🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

PROČ PROCHÁZÍME PANIKOU VÍTĚZNĚ?

JAK TOHO MŮŽETE VYUŽÍT?

A JAK SE SVÉZT NA VÍTĚZNÉ VLNĚ?

Přátelé, je tu opět rok 2009, nebo možná i rok 1929? Po desetiletém kontinuálním růstu akciových indexů, kdy se zdálo, že vše letí do nebe, přišel prudký pád. Indexy padaly až 13 % za den a během týdne odmazaly pracně nabyté roční zisky. Spousta traderů sledovala v šoku, jak se jejich účty zavírají  a na platformách zvoní Margin Cally. Prostě všechno je jinak.  Ale je to tak skutečně? Nedá se fakt nic dělat?

Týká se nás krize, nebo je to skvělá příležitost?

Koronavirus mění svět a zaviroval i burzy

Od počátku roku 2009, kdy v důsledku pádu společnosti Lehmann Brothers v září 2008 a  hypoteční krizi spadly trhy o desítky procent, byli investoři ukolébáni klidným kontinuálním růstem aktiv. Samozřejmě, z krátkodobého hlediska docházelo ke korekcím a občasným turbulencím, jako například po volbě Donalda Trumpa americkým prezidentem, nebo po referendu o Brexitu, jehož výsledek překvapil i samotného iniciátora voleb.

Ale jinak vše v pohodě a klídku… Až letos na konci února – PANIKA A HRŮZA. Koronavirová infekce, která začala nenápadně v prosinci v Číně, ohrožuje dnes celou planetu.  Panika je po celém světě, investoři prodávají zlato, aby udrželi pozice akcií před Margin Cally. Dolar se stává bezpečným přístavem, japonský yen je v pozadí.

 • Co si o tom má člověk myslet?
 • Je skutečně všechno tak černé, jak to vypadá?
 • Musíme na pádu ceny akcií nutně prodělat?

Odpověď zní: NE! Zatímco nezkušení hráči a pokušitelé štěstí panikaří a někteří ztrácejí své účty, profesionální podnikatelé na burze, kteří vědí, jak na to, jsou i v této době úspěšní a ziskoví!

Chce to jen být obezřetný a nebýt chamtivý! Dobrým příkladem jsou burzovní vlčáci WinSignals, kteří v situaci, kterou jiní viděli jako kritickou, neztratili hlavu. Pár dnů na začátku března si oddechli, zhodnotili situaci, a pustili se do práce. Jejich činnost začíná analýzou tržních situací – Situační analýzou online. Rozhodující při vstupu do obchodu je nepanikařit, zhodnotit trendovost aktiv, úrovně supportů a rezistencí a důležitý faktor – volatilitu!

WinSignals jsou úspěšné i když všechno kolem padá!

Jak lze být úspěšný i v době, kdy většina investorů panikaří?

Spouštěčem obav, nedůvěry v budoucnost, byl neznámý virus. reakce na jeho šíření vyústila v paniku.

Přitom skutečným spouštěčem aktuálních panických výprodejů a onou Černou labutí byly spíše nekvalifikované komentáře některých analytiků, přehnané reakce větších i menších investorů a reakce „stáda“ u menších investorů, která obvykle spouští lavinu. Byla onou pověstnou Černou labutí, která spustila mechanismus aktuálního dění na burzách!

✔️ Ale událost byla fatální zejména pro majitele aktiv!

✔️ Naopak se stala radostí pro chytré online podnikatele!

Naši burzovní analitici (burzovní „vlčáci“) správně odhadli, že v této době je dobré raději dát ruce pryč od akciových indexů a zlata. Ne proto, že by na nich nebylo vidět krátkodobě trendové chování, ale proto, že WinSignals vyžadují určitý rozsah pohybů pro bezpečné dosažení Profit Targetu, a to tato aktiva momentálně neumožňují.

Proto se soustředili v březnu na Forex a ropu. A výsledek? Podívejte se sami, jaký výsledek dosáhl v březnu jeden z našich klientů.

650 € za jeden měsíc, 6,5 % zisk za měsíc na obchodním účtu.
To není špatné, že?

V čem spočívá správný a chytrý přístup v době burzovní paniky?

Při obchodování systémem CfD je v zásadě jedno, v jakém stavu se ekonomika a ceny aktiv nacházejí. Je potřeba  sledovat sentiment se správným mentálním nastavením a obchodovat směrem, kterým se ubírá trend…

✔️ Je nám jedno, kam jdou ceny!
✔️  Profitovat umíme z růstu, i poklesu cen aktiv!

Ve skutečnosti právě teď nastává situace, kterou vidíme možná jednou za 10 let a

kterou zkušení milují a umí ji využít ku svému prospěchu a zisku!

Zkušení obchodníci, signalisté WinSignals, analyzují trhy a nacházejí právě teď skvělé příležitosti.

