🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

MOBILIZACE PROTI ZAVIROVANÉ SVINI!

…aneb jak se vydat na cestu pozitivní evoluce?

Jemnější povahy může název článku lehce vyděsit. Nebo budou mudrovat cosi i pozitivnu… Lidé by v ohrožení tak rádi slyšeli slova útěchy, porozumění a povzbuzení. Co s tím tedy má název článku „mobilizace proti zavirované svini“?

Ono je to prostě tak › když jde do tuhého, je třeba volit přímočařejší slova, jasnější sdělení. Když se řítí pohroma, nebo naopak potřebujeme řešit opravdu zásadní věci, je třeba mobilizovat vše, co umíme. Je třeba mobilizovat lidský potenciál, mysl a všechny zdroje, které jsou k dispozici. Je třeba umět poctivě definovat nepřítele, problém, a mobilizovat. Určit si směr, cíl, stanovit plán a udělat akci!

Pokud jde o zásadní hodnoty, jako je osobní prostor, kvalita života, čas, svoboda a to, co budujeme a o co nám opravdu jde, potom je třeba s plnou vážností mobilizovat, pokud je na obzoru ohrožení!

Je třeba se soustředitkoncentrovat. To však nestačí. Je třeba se opravdově, s odvahou a vědomě postavit nepříteli. Ten může být neviditelný, může být kolem nás a ohrožující. Nebo jej můžeme mít uvnitř. V dobách klidných jsme v pohodě a užíváme si. V dobách rozbouřených musíme být ve střehu, zajistit pozice a mobilizovat. To je pozitivní cesta, která může nastartovat pozitivní evoluci! To je cesta utajených lídrů!

✔️ V dobách klidných můžeme meditovat, rozprávět o pozitivnu, filosofovat…

✔️ V dobách rozbouřených musíme na sebe přijmout role lídrů a pojmenovat věci správně!

Odpovědnost znamená určení směru a jasné pokyny. Je třeba mobilizovat síly, um, mysl i komunitu! V zásadě neřeším „coronavirus“, ale něco podstatně důležitějšího, co je na pozadí a co můžeme mít pod kontrolou a co bude rozhodovat o tom, jak budeme vytvářet svoji budoucnost!

✅ Tento článek začíná jistou cestu, ze které budete nadšeni! Ale nejdříve se na ni musíte vydat!

✅ Následně promyslíme cestu a řešení, aby naše mobilizace byla pozitivní a aby vedla k pozitivní evoluci v životě i v podnikání!

Tak šup na článek, začněme reakcí jednoho z vás!

________________________________________________________

Napsal mi klient Petr K. v reakci na minulý webinář:

Jirko,

děkuji Ti za skvělé inspirace z webináře VYMĚŇ SLOVO OBAVY ZA PŘÍLEŽITOST. Bylo to hodně inspirující a k zamyšlení. Vůbec jsem v úterý večer nespal. Také jsem se od úterního večera nepodíval na zprávy a tiskové konference chorých mozků, co nám říkají, kde máme požádat o jaké dávky… 

Jsem podnikatel a propadal jsem v těchto dnech skepsi. Tvůj webinář a hosté jste mi dodali energii a vůli, naději a šanci. Ano, je to tak, jak jsi říkal – právě dnes vytváříme svoji budoucnost. I v tom PDFku píšeš – vymysleme si pro sebe lepší budoucnost.

Má to ale ještě jeden háček! V eBooku zmiňuješ „… je kolem zavirováno, kam se podíváš. Koronavirus v populaci, viry v hlavě. Viry ve společnosti, v systému, v podnikání.“ Ano, podíval jsem se na svoje podnikání objektivně. Zdálo se donedávna všechno skvělé. Teď se vše sype, jak domeček z karet. Je zavirováno. A bylo i před tím…

Vidím, že konstrukce mého podnikání je stejně chatrná, jako je konstrukce globálního světa… Jasně, se světem nadělám málo. Ale se sebou a s tím, co mohu ovlivnit, mohu udělat hodně! Pochopil jsem tvoje sdělení o tom, kdo jsou ona 4 % utajených lídrů a přijímám hozenou rukavici a odpovědnost. Od teďka žádné pobekávání, jdeme měnit okolnosti světa tak, jak říkáš!

