🔒  VSTUP DO FREE ZÓNY      |     🔒  HNB AKADEMIE      |     🔒  VSTUP PRO ČLENY       |    🔒  WINSIGNALS   

TŘI KLÍČE K ZISKŮM S WINSIGNALS

Peníze, zisky a jak na ně?

Peníze na burze jsou výsledkem schopnosti dělat správné predikce trhů, pracovat s pravděpodobností a následně se správně rozhodovat. Dnešní repríza článku TŘI KLÍČE K ZISKŮM S WINSIGNALS vás bude postupně navigovat k dalším tématům, které potřebujete ve své obchodní praxi burzovního podnikatele zvládnout:

✓ PRÁCE S S PRAVDĚPODOBNOSTÍ

✓ JAK NA SITUAČNÍ ANALÝZU ONLINE

✓ JAK SOUVISÍ SAO A WINSIGNALS

JAK Z TOHO VYTĚŽIT PENÍZE…

Nejdříve probereme ty peníze, zisky s WinSignals a jak na ně…

Ano, měla by vás zajímat krátká exkurze do našeho ziskového projektu WINSIGNALS. Tuším, že to hlavní, co vás zajímá, jsou peníze a zisky. Ale důležitá je historie dokládající stabilitu a výkonnost systému, o který se můžete opřít. Chcete znát čísla a fakta, abyste věděli, s čím můžete počítat.

O WinSignals jistě víte. Je to náš informační servis burzovních predikcí. Dlouhodobě se nám daří dělat krátkodobé předpovědi cenových pohybů vybraných aktiv, o které se dělíme se svými klienty přes mobilní aplikaci v prostředí Apple nebo Androidu na chytrých telefonech. Také možná víte, jak funguje používání WinSignals na 5 – 6 kliknutí pro dotahování profitů z burzy. A jistě víte, že se nám dlouhodobě daří dosahovat úspěšnosti v predikcích v krásných číslech 80 – 90 % úspěšnosti.

To jsou základní informace a vás zajímá:

✓ Jak informační servis WinSignals funguje?

✓ Jakou má tento servis historii a výsledky?

✓ Jak jej můžete mít k dispozici a co pro to musíte udělat?

✓ A hlavně, jak používat WinSignals pro ziskové podnikání na burze?

Probereme dnes pár základních informací, které rozměr článku dovoluje. A zároveň vás pozvu pro získání kompletního know-how tak, byste věděli, jak informační servis WinSignals získat, používat a jak si zjednodušit život na burze, ušetřit čas a vydělávat peníze online v praxi!

Co získáte na konci? Mým cílem je, abyste pro sebe získali Návod pro ziskové podnikání s WINSIGNALS 4.0! A k tomu potřebujete znát tři klíče k ziskům.. Jdeme na to!

5 let + s WinSignals

Historie tohoto informačního servisu začala již v roce 2009, kdy jsme tento servis poprvé pouštěli klientům formou SMS s opravdu skvělými výsledky. Časem přibyly změny a inovace. V roce 2015 jsme najeli na nový systém v podobě, jak jej znáte dnes. A máme za sebou opravdu 5 skvělých let a vstupujeme do šestého roku s dvouměsíčním testem WS 4.0! Jak si vedeme?

Přátelé, pět let bývá přelomový věk. Pro dítě je to přelomový okamžik, kdy mu začínají povinnosti související se školkou, v manželství to bývá kritické období, pětiletky si pamatují pamětníci jako střednědobé plánovací období (ostatně řada firem je používá dodnes). Také pro podnikání je někdy pětka kritická. Je známo, že většina nových projektů do pěti let skončí a udrží se jen ty dobré a skvělé.

Jsme velmi rádi, že náš projekt WinSignals letos v plné síle překonal prvních pět let od svého vzniku a zahájil úspěšně šestý rok své existence. Mezi burzovními projekty je to spíše výjimka – nebo znáte nějakou jinou metodu obchodování, která po dobu více než pěti let dosahuje průměrnou úspěšnost predikce dosažení definované úrovně zisku 83%?

Podívejte se na důležité informace, které byste o WinSignals měli vědět a které pro vás zpracoval můj kolega Jirka Gajdošík:

Jako příklad se podívejte, jak se vyvíjela úspěšnost WinSignals v loňském roce:

Můžete namítnout, že se jedná o průměrnou úspěšnost za dlouhé období…

V tom případě mám pro vás informaci, jaká byla úspěšnost signálů v minulém měsíci a kolik si mohl vydělat trader, který zobchodoval všech 26 vydaných signálů (pro zvětšení zobrazení klikněte na obrázek):

Ano, úspěšnost 96,2% a zisk při obchodování 1 lotem na platformě ActTrader a základním kapitálu 10 000$ celkem 1 350$, tedy zhodnocení 13,5% za jediný měsíc. Samozřejmě, není každý měsíc posvícení, ale přesto jsme za šest let zaznamenali pouze 5 měsíců, kdy tradeři pracující se signály mohli skončit v mírné ztrátě. A je potřeba říci, že při rozumném money managementu i tyto měsíce mohly skončit v zisku, či na černé nule.

