🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

NEJSNADNĚJŠÍ PENÍZE NA PÁR KLIKNUTÍ

Nejsnadnější peníze na pár kliknutí s úspěšností 90 % ?

Kde a jak? Tak jistě tušíte, že dnes bude řeč o burze a informačním servisu WinSignals. Ano, burza umožňuje technicky a technologicky nejjednodušší podnikání s penězi, o kterém víme. Není to klasické investování ve formě „ruské rulety“, kde koupíte aktivum a čekáte, jak to dopadne, byť doufáte, že cena poroste a vyděláte. S hazardem nemají WinSignals nic společného.

Je to podnikání s penězi, práce s penězi. Vidíte na burze mezi čísly a grafy svoje peníze a prostě si je občas vyzvednete. Ano, technicky nevím o ničem jednodušším. Že o tom ale 98 % lidí vcelku nic neví a mají burzu jako tajemstvím opředený podnik, a že ti, kdo si na burze hrají, nejsou ve valné většině moc úspěšní, to je také fakt. Příčinou je možná to, že si myslí, že podnikání na burze je velesložitý a sofistikovaný podnik a normální člověk to nemá šanci pochopit. Nebo možná naopak – berou ji jako jednoduchou příležitost, jak rychle zbohatnout, aniž by měli o jejím fungování alespoň základní znalosti.

Pravdou je, že je to na pochopení „jak vydělat peníze“ to nejjednodušší, co si lze představit. Na burze máme pouze 2 možnosti. Cena aktiv může růst nebo klesat. Jiná možnost není. Chceme trefit správný směr a jednoduchou spekulací vydělat peníze, které zde vidíme. Samozřejmě se znalostí rizika, kterému rozumíme. Je vcelku neuvěřitelné, jak si umí většina těch, kdo si burzu vyzkoušejí, komplikovat přístup k tomu, co na burze dělají a co od ní očekávají. Ale to je na nich. My jdeme tou nejjednodušší cestou, o které víme!

Předpoklad pro to, abyste mohli vyzkoušet tuto nejjednodušší cestu, je vědět › jak to funguje!

Pochopitelně to, o čem zde píšu, předpokládá, že o podnikání na burze již něco víte. Máte za sebou potřebné vzdělání (třeba kurz HNB), praxi, zkušenosti. Ideální je projít si i ty složitější postupy a přístupy, abyste onu jednoduchost obchodování s WinSignals uměli ocenit. Pravdou je, že 90 % lidí pokouší burzu s přístupem „musím si to odpracovat“. Výsledkem jsou potom stovky a tisíce hodin, které stráví přísunem a analýzou zpráv, a své příležitosti na burze se snaží vysedět jako „full time job“. Je to náročné, někdy stresující, vždy ve výsledku vyčerpávající. Je to výměna práce za jinou práci. Přičemž ale může být vše jinak.

O co nám v podnikání na burze jde? Přece o peníze, nikoliv o to, abychom u toho stovky hodin seděli, mučili tělo i mozek. Jsou přece radostnější a užitečnější možnosti, jak trávit svůj čas!?

Proč lidé na burze ztrácejí čas? Desítky procent traderů studují a analyzují informace. Hledají přístup, systém a strategie, které fungují. Potom desítky procent času stráví tím, že se koukají na to, jak se vyvíjejí otevřené pozice na burze a neustále studují a analyzují informace. Protože burza je volatilní (cena aktiv se občas docela významně mění v čase), je to stresující, náročné a vede to k chybovým rozhodnutím.

Burza je živý sociálně-ekonomicko digitální organismus. Má svoje zákonitosti i prvky nepředvídatelnosti. Má svoje burzovní cykly, volatilitu, souvislosti, synergie, korelace, místy lehce blázní. Díky znalosti trhů a jedinečné metodě Situační analýza online my umíme vydat relativně úspěšnou predikci s velkou, klidně i nad 90 % šancí na úspěch. Sice se nedá ovlivnit to, co se děje s naší cenou, otevřenou pozicí a jaké děje se mohou odehrávat v naší hlavě v mezičase, než je finální predikované ceny dosaženo, ale WinSignals díky týmu zkušených traderů dosahují průměrné statistické úspěšnosti 83 % za téměř 6 let!

Představte si tuto situaci!

Děláte to, co vás baví a bavíte se tím, co děláte. Nejlépe i za slušné cash-flow. K burze máte inteligentní rezervovaný přístup a respekt. Rozumíte tomu, co se odehrává na trzích a co ve vaší hlavě, pokud se do trhů zanoříte obchodní akcí. Ale ten čas a svobodu pro sebe vnímáte jako drahocenné komodity. Používáte chytře informační servis WinSignals. Víte, že se jedná o pravděpodobnostní cenové predikce s dlouhodobou úspěšností predikovaného profitu až 90 %. To, co se děje na burze mezi tím, kdy do obchodu vstoupíte a mezi tím, kdy je dosažena vaše zisková cena, nemusíte řešit, protože pracujete správně s rizikem i se svou hlavou. OK, to jsou předpoklady.

S WinSignals vidíte peníze dříve, než ostatní. Musíte se naučit udělat pár kroků k tomu, jak je získat!

