🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

JAK ZÍSKAT SKVĚLÝ POHON DO MOTORU NA PENÍZE!

Dnešní článek je o tom, jak si z 10 tisíc EUR za 4 roky vydělat na luxusní auto SUPERB  tak, aby vám těch 10 tisíc zbylo na další hru. Je to dnes také o tom, jak získat skvělý pohon do motoru na peníze, aby jízda životem byla pohodlná a luxusní…

Zní to dobře? Chci vás ujistit, že je to opravdu dobré a hlavně, že je to reálné! Ale vezměme to popořádku. Nejdříve k tomu skvělému pohonu do motoru na peníze… A také úvahu o hrách a loterii, protože někteří lidé toužící po luxusu k němu chtějí dojít snadno a se štěstím, ale… Snaží se v pasti mizerné pravděpodobnosti. Musíme tedy změnit prostředí pro hru, pro lepší pravděpodobnost tak, abychom získali skvělé palivo nejen do motoru na peníze, ale pro svoje záměry! Loterie a hry jsou „byznys“ pro hloupé hledače štěstí… Je třeba jít na věci chytřejším způsobem!

✓ Hrát hry a loterie pro získání peněz je snadné, ale nevýnosné. Více peněz ztratíte, než vyděláte.

✓ Hrát profesionálně jistou hru s penězi je snadnější a navíc výnosné. Jen je třeba změnit přístup, myšlení a prostředí pro hru a práci s penězi.

Dnešní článek je inspirace k tomu, jak změnit loterii a hru v seriózní hru profesionálů a jednoduché podnikání s penězi tak, aby se pravděpodobnost překulila v náš prospěch a aby motor na peníze získal skvělý pohon!

Kdyby vám někdo řekl, že se pravděpodobnost v loterii zvýšila z nicotných čísel nad nulou na úspěšnost na 70-90 %, co byste udělali? Asi byste okamžitě nakoupili losy a stali se v brzké době multimilionáři. Bohužel, pro většinu lidí je to jen „kdyby“. My ale máme produkt, o kterém tohle „kdyby“ neplatí. Tento produkt se jmenuje WinSignals a oblast jeho použití je trading – obchodování online na burze. Vy o WinSignals něco jistě víte. Ale to, co možná nevíte, jsou skutečnosti

Jak z WinSignals udělat skvělý pohon do motoru na peníze?

Víte, co jsou to WinSignals? Signály vítězství? Úspěch s chytrým telefonem? Podívejme se spolu, co tento chytrý produkt dokáže, jak může šetřit čas a námahu, a co s jeho pomocí můžete za krátký čas  a drobnou investici získat.

Při online obchodování na burze obecně platí, že pravděpodobnost pohybu ceny aktiva je 50 % – růst, nebo pokles. Je to jediný pravděpodobnostní podnik na světě, kde dlouhodobě pracujeme pouze se dvěma možnostmi, tj. pravděpodobností 50/50 nebo 1:1. A přitom dlouhodobě zde uspěje jen 10 % lidí na úkor méně úspěšné 90 % většiny.

U WinSignals je vše jinak. Od počátku projektu WinSignals v únoru roku 2016 dosáhlo doporučený profit target plných 83 % signálů! Takže také drtivá většina klientů obchoduje WinSignals úspěšně a navyšuje kontinuálně svůj účet.

Jak je to možné?

Po dobu téměř pěti let existence jsme měli možnost analyzovat psychologii klientů a také optimalizovat metody, jak zůstat s WinSignals dlouhodobě úspěšní. Podívejte se, co jsme zjistili:

» Většina našich klientů jsou šikovní lidé používající rozum, čtou návody a dodržují pravidla. Takže hlásí opravdu dobré výsledky…

 • Úspěšní klienti vědí, co chtějí a jdou za svým systematicky, v klidu a s rozvahou
 • Dobře se seznámí s pravidly WinSignals
 • Dodržují správný Money Management
 • Nepřehánějí to s počtem ani velikostí obchodů
 • Vědí, že burza je pravděpodobnostní podnik a nenechají se odradit dílčím neúspěchem
 • Chtějí vydělávat dlohodobě a stabilně

» Víme, že jsou i jiní, kteří nejprve skončí s opravdu velkými plusy, ale později třeba také s vybílenými účty.

