníze!

✓ Teď jen vymyslet, jak na zloděje, nebo jak hasit požár, kdy systém přikládá pod kotel vašimi penězi.
✓ Je zřejmě jen jedna metoda = vydělávat více a více peněz.

✓ Vydělané peníze je třeba reinvestovat do dalšího vydělávání peněz, nebo je investičně uložit do uchování hodnoty.

Ideální je kombinace všeho = více vydělávat, chytře investovat, využívat „kladivo na inflaci“ a poté uchovávat hodnotu přeměnou peněz do aktiv s trvalou hodnotou.

Co může být tím „kladivem na inflaci“?

Třeba zázračná síla, kterou je nazýváno složené úročení. Dělání peněz z peněz a přikládání energie správným směrem. Nehasit požár, ale vyrobit více peněz, než může oheň uživit. Jen tak lze porážet inflaci!

Tato rada se samozřejmě týká jen těch, kdo peníze vydělávají, vlastní a mají možnost investovat. Ti mají šanci nad inflací vyhrávat. Všichni ostatní, zejména závisláci na systému, tento souboj prohrají. Nemám pro ně žádná řešení ani rady. Neboť kdo nemá a neumí, tomu není rady ani pomoci.

Vy víte, že já osobně dělám peníze na burze. Inflaci neřeším. Prostě musím být jen o něco rychlejší. Vydělávat nad inflaci 7 % je tak jednoduché. Ale je třeba o tom něco vědět a zejména, je třeba mít na burze fyzicky kapitál, který nenechám spálit inflací!

Inspiroval mě článek

Jak s Goldstarway porážet inflaci!

Je zde opravdu dobře vysvětlen nejen fenomén inflace. Ale i řešení, jak aktivně navyšovat vlastní jmění vysoko nad aktuální míru inflace a jak zabránit znehodnocení úspor, kapitálu a volných zdrojů. Nespoléhejte na to, že za vás někdo inflaci vyřeší! Musíte si umět poradit sami. Jsou to totiž vaše peníze.

Vaše peníze = vaše svoboda = vaše nezávislost!

Je to naše řešení LEHCE MIMO SYSTÉM a funguje! Opravdu mě ten článek inspiroval k tomu, abych se nad inflací zamyslel jinak. Zatím, co většina „střadatelů“ pobekává, jak se jim pálí peníze, ti chytřejší jsou v akci a starají se o ně!

Méně pracuj, více vydělávej!

Jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom méně pracovat?

93 % procent lidí nemá peníze, čas a svobodu tak, jak by chtěli, protože nevědí to, co zná 7 % vítězů! Toto systém nechce, abyste věděli: PENÍZE, ČAS a SVOBODA jsou jen pro vyvolené. Dejte si šanci patřit mezi ně!

Finanční svoboda a nezávislost, čas pro sebe a skvělý život nejsou to, co systém podporuje. Musíte to vědět! Nechtějí, abyste to věděli! Finanční svobodu a nezávislost, čas pro sebe a podmínky pro skvělý život hledejte mimo systém! Život v pasti systému znamená hodně práce, málo času, peněz i svobody. Dejte si šanci to změnit!

Opakuji:

✓ Život v pasti systému = hodně práce, málo času, peněz i svobody.

✓ Život lehce mimo systém = málo práce, hodně času, peněz i svobody!

Můžete si vybrat, kde se bude příběh vašeho života odehrávat!

Máte na výběr:

✓ Hodně práce, málo času, peněz i svobody nebo málo práce, hodně času, peněz i svobody!

✓ Žijete v pasti systému, nebo lehce mimo systém. Jaká bude vaše cesta?

Získejte a žijte příběh o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

Více o tomto tématu píšu v mojí nové dvojknize. Pokud jste ji nezískali v rámci kurzu HNB nebo jeho upgradu, můžete si ji objednat zde!

To je dnes vše! Přeju vám všem skvělý rok! Inflaci neřešte. Prostě méně, ale chytřeji pracujte a více vydělávejte!

Jirka Mazur