Musíme ale udělat velkou čistku! Musíme porazit tu zavirovanou svini. A to nejen toho minišmejda, zde mám velkou víru ve znalosti vědců a chytrých lidí, kteří to dají. Mám na mysli i to zavirované prostředí. Začněme u sebe! Začněme ve své hlavě, u svých přesvědčení. Udělejme restart myšlení a všeho! 

Ano, rozsvítilo se mi po tvém webináři v hlavě tak intenzívně, že si připadám jako “Las Vegas” v dobách největší slávy, prostě kreativně. Sepisuji si okolnosti, nové šance a příležitosti a vůbec nechápu, proč jsem se včera hroutil. Už je ten seznam pěkně dlouhý!

Jsem rád za naši komunitu! Společně uděláme více, než jednotlivě zatlačení do samoty karantény. Naštěstí jsme ve spojení a online. Tak prostě udělejme něco jako “mobilizaci”. Dejme hlavy dohromady, prostě ty zavirované sviňky porazíme!  Díky, jsem s Tebou a s partou dalších lidí!

S vděčností a pokorou

Petr.

________________________________________________________

ZMĚŇ SVÉ MYŠLENKY A ZMĚNÍŠ SVŮJ SVĚT!

To bylo poselství předešlého článku a webináře. Článek má 2800 přečtení, webinář na všech kanálech zkouklo přes 1000 lidí. Je naočkováno! Protilátky proti zavirovanému prostředí jsou na cestě!

Ale prostě je zde naše Pravidlo 80/20. Většina lidí to neví, většina si to nemyslí. Naopak si myslí, že oni myšlenky změnit nemohou nebo že to nemá význam. Ano, jsou to ta přesvědčení. Prostě prodávají svůj čas, svůj potenciál a energii, a bez ohledu na to, jak myslí, dostávají stále stejné peníze a odměnu.

Korelace mezi změnou myšlení, penězi a výsledky je minimální nebo žádná. Proto v dnešní situaci bude tato většina pasívně čekat, co pro ni vrchnost vymyslí. Jak budou sami “nemyslet”, tak se budou následně mít!

Lidé na Levé straně si vydělávají peníze tím, že prodávají svůj čas, svůj potenciál. Jsou na burze práce, kde jim nikdo nedá nic navíc, než je jejich cena na burze práce. Týká se to Zaměstnanců, většinou i tzv. OSVČ.MOBILIZACE PROTI ZAVIROVANÉ SVINI!

Pouze malá část “jako živnostníků” může svobodně vymýšlet okolnosti toho, jak si nechat zaplatit. 80 % OSVČ jsou jen skryté pracovní závislé poměry… Větu “změn své myšlenky a změníš svůj svět” moc nepobírají…

Lidé na Levé straně jsou v podstatě závislí na zavirovaném prostředí systému a mají jen malou sílu a moc něco změnit. Vakcína se ordinuje špatně!

Lidé na Pravé straně cash-flow kvadrantu peníze vydělávají procesem myšlení. Přemýšlejí o svých projektech a o tom, jak dodat hodnotu svých produktu těm lidem, kdo ji potřebují. Zabývají se procesy “jak vymyslet peníze” či “kde jsou moje peníze”.

Lidé na Pravé straně jsou Majitelé podnikání, firem a systémů pro dodání myšlenek a hodnoty. Nebo Investoři… Budují s nadšením svoje podnikání, svůj svět. 

Vytvářejí svoje “herní systémy”, svoje hřiště i pravidla hry. Jak si vše vymyslí, tak to následně mají. 

Touha po expanzi, touha po výsledcích, ambice a prostupnost systému jsou předpokladem pro úspěch. Podnikatel přidává vizi, poslání, touhu a zejména odhodlání. 

Občas se něco nepovede

Okolnosti jsou jiné, než byly představy. Nebo se změní. Podnikatelé jsou lidé, kteří jsou na problémy nebo občasné krize zvyklí. Dokonce vím, že 90 % úspěšných podnikatelů si prožilo ve svém podnikání minimálně 1, 2, 3 krizové momenty, chvíle… Ti, kdo je zvládli, jsou vítězové. Ty ostatní neznáme…

Lidé navyklí krizovému řízení procesů ve svém podnikání jsou skutečnými neviditelnými lídry i pro dnešní dobu! 

