🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

JAK ŘEŠIT SKRYTÉ DLUHY A HŘÍCHY MINULOSTI?

Vím, že máte dluhy!

Ano, chápu, že je to na úvod drsné sdělení. Ale někdy je dobré nechodit kolem horké kaše! Následující text berte prosím lehce s nadsázkou.

Vím, že máte dluhy! Také já je mám. Z jistých důvodů nemusí být příjemné dlužit, může to být nekomfortní a problematické pro budoucnost…

Odkryju karty. Ano, nemusíte se děsit. Nehovořím o dluzích finančních, i když moje sdělení se peněz jistě týká. Buďte v tomto směru bez obav. Nic mi nedlužíte. Ani já nic nedlužím vám. Ale…

Věci se mají takto. Jsou zde ještě jiné dluhy. Jsou skryté, latentní, uvnitř nás a často se tváříme, jako by nebyly. Nebo si jich jsme vědomi, ale neřešíme je. Nikdo se totiž neupomíná.

Nikdo nám nepošle upomínku se slovy – máš dluh, zaplať. Proto je přehlížíme, odsouváme. Někdy v čase poté litujeme, že jsme je neřešili. Že mohlo být vše jinak. Říkáme jim „hříchy minulosti“, kostlivci ve skříni, nenaplněné sny, představy a vize.

Již se v hlavě vyjasňuje… Tušíte o čem je řeč.

✔️ Dlužíme často, nebo většinou něco sami sobě.

✔️ Dlužíme si naplňování svých předsevzetí, snů a vizí, protože je odsouváme někam, na „…až pak“.

✔️ Dlužíme si realizaci příležitostí a tajných plánů, protože si zdůvodňujeme, proč to či ono nejde. Co a proč má přednost, co musíme, proč se nám nechce. Komfortní zóna a absence nedostatku eliminuje hlad po něčem, co se aktuálně zdá být v nedohlednu.

Víte co… Nechci zde psát slohovou práci. Berte to ode mě jako názor, osobní dopis, osobní zkušenost. Máme prostě k sobě dluhy.

Jak jste na to s předsevzetími z počátku roku? Ruku na srdce, tušíme to… „Rozumní“ lidé si raději předsevzetí nedávají, však vědí své, jak to dopadá. Nebo jsou to spíše jen taková zbožná přání, neurčité cíle, touhy. Vše se následně rozplyne v čase!

Jak jste na tom se svými plány pro osobní život, pro podnikání, pro dosahování cílů? Plánujete? Cílujete? Máte motivaci, drajv, jdete po výsledku? Nebo se vše posouvá, mění se okolnosti, děláte hodně věcí (protože „musíte“) a cíle či plány jsou v nedohlednu?

Ano, vím přesně, jaké to je! Protože jsem jeden z vás. Jsme na tom podobně. Jsme nedokonalí, obklopení prostředím, které nás požírá, směruje.

Není čas, chybí motivace, v zásadě se máme dobře. Sny, cíle a vize počkají. Však ty peníze nějaké jsou. A co s časem a svobodou..? To jsou asi jen takové kecy v kleci… Co s časem a svobodou, když není čas a nejsou peníze… Žijeme někdy lehce zacykleně.

Dlužíte si hodně! Ať již v oblasti osobních cílů, ve směřování k lepšímu životu a k naplnění. Možná se orientujete na cíle profesní a pracovní a přesvědčujete se, že to má smysl. Možná jen ty peníze…

Nicméně vše, co v práci pro někoho vytvoříte, vám ve finále nepatří, výsledky vás minou (mimo nějakou tu prémii, odměnu – říká se tomu motivace, Pavlovův reflex – blíží se odměna, něco dělej…).

Možná podnikáte, plánujete, cílíte a děláte něco pro sebe, pro svoje peníze… Nicméně vím, že i vy dlužíte. Nevím komu a co, to mě nezajímá.

Ale vím, že dlužíte sobě – jistě porci svobody, času, prostoru, nestíháte to, po čem oprávněně toužíte. Někdy i v podnikání běháte podobný krysí závod, jak jej mají nastaven lidé na „levé straně“ cash-flow kvadrantu.

Cíle, vize, předsevzetí? Důležité! Přesto je upozaďujeme a náš vnitřní dluh roste. Jen ten pravý čas to řešit. Smart cíle zlatého vítěze 2020

Návrhy a inspirace

Všechno má naštěstí svoje řešení! Nemusíme sami sobě dlužit vůbec nic! Naopak, můžeme žít komfortně s vědomím, že vše, po čem toužíme a co nám dává smysl, užitek a naplnění, můžeme mít. A naopak, nejenže se můžeme zbavit „vnitřních dluhů“, ale ještě můžeme rozdávat…

Rozdávat energii, akci, peníze, vše, po čem lidé kolem nás touží. Zní to bláznivě? Možná ano, ale má to racionální zdůvodnění. Moje výklady cash-flow kvadrantu zajisté znáte…Cíle, vize, předsevzetí? Důležité! Přesto je upozaďujeme a náš vnitřní dluh roste. Jen ten pravý čas to řešit. Smart cíle zlatého vítěze 2020

Lidé na Levé straně, zaměstnanci a živnostníci všeho druhu, vydávají energii, potenciál, čas a svobodu, aby získali peníze. Myslí si, že si „dluží peníze“, aby měli lepší život. A tak pracují pro peníze.