Nejsnadnější peníze na pár kliknutí s úspěšností 90 %

Opakovaně dělejte tyto akce 

➦ Do mobilní aplikace s WinSignals (iPhone nebo Android) vám přijde zpráva › WS predikce typu nákup nebo prodej vybraného aktiva s potenciálem výdělku.

První akce znamená otevřít obchodní platformu. Buď online na počítači, z tabletu či rovnou z mobilu. Heslo máte uloženo, stačí kliknout 2x na ikonu platformy a potvrdit zalogování.

Druhá akce je kliknout na vybrané aktivum, zadat počet lotů správným směrem, zadat příkaz Limit (Profit Target) a potvrdit otevření obchodu. To jsou cca 4 kliknutí. A dále?

Nic moc dělat nemusíte. Prostě si počkáte na automatické plnění na zadaném Profit Targetu. Statistika hovoří jasně. Kolem 90 % takto zprocesovaných pozic se automaticky uzavře sama dříve, nebo později. Nemusíte u toho být, nemusíte dráždit „nervový systém“ zbytečným sledováním…

✓ Všechny další akce, které uděláte v době mezi otevřením a uzavřením pozice na Profit Targetu, způsobují riziko, že se předpokládaného zisku nedočkáte.

✓ Na druhé straně – jasně, máme tady i těch 10 % pozic, které do zisku ve sledovaném čase 15 dnů nedojdou. Co s tím? Praxe ukazuje, že máte více možností.

✓ Můžete pozici uzavřít v přijatelné ztrátě a prostě to brát jako náklad podnikání.

✓ Nebo můžete akci lehce vysedět, pokud neriskujete velké zatížení účtu, protože víte, že ceny se chovají na burze cyklicky a vy další šanci dříve či později dostanete. Týká se to zejména forexových měnových párů, kde většinou platí, že co jednou rostlo, bude opět klesat.

✓ Také můžete v té nejméně příznivé pozici tzv. přikoupit a můžete pozici ukočírovat do menší ztráty, do nuly či kladného zisku. Klidně i dvojnásobného, než bylo zamýšleno.

Zkušenost ukazuje, že se takto dá postupně během času slušně uzavřít i  80 % všech dočasně ztrátových pozic. Ale to je již škola „risk-managementu“, a to není účelem článku.

Fakta o WinSignals

Smyslem řízení peněz na burze je peníze vydělávat, podnikat! K podnikání patří zisky, ale i občasné ztráty. Ztráty pod kontrolou jsou nákladem podnikání. Neexistuje žádné podnikání bez nákladů či občasné ztráty. Také není něco, jako čistě ziskové nebo čistě ztrátové podnikání. Peníze, zisky nebo ztráty totiž vznikají v hlavě. Nikoliv na burze. Burza je pro všechny víceméně stejná. Ale schopnost myslet a používat informace správně, ta je u každého různá.

✅ Zásadní fakt s WinSignals je, že zaslání a příjem signálu je pro všechny stejný! Pouze záleží na každém, jak s touto informací naloží. Zda moudře, nebo hloupě.

✅ Faktem je, že 80 – 90 a více % WinSignals nadělí zisky na Profit Targetech dříve nebo později velmi spolehlivě a stejně pro všechny, kdo jsou ve hře! Pouze záleží na každém, zda je v akci, a jakým způsobem.

✅ Faktem je, že naši pozornost po 15 dnech si vyžaduje maximálně 10 – 15 % otevřených pozic, ale většinou i méně.

WinSignals servis není Svatý Grál a mašina na peníze!

✓ WinSignals jsou prostě kvalitní informační servis. Burzovní predikce. Jak s nimi kdo naloží, takové má výsledky. Myslím, že s historicky doloženou úspěšností za necelých 6 let v číslech 80 – 90 % a ve finále spíš často více, se dá postavit obchodní systém a přístup k řízení peněz na burze.

✓ Tento informační servis umí predikce pravidelně a úspěšně tak, jak na to nemá dlouhodobě žádný individuální trader. Důvod je v týmu a v systému.

✓ Tento informační servis predikuje, kam půjdou ceny, s jakou pravděpodobností a přibližně v jakém čase. Nic více, nic méně.

Za všechny akce, které trader na burze udělá, nese odpovědnost on sám. Jakým způsobem tyto predikce využije, závisí výhradně na něm, jeho motivaci a zkušenostech. Na druhé straně se nás 40 % klientů drží více než 5 let, a dalších 30 % klientů déle než 3 roky. Asi pro to mají svoje důvody!

Jak na nejsnadnější peníze na pár kliknutí si povíme už v úterý 9. listopadu na webináři SAO SPECIÁL!

Když vidíš peníze dříve, než ostatní, potom musíš umět udělat pár kroků k tomu, jak je získat! Na této SAO Speciál nesmí chybět nikdo, kdo má v hlavě a ví, proč se chce přidat k vítězům! Zveme Vás na extra online akci!

Nejsnadnější peníze na pár kliknutí

Na vysílací stránce na Vás už teď čeká pár anketních otázek. V úterý probereme, jak s WinSignals vydělávat!

Jirka Mazur