 • Jsou to ti, kteří mají problém uspět na burze – ať s WinSignals, nebo bez nich
 • Neznají pravidla, nebo je nerespektují
 • Nedodržují pravidla Risk Managementu
 • Přeobchodovávají účet ve vidině rychlých a snadných zisků
 • Nahánějí štěstí za každou cenu bez ohledu na zdravý rozum
 • Gambleři, kteří chtějí být do zítřka milionáři

Věřte, že tato skupina nemá šanci být úspěšná nejen na burze, ale ani jinde v životě. A ani takový pomocník, jako WinSignals, to nemá šanci zachránit.

Zmínil jsem se o úspěšnosti WinSignals 83 %. Abychom nebyli jako některé úřady, které nás krmí neúplnými údaji, podívejme se spolu, co se za tímto číslem skrývá.

Od února 2016 vydali naši signalisté 1960 signálů (to zní skoro jako letopočet, že?) a z nich dosáhlo celkem 1 617 signálů predikovaný Profit Target. Kdybyste zahájili obchodování v prvním měsíci s účtem 10 000 EUR, měli byste na účtu čistý zisk 37 696 EUR. Znamená to průměrný roční výnos na účtu 90% každý rok!

Pro ty, kdo WinSignals neznají, zde máme na malé vysvětlení, jak to funguje. Představte si informační systém, který vás kdekoli na světě upozorní vždy, když je na burze zajímavá příležitost k zisku. Dostanete informaci do svého mobilu co a jak nakoupit či prodat. Předem nastavíte parametry tohoto obchodu a pak dostanete informaci o tom, jak obchod dopadl.

V čem je hlavní přínos takového servisu pro vás? Můžete obchodovat na burze i když nejste zrovna nejzkušenější trader, můžete se „učit za pochodu“ jak sám na burze profitně obchodovat a v neposlední řadě ušetříte čas, který byste museli vložit do analýz burzovního prostředí. Můžete obchodovat kdekoli na světě, ze zaměstnání, z domova či z dovolené. A pokud máte právě Home Office, je to ideální příležitost!

A přesně o tom je servis WinSignals! Kolik peněz tedy můžete reálně vydělat s minimální námahou?

Můžete vydělávat průměrné nebo nevelké peníze když jste příliš opatrní, učíte se, nebo máte malý účet. Anebo při rozumném přístupu a dodržování pravidel můžete s WinSignals vydělávat hodně zajímavé peníze!

Burza totiž může být jako auto. Kdo ji umí dobře řídit a zná pravidla provozu, dostane se daleko!  WinSignals jsou potom jako prémiové palivo do kvalitního motoru. Potřebuje jej, aby šlapal a dosahoval SUPER výsledků. Máte představu, co by bylo možné za čistý zisk z tohoto SUPER produktu pořídit? Že by třeba SUPERB? Jo! Přesvědčte se sami na Online konfigurátoru naší největší automobilky, jaký model můžete za zmíněných  37 696 EUR pořídit:

A to nejlepší nakonec: po pořízení tohoto miláčka nám na tradingovém účtu zůstane celý náš vklad 10 000 EUR, se kterým můžeme s Winsignals dál pokračovat.

Jistě je to jednodušší způsob, než tyto peníze odpracovat, napodnikat, nebo vyhrát ve hře či v loterii. Nikde si nedáte s přiměřeným rizikem kvalifikovaně dělat takové peníze!

A jsou i takoví klienti, kteří navzdory úspěšnosti WinSignals na burze nevydělávají tolik, kolik by mohli. Důvodů je celá řada, co člověk to jiný zisk, ztráta, možnosti, schopnosti stihnout obchody…

Na závěr jednoduchý návod pro práci s WinSignals a pro koho jsou WinSignals & tajemství, jak dospět k úspěchu …

Buďme upřímní a objektivní. Jak jsme již dříve uvedli, WinSignals nejsou pro každého. Nejsou pro hazardéry, nejsou pro gamblery (není to ruleta, loterie či sportka), nejsou pro nevzdělance a netrpělivé… Nejsou pro ty, kdo si půjčí peníze s cílem vydělat miliony. Nejsou pro netrpělivé, zmatkaře a alibisty, kteří chtějí za měsíc zhodnotit účet o 100%. Pro tyhle typy lidí signály fakt nejsou.

