🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

JAK NA TAJNÉ KÓDY A ZISKOVÝ TRADING V ROCE 2020?

Informace důležité pro váš trading!

Přátelé, je tady začátek roku 2020 a to bývá dobrá příležitost k zamyšlení. Někdy je to skutečně jen úvaha, ale někdy při tom dospějeme k překvapivým odhalením.

Někdo nechává průběh svého života náhodě, ale jiní jej berou pevně do svých rukou. Věřím, že patříte k této druhé skupině, protože právě pro vás je určen tento krátký článek. Protože jsem si jist, že právě vy chcete mít lepší výsledky než většina ostatních, kteří se jen vezou.

V tom případě jednejte rychle a neztrácejte čas oklikami a hledáním. Naučte se poznat význam zkratek k úspěchu. A především – přejděte od plánů k činům. Kdy jindy je pro to lepší příležitost, než právě teď na začátku nového roku, navíc s magickým číslem 2020?

Když jsme v roce 2013 začínali s našimi burzovními projekty, nikdy jsme si nemysleli, že chytí takové množství lidí. Online kurz Hrajeme si na burze ve verzi HNB VIP TRADERVzdělávací projekt Jirky Mazura Hrajeme si na burze absolvovalo dodnes více než 2500 lidí. Spousta z nich dnes úspěšně obchoduje a jsou bohatí, někteří dokonce řídí kapitál jiných klientů.

WinSignals – burzovní signály pro online trading s úspěšností 90 %, které budou v nové verzi 3.0 příští měsíc slavit 4leté výročí, si vyzkoušelo již více než 3 000 traderů a stovky z nich jsou aktivní po celou dobu jejich existence.

Ale byla i řada takových, kteří přes všechno snažení na burze neuspěli. Víme, že burza je vážný byznys, ve kterém se točí miliardy dolarů. Proto, aby na ní člověk uspěl, je třeba být cílevědomý, důsledný a mít určité znalosti. Říkejme jim třeba Tajné Burzovní Kódy.

Tajné Burzovní Kódy

Objevili jsme je v průběhu vlastního obchodování našeho početného týmu, analýzou chování klientů, i komunikací s vámi v rámci našich skvělých facebookových skupin. Protože základem všech burzovních projektů jsou INFORMACE.

Může to znamenat i „utváření, nebo přetváření mysli“, jinými slovy tedy vzdělávání a učení. Informace tvoří také významnou páku, leverage, díky které můžeme mimo jiné snáze přetvářet své myšlenky na peníze.

páka, leverage jako jeden z tajných burzovních kódů

Začátek roku bývá také obdobím předsevzetí. A náš tým se rozhodl, že po celý rok 2020 se budeme věnovat hlavně Tajným burzovním kódům, tedy INFORMACÍM. Jaké kódy to budou? Podívejme se na některé z nich.

  • Je známo, že výsledky na burze se dělají v hlavě, a neexistuje žádný svatý grál, který by vedl ke 100% úspěšnosti obchodování. Správné nastavení myšlení je jednou ze základních podmínek úspěchu v online tradingu. O tom bude jeden z tajných kódů.
  • O tradingu existují tisíce stran publikací, popisujících obchodní metody, typy tradingu, návody, jak být úspěšný. Na rozdíl od nich, naším cílem je dát klientům 10-20% informací, které z 80-90% pozitivně ovlivní úspěšnost v tradingu.
  • Díky internetovým technologiím získáváme přístup k takovým objemům informací a zpráv, o jakém se lidem ještě před pár desítkami let ani nesnilo. Podstatným se ale nyní stává jiný aspekt informací: jak správně číst a pochopit veřejně dostupné informace a jak je zakomponovat do rozhodování. Nesprávné, chybné, zavádějící či i správné, ale chybně použité nebo interpretované informace vedou k neúspěchu, v lepším případě k nevýsledku. To je další z tajných kódů.
  • Tradeři používají pro své prognózy stovky indikátorů, oscilátorů, dalších algoritmů a průměrů cen. Přitom všechny tyto prostředky vycházejí z minulosti a na jejím základě predikují budoucnost. Čtvrtým Tajným burzovním kódem je specifická analýza trhů, která vychází z jiných zásad a umožňuje úspěšnost predikce až výše zmíněných 85-90 %. Je to Situační analýza online.
  • Burza je jediný byznys na světě, který se lze učit bez kapitálu a možné ztráty peněz. Jak je to možné? Ten zázrak se jmenuje Demo a umožňuje testovat reálné obchody s reálnými daty na simulovaném vlastním kapitálu. Jakmile ale začnete obchodovat se skutečnými penězi, zjistíte, že možná nejdůležitější při správném a bezpečném tradingu je dobře nastavený a hlavně dodržovaný money management. Že by další burzovní kód?

Těchto pět kódů nejsou zdaleka jediné. Jak o nich budeme hovořit, prezentovat je vám, našim příznivcům, i novým klientům? Jak odhalíme jejich sílu a synergie?

 

O jednom z burzovních kódů jsme hovořili koncem roku na speciálním webináři. Hovořili jsme v něm o jednom z kódů, zvaném Leverage – finanční páka.  Je zajímavé, že princip páky platí nejen na burze, ale vlastně v celém našem životě. Účastníci prosincového webináře se o tom přesvědčili ze zkušeností našich přátel, zkušených burzovních obchodníků.

Chcete vědět víc? Seznamte se s

TAJNÝMI BURZOVNÍMI KÓDY

O tajných burzovních kódech jsme začali hovořit již na živé akci v Praze, na podzim 2019. Pokračujeme články a webináři na toto téma a veškeré know-how dáváme k dispozici členům Tajného Expertního Klubu.

Pokud vás tento a další aktuální obsah, který pro členy pravidelně sdílíme, zajímá – máte nyní možnost nahlédnout zdarma do obsahu Klubu zde. Zjistěte si, jaký pro vás může mít členství přínos.

Ne každý dosáhne svého vysněného životního stylu, ale s podporou komunity a stejně naladěných lidí, traderů to jde snadněji. Máte na jeho dosažení také vy?

Přeji vám za celý tým Podnikáme na burze, Hrajeme si na burze a WinSignals mnoho zdraví a úspěchů v novém roce. Ať se vám daří rychlá rozhodnutí a akce. Ať váš život v roce 2020 získá nové pozitivní impulzy, které si zasloužíte!

Jirka Gajdošík