Vytrácí se energie, potenciál je odevzdán, eliminován, prodají čas, prodají svobodu, prodají sami sebe. A do toho si někdy dávají předsevzetí, co vše by chtěli… Ale jak na to, když ty hlavní ingredience odevzdali někomu jinému a jejich čas, jejich svoboda a potenciál jim nepatří?

Lidé na Pravé straně, podnikatelé a investoři, vydávají peníze, energii, potenciál, čas a svobodu jinak a jiným směrem a zpět k nim jde více peněz, energie, příležitostí, času i svobody. Nemusejí pracovat pro peníze. Vydělávají peníze procesem myšlení, nikoliv prací. Nakupují jisté ingredience od těch, kdo se jich svobodně vzdávají.

Ano, ingredience, jako jsou peníze, čas, svoboda, lidský potenciál a myšlenky – jsou skvělé komodity, jsou obchodním artiklem. Je lepší je vlastnit a používat, než prodávat za mrzké peníze.

Obsahují totiž tajemné složky, o kterých moc lidí neví, nemají o nich ani tušení. Lidé z Levé strany prodávají něco, co má nezměrnou hodnotu.

Je to, jako by prodávali diamanty za cenu lesklých kamínků! A hlavně jsou to složky a ingredience, které můžeme efektivně použít pro své „oddlužení“ a k tvorbě přebytku, hojnosti, bohatství, kapitálu, cash-flow, času i svobody.

Nejsou dluhy jako dluhy a hodně záleží na tom, na které straně cash-flow kvadrantu je řešíte a jaké k tomu máte možnosti.

Jasně, jsem tajemný, jako „Tajemný hrad v Karpatech“.  Nakousl jsem problém dluhů, které máme sami k sobě – v osobním životě i v podnikání. Ano, chceme něco, jako „lepší život“, ale někdy se motáme v kruhu a ne a ne se z něj dostat.

Mám pro vás inspirace, jak na to a ŘEŠENÍ!

2020 0202 2020

2020 0202 2020 – zajímavě vypadající číslo, co říkáte?

Nebojte, nedlužíte mi ani nikomu jinému tolik peněz. Možná něco z toho sobě.

Blíží se jisté magické datum! Ano, v neděli 2. února večer nastane konstelace 2020 0202 2020!

2020 02.02. 20:20

Ano, poprvé a zcela mimořádně (je to improvizace) vás zvu v roce 2020 dne 02.02. v magickém čase od 20 hodin, 20 minut (ano, skutečně ve 20:20) na tajný webinář, online poradu, která bude mít i zlatou koncovku. Ano, výsledkem jistých akcí budou i moje zlaté cihličky v rámci mého motivačního programu GOLDWINNER. Znáte to, rozdávám zlato a měním životy lidí!

Zcela mimořádně vás zvu v neděli večer! Přijďte si popovídat, poslechnout si inspirace pro rok 2020. Přijďte si pro možná řešení!

Goldwinner webinář & tajná porada. Smart cíle zlatého vítěze 2020

Mezi námi, bude to užitečně strávený večer. V televizi jsou plánované jen výběhové štěky a vymývání mozků. Na opravdovou párty a zábavu v neděli večer není zpravidla prostor. Většinou odpočíváme a mentálně se chytáme na další pracovní týden, kdy to zase vše vypukne.

Dám vám pár zásadních inspirací na to, abyste od pondělí měli v hlavě jiné a lepší myšlenky, které začnou měnit vše, co si dlužíte a které zcela jistě vedou k lepšímu životu. Mám to prověřeno!

Zvu vás na webinář, tajnou poradu, tuto neděli 2. února od 20:20 večer!

PS: Hlavně žádné výmluvy, proč nemáte čas a že až jindy… Buď chcete, nebo nechcete. Dluhy se mají řešit 😃!

GOLDWINNER › WEBINÁŘ & TAJNÁ PORADA
SMART CÍLE ZLATÉHO VÍTĚZE 2020!

Goldwinner webinář & tajná porada. Smart cíle zlatého vítěze 2020

PROBEREME SKVĚLÉ CÍLE NEJEN PRO ROK 2020, ALE ZEJMÉNA PRO TRVALE UDRŽITELNOU CESTU NA PRAVOU STRANU!

CO SI DLUŽÍME A JAK TO VYŘEŠIT?

To prostě zjistíte na pozvánce a následné akci!

Goldwinner webinář & tajná porada. Smart cíle zlatého vítěze 2020

Mějte  se krásně, skvěle a jak chcete. Neboť jaké si to uděláte, takové to bude 😉 !

Jirka Mazur