🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

JEŠTĚ SI MŮŽEŠ NADĚLIT NEJLEPŠÍ DÁREK SVÉHO ŽIVOTA!

Přeji vám všem to nejlepší v novém roce!

Pondělky nejsou někdy oblíbené dny, zvláště pro delším volnu. Na druhé straně při procházce Prahou se nezdálo, že by někdo pracoval. Tedy až na pouliční prodavače a taxikáře… 6. ledna, na den Tříkrálový, jsem si dal inspirační toulky Prahou, dobrý oběd, knihkupectví a napojoval se na ZDROJ. Ano, mám na mysli TO, z čeho čerpáme inspirace, motivaci a chuť či odhodlání. A čirou „náhodou“ jsem šel kolem pěkného a klidnějšího místa, ze kterého se přímo vybízelo vás všechny pozdravit a o tuto atmosféru se s vámi podělit. A jako obvykle, něco přidat…

A ptáte se, zda jsem objevil TU myšlenku či inspiraci? Odpovídám, že ANO. Chvilku před tím, než mě napadlo vám natočit tento videovzkaz, mi přistála v hlavě zásadní informace. A sice, že… Ha, to zatím neprozradím. Prostě si to poslechněte!

A ještě doporučení! Pokud jste si kolem Vánoc nedopřáli chvilku pro sebe tak, jak jsem doporučoval v rámci „vánoční inspirace“, ještě tak můžete udělat. Respektive, opravdu tak udělejte! Děláte to pro sebe, nic to nestojí a může to být nejlepší investice na počátku roku. Ještě si můžete nadělit nejlepší dárek svého života!

A nepřeslechněte ve videu jedno opravdu důležité sdělení… Dnes bez podrobností, ale stačí, když vám uvízne v hlavě!

Udělejte si pár minut čas, podívejte se na video a poté i odkaz „vánoční inspirace“!

👉  Zde máte text videa jako PDF pro lepší čtení!
👉  Zde si stáhněte audio pro poslech!

________________________________________________________

A zde máte text videa jako článek v blogu:

Zdravím vás přátelé,

Ano je to tady rok 2020. Téměř měsíc jsme se neslyšeli. S výjimkou mého videa z Kanárských ostrovů a článku, který vám zde připomínám.  Protože ano, ještě je ten čas, kdy si opravdu můžete nadělit to, co chcete.  Stále můžete udělat to, co doporučuji a nastartovat tím netušené věci. Ten návod máte zde v článku „Vánoční inspirace a příběh o tom, jak lze myšlenkou měnit život„.

Ale důvod, proč vás dneska oslovuji, je samozřejmě jiný. Ano, je zde začátek roku 2020 a já vám chci popřát skvělý rok! Chci vám popřát rok plný pohody, štěstí, a hlavně úspěchu a lepšího života. Doufám, že jste si odpočinuli a že se vám snad podařilo vyhnout se shonu a tomu hektickému času kolem Vánoc.

Vánoční stres nebo pohoda?

Možná jste to udělali jako já. Já jsem prostě na začátku prosince vypadl na Kanárské ostrovy, potom jsme si užili pár dní Vánoc doma tady v Praze, a ještě jsme si dali skvělé a naprosto fantastické lyžování v Rakousku v regionu Ski Amade ve Schladmingu, kde nám počasí vyšlo skvěle. Přidám nějaké fotky na Facebook.

Věnujte se tomu, co vás baví!

Pokud jste ode mne čekali před Vánocemi, kolem Vánoc nebo teď po Vánocích a Novém roce nějaké extra byznysové nabídky, pobídky či akce typu výprodeje za 20 %, akce typu teď anebo nikdy, tak jsem vás asi zklamal. Víte co? Já osobně to šílenství nemám moc rád, a proto nechci dělat ostatním to, co si nepřeji, aby bylo děláno mě. Já jsem tu spoustu emailů jednoduše ignoroval. Až dnes si zapnu počítač, zapojím hlavu, mysl a začnu se věnovat tomu, co mě baví.

To bych vám chtěl moc popřát, abyste dělali, to co vás baví a měli za to peníze, čas a svobodu!

Pokud budete pracovat, podnikat a budete žít život, lepší život, který vás bude bavit, potom jsem si jistý, že nemusíte žehrat na špatnou práci, podmínky, stěžovat si na cokoliv, protože prostě jednoduše budete žít skvělý život. Chci říct, že také mám pro vás…

Ano, mám pro vás důležité otázky:

Chcete mít lepší život?
Chcete peníze?
Chcete čas?
Chcete svobodu?