Ale i podnikatelé tuší nebo vědí, že i prostředí v jejich podnikání je permanentně více, nebo méně zavirované a že jsou zde i rizika, která se projeví, když… Když se stane něco “nečekaného” či nechtěného. 

Řeknu to tedy napřímo!

I v dobách  “mírových” a klidných je třeba občasné deratizace a odvirování v nejrůznějších procesech a parametrech podnikání. Pouze to přehlížíme, protože když se daří a nějak to jede, vede to k podcenění, ke klidu, k ukolébání…

Dnešní doba potřebuje dynamické rozhodování a akce!

Hlavním důvodem je to, že se přestavují základy pro naši budoucnost! Je třeba se pekelně koncentrovat na nové příležitosti, šance…

MOBILIZACE PROTI ZAVIROVANÉ SVINI!Je třeba odvirovat mysl, tělo, prostředí, firmu… Virus, kam se podíváš! Jsou to taková, dejme tomu “zavirovaná prasátka”… Abychom se jich zbavili, musíme vědět, kde jsou! 

A nechceme na to být sami! Máme přece naši komunitu chytrých a šikovných lidí. Porazíme tu armádu “zavirovaných prasátek”, pokud se spojíme a vymyslíme plán, jak na to! 

Ano, třeba tímto začíná “mobilizace proti zavirované svini”! Nadsázka, nebo realita?

JAK TEDY PORAZIT ZAVIROVANÉ PRASÁTKO?

✔️Jak odvirovat hlavu a byznys?
✔️Jak začít byznys projekt nově?
✔️Jak na 80/20 řešení pro dosahování cílů?
✔️Jak uvidět Světlo na konci tunelu a najít správná řešení?
✔️Jak využít aktuální situace a udělat nejen změnu, ale rovnou Evoluci v podnikání?
✔️Jak se stát velvyslancem a Ambasadorem vlastního podnikání a proč?

Napadlo mě pár témat, které bychom spolu mohli začít řešit!

Pozvu vás k řešení již v úterý 7. dubna na webinář. Opět přidáme pár návodů, řešení a zejména pozvánku do komunity GOLDWINNER.

✅ Zjistíte, proč nemůžete být na “mobilizaci proti zavirované svini” sami!
✅ Zjistíte, v čem je síla a moc Mozkového Trustu lidí a Komunity!

A také jsem udělal rozhodnutí – ještě jednou vám, tentokráte všem, předám zdarma eBook ve formě PDF

PDF Jirky Mazura: Jak vyměnit slovo obavy za slovo příležitost. 8 + 1 klíčových doporučení a řešení pro dnešní zavirovanou dobu

JAK VYMĚNIT SLOVO OBAVY ZA SLOVO PŘÍLEŽITOST

8 + 1 klíčových doporučení a řešení pro dnešní zavirovanou dobu!

Tento obsah se vám bude opravdu hodit:

  1. Strachy, obavy a panika – jak na to?
  2. Zklidnění mysli a zastavení!
  3. Důvěra, spolupráce a komunikace!
  4. Vyhodnocování situace a rozhodování!
  5. Svět jde do online a už to tak zůstane!
  6. Naučte svůj mozek pracovat v módu Pravidla 80/20!
  7. Změňte klid na akci a ofenzívu!
  8. Proveďte korekci hodnotové soustavy a změňte vše!

Jak tedy zjistíte, kde společně porazíme “zavirovaná prasátka” a ihned získáte toto PDF v rozsahu 22 stran a s opravdu dobrými návody?

Cesta vede přes vaši aktivitu a registraci na úterní webinář 

MOBILIZACE PROTI ZAVIROVANÉ SVINI!

MOBILIZACE PROTI ZAVIROVANÉ SVINI! Webinář živě zdarma v úterý 7. 4. od 20:00

Zvu vás do akce! Mobilizujeme!

Jirka Mazur