Projekt WinSignals se od svého vzniku v únoru 2016 postupně vyvíjel a propracovával k současné dosud nejlepší verzi WinSignals 4.0. Začínali jsme před pěti lety zasíláním sms zpráv s možnými parametry obchodů, později jsme přidali mobilní aplikaci pro chytré mobilní telefony, která je pro všechny předplatitele WinSignals zdarma ke stažení na GooglePlay (pro Android) nebo AppStore (pro systémy iOS), a umožňuje uživateli třídění signálů podle aktiva nebo identifikačního čísla signalisty, umožňuje výběr sledovaných signálů a řadu dalších funkcí.

V současné době využívají tradeři verzi WinSignals 4.0, ve které jsme uplatnili několik zjednodušení na přání našich klientů, a která plně respektuje strategii, kterou učíme v našem kurzu Hrajeme si na burze, totiž uplatnění metody Situační analýzy online (SAO) při vydávání burzovních signálů.

Že nevíte, co je metoda SAO? Stručně řečeno, je to zjednodušený pohled na trhy s uplatněním Paretova pravidla 80/20, tedy využití 20 % nejdůležitějších informací z grafů vybraných aktiv a jejich vzájemného srovnání pro dosažení 80 % výsledku. Podívejte se na průběh živé SAO Aleše Andra v sekci Situační analýza online na stránkách našeho Klubu IN IN, nebo v naší uzavřené Facebookové skupině WinSignals. Vysíláme ji pravidelně každé úterý v 10:00.

Je potřeba pravdivě říci, že přes jednoznačné statistiky dokazující úspěšnost obchodování s WinSignals se našli klienti, kteří si signály zakoupili a po měsíci skončili ve ztrátě, přestože jiní naobchodovali za stejné období značný zisk. Jak je to možné? V průběhu času jsme totiž při analýze výsledků signálů a komunikaci s klienty zjistili, že někteří tradeři uplatňovali odlišné přístupy k tradingu, než je naše metoda SAO – například obchodování různých patternů, používali různé indikátory, obchodovali se Stoplossy blízko vstupů, používali přehnaně velké obchody apod. Tyto navyklé způsoby vedly přirozeně k jiným výsledkům, než jaké dosahují naši absolventi kurzu Hrajeme si na burze, kde právě metodu Situační analýza online (SAO) vyučujeme.

Po letech praxe a diskuse s našimi klienty, z nichž mnozí nás provádějí po celých pět let existence projektu, jsme se tak dobrali ke třem klíčům, které jednoznačně vedou k ziskovému obchodování s WinSignals. Jsou to:

ZÁMĚR  >  PENÍZE  >  ZNALOSTI

Nerozumíte, co tím chtěl básník říci? Tak tedy srozumitelně pro všechny, i začínající tradery:

  1. Přistupovat k tradingu jako k podnikání, ne jako ke hře či hazardu
  2. Obchodovat s důsledným dodržováním bezpečného Money managementu a dostatečným kapitálem na účtu
  3. Obchodovat v souladu se sentimentem na trzích a využívat metodu SAO pro analýzu trhů

Pokud je Váš přístup k online tradingu takový, jak zde popisuji, nebudou se výsledky na vašem účtu o mnoho lišit od údajů na grafu, který zveřejňujeme pravidelně každý měsíc na našem webu Winsignals.cz:

Myslíte, že zhodnocení vlastního jmění průměrně o 97 % ročně není možné? Dobrá, uvažujme zjednodušeně podle Paretova principu a počítejme pouze s 20 % z této částky. Která banka, fond nebo akcie vám umožní zhodnotit vaše jmění o 20 % ročně po dobu více než pěti let? Myslím, že odpověď je jasná 😊

Nově otevíráme témata:

✓ ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI

✓ JAK NA SITUAČNÍ ANALÝZU ONLINE

✓ JAK SOUVISÍ SAO A WINSIGNALS

✓ JAK Z TOHO VYTĚŽIT PENÍZE…

Budeme si o nich povídat na živé akci, na kterou vás tímto zveme:

Chcete se o WinSignals a klíčích k ziskům při jejich obchodování dozvědět víc? V tom případě máte jedinečnou příležitost zúčastnit se zajímavého webináře, který  vysíláme již v úterý  25.5.2021 od 10:00 v čase obvyklé SAO pro členy KLUBU IN IN. Vysílání můžete sledovat zdarma online z vašeho domova úplně všichni. Registrovat se nemusíte, vysílání bude přímo ZDE .

Kliknutím na název webináře, či obrázek se dostáváte přímo na vysílací stránku, kde je již otevřena ankteta o zbrusu nový expertní eBook:

ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI

Krásný den za tým WinSignals Vám přejí
Jirka Gajdošík a Jirka Mazur