Co ale musíte jako uživatel WinSignals bezpodmínečně znát a dodržovat?

 • Než začnete obchodovat WS na živém účtu, naučte se základy online obchodování na Demo účtu u svého brokera (nejlépe na platformě Goldstarway, na které signály vznikají).
 • Než začnete obchodovat WS na živém účtu, pročtěte si důkladně návody na webových stránkách WinSignals.
 • Než začnete obchodovat WS na živém účtu, absolvujte kurz WS START.
 • WinSignals nejsou Svatý grál, ani vzorec štěstí. Je to dobrý pomocník začátečníka, ale vyžadují rozumný přístup.
 • Pokud začínáte obchodovat WS na malém účtu (2 000 €  a menší), nezadávejte větší obchody, než 0,1 lot na platformě AcT Trader (0,01 lot na MT4). WS jsou dobrý sluha, ale neznalé umí pěkně potrápit.
 • Pokud začínáte obchodovat WS na středně velkém účtu (5 000-10 000 €), začněte se učit  využívat pro signály  obchody velikosti 0,5 lot na platformě AcT Trader (0,05 lot na MT4). Dosáhnete slušných zisků a umožní vám to bezpečné řízení i dočasně ztrátových pozic.
 • Moudří investoři vědí, že nakupovat se má tehdy, když jsou ceny dole a prodávat, když jsou nahoře. To platí i pro WinSignals. Pokud nevidíte obchod v trendu, kterému rozumíte, signál nezadávejte.
 • Pokud jste na burze začátečník, nebo nemáte čas sledovat trh a svou pozici, raději využijte systém Set&Forget se zadáním SL ve velikosti 2 % z účtu.  Sice nebudete mít tak velké zisky, ale budete mít jistotu, že účet neztratíte.
 • Jste-li zkušený trader, proveďte si ráno vlastní náhled na trhy a obchodujte jen ty signály, které budou vyhovovat vaší strategii. Namísto zadání SL použijte mentální Stoploss a alert na ceně, kde vidíte pro váš účet riziko.
 • S mentálním SL možná budete muset řídit některé pozice ve ztrátě kvůli nečekané změně trendů, ale zisky budou výrazně vyšší, než při metodě Set&Forget.

Využívejte WinSignals k úspoře času, ale používejte při tom vlastní zdravý úsudek a odvahu!

Stejně jako při jiném podnikání, musíte s WS zvládnout minimálně 3 věci:

 1. Musíte vědět, jak to máte udělat – to jest mít znalosti, vzdělání a správně nastavenou hlavu!
 2. Musíte mít v sobě disciplínu profesionálního obchodníka a podnikatele, který ví, co dělá a proč to dělá!
 3. Musíte být ve hře, mít účet na burze a na tom účtu musíte mít reálné peníze!

Pak jste na nejlepší cestě k vítězství!

A víte co? My vám ještě navíc pomůžeme!

Chystáme pro vás na téma ziskový trading s WinSignals webinář VÍTĚZNÁ JÍZDA S WINSIGNALS ZAVIROVANOU BURZOU, na který jsme pozvali ty nejpovolanější z povolaných – signalisty i klienty WinSignals.

Budeme se bavit o tom

 • jak to všechno začalo
 • jak začít obchodovat s Winsignals
 • jak vstupovat do pozice s využitím signálů
 • jak řídit pozici ve ztrátě
 • jak a proč využívat mentální Stoploss
 • jak maximalizovat zisky s WS a jak minimalizovat ztráty

Že jste si někteří na burze jen tak hráli?

Fajn, to je v pořádku. Ale nyní nastává čas, abyste svoje podnikání na burze vzali vážně a něco pro sebe a pro svoji finanční budoucnost udělali!

Využijte unikátní příležitost zjistit o WinSignals více. Prozradili jsme, co jsme ještě nikdy nezveřejnili. Tyto informace mohou kompletně změnit vaše výsledky v tradingu.

Podívejte se na záznam webináře
ze čtvrtka 16. 4. 2020

Vítězná jízda s WinSignals zavirovanou burzou >>

webinář VÍTĚZNÁ JÍZDA S WINSIGNALS ZAVIROVANOU BURZOU na téma ziskový trading s WinSignals proběhne živě 16.4. od 20:00

Téměř milion PLUS na účtu za 4 roky s WinSignals

A to není vše. Záznam webináře je zdarma, zhlédnout ho můžete z pohodlí svého domova a můžete tak online sledovat diskusi s odborníky, úspěšnými tradery a vydavateli a s klientkou WinSignals. Odpovídali jsme na otázky klientů i zájemců o WS, kteří se účastnili živého vysílání. Klikněte zde pro získání záznamu >>

Buďte zdrávi a držte se!

Jirka Gajdošík a tým WinSignals