Pro koho tedy WinSignals jsou?

Naše klienty můžeme rozdělit do dvou kategorií:

1) Opatrní – chtějí nastavit PT a SL a mít kladnou statistiku obchodů bez dalších řízení obchodování. Uplatňují strategii Set & Forget – nastav obchod a zapomeň. Chceme, aby tohle byl hlavní a špičkový přínos WS. Ušetřit čas, nervy a peníze.

2) Odvážnější, vzdělanější a zkušení  – nastaví si jen PT s 90 % jistotou, že do 1-2 týdnů dosáhnou očekávaný zisk. Protože většina našich obchodů je intradenních a signalizována v souladu s krátkodobými i střednědobými trendy a navíc uplatněna na nejlikvidnějších, kurzotvorných a nejoblíbenějších aktivech s dodržováním principů Situační Analýzy Online, skutečně se v zisku uzavře až 90 % obchodů podle našich signálů.  Zbývajících 10 % obchodů ve ztrátě se dá řešit (uzavřením, kompenzací apod.). V zásadě tito uživatelé řeší jen 10 % ochodů a jinak mají klidný život. Myslím, že takto pojato, je to zcela jedinečný produkt na našem trhu.

Když použiju příměr k loterii, ruletě, nebo podobné hře… Je to jako byste z 10 her vždy 9x vyhráli! Potom se dá sem tam nějaká ta prohra považovat za náklad s podnikáním, je přijatelná.

Shrnuto a podtrženo:

WinSignals jsou jedinečný pravděpodobnostní projekt, který sice vyžaduje základní znalost obchodování na burze a money managementu, ale máte – li tyto vlastnosti a znalosti, umožní vám netušené zjednodušení vašeho obchodování, zcela nesrovnatelné s roboty nebo AOS. Nevěříte?

Ve čtvrtek 19. 11. 2020 jsme vysílali skvělý živý webinář online věnovaný tentokrát výhradně signálům s názvem

Jak získat skvělý pohon do motoru na peníze!

Kvalitní pohon

Můžete ji sledovat zdarma a hovořili jsme na něm s klienty, kteří WinSignals úspěšně obchodují a také s vydavateli signálů – našimi burzovními vlčáky. Dozvíte se, co je podmínka nutná pro uživatele WinSignals, co je podmínka postačující, a co v žádném případě trader nesmí udělat, pokud chce obchodovat dlouho a ziskově na svém účtu. Zaměřili jsme se zejména na systémy obchodování WinSignals, jak je využívat a čeho se vyvarovat.

Probrali jsme, jak skvělý pohon do motoru na peníze kvalifikovaně a správně používat!

Důležité upozornění! Tento “skvělý pohon do motoru na peníze” musíme používat správně a ve správném provozu! Skvělé palivo do špatného motoru nefunguje! K tomu, používat je správně › to je něco, jako lehká lekce v autoškole. Chce svůj SUPERB užívat správně! Nicméně, k čemu auto, k čemu motor, pokud neumíte auto řídit?

Musíte si osvojit základy burzovního podnikání! Nejlépe bez rizika, ale rovnou s kvalitním palivem, ať si zvykáte na skvělou jízdu. Učit se na burze je, jako učit se řídit auto na velkém parkovišti mimo běžný provoz. Naučíte se auto nastartovat, rozjet, používat první rychlostní stupně, či zpátečku. Pro provoz na silnicích si pochopitelně musíte udělat plnohodnotný řidičák. Z toho plyne poučení › i na tom parkovišti se můžete naučit opravdu hodně, ale to hlavní se naučíte v ostrém provozu. Na ten ovšem potřebujete “papíry”, neboli vzdělání. Zde to máme analogicky podobně, naučím vás spolehlivě “základy na parkovišti” a zda si poté uděláte “řidičák” na burzu a svému podnikání na burze (lehce mmo systém) dodáte prostě skvělý pohon do motoru na peníze, záleží na vás!

POZOR! Odhalili jsme řadu tajemství, které dosud nikdy nebyly zveřejněny. A pověděli si, jak lze WinSignals získat ještě letos za opravdu dobrých a jedinečných podmínek!

Mějte se krásně a pojďte do toho s námi!

Jirka Gajdošík