🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

NEJSNADNĚJŠÍ CESTA KE SKVĚLÉMU ŽIVOTU

Proč nefungují Novoroční předsevzetí a co s tím?

Osobně nemám rád něco, jako “novoroční předsevzetí”. Ano, pro hodně lidí je přelom roku časový zlom a příležitost, kdy si udělají dlouhý seznam toho, co nechtějí, nebo to chtějí jinak a k tomu přihodí seznam toho, co budou dělat, čeho dosáhnou, co se má stát, co se nemá stát… 

Seznamy, závazky, předsevzetí, plány, předělané visionboardy, sliby (chyby), vize, záměry, nové cíle. Vše samozřejmě vychází z potřeby “mít se lépe”, dosáhnout na své sny, cítit se lépe. 

Za tímto účelem startují lidé nové diety, sportovní aktivity, kupují kurzy, věci, organizují lidi, akce. Snaží se měnit okolnosti, které by mohly vést k úspěchu. 

Vše ale dělají v nezměněné architektuře světa, ve kterém žijí, mají k dispozici pořád stejný čas, stejné peníze, stejné prostředí, jsou ve stejném systému. Je to jen otázka času (krátkého), než je okolnosti semelou a vše se vrátí k normálu (nechtěnému, trpěnému, k jistotám, k životu neživotu).

Příčin je mnoho. Jsou to okolnosti, které je semelou do původního tvaru a formy. Systém, rodina, přátelé, práce, děti, starosti, peníze, čas, svoboda, prostředí, možnosti, motivace…

Ono dělat to, co opravdu umím nejlépe, co miluji, co lidé a svět potřebují a za co dostávám peníze a k tomu si dělám, co chci, mám spoustu času, neomezenou svobodu pro dělání, peníze, energii, zdroje, možnosti… 

To ONO je možná podstata motivace pro “novoroční” i všemožná další přesvědčení. Ale prostě to nejde, drhne to, přidají se nepřející okolnosti, “nečekané” překážky a je vymalováno do původního formátu. Vše je zformátováno zpět. 98 % všech předsevzetí končí v propadlišti času a některá čekají na Nový rok…

Jak to dělám já?

Novoroční předsevzetí mě míjejí. Kreativita, fantazie a magické myšlení jsou dary, které využívám celý rok, celý život průběžně. Nevidím žádný důvod, proč bych si měl přát věci a to, po čem toužím, v nějakých extra chvílích. Narozeniny, Vánoce, Nový rok, to jsou jen záseky v kalendáři času. Pro to, po čem toužíme, nedávají valný smysl. Sny, vize, záměry a cíle naplňují můj život každý den. 

Plány, akce a dělání naplňují můj život každý den. Každý den mohu udělat něco pro to, aby bylo dosaženo toho, po čem toužím. Každý den je na to ten správný čas. Toužit a přát si nestačí. Je třeba pro to, po čem toužím, něco dělat. Vím, že mohu dosáhnout čehokoliv, co si moje mysl umí představit, čemu uvěří a následně uvede dění do akce. Je to jednoduché. Proč si dělat nějaká “předsevzetí”, když mohu v každý okamžik dělat to, co chci, mít to, po čem toužím a žít život, jaký jsem si vymyslel?  

Je 12. ledna, když píšu tento text. Průzkumy hovoří, že se 90 % všech Novoročních předsevzetí vypaří jako pára pod hrncem do 10 dnů. Důvodem je návrat do všedního života, tlak, starosti, ztráta motivace. To hovoří za vše.

Nejsnadnější cesta ke skvělému životu

může být jednodušší, než se zdá. Vše, co vám nyní napíšu, můžete dělat ihned, kdykoliv a nepotřebujete dělat nějaká latentní “předsevzetí”. Musíte prostě dělat akce, změny a vzít si zpět vše, co vám patří! Zkuste to takto:

Jak získat více času?  

Vezměte si zpět svůj čas a dělejte ve svém čase pro sebe, pro svoje podnikání a pro ostatní to, co považujete za nejlepší vy (nikoliv ti druzí, co čas kradou). Soustřeďte se ve svém čase výhradně na své sny, vize, záměry a cíle a na cestu, která vede k jejich naplnění. Vše ostatní je ztráta času.

Jak získat více svobody?

Vezměte si zpět svou svobodu. Dělejte pro sebe, pro svoje podnikání a pro ostatní to, co vás baví, jste v tom dobří, milujete to, lidé a svět to potřebují a dobře vás za to platí. To je autentické využití svobody.

Jak mít život podle sebe?

Vezměte si zpět svůj život. Život neprodávejte, nedarujte, neobětujte (s výjimkou “vyššího principu”). Váš život patří jen vám, nikdo na něj nemá nárok, pouze vy. Žijte život jako příběh, který chcete jednou vyprávět. Kdyby váš život byl film, chtěli byste se na něj dívat? To je možné kritérium…

Jak zhubnout, být zdravější, vypadat lépe?