Víte, já jsem se dneska prošel po Praze, zašel jsem si trošku zkrášlit vizáž, to je pro mě vždy takový rituál, den pro sebe… Zašel jsem si do knihkupectví, koupil jsem si pár skvělých knih, zašel jsem si do skvělé restaurace Zebra, kousek od Staroměstského náměstí a samozřejmě k tomu patřily 2 decky červeného vína a prostě jsem udělal čas pro sebe. V čase, kdy všichni začínají uvažovat, o tom, co všechno nestihli, o tom, co všechno začnou, jsem si dovolil si udělat trochu času pro sebe.

Koupil jsem si například tyto knihy:

„Pravidla úspěchu“od Briana Tracyho a už se na to těším nebo „Letový plán“ od Briana Tracyho, už se na to také těším. Mám od něj doma poměrně hodně knih. Také jsem si koupil knihu „48 zákonů moci“. Přátelé toto raději nečtěte. Protože pokud si to přečtete, tak zjistíte, jak se věci mají a mohlo by vás to pokazit. Stačí, když to budu vědět já…

Dále jsem si koupil knížku „Já s.r.o.“. Stačilo mi zalistovat pár stránek a věděl jsem, že jsou zde informace pro mě a také možná pro vás. A kniha, na kterou se opravdu těším, je tato od Brandona Burcharda s názvem „Motivační manifest“. Pár stránek mi stačilo k tomu, abych pochopil, že to je kniha, kterou je fajn začít tento rok.

Doporučení: Čtěte to, co může formovat vaše myšlení správným směrem. Jste to, co čtete!

Pár slov na závěr:

👉 Vím, kde jsou vaše peníze.
👉 Vím, kde je vaše svoboda.
👉 Vím, kde je čas pro sebe,

který chcete věnovat svému já, své seberealizaci, své rodině, svým přátelům a nechcete ji věnovat někomu jinému, protože čas a svobodu, kterou si ulpíte pro sebe jednoduše můžete využít lépe než tím, že plníte sny jiných lidí.

Já jsem se rozhodl, že celý letošní rok bude o tom, že vám postupně začnu předávat skvělé návody, skvělé typy, skvělé inspirace, abyste zjistili, kde jsou vaše peníze, protože já už to vím.

✅  Já vím u každého z vás, kde jsou vaše peníze!
✅  Já vím, u každého z vás, kde je vaše svoboda, kde je čas pro sebe!
✅  U každého z vás také vím, kde jsou ty základy pro lepší život

a pokud to chcete vědět i vy, tak mě prostě sledujte, sledujte mé emaily, Facebook, videa a veškerá moje sdělení a dejme hlavy dohromady. Některé postupy, nápady, zajisté dáme do kupy společně.

Přátelé to je všechno. Díky!

Zdravím vás ze Staroměstského náměstí. Dnes je tuším 6.1. a to je čas na to, abychom pomaličku začali pracovat na svých snech a vizích a na tom, abychom měli skvělý život, protože pouze tak můžeme učinit lepší místo pro život i svým blízkým přátelům, rodině a lidem, které máme rádi.

Mějte se krásně!

Jirka Mazur, Praha.


PS: Dám vám pár zásadních inspirací na to, abyste od pondělí měli v hlavě jiné a lepší myšlenky, které začnou měnit vše, co si dlužíte a které zcela jistě vedou k lepšímu životu. Mám to prověřeno!

Zvu vás na webinář, tajnou poradu, tuto neděli 2. února od 20:20 večer!

GOLDWINNER › WEBINÁŘ & TAJNÁ PORADA
SMART CÍLE ZLATÉHO VÍTĚZE 2020!

Goldwinner webinář & tajná porada. Smart cíle zlatého vítěze 2020

PROBEREME SKVĚLÉ CÍLE NEJEN PRO ROK 2020, ALE ZEJMÉNA PRO TRVALE UDRŽITELNOU CESTU NA PRAVOU STRANU!

CO SI DLUŽÍME A JAK TO VYŘEŠIT?

To prostě zjistíte na pozvánce a následné akci!

Goldwinner webinář & tajná porada. Smart cíle zlatého vítěze 2020