🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

ZNÁTE TENTO LÉK NA ZAVIROVANOU BURZU?

MILIONOVÝ 4LETÝ POMOCNÍK STOVEK ÚSPĚŠNÝCH TRADERŮ

Přátelé, 20.2.2020 bylo magické datum. Před necelými dvěma měsíci, přesně 20.2.2020, zaznamenala aktiva na burzách, reprezentovaná akciovými indexy, svůj poslední den v úspěšné růstové rally, která od finanční krize roku 2008 trvala v podstatě nepřetržitě 11 let.

Jedenáct let růstu, v jejichž průběhu například americký průmyslový index Dow Jones Industrial Average (DJIA) vyrostl z ceny 6 500 $ na neuvěřitelných 29 500 $ (o 453%!).

Pokud tedy trader v březnu 2009 zakoupil akciový index DJIA, mohl jej na počátku letošního roku prodat se 400% ziskem. Na našich investičních fondech tento růst až tak patrný nebyl – sám jsem tehdy učinil z nevědomosti vklad do našeho renomovaného preferovaného podílového fondu, který následně za 8 let zhodnotil mou investici o celá 2 %, ale to sem teď nepatří :-).

Letos v únoru přišel pád. Koronavirová infekce se začala šířit Čínou a s tím vzrostla panika na světových burzách. Akciový index DJIA spadnul za měsíc o 39 % a odepsal komplet všechny zisky od listopadu 2016!!!

Volatilita (týdenní změna ceny) se zvětšila desetkrát. Pád zastavila až masivní opatření a bilionové dolarové injekce americké centrální banky. Podívejte se, jak vypadá situace za posledních 11 let na týdenním grafu platformy ActTrader společnosti Goldstarway.

Znáte tento lék na zavirovanou burzu? Milionový 4letý pomocník stovek traderů. WinSignals.

Spousta traderů přišla během posledního únorového týdne o své účty. Margin cally zvonily jako o závod. Kdo vydržel v únoru, ještě nevyhrál. Počátek března srazil akcie o další desítky procent dolů, až 22. března dosáhl DJIA minima 18 000 $. Pokles o 39 % za měsíc!

 • Dá se v takové situaci obchodovat?
 • Je možné být úspěšný v době, kdy všechno padá a koronavirus napadá lidi, ekonomiku, průmysl i burzy?
 • Existuje nějaký pomocník, který by malému traderovi mohl v situaci zavirované burzy a beznaděje pomoci?

Dobrá zpráva je, že my takového pomocníka známe. Jsou mu sice teprve 4 roky a dva měsíce, ale za svůj život už pomohl svým věrným vydělat skoro milion. O čem hovořím? Tím pomocníkem jsou WinSignals, česko-slovenské burzovní signály, které od svého zavedení na trh v roce 2016 umožnily nárůst na účtu ActTrader s počátečním kapitálem 10 000 € na celých 39 000 €, tedy na více než milion korun!

Přátelé, co myslíte, jsou 4 roky málo, nebo mnoho? Mnohý by si řekl, že 4leté dítě vám na cestě k úspěchu a k velkým penězům moc nepomůže. Ale když je to dítě v podobě 4letého úspěšného projektu, je to už něco zcela jiného. Pro to, aby se ukázal projekt životaschopný, většinou stačí první rok.

Projekt WinSignals má tuto roční zkušební lhůtu za sebou už více než čtyřikrát a v pátém roce od svého restartu pokračuje dál se stovkami traderů ve hře. Životaschopnost projektu se však projeví zejména v krizovém období.A je jen těžké si představit horší období než to, co právě zažíváme. Signalisté, kteří zasílají klientům signály WinSignals s pravděpodobností úspěchu obchodu průměrně 80 %, ale vědí, jak na to.

Podívejte se, jak to dělají

Na obrázku je jako příklad šest signálů pro obchody na měnovém páru JPY/USD se šesti úspěšnými signály v řadě! Zaslali je postupně 4 signalisté z našeho týmu. Různé osoby, stejný náhled na trhy, stejný výsledek. Úspěch! Perfektně odhadli trend a jen těchto pár signálů umožnilo příjemcům zvýšit svůj účet o 300 €/1 lot na platformě Act Trader, nebo o 3 000 €/1 lot na platformě MT4. To není špatné, co myslíte?

Znáte tento lék na zavirovanou burzu? Milionový 4letý pomocník stovek traderů. WinSignals.

Pro zvětšený náhled klikněte na obrázek.

Přesto ale kolem WinSignals zůstává řada otázek. Máme klienty – začátečníky, kteří dokáží i s tak úspěšnými signály, jako jsou WS, poškodit, nebo zničit svůj obchodní účet. Jak je to možné? WS jsou sice dobrý pomocník tradera, ale musí s nimi umět zacházet.

Na co se naši klienti nejčastěji ptají?

 • Co je systém Set&Forget?
 • Proč hodnotíte úspěšnost signálů po 15 dnech?
 • Musím při obchodování WS sledovat trendy na grafech?
 • Mám na své platformě nastavovat StopLoss? Pokud ano, v jaké hodnotě?
 • Musím obchodovat všechny signály, které obdržím?
 • Co když signál zmeškám, mám zadat obchod i s časovým prodlením?
 • Proč se zdají některé signály jako protitrendové?
 • Jak řídit obchody které jdou proti mně?
 • Jak ustát tu volatilitu současného trhu?
 • Jak signály vznikají a co je nutno při jejich obchodování respektovat?

Rozhodli jsme se že pomůžeme všem, kdo chtějí s WS začít, nebo i těm, kdo je vyzkoušeli, ale nedokázali být tak ziskoví, jak si představovali. Na tyto, a spoustu dalších otázek, odpovídal tým nejpovolanějších – naši burzovní vlčáci, vydavatelé signálů.

Využijte unikátní příležitost zjistit o WinSignals více. Prozradili jsme, co jsme ještě nikdy nezveřejnili. Tyto informace mohou kompletně změnit vaše výsledky v tradingu.

Podívejte se na záznam webináře
ze čtvrtka 16. 4. 2020

Vítězná jízda s WinSignals zavirovanou burzou >>

webinář VÍTĚZNÁ JÍZDA S WINSIGNALS ZAVIROVANOU BURZOU na téma ziskový trading s WinSignals proběhne živě 16.4. od 20:00

Téměř milion PLUS na účtu za 4 roky s WinSignals

A to není vše. Záznam webináře je zdarma, zhlédnout ho můžete z pohodlí svého domova a můžete tak online sledovat diskusi s odborníky, úspěšnými tradery a vydavateli a s klientkou WinSignals. Odpovídali jsme na otázky klientů i zájemců o WS, kteří se účastnili živého vysílání. Klikněte zde pro získání záznamu>>

Jirka Gajdošík a tým WinSignals