Pro 80 % lidí, co si dávají “předsevzetí”, mám jedinou radu, která funguje. Chce to méně jíst, více se hýbat a pečovat o sebe s láskou. Diety a zázračné metody nefungují. Vše je v hlavě. Je to tak neuvěřitelně jednoduché, že tomu lidi nevěří a rádi si připlatí za komplikace. Toto nedělejte – prostě jezte méně a hýbejte se více a peníze za neúčinné diety inteligentně investujte!

Jak získat dobrou práci?

Jde o to, proč a pro koho chcete pracovat a jak? Proč chcete vyměnit čas, svobodu a někdy i zdraví za peníze, jaký to dává smysl? Podnikatel ví, že peníze se vydělávají procesem myšlení. Dobrou práci si vymyslete pro sebe tak, aby vám přinášela užitek, čas, svobodu a peníze. Pracujte pro své projekty a vize!

Jak získat peníze?

Množství peněz pro vás bude přímo úměrné schopnosti přemýšlet, nikoliv pouze pracovat. Každý den se zamýšlejte nad otázkou, KDE JSOU VAŠE PENÍZE. Každý den pracujte v módu JAK VYMYSLET PENÍZE. Tok peněz je výsledkem podnikavosti, myšlení a je závislý na tom, zda děláte nejlépe to, co umíte, zda to dostatečně intenzívně milujete, zda to děláte pro lidi, kteří to opravdu potřebují a zda vám za to zaplatí férovou odměnu. Nepracujte pro dávky (výplatu), ale pro svoje cash-flow. Žijte v cash-flow, ve svém toku peněz z podnikání.

Jak si splnit sny?

Je to jednoduché, přestaňte o nich pouze snít a přemýšlet, ale začněte je realizovat. Splnění snů, vize, záměru a cíle je v kompetenci člověka přemýšlivého. Každý z vás je obdařen schopnosti myslet. Představivost, kreativita a magické myšlení je dáno do vínku v různé míře každému člověku. Používejte moudře tyto schopnosti ve prospěch svých záměrů.

Jak být užitečný pro ostatní lidi?

Ano, užitek a poslání pro ostatní si jistě můžete odpracovat za odměnu, za plat, za almužnu. Díky systému tak, jak je nastaven pro “levou stranu” cash-flow kvadrantu, si ale nikdy nevyděláte více peněz, než kolik je vám dovoleno. Chcete-li dávat svůj potenciál, čas a talent, nebo dokonce peníze a jinou pomoc ve větší míře, potřebujete na to právě ty peníze, čas a svobodu. Nejvíce užiteční budete pro ostatní lidi tehdy, když naplno rozvinete svůj potenciál jako podnikaví lidé na “pravé straně”. Pravá strana cash-flow kvadrantu má zesilující pákový efekt pro vše, co děláte, co umíte a čím můžete být užiteční ostatním lidem!

Mohli bychom pokračovat dalšími otázkami typu “jak získat, jak mít, jak dosáhnout…”. Jak získat lepší pohodu, lepší život, přátele, vytouženou lásku, dovednosti, schopnosti, jak si splnit vše, po čem toužíte. 

Jistě jste z textu pochopili, že můžete

mít a získat cokoliv, co si umíte představit a čemu uvěříte!

Ale musíte přidat zásadní ingredience > opravdovou motivaci, musíte znát svá PROČ, přidat akci, dělání a zejména musíte na sobě a i na věcech, záměrech a cílech, o které vám opravdu jde, dělat soustavně, pořád. 

Slovo, které vede k cíli, se jmenuje VYTRVALOST.

Váš výrobní nástroj pro vše, čeho chcete dosáhnout, je vaše hlava a v ní máte to, s čím musíte umět zacházet. Je to schopnost myslet, je to kreativita, představivost a to, o čem jsem psal v minulém článku = magické myšlení!

Pro jistotu si teze článku DARUJI VÁM MAGICKÉ MYŠLENÍ opakujte, mají magický účinek.

Najděte pro sebe jednoduše nejsnadnější cesta ke skvělému životu!

Je to opravdu jednodušší, než si myslíte a stojí to za to!

Díky, že vám mohu předat pár myšlenek a přeji všem skvělý rok!

Jirka Mazur

PS: Pokud si chcete pořídit nebo objednat kterýkoliv můj produkt, který je právě o penězích a který vede k opravdu lepšímu životu, když jej používáte správně, můžete tak učinit na stránce Produkty a ceny. Najdete zde možnost objednávky členství v KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ,  nebo si můžete objednat náš informační servis WinSignals či kurz HNB VIP TRADER.

Aktuálně mám pro vás ještě o něco lepší nabídku!

Pozývám vás na rozšířenou individuální nabídku, kde si můžete vybrat z více variant a pouze z této stránky s nebo bez DPH a ušetřit cash-flow. Tato možnost je aktuální pouze do 21.01. 2021 do 20:21 hodin!  Nepromeškejte tuto příležitost, tyto zvýhodněné ceny z podzimu 2020 definitivně končí v uvedené datum a čas!